Scores Listing for RODEO #9(LOGANDALE)

Results sorted by Time/Score

JR BOYS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, CJ 2.870 50.00
2. STEWARD, CADE 200.000 0.00
3. SOLIS, PORTER 200.000 0.00
JR BOYS FLAGS
Place Member Name Time Points
1. WILLIS, JAKE 16.622 50.00
2. BROWN, DREW 20.653 45.00
3. STEWARD, CADE 200.000 0.00
4. SOLIS, PORTER 200.000 0.00
5. CHRISTIAN, CJ 200.000 0.00
JR BOYS GOAT TYING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, CJ 13.890 50.00
2. STEWARD, CADE 24.250 45.00
3. SOLIS, PORTER 24.270 40.00
4. BROWN, DREW 40.940 35.00
5. WILLIS, JAKE 200.000 0.00
JR BOYS STEER STOPPING
Place Member Name Time Points
1. STEWARD, CADE 8.460 50.00
2. SOLIS, PORTER 200.000 0.00
3. CHRISTIAN, CJ 200.000 0.00
JR BOYS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. SOLIS, PORTER 200.000 0.00
2. CHRISTIAN, CJ 200.000 0.00
3. STEWARD, CADE 200.000 0.00
JR GIRLS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. NECAS, RYLEE 18.519 50.00
2. FREHNER, ALI 18.867 45.00
3. GRIFFITH, DALLIE 19.017 40.00
4. CHRISTIAN, RAELEE 19.370 35.00
5. SLEPPY, TEGUN 20.318 30.00
6. DAVIS, EVELYN 20.788 25.00
7. BRINKERHOFF, CHARLIZE 22.996 20.00
8. ZINOVITCH, ALEXIS 24.612 15.00
JR GIRLS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. GRIFFITH, DALLIE 4.220 50.00
2. CHRISTIAN, RAELEE 4.750 45.00
3. FREHNER, ALI 5.640 40.00
4. DAVIS, EVELYN 9.500 35.00
5. NECAS, RYLEE 200.000 0.00
6. SLEPPY, TEGUN 200.000 0.00
7. BRINKERHOFF, CHARLIZE 200.000 0.00
JR GIRLS GOAT TYING
Place Member Name Time Points
1. FREHNER, ALI 10.650 50.00
2. DAVIS, EVELYN 16.330 45.00
3. CHRISTIAN, RAELEE 17.080 40.00
4. GRIFFITH, DALLIE 18.850 35.00
5. NECAS, RYLEE 23.780 30.00
6. BRINKERHOFF, CHARLIZE 34.890 25.00
7. ZINOVITCH, ALEXIS 200.000 0.00
8. SLEPPY, TEGUN 200.000 0.00
JR GIRLS POLES
Place Member Name Time Points
1. NECAS, RYLEE 23.209 50.00
2. DAVIS, EVELYN 25.225 45.00
3. CHRISTIAN, RAELEE 28.036 40.00
4. BRINKERHOFF, CHARLIZE 30.995 35.00
5. ZINOVITCH, ALEXIS 33.048 30.00
6. SLEPPY, TEGUN 34.336 25.00
7. GRIFFITH, DALLIE 36.166 20.00
8. FREHNER, ALI 39.365 15.00
JR GIRLS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. FREHNER, ALI 9.450 50.00
2. CHRISTIAN, RAELEE 200.000 0.00
3. SLEPPY, TEGUN 200.000 0.00
4. BRINKERHOFF, CHARLIZE 200.000 0.00
5. GRIFFITH, DALLIE 200.000 0.00
PW BOYS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. SLEPPY, GATLIN 26.753 50.00
2. KNAUB, EMMETT 29.271 45.00
3. RICHARDS, TRU 34.078 40.00
4. BUNDY, TRYSON 36.953 35.00
5. CHRISTIAN, COOPER 53.764 30.00
6. REED, TRAVIS 99.100 25.00
7. CASTILLO, BRODY 99.200 20.00
8. CASTILLO, GAVIN 99.300 15.00
PW BOYS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. KNAUB, EMMETT 15.660 50.00
2. RICHARDS, TRU 200.000 0.00
3. SLEPPY, GATLIN 200.000 0.00
4. CHRISTIAN, COOPER 200.000 0.00
5. BUNDY, TRYSON 200.000 0.00
PW BOYS DUMMY ROPING
Place Member Name Time Points
1. SLEPPY, GATLIN 13.730 50.00
2. CHRISTIAN, COOPER 25.740 45.00
3. RICHARDS, TRU 47.520 40.00
4. BUNDY, TRYSON 54.110 35.00
5. REED, TRAVIS 60.720 30.00
6. CASTILLO, GAVIN 93.910 25.00
7. KNAUB, EMMETT 120.000 0.00
8. CASTILLO, BRODY 120.000 0.00
PW BOYS FLAGS
Place Member Name Time Points
1. KNAUB, EMMETT 17.709 50.00
2. BUNDY, TRYSON 21.790 45.00
3. RICHARDS, TRU 22.688 40.00
4. SLEPPY, GATLIN 30.032 35.00
5. REED, TRAVIS 45.730 30.00
6. CHRISTIAN, COOPER 200.000 0.00
PW BOYS GOAT TAIL PULL
Place Member Name Time Points
1. SLEPPY, GATLIN 11.440 50.00
2. KNAUB, EMMETT 13.310 45.00
3. RICHARDS, TRU 17.020 40.00
4. BUNDY, TRYSON 17.820 35.00
5. CHRISTIAN, COOPER 21.660 30.00
6. REED, TRAVIS 22.000 25.00
7. CASTILLO, BRODY 23.000 20.00
8. CASTILLO, GAVIN 24.000 15.00
PW GIRLS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. RICHARDS, COY 19.967 50.00
2. BRINKERHOFF, DEZLEE 21.153 45.00
3. SNOW, GRACIE 25.546 40.00
4. ROBINSON, ADLEE 34.967 35.00
5. GRIFFITH, HAISELY 44.177 30.00
6. ROBINSON, HARPER 93.308 25.00
7. MILLWARD, MADELYN 99.100 20.00
8. REED, EMMA 99.200 15.00
9. BACA, EMBER 200.000 0.00
PW GIRLS BREAKAWY ROPING
Place Member Name Time Points
1. BRINKERHOFF, DEZLEE 0.000 0.00
2. GRIFFITH, HAISELY 0.000 0.00
3. ROBINSON, ADLEE 0.000 0.00
4. RICHARDS, COY 0.000 0.00
5. SNOW, GRACIE 0.000 0.00
PW GIRLS DUMMY ROPING
Place Member Name Time Points
1. ROBINSON, ADLEE 24.590 50.00
2. BRINKERHOFF, DEZLEE 48.150 45.00
3. RICHARDS, COY 49.300 40.00
4. GRIFFITH, HAISELY 50.420 35.00
5. SNOW, GRACIE 55.650 30.00
6. ROBINSON, HARPER 120.000 0.00
7. MILLWARD, MADELYN 120.000 0.00
PW GIRLS GOAT TAIL PULL
Place Member Name Time Points
1. BRINKERHOFF, DEZLEE 9.200 50.00
2. RICHARDS, COY 9.850 45.00
3. GRIFFITH, HAISELY 11.690 40.00
4. SNOW, GRACIE 12.220 35.00
5. ROBINSON, ADLEE 17.870 30.00
6. ROBINSON, HARPER 44.830 25.00
7. MILLWARD, MADELYN 45.000 20.00
8. REED, EMMA 46.000 15.00
9. BACA, EMBER 200.000 0.00
PW GIRLS POLES
Place Member Name Time Points
1. BRINKERHOFF, DEZLEE 31.691 50.00
2. RICHARDS, COY 34.923 45.00
3. SNOW, GRACIE 36.605 40.00
4. ROBINSON, ADLEE 41.076 35.00
5. MILLWARD, MADELYN 73.270 30.00
6. BACA, EMBER 200.000 0.00
7. ROBINSON, HARPER 200.000 0.00
8. GRIFFITH, HAISELY 200.000 0.00
SR BOYS CALF ROPING
Place Member Name Time Points
1. WILLIAMS, WYATT 19.160 50.00
2. FREHNER, AUSTIN 26.520 45.00
3. WILLIAMS, MORGAN 200.000 0.00
SR BOYS CHUTE DOGGING
Place Member Name Time Points
1. FREHNER, AUSTIN 5.210 50.00
2. WILLIAMS, WYATT 18.020 45.00
3. WILLIAMS, MORGAN 200.000 0.00
4. NECAS, LEVI 200.000 0.00
SR BOYS FLAGS
Place Member Name Time Points
1. WILLIAMS, MORGAN 10.376 50.00
2. WILLIAMS, WYATT 10.669 45.00
3. FREHNER, AUSTIN 11.340 40.00
4. NECAS, LEVI 200.000 0.00
SR BOYS STEER STOPPING
Place Member Name Time Points
1. FREHNER, AUSTIN 3.010 50.00
2. WILLIAMS, MORGAN 3.400 45.00
3. WILLIAMS, WYATT 4.750 40.00
4. NECAS, LEVI 14.380 35.00
SR BOYS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. NECAS, LEVI 10.410 50.00
2. FREHNER, AUSTIN 12.620 45.00
3. WILLIAMS, WYATT 13.060 40.00
4. WILLIAMS, MORGAN 35.820 35.00
SR GIRLS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. SOLIS, MADISON 18.810 50.00
2. FRADELLA, LIZZIE 19.838 45.00
3. BROWN, DYLAN 19.989 40.00
4. BUNDY, MACADY 23.221 35.00
5. CALABRESE, EMILY 24.204 30.00
SR GIRLS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. SOLIS, MADISON 3.900 50.00
2. BUNDY, MACADY 200.000 0.00
SR GIRLS GOAT TYING
Place Member Name Time Points
1. SOLIS, MADISON 13.700 50.00
2. BUNDY, MACADY 16.970 45.00
3. FRADELLA, LIZZIE 24.140 40.00
4. CALABRESE, EMILY 28.250 35.00
5. BROWN, DYLAN 200.000 0.00
SR GIRLS POLES
Place Member Name Time Points
1. FRADELLA, LIZZIE 23.324 50.00
2. BROWN, DYLAN 26.218 45.00
3. BUNDY, MACADY 28.778 40.00
4. CALABRESE, EMILY 29.098 35.00
5. SOLIS, MADISON 29.271 30.00
SR GIRLS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. BUNDY, MACADY 32.150 50.00
2. SOLIS, MADISON 200.000 0.00