Scores Listing for WJRA #3(ALAMO, NV)

Results sorted by Time/Score

JR BOYS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. SOLIS, PORTER 4.510 50.00
2. SPROUL, RYLAN 9.030 45.00
3. WALCH, CHET 9.270 40.00
4. WILLIAMS, COLTON 18.960 35.00
5. YARDLEY, STIHL 26.150 30.00
6. STEWARD, CADE 200.000 0.00
7. PLEHN, DENTON 200.000 0.00
JR BOYS FLAGS
Place Member Name Time Points
1. SOLIS, PORTER 10.377 50.00
2. PLEHN, DENTON 14.655 45.00
3. WILLIAMS, COLTON 21.287 40.00
4. WALCH, CHET 24.885 35.00
5. STEWARD, MASON 25.721 30.00
6. SPROUL, RYLAN 200.000 0.00
7. YARDLEY, STIHL 200.000 0.00
8. STEWARD, CADE 200.000 0.00
JR BOYS GOAT TYING
Place Member Name Time Points
1. SOLIS, PORTER 14.780 50.00
2. STEWARD, CADE 18.970 45.00
3. WALCH, CHET 20.750 40.00
4. YARDLEY, STIHL 20.820 35.00
5. SPROUL, RYLAN 23.030 30.00
6. WILLIAMS, COLTON 30.560 25.00
7. PLEHN, DENTON 32.640 20.00
8. STEWARD, MASON 41.580 15.00
JR BOYS STEER STOPPING
Place Member Name Time Points
1. WILLIAMS, COLTON 8.750 50.00
2. YARDLEY, STIHL 12.380 45.00
3. YOUNG, PRESTON 31.810 40.00
4. SOLIS, PORTER 200.000 0.00
5. STEWARD, CADE 200.000 0.00
6. WALCH, CHET 200.000 0.00
7. SPROUL, RYLAN 200.000 0.00
JR BOYS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. WILLIAMS, COLTON 9.950 50.00
2. YARDLEY, STIHL 45.910 45.00
3. YOUNG, PRESTON 50.860 40.00
4. SPROUL, RYLAN 200.000 0.00
5. WALCH, CHET 200.000 0.00
6. STEWARD, CADE 200.000 0.00
7. SOLIS, PORTER 200.000 0.00
JR GIRLS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. DAVIS, EVIE 20.101 50.00
2. TOBLER, ANNI 20.487 45.00
3. GARCIA, MAKAYLA 20.559 37.50
4. ZARNDT, PALYNN 20.559 37.50
5. FRY, SHELBY 20.648 30.00
6. BRINKERHOFF, DEZLEE 21.715 25.00
7. SNOW, GRACIE 24.006 20.00
8. SPENCER, SAGE 24.141 15.00
9. GRIFFITH, DALLIE 24.461 10.00
10. GRIFFITH, HAISELY 25.156 5.00
11. BRINKERHOFF, CHARLIZE 25.192 0.00
12. ROBINSON, ADLEE 28.679 0.00
13. ZINOVITCH, ALEXIS 28.701 0.00
14. MCTAGGART, SAGE 29.684 0.00
15. LAWRIMORE, WILOW 30.586 0.00
16. HUNTER, KATE 39.698 0.00
17. CHRISTIAN, RAELEE 200.000 0.00
18. WHEELER, MORGAN 200.000 0.00
19. NEWTON, FAITH 200.000 0.00
JR GIRLS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. GRIFFITH, DALLIE 3.130 50.00
2. DAVIS, EVIE 5.450 45.00
3. BRINKERHOFF, CHARLIZE 12.580 40.00
4. CHRISTIAN, RAELEE 14.950 35.00
5. BRINKERHOFF, DEZLEE 22.470 30.00
6. ROBINSON, ADLEE 35.430 25.00
7. ZARNDT, PALYNN 200.000 0.00
8. SNOW, GRACIE 200.000 0.00
9. GRIFFITH, HAISELY 200.000 0.00
10. SPENCER, SAGE 200.000 0.00
11. FRY, SHELBY 200.000 0.00
JR GIRLS GOAT TYING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, RAELEE 11.140 50.00
2. BRINKERHOFF, CHARLIZE 14.590 45.00
3. SNOW, GRACIE 15.940 40.00
4. GRIFFITH, DALLIE 16.250 35.00
5. FRY, SHELBY 16.890 30.00
6. GRIFFITH, HAISELY 18.570 25.00
7. LAWRIMORE, WILOW 19.570 20.00
8. ROBINSON, ADLEE 20.810 15.00
9. BRINKERHOFF, DEZLEE 20.900 10.00
10. DAVIS, EVIE 23.080 5.00
11. ZINOVITCH, ALEXIS 23.190 0.00
12. MCTAGGART, SAGE 25.360 0.00
13. SPENCER, SAGE 34.070 0.00
14. WHEELER, MORGAN 50.280 0.00
15. ZARNDT, PALYNN 200.000 0.00
16. GARCIA, MAKAYLA 200.000 0.00
JR GIRLS POLES
Place Member Name Time Points
1. BRINKERHOFF, DEZLEE 25.354 50.00
2. TOBLER, ANNI 25.581 45.00
3. ZARNDT, PALYNN 30.145 40.00
4. SPENCER, SAGE 30.616 35.00
5. GRIFFITH, HAISELY 32.223 30.00
6. GRIFFITH, DALLIE 32.309 25.00
7. SNOW, GRACIE 33.199 20.00
8. BRINKERHOFF, CHARLIZE 33.407 15.00
9. LAWRIMORE, WILOW 34.108 10.00
10. ZINOVITCH, ALEXIS 34.144 5.00
11. ROBINSON, ADLEE 34.502 0.00
12. GARCIA, MAKAYLA 34.757 0.00
13. WHEELER, MORGAN 38.122 0.00
14. HUNTER, KATE 38.295 0.00
15. NEWTON, FAITH 41.125 0.00
16. MCTAGGART, SAGE 50.143 0.00
17. FRY, SHELBY 68.927 0.00
18. CHRISTIAN, RAELEE 200.000 0.00
19. DAVIS, EVIE 200.000 0.00
JR GIRLS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. DAVIS, EVIE 12.740 50.00
2. FRY, SHELBY 14.730 45.00
3. CHRISTIAN, RAELEE 17.950 40.00
4. GRIFFITH, DALLIE 30.420 35.00
5. BRINKERHOFF, CHARLIZE 200.000 0.00
6. BRINKERHOFF, DEZLEE 200.000 0.00
7. MCTAGGART, SAGE 200.000 0.00
8. SPENCER, SAGE 200.000 0.00
9. SNOW, GRACIE 200.000 0.00
10. ROBINSON, ADLEE 200.000 0.00
PW BOYS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. STEELE, STETSON 19.891 50.00
2. KNAUB, EMMETT 21.659 45.00
3. CHRISTIAN, COOPER 30.390 40.00
4. TOPOL, BRADLEY 32.972 35.00
5. TOM, GRAYSON 38.125 30.00
6. HUNT, EMETT 41.504 25.00
7. HARDY, TOOT 200.000 0.00
PW BOYS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. KNAUB, EMMETT 5.380 50.00
2. CHRISTIAN, COOPER 8.950 45.00
3. TOPOL, BRADLEY 12.140 40.00
4. RODRIGUEZ, JAVIER 12.510 35.00
5. HUNT, EMETT 200.000 0.00
6. MITSCHKE, KADE 200.000 0.00
7. STEELE, STETSON 200.000 0.00
8. TOM, GRAYSON 200.000 0.00
9. SPENCER, LAREDO 200.000 0.00
PW BOYS DUMMY ROPING
Place Member Name Time Points
1. KNAUB, EMMETT 7.650 50.00
2. STEELE, STETSON 25.700 45.00
3. SPENCER, LAREDO 29.750 40.00
4. RODRIGUEZ, RYLAND 29.755 35.00
5. TOPOL, BRADLEY 35.760 30.00
6. TOM, GRAYSON 39.800 25.00
7. CHRISTIAN, COOPER 41.080 20.00
8. RODRIGUEZ, JAVIER 45.940 15.00
9. HUNT, EMETT 99.710 10.00
10. MITSCHKE, KASYN 200.000 0.00
11. MITSCHKE, KADE 200.000 0.00
PW BOYS FLAGS
Place Member Name Time Points
1. KNAUB, EMMETT 11.319 50.00
2. CHRISTIAN, COOPER 14.572 45.00
3. TOPOL, BRADLEY 19.323 40.00
4. STEELE, STETSON 27.118 35.00
5. TOM, GRAYSON 34.742 30.00
6. MITSCHKE, KADE 41.520 25.00
7. MITSCHKE, KASYN 61.171 20.00
8. HUNT, EMETT 200.000 0.00
PW BOYS GOAT TAIL PULL
Place Member Name Time Points
1. KNAUB, EMMETT 9.370 50.00
2. STEELE, STETSON 10.130 45.00
3. CHRISTIAN, COOPER 10.820 40.00
4. MITSCHKE, KADE 13.310 35.00
5. TOPOL, BRADLEY 13.510 30.00
6. HUNT, EMETT 16.380 25.00
7. TOM, GRAYSON 17.660 20.00
8. RODRIGUEZ, JAVIER 35.530 15.00
9. RODRIGUEZ, RYLAND 36.510 10.00
10. MITSCHKE, KASYN 37.150 5.00
11. HARDY, TOOT 200.000 0.00
PW GIRLS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. YOUNG, PAITYN 20.794 50.00
2. STEELE, HADLEE 23.289 45.00
3. SNYDER, BETHANY ROSE 23.438 40.00
4. SHERWOOD, CODIE 31.537 35.00
5. HUNT, TATUM 32.893 30.00
6. NEWTON, KINSLEY 33.973 25.00
7. BENNETT, EMERSON 37.897 20.00
8. MILLWARD, MADELYN 39.616 15.00
9. ROBINSON, HARPER 40.395 10.00
10. MCTAGGART, MESA 43.016 5.00
11. LAWRIMORE, BAILEY 61.156 0.00
12. ASHWORTH, SEDA 65.411 0.00
13. ZINOVITCH, ZOEY 150.958 0.00
14. TOM, ASPYN 151.972 0.00
15. PLEHN, ANNIE 200.000 0.00
PW GIRLS BREAKAWY ROPING
Place Member Name Time Points
1. MCTAGGART, MESA 13.560 50.00
2. BENNETT, EMERSON 18.820 45.00
3. STEELE, HADLEE 42.650 40.00
4. HUNT, TATUM 43.820 35.00
5. ASHWORTH, SEDA 200.000 0.00
6. ROBINSON, HARPER 200.000 0.00
7. YOUNG, PAITYN 200.000 0.00
8. SNYDER, BETHANY ROSE 200.000 0.00
9. NEWTON, KINSLEY 200.000 0.00
10. SHERWOOD, CODIE 200.000 0.00
11. MILLWARD, MADELYN 200.000 0.00
PW GIRLS DUMMY ROPING
Place Member Name Time Points
1. STEELE, HADLEE 15.580 50.00
2. SNYDER, BETHANY ROSE 24.370 45.00
3. YOUNG, PAITYN 36.820 40.00
4. BENNETT, EMERSON 41.330 35.00
5. ROBINSON, HARPER 43.760 30.00
6. ASHWORTH, SEDA 54.080 25.00
7. SHERWOOD, CODIE 65.900 20.00
8. PLEHN, ANNIE 66.400 15.00
9. MCTAGGART, MESA 67.140 10.00
10. NEWTON, KINSLEY 69.590 5.00
11. HUNT, TATUM 75.000 0.00
12. MILLWARD, MADELYN 200.000 0.00
13. LAWRIMORE, BAILEY 200.000 0.00
14. TOM, ASPYN 200.000 0.00
PW GIRLS GOAT TAIL PULL
Place Member Name Time Points
1. YOUNG, PAITYN 10.880 50.00
2. STEELE, HADLEE 10.970 45.00
3. ROBINSON, HARPER 14.820 40.00
4. HUNT, TATUM 14.930 35.00
5. BENNETT, EMERSON 15.220 30.00
6. LAWRIMORE, BAILEY 16.140 25.00
7. MCTAGGART, MESA 17.130 20.00
8. MILLWARD, MADELYN 17.700 15.00
9. YOUNG, BLAKELY 17.750 10.00
10. ASHWORTH, SEDA 19.070 5.00
11. SHERWOOD, CODIE 19.080 0.00
12. SNYDER, BETHANY ROSE 20.130 0.00
13. NEWTON, KINSLEY 20.370 0.00
14. PLEHN, ANNIE 23.150 0.00
15. TOM, ASPYN 23.920 0.00
16. ZINOVITCH, ZOEY 200.000 0.00
PW GIRLS POLES
Place Member Name Time Points
1. YOUNG, PAITYN 28.738 50.00
2. SNYDER, BETHANY ROSE 29.690 45.00
3. NEWTON, KINSLEY 35.078 40.00
4. SHERWOOD, CODIE 35.804 35.00
5. ROBINSON, HARPER 45.291 30.00
6. BENNETT, EMERSON 49.349 25.00
7. PLEHN, ANNIE 49.507 20.00
8. ASHWORTH, SEDA 54.769 15.00
9. MILLWARD, MADELYN 58.235 10.00
10. TOM, ASPYN 72.978 5.00
11. STEELE, HADLEE 200.000 0.00
12. ZINOVITCH, ZOEY 200.000 0.00
13. HUNT, TATUM 200.000 0.00
SR BOYS CALF ROPING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, CJ 11.160 50.00
2. WILLIAMS, WYATT 19.840 45.00
3. WILLIAMS, MORGAN 25.710 40.00
SR BOYS CHUTE DOGGING
Place Member Name Time Points
1. BASPOLI, CARLOS 2.400 50.00
2. NECAS, LEVI 4.910 45.00
3. WILLIAMS, WYATT 35.720 40.00
4. FRY, HUNTER 37.460 35.00
5. WILLIAMS, MORGAN 200.000 0.00
6. CHRISTIAN, CJ 200.000 0.00
SR BOYS FLAGS
Place Member Name Time Points
1. WILLIAMS, WYATT 9.112 50.00
2. WILLIAMS, MORGAN 9.290 45.00
3. FRY, HUNTER 9.817 40.00
4. CHRISTIAN, CJ 10.190 35.00
5. BASPOLI, CARLOS 26.619 30.00
6. NECAS, LEVI 200.000 0.00
SR BOYS STEER STOPPING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, CJ 4.530 50.00
2. FRY, HUNTER 5.690 45.00
3. WILLIAMS, WYATT 6.670 40.00
4. BASPOLI, CARLOS 13.150 35.00
5. NECAS, LEVI 13.220 30.00
6. WILLIAMS, MORGAN 200.000 0.00
SR BOYS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, CJ 8.040 50.00
2. FRY, HUNTER 9.810 45.00
3. WILLIAMS, WYATT 200.000 0.00
4. NECAS, LEVI 200.000 0.00
5. WILLIAMS, MORGAN 200.000 0.00
6. BASPOLI, CARLOS 200.000 0.00
SR GIRLS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. WEBBER, ANDI 19.319 50.00
2. FREHNER, ALLI 19.523 45.00
3. YARDLEY, FALLON 19.649 40.00
4. ESPINOZA, VALENTINA 19.703 35.00
5. WEBBER, ELLIE 20.168 30.00
6. MADSEN, KATEE 20.190 25.00
7. GIBSON, HALEY 20.223 20.00
8. FRADELLA, LIZZIE 20.461 15.00
9. SOLIS, MADISON 20.788 10.00
10. LINDBURG, JOSIE 22.446 5.00
11. LAWRIMORE, PAYLYNN 25.169 0.00
12. NECAS, RYLEE 33.802 0.00
13. HANSEN, KATELY 200.000 0.00
14. MOSER, LYNDEE 200.000 0.00
SR GIRLS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. WEBBER, ANDI 2.300 50.00
2. FREHNER, ALLI 8.100 45.00
3. LINDBURG, JOSIE 200.000 0.00
4. YARDLEY, FALLON 200.000 0.00
5. SOLIS, MADISON 200.000 0.00
6. ESPINOZA, VALENTINA 200.000 0.00
7. MOSER, LYNDEE 200.000 0.00
8. WEBBER, ELLIE 200.000 0.00
9. GIBSON, HALEY 200.000 0.00
10. NECAS, RYLEE 200.000 0.00
SR GIRLS GOAT TYING
Place Member Name Time Points
1. WEBBER, ANDI 9.890 50.00
2. ESPINOZA, VALENTINA 13.330 45.00
3. SOLIS, MADISON 14.200 40.00
4. YARDLEY, FALLON 14.280 35.00
5. FRADELLA, LIZZIE 15.330 30.00
6. HILLIUS, ADDIE 23.010 25.00
7. NECAS, RYLEE 25.080 20.00
8. LINDBURG, JOSIE 200.000 0.00
9. FREHNER, ALLI 200.000 0.00
10. GIBSON, HALEY 200.000 0.00
11. WEBBER, ELLIE 200.000 0.00
12. MADSEN, KATEE 200.000 0.00
SR GIRLS POLES
Place Member Name Time Points
1. NECAS, RYLEE 22.394 50.00
2. WEBBER, ANDI 22.431 45.00
3. FRADELLA, LIZZIE 23.353 40.00
4. FREHNER, ALLI 23.714 35.00
5. ESPINOZA, VALENTINA 24.574 30.00
6. YARDLEY, FALLON 28.259 25.00
7. LINDBURG, JOSIE 28.570 20.00
8. MADSEN, KATEE 29.741 15.00
9. SOLIS, MADISON 32.507 10.00
10. GIBSON, HALEY 36.276 5.00
11. HANSEN, KATELY 200.000 0.00
12. MOSER, LYNDEE 200.000 0.00
13. WEBBER, ELLIE 200.000 0.00
14. LAWRIMORE, PAYLYNN 200.000 0.00
SR GIRLS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. SOLIS, MADISON 10.590 50.00
2. WEBBER, ANDI 11.490 45.00
3. LINDBURG, JOSIE 11.840 40.00
4. YARDLEY, FALLON 12.120 35.00
5. ESPINOZA, VALENTINA 20.140 30.00
6. WEBBER, ELLIE 36.220 25.00
7. FREHNER, ALLI 200.000 0.00
8. MOSER, LYNDEE 200.000 0.00