Scores Listing for RODEO #4(Alamo)

Results sorted by Time/Score

JR BOYS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. STEWARD, CADE 15.580 50.00
2. YARDLEY, STIHL 200.000 0.00
3. SPROUL, RYLAN 200.000 0.00
4. PLEHN, DENTON 200.000 0.00
5. SOLIS, PORTER 200.000 0.00
JR BOYS FLAGS
Place Member Name Time Points
1. STEWARD, CADE 10.072 50.00
2. YARDLEY, STIHL 10.442 45.00
3. SOLIS, PORTER 11.132 40.00
4. MARSHALL, REX 21.050 35.00
5. PLEHN, DENTON 21.505 30.00
6. BROWN, DREW 26.680 25.00
7. SPROUL, RYLAN 200.000 0.00
JR BOYS GOAT TYING
Place Member Name Time Points
1. STEWARD, CADE 15.830 50.00
2. SOLIS, PORTER 19.320 45.00
3. YARDLEY, STIHL 33.080 40.00
4. SPROUL, RYLAN 36.320 35.00
5. BROWN, DREW 200.000 0.00
6. PLEHN, DENTON 200.000 0.00
JR BOYS STEER STOPPING
Place Member Name Time Points
1. STEWARD, CADE 5.470 50.00
2. MARSHALL, REX 7.820 45.00
3. SOLIS, PORTER 8.830 40.00
4. SPROUL, RYLAN 200.000 0.00
JR BOYS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. STEWARD, CADE 9.560 50.00
2. SOLIS, PORTER 15.850 45.00
3. YARDLEY, STIHL 17.430 40.00
4. MARSHALL, REX 200.000 0.00
5. SPROUL, RYLAN 200.000 0.00
JR GIRLS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. YARDLEY, FALLON 19.373 50.00
2. GRIFFITH, DALLIE 20.268 45.00
3. CHRISTIAN, RAELEE 20.587 40.00
4. MADSEN, KATEE 20.666 35.00
5. DAVIS, EVIE 20.899 30.00
6. BRINKERHOFF, CHARLIZE 21.127 25.00
7. GRIFFITH, HAISELY 21.765 20.00
8. FRY, SHELBY 23.342 15.00
9. NECAS, RYLEE 23.932 10.00
10. SLEPPY, TEGUN 25.788 5.00
11. ZINOVITCH, ALEXIS 27.897 0.00
12. BRINKERHOFF, DEZLEE 200.000 0.00
JR GIRLS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, RAELEE 14.210 50.00
2. YARDLEY, FALLON 31.910 45.00
3. DAVIS, EVIE 200.000 0.00
4. GRIFFITH, HAISELY 200.000 0.00
5. FRY, SHELBY 200.000 0.00
6. BRINKERHOFF, DEZLEE 200.000 0.00
7. BRINKERHOFF, CHARLIZE 200.000 0.00
8. GRIFFITH, DALLIE 200.000 0.00
9. NECAS, RYLEE 200.000 0.00
10. SLEPPY, TEGUN 200.000 0.00
JR GIRLS GOAT TYING
Place Member Name Time Points
1. YARDLEY, FALLON 14.190 50.00
2. MADSEN, KATEE 14.900 45.00
3. BRINKERHOFF, CHARLIZE 15.380 37.50
4. DAVIS, EVIE 15.380 37.50
5. NECAS, RYLEE 19.200 30.00
6. SLEPPY, TEGUN 21.450 25.00
7. ZINOVITCH, ALEXIS 27.950 20.00
8. GRIFFITH, HAISELY 28.770 15.00
9. BRINKERHOFF, DEZLEE 42.370 10.00
10. FRY, SHELBY 200.000 0.00
11. CHRISTIAN, RAELEE 200.000 0.00
12. GRIFFITH, DALLIE 200.000 0.00
JR GIRLS POLES
Place Member Name Time Points
1. YARDLEY, FALLON 23.402 50.00
2. NECAS, RYLEE 23.768 45.00
3. SLEPPY, TEGUN 24.009 40.00
4. BRINKERHOFF, CHARLIZE 24.176 35.00
5. CHRISTIAN, RAELEE 24.265 30.00
6. DAVIS, EVIE 24.619 25.00
7. GRIFFITH, DALLIE 28.932 20.00
8. FRY, SHELBY 31.890 15.00
9. MADSEN, KATEE 33.279 10.00
10. ZINOVITCH, ALEXIS 37.423 5.00
11. GRIFFITH, HAISELY 200.000 0.00
12. BRINKERHOFF, DEZLEE 200.000 0.00
JR GIRLS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. YARDLEY, FALLON 10.760 50.00
2. CHRISTIAN, RAELEE 24.030 45.00
3. SLEPPY, TEGUN 27.100 40.00
4. DAVIS, EVIE 39.320 35.00
5. GRIFFITH, DALLIE 200.000 0.00
6. BRINKERHOFF, CHARLIZE 200.000 0.00
7. FRY, SHELBY 200.000 0.00
8. BRINKERHOFF, DEZLEE 200.000 0.00
PW BOYS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. SLEPPY, GATLIN 24.354 50.00
2. KNAUB, EMMETT 24.681 45.00
3. BUNDY, TRYSON 27.912 40.00
4. CHRISTIAN, COOPER 32.317 35.00
5. RICHARDS, TRU 33.283 30.00
6. TOM, GRAYSON 35.345 25.00
7. DUKES, QUINCY 43.588 20.00
PW BOYS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. SLEPPY, GATLIN 5.130 50.00
2. CHRISTIAN, COOPER 38.440 45.00
3. KNAUB, EMMETT 200.000 0.00
4. BUNDY, TRYSON 200.000 0.00
5. RICHARDS, TRU 200.000 0.00
6. TOM, GRAYSON 200.000 0.00
PW BOYS DUMMY ROPING
Place Member Name Time Points
1. SLEPPY, GATLIN 13.130 50.00
2. CHRISTIAN, COOPER 22.190 45.00
3. TOM, GRAYSON 39.270 40.00
4. KNAUB, EMMETT 45.250 35.00
5. BUNDY, TRYSON 50.530 30.00
6. RICHARDS, TRU 52.380 25.00
PW BOYS FLAGS
Place Member Name Time Points
1. SLEPPY, GATLIN 14.646 50.00
2. KNAUB, EMMETT 15.013 45.00
3. RICHARDS, TRU 18.002 40.00
4. CHRISTIAN, COOPER 21.700 35.00
5. TOM, GRAYSON 85.486 30.00
6. DUKES, QUINCY 86.411 25.00
7. BUNDY, TRYSON 200.000 0.00
PW BOYS GOAT TAIL PULL
Place Member Name Time Points
1. KNAUB, EMMETT 11.660 50.00
2. CHRISTIAN, COOPER 11.940 45.00
3. SLEPPY, GATLIN 12.060 40.00
4. RICHARDS, TRU 12.840 35.00
5. TOM, GRAYSON 19.330 30.00
6. BUNDY, TRYSON 25.270 25.00
7. DUKES, QUINCY 26.030 20.00
PW GIRLS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. RICHARDS, COY 20.558 50.00
2. ROBINSON, ADLEE 26.213 45.00
3. SNOW, GRACIE 28.383 40.00
4. SPENCER, SAGE 29.875 35.00
5. PLEHN, ANNIE 47.290 30.00
6. ROBINSON, HARPER 52.138 25.00
7. MCTAGGART, SAGE 67.813 20.00
8. ASHWORTH, SEDA 71.542 15.00
9. MILLWARD, MADELYN 78.116 10.00
10. ZINOVITCH, ZOEY 200.000 0.00
PW GIRLS BREAKAWY ROPING
Place Member Name Time Points
1. RICHARDS, COY 7.460 50.00
2. SNOW, GRACIE 10.280 45.00
3. MCTAGGART, SAGE 16.830 40.00
4. SPENCER, SAGE 200.000 0.00
5. ROBINSON, ADLEE 200.000 0.00
6. ROBINSON, HARPER 200.000 0.00
PW GIRLS DUMMY ROPING
Place Member Name Time Points
1. RICHARDS, COY 13.020 50.00
2. SNOW, GRACIE 14.380 45.00
3. SPENCER, SAGE 14.680 40.00
4. MCTAGGART, SAGE 47.470 35.00
5. ROBINSON, HARPER 50.380 30.00
6. ASHWORTH, SEDA 300.000 0.00
7. ROBINSON, ADLEE 300.000 0.00
8. MCTAGGART, MESA 300.000 0.00
9. MILLWARD, MADELYN 300.000 0.00
10. PLEHN, ANNIE 300.000 0.00
PW GIRLS GOAT TAIL PULL
Place Member Name Time Points
1. RICHARDS, COY 10.840 50.00
2. ROBINSON, ADLEE 11.630 45.00
3. SNOW, GRACIE 13.530 40.00
4. SPENCER, SAGE 14.080 35.00
5. MCTAGGART, SAGE 16.950 30.00
6. PLEHN, ANNIE 20.560 25.00
7. ROBINSON, HARPER 21.390 20.00
8. ZINOVITCH, ZOEY 40.910 15.00
9. MILLWARD, MADELYN 41.510 10.00
10. MCTAGGART, MESA 42.630 5.00
11. ASHWORTH, SEDA 44.510 0.00
PW GIRLS POLES
Place Member Name Time Points
1. RICHARDS, COY 25.723 50.00
2. SNOW, GRACIE 33.382 45.00
3. SPENCER, SAGE 33.499 40.00
4. ROBINSON, ADLEE 33.661 35.00
5. PLEHN, ANNIE 65.942 30.00
6. ROBINSON, HARPER 68.046 25.00
7. MILLWARD, MADELYN 79.848 20.00
8. ASHWORTH, SEDA 86.028 15.00
9. ZINOVITCH, ZOEY 200.000 0.00
SR BOYS CALF ROPING
Place Member Name Time Points
1. FREHNER, AUSTIN 15.020 50.00
2. CHRISTIAN, CJ 24.280 45.00
3. WILLIAMS, WYATT 200.000 0.00
4. WILLIAMS, MORGAN 200.000 0.00
SR BOYS CHUTE DOGGING
Place Member Name Time Points
1. FREHNER, AUSTIN 3.900 50.00
2. WILLIAMS, WYATT 4.640 45.00
3. CHRISTIAN, CJ 5.160 40.00
4. FRY, HUNTER 21.580 35.00
5. NECAS, LEVI 56.000 30.00
6. BASPOLI, CARLOS 200.000 0.00
7. WILLIAMS, MORGAN 200.000 0.00
SR BOYS FLAGS
Place Member Name Time Points
1. WILLIAMS, WYATT 9.404 50.00
2. WILLIAMS, MORGAN 9.503 45.00
3. BASPOLI, CARLOS 10.765 40.00
4. FREHNER, AUSTIN 11.055 35.00
5. CHRISTIAN, CJ 11.452 30.00
6. NECAS, LEVI 19.296 25.00
7. FRY, HUNTER 19.892 20.00
SR BOYS STEER STOPPING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, CJ 4.280 50.00
2. FREHNER, AUSTIN 5.990 45.00
3. NECAS, LEVI 19.610 40.00
4. WILLIAMS, WYATT 51.460 35.00
5. WILLIAMS, MORGAN 200.000 0.00
6. FRY, HUNTER 200.000 0.00
7. BASPOLI, CARLOS 200.000 0.00
SR BOYS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. WILLIAMS, MORGAN 8.670 50.00
2. NECAS, LEVI 25.460 45.00
3. BASPOLI, CARLOS 32.080 40.00
4. FRY, HUNTER 34.640 35.00
5. FREHNER, AUSTIN 38.580 30.00
6. CHRISTIAN, CJ 200.000 0.00
7. WILLIAMS, WYATT 200.000 0.00
SR GIRLS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. SOLIS, MADISON 19.361 50.00
2. TSUNEYOSHI, KAYLA 19.494 45.00
3. CALABRESE, EMILY 19.507 40.00
4. FRADELLA, LIZZIE 19.658 35.00
5. ESPINOZA, VALENTINA 20.683 30.00
6. MCINNIS, TEAGAN 21.305 25.00
7. BUNDY, MACADY 22.016 20.00
SR GIRLS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. SOLIS, MADISON 4.470 50.00
2. MCINNIS, TEAGAN 5.450 45.00
3. ESPINOZA, VALENTINA 36.750 40.00
4. TSUNEYOSHI, KAYLA 200.000 0.00
5. BUNDY, MACADY 200.000 0.00
SR GIRLS GOAT TYING
Place Member Name Time Points
1. TSUNEYOSHI, KAYLA 9.200 50.00
2. SOLIS, MADISON 13.820 45.00
3. MCINNIS, TEAGAN 14.820 40.00
4. BUNDY, MACADY 16.640 35.00
5. ESPINOZA, VALENTINA 17.030 30.00
6. CALABRESE, EMILY 20.200 25.00
7. FRADELLA, LIZZIE 200.000 0.00
SR GIRLS POLES
Place Member Name Time Points
1. SOLIS, MADISON 22.755 50.00
2. FRADELLA, LIZZIE 22.785 45.00
3. MCINNIS, TEAGAN 23.519 40.00
4. CALABRESE, EMILY 24.528 35.00
5. ESPINOZA, VALENTINA 25.411 30.00
6. TSUNEYOSHI, KAYLA 28.481 25.00
7. BUNDY, MACADY 31.215 20.00
SR GIRLS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. BUNDY, MACADY 8.390 50.00
2. SOLIS, MADISON 10.360 45.00
3. TSUNEYOSHI, KAYLA 14.640 40.00
4. MCINNIS, TEAGAN 17.440 35.00