Scores Listing for RODEO #6(LOGANDALE)

Results sorted by Time/Score

JR BOYS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. STEWARD, CADE 6.150 50.00
2. SOLIS, PORTER 7.210 45.00
3. CHRISTIAN, CJ 14.780 40.00
4. SPROUL, RYLAN 200.000 0.00
JR BOYS FLAGS
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, CJ 18.342 50.00
2. BROWN, DREW 32.911 45.00
3. SPROUL, RYLAN 200.000 0.00
4. SOLIS, PORTER 200.000 0.00
5. STEWARD, CADE 200.000 0.00
JR BOYS GOAT TYING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, CJ 13.460 50.00
2. SOLIS, PORTER 23.400 45.00
3. SPROUL, RYLAN 200.000 0.00
4. BROWN, DREW 200.000 0.00
5. STEWARD, CADE 200.000 0.00
JR BOYS STEER STOPPING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, CJ 6.310 50.00
2. SOLIS, PORTER 34.750 45.00
3. STEWARD, CADE 200.000 0.00
JR BOYS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, CJ 24.960 50.00
2. SOLIS, PORTER 200.000 0.00
3. STEWARD, CADE 200.000 0.00
JR GIRLS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. FREHNER, ALI 18.238 50.00
2. NECAS, RYLEE 18.614 45.00
3. GRIFFITH, DALLIE 19.067 40.00
4. CHRISTIAN, RAELEE 19.747 35.00
5. DAVIS, EVELYN 21.124 30.00
6. SLEPPY, TEGUN 21.687 25.00
7. BRINKERHOFF, CHARLIZE 22.469 20.00
8. ZINOVITCH, ALEXIS 30.088 15.00
JR GIRLS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, RAELEE 4.390 50.00
2. SLEPPY, TEGUN 23.120 45.00
3. FREHNER, ALI 200.000 0.00
4. BRINKERHOFF, CHARLIZE 200.000 0.00
5. NECAS, RYLEE 200.000 0.00
6. GRIFFITH, DALLIE 200.000 0.00
7. DAVIS, EVELYN 200.000 0.00
JR GIRLS GOAT TYING
Place Member Name Time Points
1. DAVIS, EVELYN 14.640 50.00
2. FREHNER, ALI 14.970 45.00
3. BRINKERHOFF, CHARLIZE 16.710 40.00
4. CHRISTIAN, RAELEE 17.710 35.00
5. SLEPPY, TEGUN 19.050 30.00
6. GRIFFITH, DALLIE 20.260 25.00
7. ZINOVITCH, ALEXIS 25.310 20.00
8. NECAS, RYLEE 30.260 15.00
JR GIRLS POLES
Place Member Name Time Points
1. DAVIS, EVELYN 23.888 50.00
2. NECAS, RYLEE 28.929 45.00
3. SLEPPY, TEGUN 30.841 40.00
4. ZINOVITCH, ALEXIS 32.646 35.00
5. GRIFFITH, DALLIE 33.225 30.00
6. FREHNER, ALI 33.441 25.00
7. CHRISTIAN, RAELEE 33.640 20.00
8. BRINKERHOFF, CHARLIZE 35.406 15.00
JR GIRLS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. GRIFFITH, DALLIE 14.650 50.00
2. FREHNER, ALI 200.000 0.00
3. SLEPPY, TEGUN 200.000 0.00
4. CHRISTIAN, RAELEE 200.000 0.00
5. BRINKERHOFF, CHARLIZE 200.000 0.00
PW BOYS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. SLEPPY, GATLIN 25.161 50.00
2. KNAUB, EMMETT 35.686 45.00
3. CHRISTIAN, COOPER 36.809 40.00
4. BUNDY, TRYSON 41.185 35.00
5. RICHARDS, TRU 41.628 30.00
6. CASTILLO, GAVIN 99.100 25.00
7. CASTILLO, BRODY 99.200 20.00
8. REED, TRAVIS 99.300 15.00
9. TOM, GRAYSON 200.000 0.00
PW BOYS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. KNAUB, EMMETT 16.910 50.00
2. SLEPPY, GATLIN 200.000 0.00
3. BUNDY, TRYSON 200.000 0.00
4. RICHARDS, TRU 200.000 0.00
PW BOYS DUMMY ROPING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTIAN, COOPER 29.400 50.00
2. RICHARDS, TRU 47.230 45.00
3. BUNDY, TRYSON 49.640 40.00
4. CASTILLO, GAVIN 58.620 35.00
5. REED, TRAVIS 85.500 30.00
6. TOM, GRAYSON 85.660 25.00
7. CASTILLO, BRODY 88.680 20.00
8. SLEPPY, GATLIN 120.000 0.00
9. KNAUB, EMMETT 120.000 0.00
PW BOYS FLAGS
Place Member Name Time Points
1. SLEPPY, GATLIN 13.609 50.00
2. KNAUB, EMMETT 18.362 45.00
3. RICHARDS, TRU 21.162 40.00
4. BUNDY, TRYSON 33.046 35.00
5. CHRISTIAN, COOPER 61.270 30.00
6. REED, TRAVIS 72.730 25.00
7. TOM, GRAYSON 99.100 20.00
PW BOYS GOAT TAIL PULL
Place Member Name Time Points
1. SLEPPY, GATLIN 11.970 50.00
2. CHRISTIAN, COOPER 14.710 45.00
3. RICHARDS, TRU 16.890 40.00
4. KNAUB, EMMETT 19.510 35.00
5. BUNDY, TRYSON 20.760 30.00
6. TOM, GRAYSON 35.820 25.00
7. REED, TRAVIS 48.460 20.00
8. CASTILLO, GAVIN 67.710 15.00
9. CASTILLO, BRODY 76.930 10.00
PW GIRLS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. RICHARDS, COY 20.604 50.00
2. GRIFFITH, HAISELY 25.144 45.00
3. SNOW, GRACIE 25.951 40.00
4. BRINKERHOFF, DEZLEE 28.643 35.00
5. ROBINSON, ADLEE 35.086 30.00
6. MILLWARD, MADELYN 86.551 25.00
7. REED, EMMA 99.400 20.00
8. ROBINSON, HARPER 200.000 0.00
PW GIRLS BREAKAWY ROPING
Place Member Name Time Points
1. GRIFFITH, HAISELY 10.520 50.00
2. SNOW, GRACIE 18.960 45.00
3. BRINKERHOFF, DEZLEE 28.760 40.00
4. ROBINSON, ADLEE 200.000 0.00
5. RICHARDS, COY 200.000 0.00
PW GIRLS DUMMY ROPING
Place Member Name Time Points
1. BRINKERHOFF, DEZLEE 49.410 50.00
2. GRIFFITH, HAISELY 53.300 45.00
3. RICHARDS, COY 84.380 40.00
4. ROBINSON, ADLEE 86.900 35.00
5. SNOW, GRACIE 120.000 0.00
6. MILLWARD, MADELYN 120.000 0.00
7. ROBINSON, HARPER 120.000 0.00
PW GIRLS GOAT TAIL PULL
Place Member Name Time Points
1. BRINKERHOFF, DEZLEE 9.120 50.00
2. SNOW, GRACIE 10.890 45.00
3. RICHARDS, COY 12.080 40.00
4. GRIFFITH, HAISELY 13.130 35.00
5. ROBINSON, ADLEE 25.850 30.00
6. ROBINSON, HARPER 49.500 25.00
7. MILLWARD, MADELYN 49.510 20.00
8. REED, EMMA 59.200 15.00
PW GIRLS POLES
Place Member Name Time Points
1. RICHARDS, COY 26.080 50.00
2. BRINKERHOFF, DEZLEE 32.296 45.00
3. SNOW, GRACIE 35.627 40.00
4. ROBINSON, ADLEE 41.580 35.00
5. MILLWARD, MADELYN 98.000 30.00
6. REED, EMMA 99.000 25.00
7. GRIFFITH, HAISELY 200.000 0.00
8. ROBINSON, HARPER 200.000 0.00
SR BOYS CALF ROPING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTENSEN, COLE 13.500 50.00
2. FREHNER, AUSTIN 200.000 0.00
SR BOYS CHUTE DOGGING
Place Member Name Time Points
1. WILLIAMS, WYATT 16.840 50.00
2. FREHNER, AUSTIN 29.560 45.00
3. NECAS, LEVI 200.000 0.00
4. CHRISTENSEN, COLE 200.000 0.00
5. WILLIAMS, MORGAN 200.000 0.00
SR BOYS FLAGS
Place Member Name Time Points
1. NECAS, LEVI 8.708 50.00
2. CHRISTENSEN, COLE 9.200 45.00
3. FREHNER, AUSTIN 11.144 40.00
4. WILLIAMS, WYATT 22.124 35.00
5. WILLIAMS, MORGAN 27.216 30.00
SR BOYS STEER STOPPING
Place Member Name Time Points
1. FREHNER, AUSTIN 5.030 50.00
2. WILLIAMS, WYATT 6.310 45.00
3. WILLIAMS, MORGAN 6.520 40.00
4. CHRISTENSEN, COLE 14.380 35.00
5. NECAS, LEVI 200.000 0.00
SR BOYS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. WILLIAMS, MORGAN 8.770 50.00
2. CHRISTENSEN, COLE 26.520 45.00
3. NECAS, LEVI 29.520 40.00
4. WILLIAMS, WYATT 200.000 0.00
5. FREHNER, AUSTIN 200.000 0.00
SR GIRLS BARREL RACING
Place Member Name Time Points
1. MITCHELL, WYLEE 18.623 50.00
2. SOLIS, MADISON 18.869 45.00
3. CHRISTENSEN, RILEE 19.154 40.00
4. CALABRESE, EMILY 19.577 35.00
5. FRADELLA, LIZZIE 20.273 30.00
6. BUNDY, MACADY 21.587 25.00
7. BROWN, DYLAN 200.000 0.00
SR GIRLS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name Time Points
1. BUNDY, MACADY 6.090 50.00
2. MITCHELL, WYLEE 200.000 0.00
3. CHRISTENSEN, RILEE 200.000 0.00
4. SOLIS, MADISON 200.000 0.00
SR GIRLS GOAT TYING
Place Member Name Time Points
1. CHRISTENSEN, RILEE 9.380 50.00
2. SOLIS, MADISON 13.270 45.00
3. MITCHELL, WYLEE 14.190 40.00
4. BUNDY, MACADY 15.060 35.00
5. CALABRESE, EMILY 18.900 30.00
6. BROWN, DYLAN 20.940 25.00
7. FRADELLA, LIZZIE 22.840 20.00
SR GIRLS POLES
Place Member Name Time Points
1. FRADELLA, LIZZIE 23.371 50.00
2. SOLIS, MADISON 23.381 45.00
3. CHRISTENSEN, RILEE 23.804 40.00
4. BROWN, DYLAN 26.030 35.00
5. BUNDY, MACADY 31.402 30.00
6. MITCHELL, WYLEE 33.042 25.00
7. CALABRESE, EMILY 39.807 20.00
SR GIRLS TEAM ROPING
Place Member Name Time Points
1. MITCHELL, WYLEE 8.900 50.00
2. SOLIS, MADISON 23.410 45.00
3. BUNDY, MACADY 200.000 0.00
4. CHRISTENSEN, RILEE 200.000 0.00