Event Leaders Listing

BAREBACK RIDING
Place Member Name City Points
1. ROEDY FARRELL THERMOPOLIS, WY 57.00
2. TUKER CARRICATO SARATOGA, WY 48.00
3. EIAN SMITH PINEDALE, WY 48.00
4. KC GIBSON PAVILLION, WY 15.00
5. BRAUNSON SIMS EVANSTON, WY 15.00
6. CHAZ DEWEY CARLILE, WY 14.00
7. JACOB COOK GREEN RIVER, WY 6.00
BARREL RACING
Place Member Name City Points
1. HADLEY THOMPSON YODER, WY 37.00
2. SHAYDA LESMEISTER ROZET, WY 36.00
3. JORDAN MORMAN GILLETTE, WY 35.00
4. CAITLIN MOORE WRIGHT, WY 29.00
5. IRELYNN CAMPBELL SHOSHONI, WY 25.00
6. SYDNEY JONES FARSON, WY 20.00
7. FAYE HELLYER KINNEAR, WY 19.00
8. ABAGAIL OLSON SHERIDAN, WY 18.00
9. KLOE NICHOLS BOULDER, WY 17.00
10. KARLY DAVIS BUFFALO, WY 13.00
11. KATHERINE WEESE FARSON, WY 10.00
12. BRENNA HERRING VETERAN, WY 10.00
13. KASEY CARR JACKSON HOLE, WY 10.00
14. DYLAN THAR DOUGLAS, WY 6.00
15. RYLEE GRIFFIS WHEATLAND, WY 6.00
16. MELANIE VIGOREN PAVILLION, WY 5.50
17. KATIE RICE BUFFALO, WY 5.00
18. AVA RENO GILLETTE, WY 5.00
19. KAMRY DAVIS BUFFALO, WY 4.00
20. SYDNEY OEDEKOVEN GILLETTE, WY 4.00
21. CEDAR STEWART BIG PINEY, WY 4.00
22. SHEA MONTGOMERY PINE BLUFFS, WY 4.00
23. KRISTIN SCHWARTZ TORRINGTON, WY 3.00
24. CATHRYN VINEYARD LOVELL, WY 1.00
25. RAELEE CALDWELL GILLETTE, WY 1.00
26. JADEA GRAVES WHEATLAND, WY 1.00
27. MADISON PHELPS GILLETTE, WY 1.00
28. TACI JONES FARSON, WY 0.50
BOYS CUTTING
Place Member Name City Points
1. KEYTON HAYDEN GILLETTE, WY 73.50
2. CODY HAYDEN GILLETTE, WY 66.00
3. COOPER JUSTUS PARKMAN, WY 45.00
4. ADAM BELUS BUFFALO, WY 33.00
5. EAN MCGUIRE WHEATLAND, WY 30.00
6. PORTER MCCUMBER THERMOPOLIS, WY 15.00
7. AUSTIN PIXLEY SUNDANCE, WY 12.50
BREAKAWAY ROPING
Place Member Name City Points
1. HADLEY THOMPSON YODER, WY 40.00
2. DYLAN THAR DOUGLAS, WY 30.00
3. SYDNEY JONES FARSON, WY 30.00
4. GRACIE HARDEMAN WILSON, WY 28.00
5. KASEY CARR JACKSON HOLE, WY 26.00
6. CATHRYN VINEYARD LOVELL, WY 20.00
7. SYDNEY OEDEKOVEN GILLETTE, WY 19.00
8. TALLI ENGEL ROZET, WY 18.00
9. BRENNA HERRING VETERAN, WY 17.00
10. KAELEY HUTCHISON ROZET, WY 14.00
11. JORDAN MORMAN GILLETTE, WY 10.00
12. KARLY DAVIS BUFFALO, WY 9.00
13. HAYLEIGH FENNER MOORCROFT, WY 8.00
14. MORGAN WATTS EDEN, WY 7.00
15. CAITLIN MOORE WRIGHT, WY 7.00
16. RAELEE CALDWELL GILLETTE, WY 6.00
17. DEBLIN COLE SHERIDAN, WY 5.00
18. KATIE RICE BUFFALO, WY 5.00
19. KARLY PETERSON BUFFALO, WY 5.00
20. FAITH STIMSON SHERIDAN, WY 4.50
21. AUDREY KREMER CODY, WY 4.00
22. GRACE PETERSON BUFFALO, WY 3.50
23. GREISYN CHANEY MITCHELL, NE 3.00
24. KAYCEE KOSMICKI YODER, WY 3.00
25. KAMRY DAVIS BUFFALO, WY 2.00
26. ROZLYN HERREN GILLETTE, WY 2.00
27. TESSA SANDERSON SUNDANCE, WY 2.00
28. IRELYNN CAMPBELL SHOSHONI, WY 1.00
29. GRACE NEUBAUER RIVERTON, WY 1.00
BULL RIDING
Place Member Name City Points
1. BRENSON BARTLETT CHEYENNE, WY 39.50
2. HAYDEN WELSH GILLETTE, WY 19.00
3. GAVIN FIRNEKAS GILLETTE, WY 10.00
4. ASHTON SLAUGH MANILA, UT 9.50
5. DALTON WILLIS CHEYENNE, WY 8.00
6. STETSON ST. CLAIR SHOSHONI, WY 7.00
GIRLS CUTTING
Place Member Name City Points
1. BALIEGH LANE TORRINGTON, WY 61.50
2. ADELINE NORSTEGAARD GILLETTE, WY 57.50
3. TEANNA JOLOVICH GILLETTE, WY 49.00
4. KAITLYN SNYDER GILLETTE, WY 34.00
5. GRACE PETERSON BUFFALO, WY 20.00
6. TAYLOR TREGEMBA TORRINGTON, WY 7.00
GOAT TYING
Place Member Name City Points
1. HADLEY THOMPSON YODER, WY 57.00
2. KASEY CARR JACKSON HOLE, WY 47.00
3. ROZLYN HERREN GILLETTE, WY 29.00
4. RAELEE CALDWELL GILLETTE, WY 26.50
5. KAELEY HUTCHISON ROZET, WY 22.00
6. KATIE RICE BUFFALO, WY 21.00
7. MORGAN WATTS EDEN, WY 20.00
8. CAITLIN MOORE WRIGHT, WY 20.00
9. RYLEE GRIFFIS WHEATLAND, WY 14.00
10. KATHERINE WEESE FARSON, WY 12.50
11. JORDAN BONENBERGER LANDER, WY 12.00
12. JYMIE ADAMSON BUFFALO, WY 11.00
13. TALLI ENGEL ROZET, WY 11.00
14. DYLAN THAR DOUGLAS, WY 11.00
15. GRADIE PENDLETON MANILA, UT 6.50
16. SHEA MONTGOMERY PINE BLUFFS, WY 6.00
17. DEBLIN COLE SHERIDAN, WY 2.50
18. KARLY PETERSON BUFFALO, WY 1.00
Light Rifle
Place Member Name City Points
1. MELANIE VIGOREN PAVILLION, WY 19.00
2. ROWDY ALAMEDA SARATOGA, WY 17.00
3. CADEN MANOR GILLETTE, WY 13.00
4. SHARIANNE BROWER BIG PINEY, WY 10.00
5. ISAAC FRANDSEN ROCK SPRINGS, WY 10.00
6. TRUETT JAURE RAWLINS, WY 8.00
7. COOPER JONES FARSON, WY 8.00
8. COLBY SMITH BURNS, WY 6.00
9. KALEB MILLER BIG PINEY, WY 5.00
10. BRIDGER PEIL THERMOPOLIS, WY 4.00
11. TRIGG THOMPSON CHEYENNE, WY 4.00
12. BRICEN BAKTAMARIAN CHEYENNE, WY 3.00
13. TARA TROUTMAN BUFFALO, WY 2.00
14. MASON MEANS GILLETTE, WY 1.00
POLE BENDING
Place Member Name City Points
1. TESSA SANDERSON SUNDANCE, WY 37.00
2. SHEA MONTGOMERY PINE BLUFFS, WY 28.00
3. SHAYDA LESMEISTER ROZET, WY 26.00
4. CAITLIN MOORE WRIGHT, WY 20.00
5. ABAGAIL OLSON SHERIDAN, WY 20.00
6. TALLI ENGEL ROZET, WY 19.00
7. ADELINE NORSTEGAARD GILLETTE, WY 18.00
8. AUDREY KREMER CODY, WY 17.00
9. HADLEY THOMPSON YODER, WY 15.00
10. JADEA GRAVES WHEATLAND, WY 15.00
11. FAITH STIMSON SHERIDAN, WY 13.00
12. KARLY PETERSON BUFFALO, WY 13.00
13. JYMIE ADAMSON BUFFALO, WY 10.00
14. RAELEE CALDWELL GILLETTE, WY 9.00
15. GRACIE HARDEMAN WILSON, WY 8.00
16. TEANNA JOLOVICH GILLETTE, WY 8.00
17. AISLYNN VROMAN RIVERTON, WY 8.00
18. FAYE HELLYER KINNEAR, WY 6.00
19. KALLI BOWMAN GILLETTE, WY 6.00
20. MADISON PHELPS GILLETTE, WY 6.00
21. KAYDENCE BARTLETT CHEYENNE, WY 5.00
22. KASEY CARR JACKSON HOLE, WY 5.00
23. DALLY WILSON JACKSON, WY 5.00
24. GRACE PETERSON BUFFALO, WY 5.00
25. KATIE RICE BUFFALO, WY 4.00
26. KARLY DAVIS BUFFALO, WY 2.00
27. DEBLIN COLE SHERIDAN, WY 2.00
Reined Cow Horse
Place Member Name City Points
1. COOPER JUSTUS PARKMAN, WY 110.00
2. BALIEGH LANE TORRINGTON, WY 92.00
3. SYDNEE ROADY WORLAND, WY 91.50
4. JOSIE WAITE MORRILL, NE 87.00
5. MATTIE BLOOMGREN BUFFALO, WY 76.00
6. TALLI ENGEL ROZET, WY 64.50
7. AUDREY KREMER CODY, WY 29.50
8. JYMIE ADAMSON BUFFALO, WY 28.50
9. ADELINE NORSTEGAARD GILLETTE, WY 24.00
10. CAITLIN MOORE WRIGHT, WY 6.50
11. RYLEY ALAMEDA SARATOGA, WY 4.50
12. GRACE PETERSON BUFFALO, WY 2.50
13. JADEA GRAVES WHEATLAND, WY 1.50
SADDLE BRONC
Place Member Name City Points
1. JAKE SCHLATTMANN GREYBULL, WY 39.00
2. ROADY MARSH MINATARE, NE 28.00
3. RYAN NUNN LOVELL, WY 18.00
4. COLBY SMITH BURNS, WY 15.00
5. WILLIAM ROAN PROFFIT DIAMONDVILLE, WY 9.00
6. KC GIBSON PAVILLION, WY 8.00
7. WYITT KNIGHT GILLETTE WYOMING, WY 8.00
STEER WRESTLING
Place Member Name City Points
1. BOHDI COOMBS WELLINGTON, CO 50.00
2. CANNON CAMPBELL SHOSHONI, WY 43.00
3. KARSON EWING DOUGLAS, WY 31.00
4. JACE MAYFIELD MIDWEST, WY 25.00
5. TRENTON SHEEHAN ROZET, WY 13.00
6. DAYNE HUMES MOORCROFT, WY 12.00
7. TALON LARSON GILLETTE, WY 9.00
8. CARTER HUTCHISON ROZET, WY 5.00
TEAM ROPING
Place Member Name City Points
1. KASHTON REYNOLDS ROZET, WY 42.00
2. TALON LARSON GILLETTE, WY 42.00
3. AUSTIN PIXLEY SUNDANCE, WY 29.00
4. KEYTON HAYDEN GILLETTE, WY 29.00
5. HAYS ESPENSCHEID BIG PINEY, WY 24.00
6. NICHOLAS ALBRECHT SHERIDAN, WY 24.00
7. JACE ROURKE GILLETTE, WY 23.00
8. CAEL ESPENSCHEID BIG PINEY, WY 23.00
9. CORY BOMHOFF CHEYENNE, WY 23.00
10. JACE MAYFIELD MIDWEST, WY 21.00
11. SIDWELL PETERSEN TORRINGTON, WY 21.00
12. DYLAN THAR DOUGLAS, WY 21.00
13. BRAXTON BURFORD MITCHELL, NE 21.00
14. GATLIN PENDLETON MANILA, UT 20.00
15. SAGE ROMERO ROCK SPRINGS, WY 20.00
16. ROYCE BREEDEN CARPENTER, WY 18.00
17. KYLER CLARK YODER, WY 18.00
18. BRAXTON CONDOS LYMAN, WY 16.00
19. COOPER JONES FARSON, WY 16.00
20. CAM JOHNSON BUFFALO, WY 13.00
21. GRIFFIN ROMERO ROCK SPRINGS, WY 12.00
22. TRUETT JAURE RAWLINS, WY 12.00
23. GRACIE HARDEMAN WILSON, WY 11.00
24. AUDREY KREMER CODY, WY 11.00
25. TRISTEN HILTON , 10.00
26. STETSON ST. CLAIR SHOSHONI, WY 9.00
27. KALEB MILLER BIG PINEY, WY 9.00
28. PATE TAVEGIE NEWCASTLE, WY 9.00
29. TELL TAVEGIE NEWCASTLE, WY 9.00
30. CARTER HUTCHISON ROZET, WY 8.00
31. KAELEY HUTCHISON ROZET, WY 8.00
32. ASA PIXLEY SUNDANCE, WY 7.00
33. HADLEY THOMPSON YODER, WY 7.00
34. KORLYN SLATTERY ROZET, WY 7.00
35. DAYTON TILLMAN WHEATLAND, WY 7.00
36. JHETT LONGWELL THERMOPOLIS, WY 5.00
37. MCCOY LONGWELL THERMOPOLIS, WY 5.00
38. CANNON CAMPBELL SHOSHONI, WY 5.00
39. CADE THAR ROZET, WY 5.00
40. CODY HAYDEN GILLETTE, WY 4.00
41. ADDISON GRIEMSMAN WORLAND, WY 4.00
42. BRODY PAYNE POWELL, WY 4.00
43. DILLON PAYNE POWELL, WY 4.00
44. GRADY LONGWELL EVANSVILLE, WY 3.00
45. GLADE PARKER LARAMIE, WY 3.00
46. JACKSON PHILLIPS MOORCROFT, WY 3.00
47. CAITLIN MOORE WRIGHT, WY 3.00
48. RYDER MORMAN GILLETTE, WY 2.00
49. CASEN GINES POWELL, WY 2.00
50. SYDNEY OEDEKOVEN GILLETTE, WY 1.00
51. HAYLEIGH FENNER MOORCROFT, WY 1.00
TIE DOWN CALF ROPING
Place Member Name City Points
1. JACE MAYFIELD MIDWEST, WY 46.50
2. CANNON CAMPBELL SHOSHONI, WY 37.00
3. CADE THAR ROZET, WY 28.00
4. AUSTIN PIXLEY SUNDANCE, WY 25.00
5. CORY BOMHOFF CHEYENNE, WY 23.00
6. BOHDI COOMBS WELLINGTON, CO 21.00
7. KEYTON HAYDEN GILLETTE, WY 20.00
8. KYLER CLARK YODER, WY 20.00
9. CODY HAYDEN GILLETTE, WY 15.00
10. GLADE PARKER LARAMIE, WY 13.00
11. TALON LARSON GILLETTE, WY 12.00
12. SIDWELL PETERSEN TORRINGTON, WY 12.00
13. ADAM BELUS BUFFALO, WY 10.00
14. BRAXTON BURFORD MITCHELL, NE 9.50
15. MASON SORENSEN YODER, WY 9.00
16. ROYCE BREEDEN CARPENTER, WY 9.00
17. COLSON MYERS BUFFALO, WY 6.00
18. JACE ROURKE GILLETTE, WY 5.00
19. KASHTON REYNOLDS ROZET, WY 5.00
20. TRUETT JAURE RAWLINS, WY 3.00
21. TRIGG THOMPSON CHEYENNE, WY 1.00
Trap Shooting
Place Member Name City Points
1. JESSIE GRAVES WHEATLAND, WY 20.00
2. BRICEN BAKTAMARIAN CHEYENNE, WY 16.50
3. ISAAC FRANDSEN ROCK SPRINGS, WY 16.00
4. TARA TROUTMAN BUFFALO, WY 13.00
5. TRUETT JAURE RAWLINS, WY 12.50
6. RYAN NUNN LOVELL, WY 10.00
7. COOPER JONES FARSON, WY 10.00
8. JASE WILSON GILLETTE, WY 5.00
9. TRIGG THOMPSON CHEYENNE, WY 3.00
10. MASON MEANS GILLETTE, WY 1.00