All Around Leaders Listing

(R) = Rookie
GIRLS All Around
Place Member Name City Points
1. BLAIZE DEERE SCOTTS HILL, TN 170.00
2. KYLA MATTHEWS ATHENS, TN 160.50
3. EMMA KATE WILDER MILLINGTON, TN 156.00
4. BETHANY STALLONS HOPKINSVILLE, KY 127.00
5. OWEN GIBSON GADSDEN, TN 90.00
6. JANIS OSBRINK MADISONVILLE, TN 89.00
7. CODY DOWELL OLIVE BRANCH, MS 86.50
8. ABBY SHULTZ ORLINDA, TN 84.00
9. LAUREN SHULTZ (R) ORLINDA, TN 83.50
10. CAROLINE CRAWFORD LAMBERT, MS 84.00
11. BAYLEIGH CHOATE (R) COHUTTA, GA 76.00
12. LAINEY HUTCHISON (R) HUMBOLDT, TN 72.50
13. HAILEY AZBILL WILDERSVILLE, TN 51.00
14. RILEY EDWARDS JASPER, AL 49.50
15. MATTIE PINKERTON EAGLEVILLE, TN 50.00
16. TAYLOR DUNLAP DYER, TN 47.00
17. KEILEE GARTON DICKSON, TN 42.00
18. HOLLI COVEY ROSSVILLE, GA 38.00
19. LAUREN MORRIS BELLS, TN 32.00
20. LEXI KREMLING UNIONVILLE, TN 31.00
21. JENNIFER JOHANNES KNOXVILLE, TN 29.00
22. MORGAN TAYS CROSSVILLE, TN 27.00
23. CLAYRE MCCALLISTER DICKSON, TN 25.00
24. CAROLINE GERMAN (R) GERMANTOWN, TN 23.00
25. HALEE BUNCH (R) BURKESVILLE, KY 21.00
26. DRAW #1 , 16.00
27. ALI COVEY (R) ROSSVILLE, GA 15.00
28. JOSIE VOGEN PORTLAND, TN 14.50
29. SIERRA SCOTT-WILLIAMS (R) CHRISTIANA, TN 11.00
30. KASSIE CARPENTER MASON, TN 10.00
31. DRAW #2 , 9.00
32. KALEIGH SCOTT COLLIERVILLE, TN 9.00
33. ISABELLA PLUMMER (R) CUMBERLAND FURNACE, TN 9.00
34. HAYLEE TAPSCOTT (R) DECATUR, AL 5.00
35. RACHEL HOLT BYHALIA, MS 4.00
36. TAYLOR ZIEMANN BON AQUA, TN 3.00
37. ISABELLA HINTZE (R) PIKEVILLE, TN 3.00
38. TANA OGLE (R) MCMINNVILLE, TN 3.00
39. KASA BOLIN (R) CROSSVILLE, TN 2.00
40. MORGAN NELSON BARTLETT, TN 1.00
41. KELI STUMP (R) CUMBERLAND FURNACE, TN 1.00
BOYS All Around
Place Member Name City Points
1. JESSE KEYSAER CULLEOKA, TN 132.00
2. COLE WALKER SPARTA, TN 127.00
3. BRYSON TAYS (R) CROSSVILLE, TN 114.00
4. LANE WEBB (R) BYRDSTOWN, TN 97.00
5. ZANE WHITE SCOTTS HILL, TN 93.00
6. BLAYNE SAINE DETROIT, AL 65.00
7. JOHNSON YARBRO WILDERSVILLE, TN 48.00
8. DAWSON MOORE LEXINGTON, TN 38.00
9. BOU REICH WILDERSVILLE, TN 29.00
10. JAKE PETTIT BUCHANAN, TN 26.00
11. TYLER BROOKS SOUTH FULTON, TN 23.00
12. BRETT DEERE REAGAN, TN 21.00
13. DANIEL CARTER BELLS, TN 20.00
14. MILLER BARTLETT HORNBEAK, TN 12.00
15. DYLAN DOUGLAS (R) , 10.00
16. KOTA WILHITE RIENZI, MS 10.00
17. DUSTIN DOUGLAS (R) LIMESTONE, TN 10.00
18. COLT SHUMAKER (R) WHITE PINE, TN 10.00
19. SAGE ISOM HODGES, AL 9.00
20. PECOS WILHITE (R) RIENZI, MS 3.00