Scores Listing for RODEO #5(Mesquite)

Results sorted by Time/Score

JR BOYS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. STEWARD, CADE 17.200 50.00
2. SOLIS, PORTER 200.000 0.00
3. SPROUL, RYLAN 200.000 0.00
4. YARDLEY, STIHL 200.000 0.00
JR BOYS FLAGS
Place Member Name Time Points
1. SOLIS, PORTER 9.864 50.00
2. SPROUL, RYLAN 12.394 45.00
3. STEWARD, CADE 17.962 40.00
4. ZINOVITCH, MASON 200.000 0.00
5. YARDLEY, STIHL 200.000 0.00
JR BOYS GOAT TYING
Place Member Name Time Points
1. STEWARD, CADE 15.390 50.00
2. SOLIS, PORTER 17.840 45.00
3. SPROUL, RYLAN 22.530 40.00
4. YARDLEY, STIHL 26.830 35.00
5. ZINOVITCH, MASON 200.000 0.00
JR BOYS STEER STOPPING
Place Member Name Time Points
1. STEWARD, CADE 5.160 50.00
2. DELANO, JHETT 6.260 45.00
3. SOLIS, PORTER 200.000 0.00
4. SPROUL, RYLAN 200.000 0.00
JR BOYS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. STEWARD, CADE 8.280 50.00
2. SPROUL, RYLAN 20.540 45.00
3. DELANO, JHETT 31.980 40.00
4. YARDLEY, STIHL 59.390 35.00
5. SOLIS, PORTER 200.000 0.00
JR GIRLS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. YARDLEY, FALLON 19.303 50.00
2. CHRISTIAN, RAELEE 19.631 45.00
3. DAVIS, EVIE 19.801 40.00
4. TOBLER, ANNI 21.188 35.00
5. FRY, SHELBY 21.764 30.00
6. BRINKERHOFF, DEZLEE 24.364 25.00
7. GRIFFITH, DALLIE 25.357 20.00
8. BRINKERHOFF, CHARLIZE 25.579 15.00
9. ZINOVITCH, ALEXIS 27.864 10.00
10. GRIFFITH, HAISELY 28.890 5.00
11. NEWTON, FAITH 57.265 0.00
JR GIRLS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. YARDLEY, FALLON 5.140 50.00
2. DAVIS, EVIE 7.690 45.00
3. GRIFFITH, HAISELY 200.000 0.00
4. FRY, SHELBY 200.000 0.00
5. BRINKERHOFF, DEZLEE 200.000 0.00
6. CHRISTIAN, RAELEE 200.000 0.00
7. BRINKERHOFF, CHARLIZE 200.000 0.00
8. GRIFFITH, DALLIE 200.000 0.00
JR GIRLS GOAT TYING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, RAELEE 14.080 50.00
2. BRINKERHOFF, CHARLIZE 16.340 45.00
3. FRY, SHELBY 20.010 40.00
4. DAVIS, EVIE 20.280 35.00
5. GRIFFITH, DALLIE 21.030 30.00
6. TOBLER, ANNI 23.570 25.00
7. ZINOVITCH, ALEXIS 29.760 20.00
8. BRINKERHOFF, DEZLEE 42.940 15.00
9. GRIFFITH, HAISELY 200.000 0.00
10. YARDLEY, FALLON 200.000 0.00
JR GIRLS POLES
Place Member Name Time Points
1. YARDLEY, FALLON 23.065 50.00
2. CHRISTIAN, RAELEE 23.291 45.00
3. GRIFFITH, DALLIE 24.926 40.00
4. DAVIS, EVIE 25.394 35.00
5. TOBLER, ANNI 26.433 30.00
6. BRINKERHOFF, DEZLEE 30.414 25.00
7. BRINKERHOFF, CHARLIZE 30.575 20.00
8. ZINOVITCH, ALEXIS 200.000 0.00
9. FRY, SHELBY 200.000 0.00
10. NEWTON, FAITH 200.000 0.00
11. GRIFFITH, HAISELY 200.000 0.00
JR GIRLS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, RAELEE 27.880 50.00
2. DAVIS, EVIE 33.440 45.00
3. GRIFFITH, DALLIE 200.000 0.00
4. BRINKERHOFF, CHARLIZE 200.000 0.00
5. FRY, SHELBY 200.000 0.00
6. YARDLEY, FALLON 200.000 0.00
7. BRINKERHOFF, DEZLEE 200.000 0.00
PW BOYS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. SLEPPY, GATLIN 21.574 50.00
2. KNAUB, EMMETT 22.248 45.00
3. CHRISTIAN, COOPER 29.384 40.00
4. RICHARDS, TRU 35.424 35.00
5. BUNDY, TRYSON 48.977 30.00
6. TOM, GRAYSON 67.180 25.00
7. TOPOL, BRADLEY 200.000 0.00
PW BOYS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. SLEPPY, GATLIN 5.280 50.00
2. KNAUB, EMMETT 6.130 45.00
3. BUNDY, TRYSON 9.120 40.00
4. RICHARDS, TRU 10.910 35.00
5. TOM, GRAYSON 12.500 30.00
6. MITSCHKE, KADE 200.000 0.00
7. CHRISTIAN, COOPER 200.000 0.00
PW BOYS DUMMY ROPING
Place Member Name Time Points
1. KNAUB, EMMETT 12.270 50.00
2. SLEPPY, GATLIN 13.570 45.00
3. BUNDY, TRYSON 16.850 40.00
4. CHRISTIAN, COOPER 19.360 35.00
5. RICHARDS, TRU 22.510 30.00
6. TOPOL, BRADLEY 30.510 25.00
7. RODRIGUEZ, JAVIER 43.580 20.00
8. TOM, GRAYSON 49.440 15.00
9. RODRIGUEZ, RYLAND 200.000 0.00
10. MITSCHKE, KADE 200.000 0.00
PW BOYS FLAGS
Place Member Name Time Points
1. SLEPPY, GATLIN 12.226 50.00
2. KNAUB, EMMETT 14.064 45.00
3. RICHARDS, TRU 200.000 0.00
4. TOPOL, BRADLEY 200.000 0.00
5. TOM, GRAYSON 200.000 0.00
6. CHRISTIAN, COOPER 200.000 0.00
7. BUNDY, TRYSON 200.000 0.00
8. MITSCHKE, KADE 200.000 0.00
PW BOYS GOAT TAIL PULL
Place Member Name Time Points
1. SLEPPY, GATLIN 9.140 50.00
2. RICHARDS, TRU 11.220 45.00
3. KNAUB, EMMETT 12.130 40.00
4. CHRISTIAN, COOPER 14.280 35.00
5. BUNDY, TRYSON 15.210 30.00
6. TOPOL, BRADLEY 15.380 25.00
7. TOM, GRAYSON 22.770 20.00
8. RODRIGUEZ, JAVIER 23.250 15.00
9. RODRIGUEZ, RYLAND 24.770 10.00
10. MITSCHKE, KADE 200.000 0.00
PW GIRLS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. RICHARDS, COY 20.210 50.00
2. SNOW, GRACIE 23.327 45.00
3. SPENCER, SAGE 29.828 40.00
4. MCTAGGART, SAGE 59.845 35.00
5. MILLWARD, MADELYN 81.813 30.00
6. ZINOVITCH, ZOEY 82.813 25.00
7. ASHWORTH, SEDA 83.740 20.00
8. ROBINSON, ADLEE 200.000 0.00
9. NEWTON, KINSLEY 200.000 0.00
10. ROBINSON, HARPER 200.000 0.00
PW GIRLS BREAKAWY ROPING
Place Member Name Time Points
1. SPENCER, SAGE 12.210 50.00
2. MCTAGGART, SAGE 13.570 45.00
3. RICHARDS, COY 30.640 40.00
4. ROBINSON, ADLEE 200.000 0.00
5. ROBINSON, HARPER 200.000 0.00
6. SNOW, GRACIE 200.000 0.00
PW GIRLS DUMMY ROPING
Place Member Name Time Points
1. SPENCER, SAGE 13.920 50.00
2. SNOW, GRACIE 15.440 45.00
3. MCTAGGART, SAGE 17.980 40.00
4. RICHARDS, COY 30.430 35.00
5. MCTAGGART, MESA 41.770 30.00
6. ROBINSON, ADLEE 44.440 25.00
7. ROBINSON, HARPER 57.900 20.00
8. ASHWORTH, SEDA 200.000 0.00
9. MILLWARD, MADELYN 200.000 0.00
10. NEWTON, KINSLEY 200.000 0.00
PW GIRLS GOAT TAIL PULL
Place Member Name Time Points
1. SPENCER, SAGE 10.380 50.00
2. SNOW, GRACIE 11.910 45.00
3. RICHARDS, COY 12.390 40.00
4. ROBINSON, ADLEE 14.310 35.00
5. MCTAGGART, SAGE 15.320 30.00
6. MILLWARD, MADELYN 22.390 25.00
7. ROBINSON, HARPER 27.030 20.00
8. ZINOVITCH, ZOEY 52.500 15.00
9. NEWTON, KINSLEY 53.720 10.00
10. MCTAGGART, MESA 53.750 5.00
11. ASHWORTH, SEDA 54.020 0.00
PW GIRLS POLES
Place Member Name Time Points
1. RICHARDS, COY 24.751 50.00
2. SNOW, GRACIE 33.482 45.00
3. ROBINSON, ADLEE 35.716 40.00
4. SPENCER, SAGE 40.780 35.00
5. ROBINSON, HARPER 59.487 30.00
6. MCTAGGART, SAGE 61.873 25.00
7. MILLWARD, MADELYN 74.240 20.00
8. NEWTON, KINSLEY 91.131 15.00
9. ZINOVITCH, ZOEY 200.000 0.00
10. ASHWORTH, SEDA 200.000 0.00
SR BOYS CALF ROPING
Place Member Name Time Points
1. FREHNER, AUSTIN 18.150 50.00
2. CHRISTIAN, CJ 43.620 45.00
3. WILLIAMS, MORGAN 200.000 0.00
4. WILLIAMS, WYATT 200.000 0.00
SR BOYS CHUTE DOGGING
Place Member Name Time Points
1. FREHNER, AUSTIN 4.030 50.00
2. WILLIAMS, WYATT 7.510 45.00
3. NECAS, LEVI 12.450 40.00
4. WILLIAMS, MORGAN 15.440 35.00
5. CHRISTIAN, CJ 15.820 30.00
6. FRY, HUNTER 41.910 25.00
7. BASPOLI, CARLOS 200.000 0.00
SR BOYS FLAGS
Place Member Name Time Points
1. WILLIAMS, MORGAN 9.360 50.00
2. NECAS, LEVI 9.716 45.00
3. FRY, HUNTER 11.317 40.00
4. BASPOLI, CARLOS 11.726 35.00
5. WILLIAMS, WYATT 17.916 30.00
6. FREHNER, AUSTIN 18.535 25.00
7. CHRISTIAN, CJ 23.855 20.00
SR BOYS STEER STOPPING
Place Member Name Time Points
1. WILLIAMS, MORGAN 5.340 50.00
2. FREHNER, AUSTIN 5.700 45.00
3. CHRISTIAN, CJ 25.520 40.00
4. BASPOLI, CARLOS 200.000 0.00
5. WILLIAMS, WYATT 200.000 0.00
6. FRY, HUNTER 200.000 0.00
7. NECAS, LEVI 200.000 0.00
SR BOYS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. BASPOLI, CARLOS 6.650 50.00
2. WILLIAMS, WYATT 9.170 45.00
3. FREHNER, AUSTIN 9.330 40.00
4. WILLIAMS, MORGAN 10.520 35.00
5. CHRISTIAN, CJ 25.620 30.00
6. FRY, HUNTER 33.470 25.00
7. NECAS, LEVI 49.200 20.00
SR GIRLS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. SOLIS, MADISON 18.174 50.00
2. FREHNER, ALLI 18.460 45.00
3. MCINNIS, TEAGAN 18.558 40.00
4. BUNDY, MACADY 20.671 35.00
5. ESPINOZA, VALENTINA 29.894 30.00
6. HILLIUS, ADDIE 30.146 25.00
7. TSUNEYOSHI, KAYLA 200.000 0.00
SR GIRLS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. ESPINOZA, VALENTINA 28.590 50.00
2. SOLIS, MADISON 200.000 0.00
3. TSUNEYOSHI, KAYLA 200.000 0.00
4. FREHNER, ALLI 200.000 0.00
5. MCINNIS, TEAGAN 200.000 0.00
6. BUNDY, MACADY 200.000 0.00
SR GIRLS GOAT TYING
Place Member Name Time Points
1. BUNDY, MACADY 13.840 50.00
2. SOLIS, MADISON 14.780 45.00
3. ESPINOZA, VALENTINA 16.000 40.00
4. HILLIUS, ADDIE 22.830 35.00
5. MCINNIS, TEAGAN 200.000 0.00
6. TSUNEYOSHI, KAYLA 200.000 0.00
SR GIRLS POLES
Place Member Name Time Points
1. ESPINOZA, VALENTINA 26.461 50.00
2. MCINNIS, TEAGAN 27.898 45.00
3. BUNDY, MACADY 29.148 40.00
4. SOLIS, MADISON 33.708 35.00
5. HILLIUS, ADDIE 35.615 30.00
6. TSUNEYOSHI, KAYLA 200.000 0.00
SR GIRLS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. BUNDY, MACADY 11.170 50.00
2. FREHNER, ALLI 42.960 45.00
3. MCINNIS, TEAGAN 47.680 40.00
4. SOLIS, MADISON 55.340 35.00
5. TSUNEYOSHI, KAYLA 200.000 0.00