Event Leaders Listing

(R) = Rookie
BAREBACK RIDING
Place Member Name City Points
1. DAWSON MOORE LEXINGTON, TN 38.00
2. COLT SHUMAKER (R) WHITE PINE, TN 10.00
3. DYLAN DOUGLAS (R) , 10.00
BARREL RACING
Place Member Name City Points
1. CAROLINE CRAWFORD LAMBERT, MS 62.00
2. BAYLEIGH CHOATE (R) COHUTTA, GA 43.00
3. HOLLI COVEY ROSSVILLE, GA 38.00
4. LAUREN MORRIS BELLS, TN 32.00
5. ABBY SHULTZ ORLINDA, TN 27.00
6. CODY DOWELL OLIVE BRANCH, MS 26.50
7. KYLA MATTHEWS ATHENS, TN 26.50
8. JANIS OSBRINK MADISONVILLE, TN 25.50
9. LAUREN SHULTZ (R) ORLINDA, TN 22.00
10. HALEE BUNCH (R) BURKESVILLE, KY 21.00
11. BLAIZE DEERE SCOTTS HILL, TN 19.00
12. TAYLOR DUNLAP DYER, TN 19.00
13. CAROLINE GERMAN (R) GERMANTOWN, TN 17.00
14. BETHANY STALLONS HOPKINSVILLE, KY 14.00
15. SIERRA SCOTT-WILLIAMS (R) CHRISTIANA, TN 11.00
16. JOSIE VOGEN PORTLAND, TN 8.50
17. ISABELLA PLUMMER (R) CUMBERLAND FURNACE, TN 7.00
18. HAILEY AZBILL WILDERSVILLE, TN 7.00
19. ALI COVEY (R) ROSSVILLE, GA 6.00
20. RACHEL HOLT BYHALIA, MS 4.00
21. MORGAN TAYS CROSSVILLE, TN 2.00
22. KASSIE CARPENTER MASON, TN 1.00
23. MATTIE PINKERTON EAGLEVILLE, TN 1.00
BREAKAWAY ROPING
Place Member Name City Points
1. BETHANY STALLONS HOPKINSVILLE, KY 45.00
2. RILEY EDWARDS JASPER, AL 44.50
3. OWEN GIBSON GADSDEN, TN 43.00
4. BLAIZE DEERE SCOTTS HILL, TN 40.00
5. JANIS OSBRINK MADISONVILLE, TN 35.50
6. EMMA KATE WILDER MILLINGTON, TN 33.00
7. JENNIFER JOHANNES KNOXVILLE, TN 29.00
8. LAINEY HUTCHISON (R) HUMBOLDT, TN 24.50
9. KYLA MATTHEWS ATHENS, TN 20.00
10. LEXI KREMLING UNIONVILLE, TN 18.00
11. MATTIE PINKERTON EAGLEVILLE, TN 16.00
12. LAUREN SHULTZ (R) ORLINDA, TN 14.50
13. MORGAN TAYS CROSSVILLE, TN 14.00
14. CODY DOWELL OLIVE BRANCH, MS 13.00
15. BAYLEIGH CHOATE (R) COHUTTA, GA 9.00
16. CLAYRE MCCALLISTER DICKSON, TN 5.00
17. JOSIE VOGEN PORTLAND, TN 4.00
18. TANA OGLE (R) MCMINNVILLE, TN 3.00
19. ABBY SHULTZ ORLINDA, TN 3.00
20. KASA BOLIN (R) CROSSVILLE, TN 2.00
21. HAILEY AZBILL WILDERSVILLE, TN 2.00
BULL RIDING
Place Member Name City Points
1. DANIEL CARTER BELLS, TN 20.00
2. DUSTIN DOUGLAS (R) LIMESTONE, TN 10.00
3. SAGE ISOM HODGES, AL 9.00
CALF ROPING
Place Member Name City Points
1. COLE WALKER SPARTA, TN 63.00
2. BRYSON TAYS (R) CROSSVILLE, TN 51.00
3. JESSE KEYSAER CULLEOKA, TN 40.00
4. JOHNSON YARBRO WILDERSVILLE, TN 39.00
5. LANE WEBB (R) BYRDSTOWN, TN 34.00
6. ZANE WHITE SCOTTS HILL, TN 31.00
7. BLAYNE SAINE DETROIT, AL 28.00
8. TYLER BROOKS SOUTH FULTON, TN 23.00
9. BRETT DEERE REAGAN, TN 21.00
10. BOU REICH WILDERSVILLE, TN 20.00
11. JAKE PETTIT BUCHANAN, TN 10.00
12. KOTA WILHITE RIENZI, MS 10.00
13. PECOS WILHITE (R) RIENZI, MS 3.00
GOAT TYING
Place Member Name City Points
1. BLAIZE DEERE SCOTTS HILL, TN 61.00
2. EMMA KATE WILDER MILLINGTON, TN 56.00
3. ABBY SHULTZ ORLINDA, TN 48.00
4. OWEN GIBSON GADSDEN, TN 47.00
5. LAUREN SHULTZ (R) ORLINDA, TN 47.00
6. KYLA MATTHEWS ATHENS, TN 36.00
7. KEILEE GARTON DICKSON, TN 34.00
8. LAINEY HUTCHISON (R) HUMBOLDT, TN 30.00
9. MATTIE PINKERTON EAGLEVILLE, TN 26.00
10. HAILEY AZBILL WILDERSVILLE, TN 15.00
11. LEXI KREMLING UNIONVILLE, TN 13.00
12. CLAYRE MCCALLISTER DICKSON, TN 7.00
13. ISABELLA HINTZE (R) PIKEVILLE, TN 3.00
14. KELI STUMP (R) CUMBERLAND FURNACE, TN 1.00
POLE BENDING
Place Member Name City Points
1. BLAIZE DEERE SCOTTS HILL, TN 50.00
2. KYLA MATTHEWS ATHENS, TN 50.00
3. CODY DOWELL OLIVE BRANCH, MS 47.00
4. EMMA KATE WILDER MILLINGTON, TN 43.00
5. BETHANY STALLONS HOPKINSVILLE, KY 31.00
6. JANIS OSBRINK MADISONVILLE, TN 28.00
7. HAILEY AZBILL WILDERSVILLE, TN 27.00
8. BAYLEIGH CHOATE (R) COHUTTA, GA 24.00
9. CAROLINE CRAWFORD LAMBERT, MS 22.00
10. TAYLOR DUNLAP DYER, TN 22.00
11. CLAYRE MCCALLISTER DICKSON, TN 13.00
12. MORGAN TAYS CROSSVILLE, TN 11.00
13. KALEIGH SCOTT COLLIERVILLE, TN 9.00
14. KASSIE CARPENTER MASON, TN 9.00
15. ALI COVEY (R) ROSSVILLE, GA 9.00
16. KEILEE GARTON DICKSON, TN 8.00
17. CAROLINE GERMAN (R) GERMANTOWN, TN 6.00
18. LAINEY HUTCHISON (R) HUMBOLDT, TN 6.00
19. ABBY SHULTZ ORLINDA, TN 6.00
20. HAYLEE TAPSCOTT (R) DECATUR, AL 5.00
21. RILEY EDWARDS JASPER, AL 5.00
22. TAYLOR ZIEMANN BON AQUA, TN 3.00
23. ISABELLA PLUMMER (R) CUMBERLAND FURNACE, TN 2.00
24. JOSIE VOGEN PORTLAND, TN 2.00
25. MORGAN NELSON BARTLETT, TN 1.00
26. MATTIE PINKERTON EAGLEVILLE, TN 1.00
STEER WRESTLING
Place Member Name City Points
1. JESSE KEYSAER CULLEOKA, TN 49.00
2. COLE WALKER SPARTA, TN 37.00
3. ZANE WHITE SCOTTS HILL, TN 19.00
TEAM ROPING
Place Member Name City Points
1. BRYSON TAYS (R) CROSSVILLE, TN 63.00
2. LANE WEBB (R) BYRDSTOWN, TN 63.00
3. JESSE KEYSAER CULLEOKA, TN 43.00
4. ZANE WHITE SCOTTS HILL, TN 43.00
5. BETHANY STALLONS HOPKINSVILLE, KY 37.00
6. BLAYNE SAINE DETROIT, AL 37.00
7. KYLA MATTHEWS ATHENS, TN 28.00
8. COLE WALKER SPARTA, TN 27.00
9. EMMA KATE WILDER MILLINGTON, TN 24.00
10. JAKE PETTIT BUCHANAN, TN 16.00
11. DRAW #1 , 16.00
12. LAINEY HUTCHISON (R) HUMBOLDT, TN 12.00
13. MILLER BARTLETT HORNBEAK, TN 12.00
14. BOU REICH WILDERSVILLE, TN 9.00
15. JOHNSON YARBRO WILDERSVILLE, TN 9.00
16. DRAW #2 , 9.00
17. MATTIE PINKERTON EAGLEVILLE, TN 6.00
18. TAYLOR DUNLAP DYER, TN 6.00