Scores Listing for WJRA #4(ALAMO, NV)

Results sorted by Time/Score

JR BOYS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. STEWARD, CADE 5.270 50.00
2. SPROUL, RYLAN 8.190 45.00
3. SOLIS, PORTER 20.590 40.00
4. YARDLEY, STIHL 30.580 35.00
5. WILLIAMS, COLTON 200.000 0.00
6. WALCH, CHET 200.000 0.00
7. PLEHN, DENTON 200.000 0.00
JR BOYS FLAGS
Place Member Name Time Points
1. STEWARD, CADE 10.141 50.00
2. SOLIS, PORTER 10.439 45.00
3. SPROUL, RYLAN 11.823 40.00
4. YARDLEY, STIHL 12.895 35.00
5. PLEHN, DENTON 14.637 30.00
6. WILLIAMS, COLTON 21.103 25.00
7. WALCH, CHET 24.396 20.00
8. STEWARD, MASON 25.950 15.00
JR BOYS GOAT TYING
Place Member Name Time Points
1. STEWARD, CADE 13.470 50.00
2. YARDLEY, STIHL 19.280 45.00
3. SPROUL, RYLAN 22.340 40.00
4. WILLIAMS, COLTON 23.270 35.00
5. WALCH, CHET 26.000 30.00
6. PLEHN, DENTON 34.690 25.00
7. STEWARD, MASON 40.380 20.00
8. SOLIS, PORTER 200.000 0.00
JR BOYS STEER STOPPING
Place Member Name Time Points
1. STEWARD, CADE 4.280 50.00
2. WILLIAMS, COLTON 5.900 45.00
3. WALCH, CHET 21.050 40.00
4. SPROUL, RYLAN 22.320 35.00
5. YARDLEY, STIHL 37.900 30.00
6. YOUNG, PRESTON 200.000 0.00
7. SOLIS, PORTER 200.000 0.00
JR BOYS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. WILLIAMS, COLTON 10.130 50.00
2. STEWARD, CADE 17.170 45.00
3. WALCH, CHET 51.070 40.00
4. SOLIS, PORTER 56.890 35.00
5. SPROUL, RYLAN 200.000 0.00
6. YOUNG, PRESTON 200.000 0.00
7. YARDLEY, STIHL 200.000 0.00
JR GIRLS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. DAVIS, EVIE 20.057 50.00
2. GRIFFITH, HAISELY 20.077 45.00
3. GARCIA, MAKAYLA 20.315 40.00
4. FRY, SHELBY 20.452 35.00
5. ZARNDT, PALYNN 20.700 30.00
6. SPENCER, SAGE 22.917 25.00
7. GRIFFITH, DALLIE 24.071 20.00
8. SNOW, GRACIE 24.196 15.00
9. TOBLER, ANNI 24.889 10.00
10. BRINKERHOFF, DEZLEE 26.301 5.00
11. SHERWOOD, ADDYSEN 27.025 0.00
12. ZINOVITCH, ALEXIS 27.403 0.00
13. CHRISTIAN, RAELEE 27.525 0.00
14. ROBINSON, ADLEE 27.761 0.00
15. MCTAGGART, SAGE 28.004 0.00
16. NEWTON, FAITH 30.657 0.00
17. HUNTER, KATE 200.000 0.00
18. BRINKERHOFF, CHARLIZE 200.000 0.00
JR GIRLS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. FRY, SHELBY 3.270 50.00
2. BRINKERHOFF, CHARLIZE 7.630 45.00
3. DAVIS, EVIE 8.830 40.00
4. SPENCER, SAGE 51.960 35.00
5. SNOW, GRACIE 200.000 0.00
6. CHRISTIAN, RAELEE 200.000 0.00
7. GRIFFITH, HAISELY 200.000 0.00
8. GRIFFITH, DALLIE 200.000 0.00
9. BRINKERHOFF, DEZLEE 200.000 0.00
10. ZARNDT, PALYNN 200.000 0.00
11. ROBINSON, ADLEE 200.000 0.00
JR GIRLS GOAT TYING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, RAELEE 11.700 50.00
2. GRIFFITH, DALLIE 14.520 45.00
3. DAVIS, EVIE 14.650 40.00
4. BRINKERHOFF, CHARLIZE 15.650 35.00
5. FRY, SHELBY 16.470 30.00
6. BRINKERHOFF, DEZLEE 16.630 25.00
7. SHERWOOD, ADDYSEN 18.660 20.00
8. GRIFFITH, HAISELY 19.390 15.00
9. ROBINSON, ADLEE 21.010 10.00
10. SNOW, GRACIE 21.350 5.00
11. MCTAGGART, SAGE 21.830 0.00
12. SPENCER, SAGE 22.310 0.00
13. ZINOVITCH, ALEXIS 22.340 0.00
14. GARCIA, MAKAYLA 200.000 0.00
15. ZARNDT, PALYNN 200.000 0.00
JR GIRLS POLES
Place Member Name Time Points
1. TOBLER, ANNI 23.741 50.00
2. DAVIS, EVIE 24.722 45.00
3. BRINKERHOFF, DEZLEE 25.804 40.00
4. SHERWOOD, ADDYSEN 26.166 35.00
5. GARCIA, MAKAYLA 26.390 30.00
6. ZARNDT, PALYNN 27.847 25.00
7. SNOW, GRACIE 28.564 20.00
8. BRINKERHOFF, CHARLIZE 31.157 15.00
9. GRIFFITH, HAISELY 34.798 10.00
10. FRY, SHELBY 35.448 5.00
11. MCTAGGART, SAGE 37.391 0.00
12. GRIFFITH, DALLIE 39.652 0.00
13. SPENCER, SAGE 39.718 0.00
14. NEWTON, FAITH 42.225 0.00
15. ZINOVITCH, ALEXIS 200.000 0.00
16. HUNTER, KATE 200.000 0.00
17. ROBINSON, ADLEE 200.000 0.00
18. CHRISTIAN, RAELEE 200.000 0.00
JR GIRLS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. BRINKERHOFF, CHARLIZE 16.220 50.00
2. CHRISTIAN, RAELEE 30.110 45.00
3. DAVIS, EVIE 41.630 40.00
4. FRY, SHELBY 200.000 0.00
5. ROBINSON, ADLEE 200.000 0.00
6. SNOW, GRACIE 200.000 0.00
7. BRINKERHOFF, DEZLEE 200.000 0.00
8. GRIFFITH, DALLIE 200.000 0.00
9. SPENCER, SAGE 200.000 0.00
10. MCTAGGART, SAGE 200.000 0.00
PW BOYS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, COOPER 25.880 50.00
2. KNAUB, EMMETT 26.251 45.00
3. HUNT, EMETT 41.545 40.00
4. STEELE, STETSON 200.000 0.00
5. TOM, GRAYSON 200.000 0.00
6. HARDY, TOOT 200.000 0.00
7. TOPOL, BRADLEY 200.000 0.00
PW BOYS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. KNAUB, EMMETT 5.270 50.00
2. TOPOL, BRADLEY 9.160 45.00
3. STEELE, STETSON 11.140 40.00
4. MITSCHKE, KADE 12.520 35.00
5. RODRIGUEZ, JAVIER 15.590 30.00
6. SPENCER, LAREDO 48.690 25.00
7. TOM, GRAYSON 200.000 0.00
8. RODRIGUEZ, JAVIER 200.000 0.00
9. HUNT, EMETT 200.000 0.00
10. CHRISTIAN, COOPER 200.000 0.00
11. MITSCHKE, KASYN 200.000 0.00
PW BOYS DUMMY ROPING
Place Member Name Time Points
1. KNAUB, EMMETT 9.110 50.00
2. TOPOL, BRADLEY 9.410 45.00
3. TOM, GRAYSON 14.450 40.00
4. CHRISTIAN, COOPER 17.530 35.00
5. RODRIGUEZ, JAVIER 19.570 30.00
6. STEELE, STETSON 27.870 25.00
7. SPENCER, LAREDO 34.110 20.00
8. RODRIGUEZ, RYLAND 69.880 15.00
9. HUNT, EMETT 70.610 10.00
10. MITSCHKE, KADE 200.000 0.00
11. RODRIGUEZ, JAVIER 200.000 0.00
PW BOYS FLAGS
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, COOPER 14.164 50.00
2. TOM, GRAYSON 23.118 45.00
3. STEELE, STETSON 25.298 40.00
4. MITSCHKE, KASYN 35.472 35.00
5. HUNT, EMETT 83.640 30.00
6. KNAUB, EMMETT 200.000 0.00
7. TOPOL, BRADLEY 200.000 0.00
8. MITSCHKE, KADE 200.000 0.00
PW BOYS GOAT TAIL PULL
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, COOPER 9.560 50.00
2. KNAUB, EMMETT 10.200 45.00
3. STEELE, STETSON 10.630 40.00
4. TOPOL, BRADLEY 11.500 35.00
5. MITSCHKE, KADE 13.390 30.00
6. TOM, GRAYSON 15.460 25.00
7. HUNT, EMETT 16.760 20.00
8. MITSCHKE, KASYN 20.430 15.00
9. RODRIGUEZ, JAVIER 27.200 10.00
10. RODRIGUEZ, RYLAND 28.130 5.00
11. HARDY, TOOT 200.000 0.00
12. RODRIGUEZ, JAVIER 200.000 0.00
PW GIRLS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. YOUNG, PAITYN 20.549 50.00
2. SNYDER, BETHANY ROSE 22.105 45.00
3. STEELE, HADLEE 23.601 40.00
4. NEWTON, KINSLEY 27.339 35.00
5. MILLWARD, MADELYN 29.600 30.00
6. SHERWOOD, CODIE 29.639 25.00
7. PLEHN, ANNIE 36.784 20.00
8. HUNT, TATUM 38.339 15.00
9. BENNETT, EMERSON 38.369 10.00
10. MCTAGGART, MESA 50.224 5.00
11. ASHWORTH, SEDA 55.962 0.00
12. TOM, ASPYN 65.058 0.00
13. ZINOVITCH, ZOEY 99.364 0.00
14. ROBINSON, HARPER 200.000 0.00
PW GIRLS BREAKAWY ROPING
Place Member Name Time Points
1. YOUNG, PAITYN 22.700 50.00
2. STEELE, HADLEE 35.310 45.00
3. MILLWARD, MADELYN 36.270 40.00
4. SNYDER, BETHANY ROSE 200.000 0.00
5. SHERWOOD, CODIE 200.000 0.00
6. ASHWORTH, SEDA 200.000 0.00
7. HUNT, TATUM 200.000 0.00
8. BENNETT, EMERSON 200.000 0.00
9. MCTAGGART, MESA 200.000 0.00
10. NEWTON, KINSLEY 200.000 0.00
11. ROBINSON, HARPER 200.000 0.00
PW GIRLS DUMMY ROPING
Place Member Name Time Points
1. SNYDER, BETHANY ROSE 22.310 50.00
2. YOUNG, PAITYN 36.490 45.00
3. STEELE, HADLEE 38.600 40.00
4. ROBINSON, HARPER 39.640 35.00
5. TOM, ASPYN 41.350 30.00
6. MCTAGGART, MESA 43.720 25.00
7. BENNETT, EMERSON 43.800 20.00
8. ASHWORTH, SEDA 52.150 15.00
9. NEWTON, KINSLEY 74.010 10.00
10. PLEHN, ANNIE 200.000 0.00
11. MILLWARD, MADELYN 200.000 0.00
12. SHERWOOD, CODIE 200.000 0.00
13. HUNT, TATUM 200.000 0.00
PW GIRLS GOAT TAIL PULL
Place Member Name Time Points
1. STEELE, HADLEE 10.510 50.00
2. YOUNG, PAITYN 10.870 45.00
3. SHERWOOD, CODIE 11.890 40.00
4. HUNT, TATUM 12.320 35.00
5. SNYDER, BETHANY ROSE 12.990 30.00
6. ROBINSON, HARPER 13.830 25.00
7. MILLWARD, MADELYN 15.270 20.00
8. NEWTON, KINSLEY 15.350 15.00
9. BENNETT, EMERSON 15.710 10.00
10. PLEHN, ANNIE 18.090 5.00
11. MCTAGGART, MESA 19.530 0.00
12. YOUNG, BLAKELY 21.000 0.00
13. TOM, ASPYN 21.020 0.00
14. ASHWORTH, SEDA 21.120 0.00
15. ZINOVITCH, ZOEY 22.410 0.00
PW GIRLS POLES
Place Member Name Time Points
1. YOUNG, PAITYN 26.320 50.00
2. SNYDER, BETHANY ROSE 28.179 45.00
3. STEELE, HADLEE 29.930 40.00
4. NEWTON, KINSLEY 32.904 35.00
5. SHERWOOD, CODIE 35.727 30.00
6. PLEHN, ANNIE 43.087 25.00
7. MILLWARD, MADELYN 45.099 20.00
8. HUNT, TATUM 45.560 15.00
9. ROBINSON, HARPER 49.153 10.00
10. ASHWORTH, SEDA 53.732 5.00
11. BENNETT, EMERSON 54.379 0.00
12. TOM, ASPYN 63.804 0.00
13. ZINOVITCH, ZOEY 200.000 0.00
SR BOYS CALF ROPING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, CJ 11.200 50.00
2. WILLIAMS, WYATT 11.600 45.00
3. WILLIAMS, MORGAN 200.000 0.00
SR BOYS CHUTE DOGGING
Place Member Name Time Points
1. NECAS, LEVI 2.590 50.00
2. FRY, HUNTER 3.840 45.00
3. WILLIAMS, WYATT 4.120 40.00
4. CHRISTIAN, CJ 4.150 35.00
5. BASPOLI, CARLOS 6.710 30.00
6. WILLIAMS, MORGAN 200.000 0.00
SR BOYS FLAGS
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, CJ 9.969 50.00
2. BASPOLI, CARLOS 12.116 45.00
3. WILLIAMS, MORGAN 18.228 40.00
4. WILLIAMS, WYATT 19.213 35.00
5. FRY, HUNTER 200.000 0.00
6. NECAS, LEVI 200.000 0.00
SR BOYS STEER STOPPING
Place Member Name Time Points
1. WILLIAMS, WYATT 5.460 50.00
2. CHRISTIAN, CJ 5.990 45.00
3. BASPOLI, CARLOS 200.000 0.00
4. NECAS, LEVI 200.000 0.00
5. FRY, HUNTER 200.000 0.00
6. WILLIAMS, MORGAN 200.000 0.00
SR BOYS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. WILLIAMS, MORGAN 8.840 50.00
2. FRY, HUNTER 10.680 45.00
3. CHRISTIAN, CJ 12.320 40.00
4. WILLIAMS, WYATT 15.870 35.00
5. BASPOLI, CARLOS 44.540 30.00
6. NECAS, LEVI 200.000 0.00
SR GIRLS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. WEBBER, ANDI 18.469 50.00
2. SOLIS, MADISON 18.893 45.00
3. FREHNER, ALLI 19.464 40.00
4. YARDLEY, FALLON 19.607 35.00
5. MADSEN, KATEE 19.936 30.00
6. FRADELLA, LIZZIE 19.962 25.00
7. ESPINOZA, VALENTINA 20.054 20.00
8. GIBSON, HALEY 20.075 15.00
9. WEBBER, ELLIE 21.057 10.00
10. LINDBURG, JOSIE 21.617 5.00
11. NECAS, RYLEE 23.488 0.00
12. HANSEN, KATELY 24.191 0.00
SR GIRLS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. FREHNER, ALLI 4.370 50.00
2. NECAS, RYLEE 4.580 45.00
3. SOLIS, MADISON 6.990 40.00
4. LINDBURG, JOSIE 22.440 35.00
5. WEBBER, ELLIE 200.000 0.00
6. YARDLEY, FALLON 200.000 0.00
7. ESPINOZA, VALENTINA 200.000 0.00
8. WEBBER, ANDI 200.000 0.00
9. GIBSON, HALEY 200.000 0.00
10. MOSER, LYNDEE 200.000 0.00
SR GIRLS GOAT TYING
Place Member Name Time Points
1. WEBBER, ANDI 8.580 50.00
2. WEBBER, ELLIE 10.600 45.00
3. YARDLEY, FALLON 11.400 40.00
4. FREHNER, ALLI 12.830 35.00
5. FRADELLA, LIZZIE 13.280 30.00
6. ESPINOZA, VALENTINA 13.370 25.00
7. SOLIS, MADISON 14.370 20.00
8. NECAS, RYLEE 17.470 15.00
9. HILLIUS, ADDIE 19.240 10.00
10. GIBSON, HALEY 20.910 5.00
11. LINDBURG, JOSIE 200.000 0.00
12. MADSEN, KATEE 200.000 0.00
SR GIRLS POLES
Place Member Name Time Points
1. WEBBER, ANDI 22.517 50.00
2. FRADELLA, LIZZIE 22.634 45.00
3. SOLIS, MADISON 23.492 40.00
4. ESPINOZA, VALENTINA 23.771 35.00
5. FREHNER, ALLI 23.799 30.00
6. NECAS, RYLEE 27.236 25.00
7. YARDLEY, FALLON 28.375 20.00
8. HANSEN, KATELY 29.328 15.00
9. LINDBURG, JOSIE 31.756 10.00
10. MADSEN, KATEE 34.124 5.00
11. GIBSON, HALEY 43.578 0.00
12. WEBBER, ELLIE 200.000 0.00
SR GIRLS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. WEBBER, ANDI 11.210 50.00
2. WEBBER, ELLIE 16.280 45.00
3. LINDBURG, JOSIE 36.960 40.00
4. YARDLEY, FALLON 200.000 0.00
5. MOSER, LYNDEE 200.000 0.00
6. SOLIS, MADISON 200.000 0.00
7. FREHNER, ALLI 200.000 0.00
8. ESPINOZA, VALENTINA 200.000 0.00