Scores Listing for RODEO #8(LOGANDALE)

Results sorted by Time/Score

JR BOYS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, CJ 3.810 50.00
2. STEWARD, CADE 6.140 45.00
3. SOLIS, PORTER 21.320 40.00
JR BOYS FLAGS
Place Member Name Time Points
1. STEWARD, CADE 11.096 50.00
2. SOLIS, PORTER 11.223 45.00
3. WILLIS, JAKE 19.071 40.00
4. BROWN, DREW 21.672 35.00
5. CHRISTIAN, CJ 25.339 30.00
JR BOYS GOAT TYING
Place Member Name Time Points
1. SOLIS, PORTER 23.840 50.00
2. BROWN, DREW 34.470 45.00
3. STEWARD, CADE 38.870 40.00
4. CHRISTIAN, CJ 200.000 0.00
5. WILLIS, JAKE 200.000 0.00
JR BOYS STEER STOPPING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, CJ 4.580 50.00
2. STEWARD, CADE 4.680 45.00
3. SOLIS, PORTER 200.000 0.00
JR BOYS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, CJ 9.960 50.00
2. STEWARD, CADE 16.340 45.00
3. SOLIS, PORTER 39.010 40.00
JR GIRLS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. NECAS, RYLEE 18.856 50.00
2. CHRISTIAN, RAELEE 19.353 45.00
3. GRIFFITH, DALLIE 19.590 40.00
4. SLEPPY, TEGUN 20.734 35.00
5. DAVIS, EVELYN 21.037 30.00
6. ZINOVITCH, ALEXIS 25.391 25.00
7. BRINKERHOFF, CHARLIZE 27.628 20.00
8. FREHNER, ALI 200.000 0.00
JR GIRLS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. GRIFFITH, DALLIE 3.960 50.00
2. DAVIS, EVELYN 8.460 45.00
3. CHRISTIAN, RAELEE 200.000 0.00
4. BRINKERHOFF, CHARLIZE 200.000 0.00
5. NECAS, RYLEE 200.000 0.00
6. FREHNER, ALI 200.000 0.00
7. SLEPPY, TEGUN 200.000 0.00
JR GIRLS GOAT TYING
Place Member Name Time Points
1. FREHNER, ALI 11.600 50.00
2. DAVIS, EVELYN 14.020 45.00
3. CHRISTIAN, RAELEE 14.130 40.00
4. BRINKERHOFF, CHARLIZE 15.390 35.00
5. GRIFFITH, DALLIE 16.130 30.00
6. SLEPPY, TEGUN 19.340 25.00
7. ZINOVITCH, ALEXIS 22.340 20.00
8. NECAS, RYLEE 51.700 15.00
JR GIRLS POLES
Place Member Name Time Points
1. GRIFFITH, DALLIE 22.657 50.00
2. NECAS, RYLEE 22.869 45.00
3. CHRISTIAN, RAELEE 23.201 40.00
4. FREHNER, ALI 23.340 35.00
5. SLEPPY, TEGUN 29.032 30.00
6. BRINKERHOFF, CHARLIZE 30.616 25.00
7. DAVIS, EVELYN 31.502 20.00
8. ZINOVITCH, ALEXIS 200.000 0.00
JR GIRLS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. FREHNER, ALI 11.210 50.00
2. GRIFFITH, DALLIE 200.000 0.00
3. CHRISTIAN, RAELEE 200.000 0.00
4. SLEPPY, TEGUN 200.000 0.00
5. BRINKERHOFF, CHARLIZE 200.000 0.00
PW BOYS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. KNAUB, EMMETT 34.785 50.00
2. RICHARDS, TRU 35.803 45.00
3. CHRISTIAN, COOPER 36.690 40.00
4. BUNDY, TRYSON 46.657 35.00
5. REED, TRAVIS 99.100 30.00
6. CASTILLO, BRODY 99.200 25.00
7. CASTILLO, GAVIN 99.300 20.00
8. SLEPPY, GATLIN 200.000 0.00
PW BOYS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. SLEPPY, GATLIN 9.190 50.00
2. KNAUB, EMMETT 24.770 45.00
3. RICHARDS, TRU 200.000 0.00
4. BUNDY, TRYSON 200.000 0.00
5. CHRISTIAN, COOPER 200.000 0.00
PW BOYS DUMMY ROPING
Place Member Name Time Points
1. SLEPPY, GATLIN 14.040 50.00
2. BUNDY, TRYSON 50.770 45.00
3. REED, TRAVIS 63.320 40.00
4. RICHARDS, TRU 83.630 35.00
5. KNAUB, EMMETT 85.650 30.00
6. CHRISTIAN, COOPER 88.690 25.00
7. CASTILLO, BRODY 120.000 0.00
8. CASTILLO, GAVIN 120.000 0.00
PW BOYS FLAGS
Place Member Name Time Points
1. KNAUB, EMMETT 18.177 50.00
2. SLEPPY, GATLIN 20.550 45.00
3. RICHARDS, TRU 21.031 40.00
4. BUNDY, TRYSON 22.361 35.00
5. REED, TRAVIS 33.819 30.00
6. CHRISTIAN, COOPER 77.622 25.00
PW BOYS GOAT TAIL PULL
Place Member Name Time Points
1. SLEPPY, GATLIN 10.400 50.00
2. KNAUB, EMMETT 14.100 45.00
3. RICHARDS, TRU 14.880 40.00
4. BUNDY, TRYSON 16.940 35.00
5. CHRISTIAN, COOPER 23.660 30.00
6. REED, TRAVIS 24.000 25.00
7. CASTILLO, BRODY 25.000 20.00
8. CASTILLO, GAVIN 26.000 15.00
PW GIRLS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. BRINKERHOFF, DEZLEE 22.599 50.00
2. RICHARDS, COY 26.021 45.00
3. SNOW, GRACIE 26.496 40.00
4. GRIFFITH, HAISELY 30.165 35.00
5. ROBINSON, ADLEE 35.114 30.00
6. ROBINSON, HARPER 93.751 25.00
7. REED, EMMA 99.100 20.00
8. MILLWARD, MADELYN 99.200 15.00
9. BACA, EMBER 200.000 0.00
PW GIRLS BREAKAWY ROPING
Place Member Name Time Points
1. RICHARDS, COY 200.000 0.00
2. BRINKERHOFF, DEZLEE 200.000 0.00
3. ROBINSON, ADLEE 200.000 0.00
4. SNOW, GRACIE 200.000 0.00
5. GRIFFITH, HAISELY 200.000 0.00
PW GIRLS DUMMY ROPING
Place Member Name Time Points
1. GRIFFITH, HAISELY 49.920 50.00
2. RICHARDS, COY 50.200 45.00
3. ROBINSON, ADLEE 55.390 40.00
4. SNOW, GRACIE 58.310 35.00
5. MILLWARD, MADELYN 120.000 0.00
6. ROBINSON, HARPER 120.000 0.00
7. BRINKERHOFF, DEZLEE 120.000 0.00
PW GIRLS GOAT TAIL PULL
Place Member Name Time Points
1. BRINKERHOFF, DEZLEE 11.780 50.00
2. SNOW, GRACIE 12.270 45.00
3. GRIFFITH, HAISELY 12.720 40.00
4. RICHARDS, COY 13.260 35.00
5. ROBINSON, ADLEE 23.130 30.00
6. ROBINSON, HARPER 52.930 25.00
7. MILLWARD, MADELYN 53.000 20.00
8. REED, EMMA 54.000 15.00
9. BACA, EMBER 200.000 0.00
PW GIRLS POLES
Place Member Name Time Points
1. GRIFFITH, HAISELY 28.850 50.00
2. RICHARDS, COY 29.859 45.00
3. BRINKERHOFF, DEZLEE 30.176 40.00
4. SNOW, GRACIE 37.521 35.00
5. ROBINSON, ADLEE 41.389 30.00
6. MILLWARD, MADELYN 68.087 25.00
7. ROBINSON, HARPER 200.000 0.00
8. BACA, EMBER 200.000 0.00
SR BOYS CALF ROPING
Place Member Name Time Points
1. FREHNER, AUSTIN 13.140 50.00
2. WILLIAMS, WYATT 18.760 45.00
3. WILLIAMS, MORGAN 200.000 0.00
SR BOYS CHUTE DOGGING
Place Member Name Time Points
1. FREHNER, AUSTIN 14.520 50.00
2. WILLIAMS, WYATT 35.620 45.00
3. NECAS, LEVI 200.000 0.00
4. WILLIAMS, MORGAN 200.000 0.00
SR BOYS FLAGS
Place Member Name Time Points
1. FREHNER, AUSTIN 10.892 50.00
2. WILLIAMS, WYATT 11.023 45.00
3. WILLIAMS, MORGAN 11.170 40.00
4. NECAS, LEVI 16.376 35.00
SR BOYS STEER STOPPING
Place Member Name Time Points
1. WILLIAMS, WYATT 4.630 50.00
2. WILLIAMS, MORGAN 5.140 45.00
3. FREHNER, AUSTIN 10.530 40.00
4. NECAS, LEVI 200.000 0.00
SR BOYS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. WILLIAMS, WYATT 12.710 50.00
2. WILLIAMS, MORGAN 200.000 0.00
3. NECAS, LEVI 200.000 0.00
4. FREHNER, AUSTIN 200.000 0.00
SR GIRLS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. SOLIS, MADISON 18.274 50.00
2. CALABRESE, EMILY 19.719 45.00
3. FRADELLA, LIZZIE 19.865 40.00
4. BROWN, DYLAN 20.326 35.00
5. BUNDY, MACADY 22.104 30.00
SR GIRLS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. BUNDY, MACADY 4.880 50.00
2. SOLIS, MADISON 5.440 45.00
SR GIRLS GOAT TYING
Place Member Name Time Points
1. SOLIS, MADISON 16.940 50.00
2. FRADELLA, LIZZIE 17.570 45.00
3. BUNDY, MACADY 18.410 40.00
4. BROWN, DYLAN 20.460 35.00
5. CALABRESE, EMILY 26.210 30.00
SR GIRLS POLES
Place Member Name Time Points
1. SOLIS, MADISON 24.342 50.00
2. FRADELLA, LIZZIE 25.111 45.00
3. CALABRESE, EMILY 25.250 40.00
4. BROWN, DYLAN 26.254 35.00
5. BUNDY, MACADY 29.573 30.00
SR GIRLS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. BUNDY, MACADY 8.030 50.00
2. SOLIS, MADISON 34.070 45.00