Scores Listing for WJRA #1(ALAMO, NV)

Results sorted by Time/Score

JR BOYS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. SLEPPY, GATLIN 6.400 50.00
2. WILLIAMS, COLTON 39.960 45.00
3. PLEHN, DENTON 200.000 0.00
4. STEWARD, CADE 200.000 0.00
5. YARDLEY, STIHL 200.000 0.00
6. WALCH, CHET 200.000 0.00
7. SPROUL, RYLAN 200.000 0.00
8. SOLIS, PORTER 200.000 0.00
JR BOYS FLAGS
Place Member Name Time Points
1. SPROUL, RYLAN 11.506 50.00
2. WILLIAMS, COLTON 14.637 45.00
3. PLEHN, DENTON 16.930 40.00
4. SOLIS, PORTER 18.283 35.00
5. YARDLEY, STIHL 200.000 0.00
6. WALCH, CHET 200.000 0.00
7. SLEPPY, GATLIN 200.000 0.00
8. STEWARD, MASON 200.000 0.00
9. STEWARD, CADE 200.000 0.00
JR BOYS GOAT TYING
Place Member Name Time Points
1. STEWARD, CADE 15.630 50.00
2. SLEPPY, GATLIN 18.670 45.00
3. WALCH, CHET 21.900 40.00
4. SPROUL, RYLAN 22.650 35.00
5. SOLIS, PORTER 24.140 30.00
6. YARDLEY, STIHL 29.680 25.00
7. WILLIAMS, COLTON 32.890 20.00
8. STEWARD, MASON 47.700 15.00
9. PLEHN, DENTON 200.000 0.00
JR BOYS STEER STOPPING
Place Member Name Time Points
1. STEWARD, CADE 6.430 50.00
2. SOLIS, PORTER 30.840 45.00
3. SLEPPY, GATLIN 200.000 0.00
4. YOUNG, PRESTON 200.000 0.00
5. SPROUL, RYLAN 200.000 0.00
6. YARDLEY, STIHL 200.000 0.00
7. WALCH, CHET 200.000 0.00
8. WILLIAMS, COLTON 200.000 0.00
JR BOYS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. WILLIAMS, COLTON 11.780 50.00
2. SOLIS, PORTER 16.140 45.00
3. STEWARD, CADE 50.770 40.00
4. YARDLEY, STIHL 200.000 0.00
5. SPROUL, RYLAN 200.000 0.00
6. WALCH, CHET 200.000 0.00
7. YOUNG, PRESTON 200.000 0.00
8. SLEPPY, GATLIN 200.000 0.00
JR GIRLS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. GRIFFITH, DALLIE 19.423 50.00
2. GRIFFITH, HAISELY 20.293 45.00
3. ZARNDT, PALYNN 20.759 40.00
4. SLEPPY, TEGUN 21.007 35.00
5. TOBLER, ANNI 21.355 30.00
6. GARCIA, MAKAYLA 21.486 25.00
7. CHRISTIAN, RAELEE 22.093 20.00
8. DAVIS, EVIE 22.781 15.00
9. FRY, SHELBY 23.835 10.00
10. SPENCER, SAGE 24.268 5.00
11. SNOW, GRACIE 25.497 0.00
12. BRINKERHOFF, CHARLIZE 26.429 0.00
13. BRINKERHOFF, DEZLEE 28.321 0.00
14. ROBINSON, ADLEE 30.686 0.00
15. NEWTON, FAITH 39.354 0.00
16. ZINOVITCH, ALEXIS 41.640 0.00
17. MCTAGGART, SAGE 46.810 0.00
18. HUNTER, KATE 200.000 0.00
JR GIRLS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, RAELEE 17.330 50.00
2. SLEPPY, TEGUN 30.100 45.00
3. SPENCER, SAGE 200.000 0.00
4. ROBINSON, ADLEE 200.000 0.00
5. BRINKERHOFF, CHARLIZE 200.000 0.00
6. GRIFFITH, HAISELY 200.000 0.00
7. DAVIS, EVIE 200.000 0.00
8. BRINKERHOFF, DEZLEE 200.000 0.00
9. GRIFFITH, DALLIE 200.000 0.00
10. FRY, SHELBY 200.000 0.00
11. SNOW, GRACIE 200.000 0.00
JR GIRLS GOAT TYING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, RAELEE 11.120 50.00
2. BRINKERHOFF, CHARLIZE 12.900 45.00
3. FRY, SHELBY 13.960 40.00
4. DAVIS, EVIE 14.590 35.00
5. SLEPPY, TEGUN 16.870 30.00
6. GRIFFITH, DALLIE 20.830 25.00
7. ZINOVITCH, ALEXIS 21.210 20.00
8. SPENCER, SAGE 22.710 15.00
9. ROBINSON, ADLEE 23.450 10.00
10. MCTAGGART, SAGE 26.900 5.00
11. SNOW, GRACIE 29.700 0.00
12. GRIFFITH, HAISELY 34.260 0.00
13. BRINKERHOFF, DEZLEE 200.000 0.00
14. GARCIA, MAKAYLA 200.000 0.00
JR GIRLS POLES
Place Member Name Time Points
1. FRY, SHELBY 23.491 50.00
2. GRIFFITH, DALLIE 23.975 45.00
3. ZARNDT, PALYNN 24.353 40.00
4. DAVIS, EVIE 24.895 35.00
5. BRINKERHOFF, CHARLIZE 30.264 30.00
6. CHRISTIAN, RAELEE 30.636 25.00
7. GRIFFITH, HAISELY 30.782 20.00
8. BRINKERHOFF, DEZLEE 32.352 15.00
9. GARCIA, MAKAYLA 33.001 10.00
10. SLEPPY, TEGUN 34.751 5.00
11. ROBINSON, ADLEE 35.698 0.00
12. SPENCER, SAGE 43.444 0.00
13. HUNTER, KATE 44.408 0.00
14. NEWTON, FAITH 45.746 0.00
15. ZINOVITCH, ALEXIS 54.662 0.00
16. MCTAGGART, SAGE 55.710 0.00
17. TOBLER, ANNI 200.000 0.00
18. SNOW, GRACIE 200.000 0.00
JR GIRLS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. SLEPPY, TEGUN 15.810 50.00
2. FRY, SHELBY 19.880 45.00
3. BRINKERHOFF, CHARLIZE 24.160 40.00
4. ROBINSON, ADLEE 200.000 0.00
5. SPENCER, SAGE 200.000 0.00
6. GRIFFITH, DALLIE 200.000 0.00
7. CHRISTIAN, RAELEE 200.000 0.00
8. MCTAGGART, SAGE 200.000 0.00
9. DAVIS, EVIE 200.000 0.00
PW BOYS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. KNAUB, EMMETT 21.422 50.00
2. STEELE, STETSON 22.172 45.00
3. CHRISTIAN, COOPER 26.738 40.00
4. HUNT, EMETT 47.274 35.00
5. TOPOL, BRADLEY 61.436 30.00
6. TOM, GRAYSON 69.795 25.00
7. HARDY, TOOT 70.811 20.00
8. SIMMERS, ROPER 71.516 15.00
PW BOYS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. KNAUB, EMMETT 7.130 50.00
2. CHRISTIAN, COOPER 11.500 45.00
3. STEELE, STETSON 30.450 40.00
4. SIMMERS, ROPER 200.000 0.00
5. HUNT, EMETT 200.000 0.00
6. MITSCHKE, KADE 200.000 0.00
7. RODRIGUEZ, JAVIER 200.000 0.00
8. TOM, GRAYSON 200.000 0.00
9. TOPOL, BRADLEY 200.000 0.00
PW BOYS DUMMY ROPING
Place Member Name Time Points
1. TOPOL, BRADLEY 7.810 50.00
2. KNAUB, EMMETT 8.350 45.00
3. RODRIGUEZ, JAVIER 23.730 40.00
4. CHRISTIAN, COOPER 39.870 35.00
5. HUNT, EMETT 41.590 30.00
6. STEELE, STETSON 52.210 25.00
7. SPENCER, LAREDO 52.330 20.00
8. RODRIGUEZ, RYLAND 63.970 15.00
9. TOM, GRAYSON 64.460 10.00
10. MITSCHKE, KADE 200.000 0.00
11. MITSCHKE, KASYN 200.000 0.00
12. HARDY, TOOT 200.000 0.00
13. SIMMERS, ROPER 200.000 0.00
PW BOYS FLAGS
Place Member Name Time Points
1. KNAUB, EMMETT 12.118 50.00
2. STEELE, STETSON 12.919 45.00
3. CHRISTIAN, COOPER 15.283 40.00
4. TOM, GRAYSON 22.085 35.00
5. TOPOL, BRADLEY 200.000 0.00
6. MITSCHKE, KADE 200.000 0.00
7. SIMMERS, ROPER 200.000 0.00
8. MITSCHKE, KASYN 200.000 0.00
9. HUNT, EMETT 200.000 0.00
PW BOYS GOAT TAIL PULL
Place Member Name Time Points
1. KNAUB, EMMETT 10.520 50.00
2. TOPOL, BRADLEY 10.700 45.00
3. CHRISTIAN, COOPER 10.820 40.00
4. STEELE, STETSON 13.960 35.00
5. HUNT, EMETT 17.620 30.00
6. TOM, GRAYSON 18.960 25.00
7. RODRIGUEZ, JAVIER 31.180 20.00
8. SIMMERS, ROPER 34.440 15.00
9. RODRIGUEZ, RYLAND 35.780 10.00
10. MITSCHKE, KASYN 200.000 0.00
11. MITSCHKE, KADE 200.000 0.00
12. HARDY, TOOT 200.000 0.00
PW GIRLS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. SNYDER, BETHANY ROSE 25.418 50.00
2. YOUNG, PAITYN 27.321 45.00
3. STEELE, HADLEE 27.818 40.00
4. NEWTON, KINSLEY 29.361 35.00
5. SHERWOOD, CODIE 33.989 30.00
6. MILLWARD, MADELYN 34.609 25.00
7. HUNT, TATUM 35.870 20.00
8. ROBINSON, HARPER 40.027 15.00
9. BENNETT, EMERSON 58.325 5.00
10. TOM, ASPYN 62.381 0.00
11. MCTAGGART, MESA 72.130 0.00
12. ZINOVITCH, ZOEY 91.481 0.00
13. SLEPPY, MARTY 200.000 0.00
14. PLEHN, ANNIE 200.000 0.00
PW GIRLS BREAKAWY ROPING
Place Member Name Time Points
1. SNYDER, BETHANY ROSE 23.080 50.00
2. ASHWORTH, SEDA 200.000 0.00
3. HUNT, TATUM 200.000 0.00
4. NEWTON, KINSLEY 200.000 0.00
5. MCTAGGART, MESA 200.000 0.00
6. ROBINSON, HARPER 200.000 0.00
7. BENNETT, EMERSON 200.000 0.00
8. SHERWOOD, CODIE 200.000 0.00
9. YOUNG, PAITYN 200.000 0.00
10. STEELE, HADLEE 200.000 0.00
PW GIRLS DUMMY ROPING
Place Member Name Time Points
1. NEWTON, KINSLEY 28.890 50.00
2. MILLWARD, MADELYN 45.360 45.00
3. SNYDER, BETHANY ROSE 58.960 40.00
4. STEELE, HADLEE 60.770 35.00
5. PLEHN, ANNIE 65.490 30.00
6. YOUNG, PAITYN 69.680 25.00
7. SHERWOOD, CODIE 70.070 20.00
8. ASHWORTH, SEDA 72.970 15.00
9. TOM, ASPYN 77.790 10.00
10. MCTAGGART, MESA 78.690 5.00
11. HUNT, TATUM 200.000 0.00
12. SLEPPY, MARTY 200.000 0.00
13. ROBINSON, HARPER 200.000 0.00
14. BENNETT, EMERSON 200.000 0.00
PW GIRLS GOAT TAIL PULL
Place Member Name Time Points
1. STEELE, HADLEE 11.580 50.00
2. SHERWOOD, CODIE 13.640 45.00
3. YOUNG, PAITYN 14.580 40.00
4. MCTAGGART, MESA 15.070 35.00
5. HUNT, TATUM 15.280 30.00
6. ROBINSON, HARPER 16.330 25.00
7. BENNETT, EMERSON 17.710 20.00
8. MILLWARD, MADELYN 18.400 15.00
9. PLEHN, ANNIE 20.030 10.00
10. ASHWORTH, SEDA 20.770 5.00
11. NEWTON, KINSLEY 21.070 0.00
12. SNYDER, BETHANY ROSE 60.000 0.00
13. YOUNG, BLAKELY 61.000 0.00
14. SLEPPY, MARTY 62.000 0.00
15. ZINOVITCH, ZOEY 63.000 0.00
16. TOM, ASPYN 64.000 0.00
PW GIRLS POLES
Place Member Name Time Points
1. YOUNG, PAITYN 27.969 50.00
2. STEELE, HADLEE 31.694 45.00
3. SNYDER, BETHANY ROSE 34.380 40.00
4. NEWTON, KINSLEY 37.512 35.00
5. SHERWOOD, CODIE 39.203 30.00
6. HUNT, TATUM 48.458 25.00
7. BENNETT, EMERSON 66.214 20.00
8. ASHWORTH, SEDA 67.921 15.00
9. TOM, ASPYN 68.333 10.00
10. ZINOVITCH, ZOEY 74.918 5.00
11. MILLWARD, MADELYN 200.000 0.00
12. PLEHN, ANNIE 200.000 0.00
13. SLEPPY, MARTY 200.000 0.00
14. ROBINSON, HARPER 200.000 0.00
SR BOYS CALF ROPING
Place Member Name Time Points
1. WILLIAMS, WYATT 13.140 50.00
2. CHRISTIAN, CJ 20.280 45.00
3. FREHNER, AUSTIN 29.290 40.00
4. WILLIAMS, MORGAN 37.920 35.00
SR BOYS CHUTE DOGGING
Place Member Name Time Points
1. FREHNER, AUSTIN 3.070 50.00
2. CHRISTIAN, CJ 3.650 45.00
3. BASPOLI, CARLOS 4.200 40.00
4. WILLIAMS, WYATT 6.940 35.00
5. WILLIAMS, MORGAN 7.520 30.00
6. FRY, HUNTER 34.820 25.00
7. NECAS, LEVI 200.000 0.00
SR BOYS FLAGS
Place Member Name Time Points
1. WILLIAMS, WYATT 9.998 50.00
2. WILLIAMS, MORGAN 10.295 45.00
3. FREHNER, AUSTIN 10.577 40.00
4. BASPOLI, CARLOS 10.629 35.00
5. CHRISTIAN, CJ 10.833 30.00
6. FRY, HUNTER 18.543 25.00
7. NECAS, LEVI 200.000 0.00
SR BOYS STEER STOPPING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, CJ 4.700 50.00
2. FRY, HUNTER 5.590 45.00
3. WILLIAMS, WYATT 11.140 40.00
4. FREHNER, AUSTIN 15.100 35.00
5. WILLIAMS, MORGAN 25.430 30.00
6. BASPOLI, CARLOS 32.820 25.00
7. NECAS, LEVI 200.000 0.00
SR BOYS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, CJ 7.410 50.00
2. WILLIAMS, MORGAN 36.100 45.00
3. FREHNER, AUSTIN 38.690 40.00
4. NECAS, LEVI 200.000 0.00
5. FRY, HUNTER 200.000 0.00
6. WILLIAMS, WYATT 200.000 0.00
7. BASPOLI, CARLOS 200.000 0.00
SR GIRLS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. WEBBER, ANDI 18.683 50.00
2. NECAS, RYLEE 18.743 45.00
3. YARDLEY, FALLON 19.395 40.00
4. FREHNER, ALLI 19.408 35.00
5. TILLMAN, VIOLET 20.182 30.00
6. ESPINOZA, VALENTINA 20.196 25.00
7. FRADELLA, LIZZIE 20.247 20.00
8. SOLIS, MADISON 22.945 15.00
9. HANSEN, KATELY 23.933 10.00
10. GIBSON, HALEY 26.675 5.00
11. VITO, KYLEEN 28.159 0.00
12. HILLIUS, ADDIE 200.000 0.00
SR GIRLS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. SOLIS, MADISON 5.700 50.00
2. YARDLEY, FALLON 12.640 45.00
3. WEBBER, ANDI 13.420 40.00
4. ESPINOZA, VALENTINA 200.000 0.00
5. NECAS, RYLEE 200.000 0.00
6. GIBSON, HALEY 200.000 0.00
7. FREHNER, ALLI 200.000 0.00
SR GIRLS GOAT TYING
Place Member Name Time Points
1. WEBBER, ANDI 11.660 50.00
2. FREHNER, ALLI 11.760 45.00
3. FRADELLA, LIZZIE 11.940 40.00
4. YARDLEY, FALLON 13.350 35.00
5. ESPINOZA, VALENTINA 16.200 30.00
6. NECAS, RYLEE 16.260 25.00
7. HILLIUS, ADDIE 17.470 20.00
8. SOLIS, MADISON 20.010 15.00
9. GIBSON, HALEY 20.200 10.00
10. TILLMAN, VIOLET 200.000 0.00
SR GIRLS POLES
Place Member Name Time Points
1. WEBBER, ANDI 22.834 50.00
2. FRADELLA, LIZZIE 23.120 45.00
3. FREHNER, ALLI 23.538 40.00
4. ESPINOZA, VALENTINA 24.387 35.00
5. GIBSON, HALEY 25.051 30.00
6. TILLMAN, VIOLET 25.113 25.00
7. NECAS, RYLEE 28.000 20.00
8. YARDLEY, FALLON 28.136 15.00
9. SOLIS, MADISON 28.906 10.00
10. HANSEN, KATELY 30.209 5.00
11. VITO, KYLEEN 32.077 0.00
SR GIRLS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. ESPINOZA, VALENTINA 21.270 50.00
2. YARDLEY, FALLON 37.330 45.00
3. FREHNER, ALLI 38.340 40.00
4. WEBBER, ANDI 200.000 0.00
5. SOLIS, MADISON 200.000 0.00