Scores Listing for RODEO #7(LOGANDALE)

Results sorted by Time/Score

JR BOYS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, CJ 5.220 50.00
2. STEWARD, CADE 7.130 45.00
3. SOLIS, PORTER 26.570 40.00
4. SPROUL, RYLAN 200.000 0.00
JR BOYS FLAGS
Place Member Name Time Points
1. STEWARD, CADE 10.633 50.00
2. SPROUL, RYLAN 16.486 45.00
3. BROWN, DREW 27.001 40.00
4. CHRISTIAN, CJ 200.000 0.00
5. SOLIS, PORTER 200.000 0.00
JR BOYS GOAT TYING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, CJ 13.210 50.00
2. STEWARD, CADE 23.510 45.00
3. SPROUL, RYLAN 32.030 40.00
4. SOLIS, PORTER 32.630 35.00
5. BROWN, DREW 200.000 0.00
JR BOYS STEER STOPPING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, CJ 200.000 0.00
2. STEWARD, CADE 200.000 0.00
3. SOLIS, PORTER 200.000 0.00
JR BOYS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, CJ 8.960 50.00
2. SOLIS, PORTER 43.080 45.00
3. STEWARD, CADE 200.000 0.00
JR GIRLS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. FREHNER, ALI 18.325 50.00
2. NECAS, RYLEE 18.781 45.00
3. GRIFFITH, DALLIE 18.899 40.00
4. CHRISTIAN, RAELEE 20.008 35.00
5. SLEPPY, TEGUN 20.999 30.00
6. DAVIS, EVELYN 21.070 25.00
7. BRINKERHOFF, CHARLIZE 27.958 20.00
JR GIRLS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, RAELEE 7.570 50.00
2. BRINKERHOFF, CHARLIZE 200.000 0.00
3. SLEPPY, TEGUN 200.000 0.00
4. GRIFFITH, DALLIE 200.000 0.00
5. DAVIS, EVELYN 200.000 0.00
6. NECAS, RYLEE 200.000 0.00
7. FREHNER, ALI 200.000 0.00
JR GIRLS GOAT TYING
Place Member Name Time Points
1. FREHNER, ALI 11.900 50.00
2. CHRISTIAN, RAELEE 17.510 45.00
3. DAVIS, EVELYN 20.460 40.00
4. BRINKERHOFF, CHARLIZE 20.940 35.00
5. NECAS, RYLEE 35.630 30.00
6. SLEPPY, TEGUN 200.000 0.00
7. GRIFFITH, DALLIE 200.000 0.00
JR GIRLS POLES
Place Member Name Time Points
1. NECAS, RYLEE 23.460 50.00
2. DAVIS, EVELYN 23.471 45.00
3. GRIFFITH, DALLIE 28.760 40.00
4. SLEPPY, TEGUN 29.959 35.00
5. BRINKERHOFF, CHARLIZE 30.346 30.00
6. FREHNER, ALI 32.902 25.00
7. CHRISTIAN, RAELEE 200.000 0.00
JR GIRLS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, RAELEE 13.140 50.00
2. FREHNER, ALI 200.000 0.00
3. GRIFFITH, DALLIE 200.000 0.00
4. SLEPPY, TEGUN 200.000 0.00
5. BRINKERHOFF, CHARLIZE 200.000 0.00
PW BOYS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. SLEPPY, GATLIN 22.504 50.00
2. KNAUB, EMMETT 32.230 45.00
3. RICHARDS, TRU 37.531 40.00
4. BUNDY, TRYSON 43.921 35.00
5. CHRISTIAN, COOPER 44.181 30.00
6. TOM, GRAYSON 96.000 25.00
7. CASTILLO, BRODY 97.000 20.00
8. CASTILLO, GAVIN 98.000 15.00
9. REED, TRAVIS 99.000 10.00
PW BOYS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. SLEPPY, GATLIN 29.510 50.00
2. RICHARDS, TRU 200.000 0.00
3. KNAUB, EMMETT 200.000 0.00
4. BUNDY, TRYSON 200.000 0.00
PW BOYS DUMMY ROPING
Place Member Name Time Points
1. SLEPPY, GATLIN 13.920 50.00
2. TOM, GRAYSON 16.270 45.00
3. RICHARDS, TRU 47.270 40.00
4. BUNDY, TRYSON 51.510 35.00
5. KNAUB, EMMETT 57.990 30.00
6. CHRISTIAN, COOPER 59.880 25.00
7. REED, TRAVIS 85.260 20.00
8. CASTILLO, BRODY 88.700 15.00
9. CASTILLO, GAVIN 90.630 10.00
PW BOYS FLAGS
Place Member Name Time Points
1. SLEPPY, GATLIN 14.811 50.00
2. KNAUB, EMMETT 18.908 45.00
3. RICHARDS, TRU 20.137 40.00
4. BUNDY, TRYSON 27.522 35.00
5. CHRISTIAN, COOPER 61.356 30.00
6. REED, TRAVIS 64.313 25.00
7. TOM, GRAYSON 200.000 0.00
PW BOYS GOAT TAIL PULL
Place Member Name Time Points
1. SLEPPY, GATLIN 10.030 50.00
2. CHRISTIAN, COOPER 13.560 45.00
3. KNAUB, EMMETT 14.530 40.00
4. RICHARDS, TRU 15.960 35.00
5. BUNDY, TRYSON 18.830 30.00
6. TOM, GRAYSON 29.190 25.00
7. REED, TRAVIS 56.330 20.00
8. CASTILLO, GAVIN 67.070 15.00
9. CASTILLO, BRODY 69.320 10.00
PW GIRLS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. RICHARDS, COY 19.817 50.00
2. BRINKERHOFF, DEZLEE 24.037 45.00
3. SNOW, GRACIE 27.483 40.00
4. GRIFFITH, HAISELY 30.366 35.00
5. ROBINSON, ADLEE 30.995 30.00
6. REED, EMMA 99.000 25.00
7. ROBINSON, HARPER 200.000 0.00
PW GIRLS BREAKAWY ROPING
Place Member Name Time Points
1. BRINKERHOFF, DEZLEE 9.280 50.00
2. GRIFFITH, HAISELY 11.340 45.00
3. ROBINSON, ADLEE 200.000 0.00
4. SNOW, GRACIE 200.000 0.00
5. RICHARDS, COY 200.000 0.00
PW GIRLS DUMMY ROPING
Place Member Name Time Points
1. GRIFFITH, HAISELY 16.270 50.00
2. SNOW, GRACIE 28.490 45.00
3. RICHARDS, COY 51.930 40.00
4. BRINKERHOFF, DEZLEE 85.590 35.00
5. ROBINSON, HARPER 120.000 0.00
6. ROBINSON, ADLEE 120.000 0.00
PW GIRLS GOAT TAIL PULL
Place Member Name Time Points
1. BRINKERHOFF, DEZLEE 9.270 50.00
2. SNOW, GRACIE 11.590 45.00
3. RICHARDS, COY 13.650 40.00
4. ROBINSON, ADLEE 13.960 35.00
5. GRIFFITH, HAISELY 14.590 30.00
6. ROBINSON, HARPER 37.020 25.00
7. REED, EMMA 68.460 20.00
PW GIRLS POLES
Place Member Name Time Points
1. RICHARDS, COY 30.583 50.00
2. BRINKERHOFF, DEZLEE 30.692 45.00
3. GRIFFITH, HAISELY 31.586 40.00
4. SNOW, GRACIE 32.714 35.00
5. ROBINSON, ADLEE 40.852 30.00
6. ROBINSON, HARPER 99.100 25.00
7. REED, EMMA 99.200 20.00
SR BOYS CALF ROPING
Place Member Name Time Points
1. FREHNER, AUSTIN 13.080 50.00
2. CHRISTENSEN, COLE 17.210 45.00
SR BOYS CHUTE DOGGING
Place Member Name Time Points
1. FREHNER, AUSTIN 4.780 50.00
2. WILLIAMS, WYATT 19.070 45.00
3. NECAS, LEVI 200.000 0.00
4. CHRISTENSEN, COLE 200.000 0.00
5. WILLIAMS, MORGAN 200.000 0.00
SR BOYS FLAGS
Place Member Name Time Points
1. NECAS, LEVI 8.866 50.00
2. CHRISTENSEN, COLE 9.357 45.00
3. FREHNER, AUSTIN 10.911 40.00
4. WILLIAMS, MORGAN 19.933 35.00
5. WILLIAMS, WYATT 20.505 30.00
SR BOYS STEER STOPPING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTENSEN, COLE 3.330 50.00
2. FREHNER, AUSTIN 3.820 45.00
3. WILLIAMS, WYATT 4.520 40.00
4. NECAS, LEVI 7.150 35.00
5. WILLIAMS, MORGAN 200.000 0.00
SR BOYS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTENSEN, COLE 7.510 50.00
2. NECAS, LEVI 8.590 45.00
3. FREHNER, AUSTIN 14.130 40.00
4. WILLIAMS, WYATT 18.770 35.00
5. WILLIAMS, MORGAN 200.000 0.00
SR GIRLS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. SOLIS, MADISON 18.556 50.00
2. MITCHELL, WYLEE 19.479 45.00
3. CALABRESE, EMILY 19.826 40.00
4. FRADELLA, LIZZIE 20.243 35.00
5. BROWN, DYLAN 21.162 30.00
6. BUNDY, MACADY 21.491 25.00
7. CHRISTENSEN, RILEE 24.777 20.00
SR GIRLS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. MITCHELL, WYLEE 2.910 50.00
2. CHRISTENSEN, RILEE 3.350 45.00
3. BUNDY, MACADY 5.960 40.00
4. SOLIS, MADISON 200.000 0.00
SR GIRLS GOAT TYING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTENSEN, RILEE 10.210 50.00
2. MITCHELL, WYLEE 12.200 45.00
3. SOLIS, MADISON 13.960 40.00
4. CALABRESE, EMILY 14.880 35.00
5. FRADELLA, LIZZIE 15.820 30.00
6. BUNDY, MACADY 16.250 25.00
7. BROWN, DYLAN 16.450 20.00
SR GIRLS POLES
Place Member Name Time Points
1. SOLIS, MADISON 22.650 50.00
2. CHRISTENSEN, RILEE 23.065 45.00
3. FRADELLA, LIZZIE 24.533 40.00
4. MITCHELL, WYLEE 28.522 35.00
5. CALABRESE, EMILY 34.347 30.00
6. BUNDY, MACADY 36.390 25.00
7. BROWN, DYLAN 200.000 0.00
SR GIRLS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTENSEN, RILEE 8.340 50.00
2. MITCHELL, WYLEE 200.000 0.00
3. BUNDY, MACADY 200.000 0.00
4. SOLIS, MADISON 200.000 0.00