Scores Listing for WJRA #2(ALAMO, NV)

Results sorted by Time/Score

JR BOYS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. STEWARD, CADE 16.380 50.00
2. PLEHN, DENTON 200.000 0.00
3. SLEPPY, GATLIN 200.000 0.00
4. SOLIS, PORTER 200.000 0.00
5. WALCH, CHET 200.000 0.00
6. YARDLEY, STIHL 200.000 0.00
7. WILLIAMS, COLTON 200.000 0.00
8. SPROUL, RYLAN 200.000 0.00
JR BOYS FLAGS
Place Member Name Time Points
1. SLEPPY, GATLIN 12.754 50.00
2. YARDLEY, STIHL 13.247 45.00
3. SOLIS, PORTER 15.943 40.00
4. PLEHN, DENTON 16.149 35.00
5. SPROUL, RYLAN 18.482 30.00
6. WALCH, CHET 29.783 25.00
7. STEWARD, MASON 36.479 20.00
8. WILLIAMS, COLTON 200.000 0.00
9. STEWARD, CADE 200.000 0.00
JR BOYS GOAT TYING
Place Member Name Time Points
1. STEWARD, CADE 13.810 50.00
2. SLEPPY, GATLIN 18.410 45.00
3. WALCH, CHET 23.150 40.00
4. WILLIAMS, COLTON 24.190 35.00
5. SPROUL, RYLAN 24.620 30.00
6. PLEHN, DENTON 37.080 25.00
7. STEWARD, MASON 42.200 20.00
8. YARDLEY, STIHL 47.550 15.00
9. SOLIS, PORTER 200.000 0.00
JR BOYS STEER STOPPING
Place Member Name Time Points
1. STEWARD, CADE 5.500 50.00
2. SPROUL, RYLAN 18.730 45.00
3. SLEPPY, GATLIN 200.000 0.00
4. WILLIAMS, COLTON 200.000 0.00
5. WALCH, CHET 200.000 0.00
6. YARDLEY, STIHL 200.000 0.00
7. SOLIS, PORTER 200.000 0.00
8. YOUNG, PRESTON 200.000 0.00
JR BOYS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. WILLIAMS, COLTON 8.670 50.00
2. STEWARD, CADE 12.310 45.00
3. SOLIS, PORTER 35.830 40.00
4. SPROUL, RYLAN 41.670 35.00
5. YARDLEY, STIHL 200.000 0.00
6. YOUNG, PRESTON 200.000 0.00
7. WALCH, CHET 200.000 0.00
8. SLEPPY, GATLIN 200.000 0.00
JR GIRLS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. GRIFFITH, DALLIE 19.353 50.00
2. TOBLER, ANNI 19.728 45.00
3. CHRISTIAN, RAELEE 20.197 40.00
4. ZARNDT, PALYNN 20.410 35.00
5. SLEPPY, TEGUN 20.656 30.00
6. GARCIA, MAKAYLA 20.999 25.00
7. FRY, SHELBY 21.417 20.00
8. SHERWOOD, ADDYSEN 23.434 15.00
9. DAVIS, EVIE 24.024 10.00
10. GRIFFITH, HAISELY 24.855 5.00
11. SPENCER, SAGE 25.124 0.00
12. SNOW, GRACIE 26.231 0.00
13. BRINKERHOFF, CHARLIZE 26.995 0.00
14. BRINKERHOFF, DEZLEE 27.327 0.00
15. ROBINSON, ADLEE 28.871 0.00
16. ZINOVITCH, ALEXIS 34.393 0.00
17. HUNTER, KATE 43.961 0.00
18. NEWTON, FAITH 200.000 0.00
19. MCTAGGART, SAGE 200.000 0.00
JR GIRLS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. GRIFFITH, DALLIE 2.810 50.00
2. FRY, SHELBY 4.810 45.00
3. DAVIS, EVIE 6.390 40.00
4. SPENCER, SAGE 200.000 0.00
5. ROBINSON, ADLEE 200.000 0.00
6. SNOW, GRACIE 200.000 0.00
7. GRIFFITH, HAISELY 200.000 0.00
8. CHRISTIAN, RAELEE 200.000 0.00
9. BRINKERHOFF, DEZLEE 200.000 0.00
10. SLEPPY, TEGUN 200.000 0.00
11. BRINKERHOFF, CHARLIZE 200.000 0.00
JR GIRLS GOAT TYING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, RAELEE 11.850 50.00
2. DAVIS, EVIE 14.070 45.00
3. GRIFFITH, HAISELY 17.060 40.00
4. GRIFFITH, DALLIE 17.640 35.00
5. SHERWOOD, ADDYSEN 18.250 30.00
6. BRINKERHOFF, CHARLIZE 18.970 25.00
7. BRINKERHOFF, DEZLEE 19.380 20.00
8. SLEPPY, TEGUN 19.500 15.00
9. SNOW, GRACIE 20.210 10.00
10. ROBINSON, ADLEE 21.440 5.00
11. MCTAGGART, SAGE 21.640 0.00
12. ZINOVITCH, ALEXIS 25.820 0.00
13. GARCIA, MAKAYLA 27.460 0.00
14. SPENCER, SAGE 27.470 0.00
15. FRY, SHELBY 200.000 0.00
JR GIRLS POLES
Place Member Name Time Points
1. DAVIS, EVIE 23.840 50.00
2. GRIFFITH, HAISELY 25.376 45.00
3. TOBLER, ANNI 25.384 40.00
4. BRINKERHOFF, DEZLEE 27.582 35.00
5. FRY, SHELBY 28.528 30.00
6. SPENCER, SAGE 28.587 25.00
7. SNOW, GRACIE 29.621 20.00
8. SLEPPY, TEGUN 29.998 15.00
9. GRIFFITH, DALLIE 30.884 10.00
10. ROBINSON, ADLEE 33.437 5.00
11. CHRISTIAN, RAELEE 35.003 0.00
12. ZARNDT, PALYNN 35.468 0.00
13. SHERWOOD, ADDYSEN 36.111 0.00
14. GARCIA, MAKAYLA 37.328 0.00
15. ZINOVITCH, ALEXIS 41.509 0.00
16. HUNTER, KATE 41.937 0.00
17. NEWTON, FAITH 52.199 0.00
18. MCTAGGART, SAGE 55.392 0.00
19. BRINKERHOFF, CHARLIZE 200.000 0.00
JR GIRLS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. GRIFFITH, DALLIE 14.320 50.00
2. MCTAGGART, SAGE 18.510 45.00
3. CHRISTIAN, RAELEE 35.680 40.00
4. DAVIS, EVIE 63.070 35.00
5. ROBINSON, ADLEE 200.000 0.00
6. BRINKERHOFF, CHARLIZE 200.000 0.00
7. SPENCER, SAGE 200.000 0.00
8. FRY, SHELBY 200.000 0.00
9. SLEPPY, TEGUN 200.000 0.00
PW BOYS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. STEELE, STETSON 20.499 50.00
2. KNAUB, EMMETT 21.394 45.00
3. CHRISTIAN, COOPER 26.025 40.00
4. HUNT, EMETT 54.495 35.00
5. TOPOL, BRADLEY 61.221 30.00
6. TOM, GRAYSON 72.463 25.00
7. HARDY, TOOT 73.977 20.00
8. SIMMERS, ROPER 200.000 0.00
PW BOYS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. KNAUB, EMMETT 4.780 50.00
2. CHRISTIAN, COOPER 9.450 45.00
3. TOPOL, BRADLEY 11.570 40.00
4. SIMMERS, ROPER 200.000 0.00
5. TOM, GRAYSON 200.000 0.00
6. RODRIGUEZ, JAVIER 200.000 0.00
7. HUNT, EMETT 200.000 0.00
8. STEELE, STETSON 200.000 0.00
9. MITSCHKE, KADE 200.000 0.00
PW BOYS DUMMY ROPING
Place Member Name Time Points
1. TOPOL, BRADLEY 7.940 50.00
2. KNAUB, EMMETT 8.630 45.00
3. CHRISTIAN, COOPER 16.400 40.00
4. STEELE, STETSON 32.670 35.00
5. TOM, GRAYSON 38.750 30.00
6. HUNT, EMETT 45.380 25.00
7. SPENCER, LAREDO 59.440 20.00
8. RODRIGUEZ, RYLAND 61.360 15.00
9. RODRIGUEZ, JAVIER 70.730 10.00
10. HARDY, TOOT 200.000 0.00
11. MITSCHKE, KADE 200.000 0.00
12. MITSCHKE, KASYN 200.000 0.00
13. SIMMERS, ROPER 200.000 0.00
PW BOYS FLAGS
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, COOPER 15.346 50.00
2. STEELE, STETSON 17.374 45.00
3. TOPOL, BRADLEY 28.141 40.00
4. TOM, GRAYSON 29.296 35.00
5. HUNT, EMETT 39.728 30.00
6. MITSCHKE, KADE 200.000 0.00
7. SIMMERS, ROPER 200.000 0.00
8. KNAUB, EMMETT 200.000 0.00
9. MITSCHKE, KASYN 200.000 0.00
PW BOYS GOAT TAIL PULL
Place Member Name Time Points
1. TOPOL, BRADLEY 10.460 50.00
2. CHRISTIAN, COOPER 10.520 45.00
3. KNAUB, EMMETT 12.010 40.00
4. STEELE, STETSON 14.570 35.00
5. HUNT, EMETT 18.280 30.00
6. TOM, GRAYSON 23.410 25.00
7. RODRIGUEZ, JAVIER 28.120 20.00
8. RODRIGUEZ, RYLAND 31.090 15.00
9. HARDY, TOOT 32.310 10.00
10. SIMMERS, ROPER 200.000 0.00
11. MITSCHKE, KASYN 200.000 0.00
12. MITSCHKE, KADE 200.000 0.00
PW GIRLS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. YOUNG, PAITYN 21.816 50.00
2. STEELE, HADLEE 23.194 45.00
3. SNYDER, BETHANY ROSE 24.004 40.00
4. SHERWOOD, CODIE 28.593 35.00
5. NEWTON, KINSLEY 29.727 30.00
6. MILLWARD, MADELYN 30.070 25.00
7. HUNT, TATUM 36.305 20.00
8. BENNETT, EMERSON 42.791 15.00
9. PLEHN, ANNIE 44.780 10.00
10. ROBINSON, HARPER 50.830 5.00
11. MCTAGGART, MESA 67.800 0.00
12. TOM, ASPYN 68.411 0.00
13. ZINOVITCH, ZOEY 81.314 0.00
14. SLEPPY, MARTY 97.046 0.00
15. ASHWORTH, SEDA 200.000 0.00
PW GIRLS BREAKAWY ROPING
Place Member Name Time Points
1. SNYDER, BETHANY ROSE 200.000 0.00
2. STEELE, HADLEE 200.000 0.00
3. ROBINSON, HARPER 200.000 0.00
4. YOUNG, PAITYN 200.000 0.00
5. NEWTON, KINSLEY 200.000 0.00
6. SHERWOOD, CODIE 200.000 0.00
7. BENNETT, EMERSON 200.000 0.00
8. HUNT, TATUM 200.000 0.00
9. MCTAGGART, MESA 200.000 0.00
10. ASHWORTH, SEDA 200.000 0.00
PW GIRLS DUMMY ROPING
Place Member Name Time Points
1. STEELE, HADLEE 33.000 50.00
2. SHERWOOD, CODIE 35.760 45.00
3. MCTAGGART, MESA 41.310 40.00
4. ROBINSON, HARPER 42.090 35.00
5. SNYDER, BETHANY ROSE 44.010 30.00
6. MILLWARD, MADELYN 52.400 25.00
7. NEWTON, KINSLEY 54.010 20.00
8. PLEHN, ANNIE 65.740 15.00
9. TOM, ASPYN 66.000 10.00
10. YOUNG, PAITYN 200.000 0.00
11. HUNT, TATUM 200.000 0.00
12. SLEPPY, MARTY 200.000 0.00
13. ASHWORTH, SEDA 200.000 0.00
14. BENNETT, EMERSON 200.000 0.00
PW GIRLS GOAT TAIL PULL
Place Member Name Time Points
1. STEELE, HADLEE 10.560 50.00
2. YOUNG, PAITYN 11.870 45.00
3. ROBINSON, HARPER 12.880 40.00
4. SHERWOOD, CODIE 13.900 35.00
5. SNYDER, BETHANY ROSE 14.020 30.00
6. MILLWARD, MADELYN 15.690 25.00
7. NEWTON, KINSLEY 16.270 20.00
8. HUNT, TATUM 16.840 15.00
9. BENNETT, EMERSON 18.150 10.00
10. MCTAGGART, MESA 19.270 5.00
11. PLEHN, ANNIE 21.500 0.00
12. ASHWORTH, SEDA 24.450 0.00
13. YOUNG, BLAKELY 25.260 0.00
14. SLEPPY, MARTY 26.180 0.00
15. TOM, ASPYN 27.210 0.00
16. ZINOVITCH, ZOEY 200.000 0.00
PW GIRLS POLES
Place Member Name Time Points
1. YOUNG, PAITYN 24.998 50.00
2. SNYDER, BETHANY ROSE 28.905 45.00
3. STEELE, HADLEE 32.534 40.00
4. NEWTON, KINSLEY 37.979 35.00
5. SHERWOOD, CODIE 39.761 30.00
6. ROBINSON, HARPER 45.854 25.00
7. HUNT, TATUM 48.558 20.00
8. BENNETT, EMERSON 49.551 15.00
9. PLEHN, ANNIE 61.666 10.00
10. ASHWORTH, SEDA 78.591 5.00
11. TOM, ASPYN 107.731 0.00
12. SLEPPY, MARTY 108.877 0.00
13. ZINOVITCH, ZOEY 109.362 0.00
14. MILLWARD, MADELYN 200.000 0.00
SR BOYS CALF ROPING
Place Member Name Time Points
1. FREHNER, AUSTIN 26.090 50.00
2. CHRISTIAN, CJ 49.450 45.00
3. WILLIAMS, WYATT 50.500 40.00
4. WILLIAMS, MORGAN 200.000 0.00
SR BOYS CHUTE DOGGING
Place Member Name Time Points
1. FREHNER, AUSTIN 2.390 50.00
2. WILLIAMS, MORGAN 4.210 45.00
3. BASPOLI, CARLOS 5.900 40.00
4. CHRISTIAN, CJ 6.330 35.00
5. NECAS, LEVI 15.450 30.00
6. FRY, HUNTER 16.930 25.00
7. WILLIAMS, WYATT 18.400 20.00
SR BOYS FLAGS
Place Member Name Time Points
1. WILLIAMS, MORGAN 9.477 50.00
2. WILLIAMS, WYATT 9.574 45.00
3. NECAS, LEVI 9.765 40.00
4. CHRISTIAN, CJ 10.135 35.00
5. FREHNER, AUSTIN 10.207 30.00
6. FRY, HUNTER 10.779 25.00
7. BASPOLI, CARLOS 10.799 20.00
SR BOYS STEER STOPPING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, CJ 4.930 50.00
2. WILLIAMS, WYATT 5.770 45.00
3. WILLIAMS, MORGAN 6.850 40.00
4. BASPOLI, CARLOS 25.750 35.00
5. FRY, HUNTER 29.910 30.00
6. FREHNER, AUSTIN 200.000 0.00
7. NECAS, LEVI 200.000 0.00
SR BOYS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. WILLIAMS, MORGAN 9.680 50.00
2. BASPOLI, CARLOS 9.860 45.00
3. CHRISTIAN, CJ 17.720 40.00
4. NECAS, LEVI 20.690 35.00
5. FRY, HUNTER 200.000 0.00
6. WILLIAMS, WYATT 200.000 0.00
7. FREHNER, AUSTIN 200.000 0.00
SR GIRLS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. NECAS, RYLEE 18.757 50.00
2. FREHNER, ALLI 19.837 45.00
3. TILLMAN, VIOLET 19.847 40.00
4. FRADELLA, LIZZIE 20.320 35.00
5. GIBSON, HALEY 21.028 30.00
6. WEBBER, ELLIE 21.315 25.00
7. SOLIS, MADISON 22.997 20.00
8. HANSEN, KATELY 24.156 15.00
9. YARDLEY, FALLON 24.171 10.00
10. WEBBER, ANDI 24.520 5.00
11. ESPINOZA, VALENTINA 24.804 0.00
12. VITO, KYLEEN 25.080 0.00
13. HILLIUS, ADDIE 200.000 0.00
SR GIRLS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. WEBBER, ELLIE 10.460 50.00
2. ESPINOZA, VALENTINA 21.580 45.00
3. GIBSON, HALEY 200.000 0.00
4. SOLIS, MADISON 200.000 0.00
5. NECAS, RYLEE 200.000 0.00
6. WEBBER, ANDI 200.000 0.00
7. FREHNER, ALLI 200.000 0.00
8. YARDLEY, FALLON 200.000 0.00
SR GIRLS GOAT TYING
Place Member Name Time Points
1. WEBBER, ELLIE 9.500 50.00
2. WEBBER, ANDI 11.130 45.00
3. YARDLEY, FALLON 11.840 40.00
4. SOLIS, MADISON 12.400 35.00
5. FRADELLA, LIZZIE 12.440 30.00
6. ESPINOZA, VALENTINA 14.390 25.00
7. FREHNER, ALLI 15.180 20.00
8. NECAS, RYLEE 16.870 15.00
9. HILLIUS, ADDIE 17.710 10.00
10. TILLMAN, VIOLET 32.500 5.00
11. GIBSON, HALEY 200.000 0.00
SR GIRLS POLES
Place Member Name Time Points
1. NECAS, RYLEE 20.841 50.00
2. FRADELLA, LIZZIE 23.415 45.00
3. YARDLEY, FALLON 27.461 40.00
4. ESPINOZA, VALENTINA 28.787 35.00
5. VITO, KYLEEN 29.076 30.00
6. WEBBER, ELLIE 30.324 25.00
7. HANSEN, KATELY 30.572 20.00
8. SOLIS, MADISON 30.929 15.00
9. FREHNER, ALLI 32.236 10.00
10. GIBSON, HALEY 60.385 5.00
11. WEBBER, ANDI 200.000 0.00
12. TILLMAN, VIOLET 200.000 0.00
SR GIRLS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. WEBBER, ANDI 7.670 50.00
2. FREHNER, ALLI 9.220 45.00
3. SOLIS, MADISON 10.200 40.00
4. ESPINOZA, VALENTINA 32.710 35.00
5. YARDLEY, FALLON 36.500 30.00
6. WEBBER, ELLIE 200.000 0.00