Scores Listing for Rodeo 5(02/29/2020-Mesa, AZ)

Sorted by Average Time


JR BOYS BREAKAWAY
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. SHULDBERG, COOPER 5.970 10.00 16.17 400.000 0.00 0.00 405.970 0.00 16.66
2. WRIGHT, DENVER 6.570 9.00 9.70 400.000 0.00 0.00 406.570 0.00 10.00
3. WARBINGTON, TRENT 400.000 0.00 0.00 8.290 10.00 32.34 408.290 0.00 6.66
4. PRITCHARD, TREVOR 15.380 8.00 6.47 400.000 0.00 0.00 415.380 0.00 0.00
5. SCOTT, CHASE 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
6. RODRIGUEZ, JULIAN 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
7. CASWELL, STOCKTON 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
JR BOYS GOAT TYING
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. SHULDBERG, COOPER 15.320 8.00 7.39 13.540 10.00 14.78 28.860 10.00 15.23
2. WRIGHT, DENVER 17.930 7.00 3.70 13.960 9.00 11.09 31.890 9.00 11.42
3. CASWELL, STOCKTON 15.200 9.00 11.09 17.420 6.00 0.00 32.620 8.00 7.62
4. SCOTT, CHASE 14.740 10.00 14.78 21.120 4.00 0.00 35.860 7.00 3.81
5. RODRIGUEZ, JULIAN 19.930 5.00 0.00 16.290 8.00 7.39 36.220 6.00 0.00
6. WARBINGTON, TRENT 19.570 6.00 0.00 17.250 7.00 3.70 36.820 5.00 0.00
7. PRITCHARD, TREVOR 26.130 4.00 0.00 31.730 3.00 0.00 57.860 4.00 0.00
8. ADAMS, ROYCE 400.000 0.00 0.00 19.530 5.00 0.00 419.530 0.00 0.00
JR BOYS RIBBON ROPING
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. CASWELL, STOCKTON 21.650 9.00 12.94 11.870 10.00 16.17 33.520 10.00 16.66
2. SCOTT, CHASE 17.710 10.00 19.40 16.620 9.00 9.70 34.330 9.00 10.00
3. RODRIGUEZ, JULIAN 400.000 0.00 0.00 21.760 8.00 6.47 421.760 0.00 6.66
4. PRITCHARD, TREVOR 400.000 0.00 0.00 31.130 7.00 0.00 431.130 0.00 0.00
5. SHULDBERG, COOPER 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
6. WARBINGTON, TRENT 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
7. WRIGHT, DENVER 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
JR BOYS STEER STOPPING
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. CASWELL, STOCKTON 7.590 9.00 9.24 6.130 10.00 13.86 13.720 10.00 14.28
2. SHULDBERG, COOPER 4.390 10.00 13.86 400.000 0.00 0.00 404.390 0.00 9.52
3. SCOTT, CHASE 400.000 0.00 0.00 7.960 9.00 9.24 407.960 0.00 0.00
4. PRITCHARD, TREVOR 10.190 8.00 0.00 400.000 0.00 0.00 410.190 0.00 0.00
5. RODRIGUEZ, JULIAN 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
JR BOYS TEAM ROPING
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. WARBINGTON, TRENT 11.470 10.00 27.72 400.000 0.00 0.00 411.470 0.00 28.56
2. PRITCHARD, TREVOR 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
3. SCOTT, CHASE 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
4. SHULDBERG, COOPER 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
5. RODRIGUEZ, JULIAN 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
6. CASWELL, STOCKTON 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
JR GIRLS BARREL RACING
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. STALLONE, BROOKLYN 18.150 0.00 24.02 17.920 0.00 24.02 36.070 0.00 24.75
2. MCINTYRE, KASHLYN 18.440 9.00 18.02 18.640 9.00 18.02 37.080 9.00 18.56
3. HAYS, CARLEE 18.690 8.00 12.01 19.870 8.00 12.01 38.560 8.00 12.38
4. NAHRGANG, MCKINELY JO 19.320 6.00 0.00 20.340 7.00 6.01 39.660 7.00 6.19
5. MOTT, RYLEE 20.610 5.00 0.00 21.230 5.00 0.00 41.840 6.00 0.00
6. DALE, JORDYN 19.210 7.00 6.01 24.850 0.00 0.00 44.060 5.00 0.00
7. KECHELY, TATUM 24.110 2.00 0.00 21.910 4.00 0.00 46.020 4.00 0.00
8. SHARP, MYKA 22.180 4.00 0.00 24.120 1.00 0.00 46.300 3.00 0.00
9. TEWAWINA, TONI 25.190 0.00 0.00 22.940 3.00 0.00 48.130 2.00 0.00
10. DEMPSTER, HALLEE 25.700 0.00 0.00 23.330 2.00 0.00 49.030 1.00 0.00
11. LEWIS, TALICYN 24.880 1.00 0.00 28.880 0.00 0.00 53.760 0.00 0.00
12. KITCHEN, DAKOTA 35.210 0.00 0.00 20.720 6.00 0.00 55.930 0.00 0.00
13. MAYO, ELLA 22.270 3.00 0.00 400.000 0.00 0.00 422.270 0.00 0.00
14. STALLONE, BROOKLYN 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
JR GIRLS BREAKAWAY
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. DALE, JORDYN 400.000 0.00 0.00 6.660 10.00 18.48 406.660 0.00 11.42
2. NAHRGANG, MCKINELY JO 20.710 10.00 18.48 400.000 0.00 0.00 420.710 0.00 7.62
3. MCINTYRE, KASHLYN 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
4. RYAN, KYLIE 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
JR GIRLS GOAT TYING
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. LEWIS, TALICYN 20.880 7.00 5.08 18.590 9.00 15.25 39.470 10.00 20.94
2. NAHRGANG, MCKINELY JO 23.040 6.00 0.00 19.900 8.00 10.16 42.940 9.00 15.71
3. RYAN, KYLIE 19.930 9.00 15.25 25.080 6.00 0.00 45.010 8.00 10.47
4. SHARP, MYKA 27.180 3.00 0.00 23.180 7.00 5.08 50.360 7.00 5.24
5. MCINTYRE, KASHLYN 23.480 5.00 0.00 27.140 5.00 0.00 50.620 6.00 0.00
6. MOTT, RYLEE 20.220 8.00 10.16 32.190 3.00 0.00 52.410 5.00 0.00
7. DALE, JORDYN 14.670 10.00 20.33 400.000 0.00 0.00 414.670 0.00 0.00
8. HAYS, CARLEE 400.000 0.00 0.00 17.710 10.00 20.33 417.710 0.00 0.00
9. DEMPSTER, HALLEE 26.660 4.00 0.00 400.000 0.00 0.00 426.660 0.00 0.00
10. TEWAWINA, TONI 400.000 0.00 0.00 28.620 4.00 0.00 428.620 0.00 0.00
11. MAYO, ELLA 400.000 0.00 0.00 41.090 2.00 0.00 441.090 0.00 0.00
JR GIRLS POLE BENDING
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. STALLONE, BROOKLYN 22.120 0.00 22.18 22.110 0.00 22.18 44.230 0.00 22.85
2. HAYS, CARLEE 23.840 8.00 11.09 22.500 9.00 16.63 46.340 9.00 17.14
3. MCINTYRE, KASHLYN 23.460 9.00 16.63 26.470 8.00 11.09 49.930 8.00 11.42
4. MOTT, RYLEE 27.490 5.00 0.00 27.750 7.00 5.54 55.240 7.00 5.71
5. DEMPSTER, HALLEE 27.420 6.00 0.00 28.750 6.00 0.00 56.170 6.00 0.00
6. KITCHEN, DAKOTA 26.320 7.00 5.54 30.590 3.00 0.00 56.910 5.00 0.00
7. NAHRGANG, MCKINELY JO 30.510 2.00 0.00 29.210 5.00 0.00 59.720 4.00 0.00
8. DALE, JORDYN 28.170 4.00 0.00 33.930 2.00 0.00 62.100 3.00 0.00
9. MAYO, ELLA 32.200 1.00 0.00 30.510 4.00 0.00 62.710 2.00 0.00
10. LEWIS, TALICYN 35.850 0.00 0.00 39.280 1.00 0.00 75.130 1.00 0.00
11. TEWAWINA, TONI 28.890 3.00 0.00 400.000 0.00 0.00 428.890 0.00 0.00
12. SHARP, MYKA 36.140 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 436.140 0.00 0.00
13. STALLONE, BROOKLYN 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
JR GIRLS RIBBON ROPING
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. MCINTYRE, KASHLYN 400.000 0.00 0.00 44.160 10.00 13.86 444.160 0.00 14.28
2. DALE, JORDYN 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
3. NAHRGANG, MCKINELY JO 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
JR GIRLS TEAM ROPING
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. HAYS, CARLEE 16.080 10.00 13.86 17.250 10.00 13.86 33.330 10.00 14.28
2. MOTT, RYLEE 16.780 9.00 9.24 400.000 0.00 0.00 416.780 0.00 9.52
3. MCINTYRE, KASHLYN 400.000 0.00 0.00 20.590 9.00 9.24 420.590 0.00 0.00
4. DALE, JORDYN 400.000 0.00 0.00 24.200 8.00 0.00 424.200 0.00 0.00
5. NAHRGANG, MCKINELY JO 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
PEEWEE BOYS BARREL RACING
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. AUTH, CAMERON 19.850 10.00 0.00 18.870 10.00 0.00 38.720 10.00 0.00
2. MAGLEY, CYLUS 24.870 8.00 0.00 24.590 8.00 0.00 49.460 9.00 0.00
3. ROMERO, REMY 26.220 4.00 0.00 23.400 9.00 0.00 49.620 8.00 0.00
4. ROMERO, JOAQUIN 22.510 9.00 0.00 27.560 4.00 0.00 50.070 7.00 0.00
5. CASWELL, STEELE 25.080 6.50 0.00 25.060 7.00 0.00 50.140 6.00 0.00
6. MOTT, JAKE 25.080 6.50 0.00 26.940 6.00 0.00 52.020 5.00 0.00
7. ANAYA, BEAU 25.700 5.00 0.00 26.960 5.00 0.00 52.660 4.00 0.00
8. KRUPINSKI, CLAY 35.410 2.00 0.00 33.390 3.00 0.00 68.800 3.00 0.00
9. DEMPSTER, OLIVER 33.700 3.00 0.00 35.140 2.00 0.00 68.840 2.00 0.00
10. WARBINGTON, AJ 37.550 1.00 0.00 36.460 1.00 0.00 74.010 1.00 0.00
11. ADAMS, RYAL 90.120 0.00 0.00 91.360 0.00 0.00 181.480 0.00 0.00
PEEWEE BOYS DUMMY ROPING
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. MOTT, JAKE 2.000 9.00 0.00 2.000 9.00 0.00 4.000 10.00 0.00
2. ANAYA, BEAU 1.000 10.00 0.00 5.000 6.00 0.00 6.000 8.50 0.00
3. AUTH, CAMERON 3.000 8.00 0.00 3.000 8.00 0.00 6.000 8.50 0.00
4. KRUPINSKI, CLAY 6.000 5.00 0.00 1.000 10.00 0.00 7.000 7.00 0.00
5. ROMERO, JOAQUIN 4.000 7.00 0.00 4.000 7.00 0.00 8.000 6.00 0.00
6. MAGLEY, CYLUS 5.000 6.00 0.00 6.000 5.00 0.00 11.000 5.00 0.00
7. ADAMS, RYAL 7.000 4.00 0.00 7.000 4.00 0.00 14.000 4.00 0.00
8. CASWELL, STEELE 9.000 2.00 0.00 9.000 2.00 0.00 18.000 3.00 0.00
9. RYAN, LEVI 400.000 0.00 0.00 8.000 3.00 0.00 408.000 0.00 0.00
10. GRAVES, RONNIE 8.000 3.00 0.00 400.000 0.00 0.00 408.000 0.00 0.00
11. DEMPSTER, OLIVER 400.000 0.00 0.00 10.000 1.00 0.00 410.000 0.00 0.00
12. ROMERO, REMY 10.000 1.00 0.00 400.000 0.00 0.00 410.000 0.00 0.00
13. WARBINGTON, AJ 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
PEEWEE BOYS FLAG RACE
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. MAGLEY, CYLUS 16.670 9.00 0.00 14.410 10.00 0.00 31.080 10.00 0.00
2. ROMERO, JOAQUIN 25.050 8.00 0.00 21.270 8.00 0.00 46.320 9.00 0.00
3. ROMERO, REMY 25.380 7.00 0.00 25.140 5.00 0.00 50.520 8.00 0.00
4. DEMPSTER, OLIVER 31.170 6.00 0.00 20.330 9.00 0.00 51.500 7.00 0.00
5. ADAMS, RYAL 49.020 5.00 0.00 50.370 2.00 0.00 99.390 6.00 0.00
6. KRUPINSKI, CLAY 90.000 3.00 0.00 32.020 3.00 0.00 122.020 5.00 0.00
7. ANAYA, BEAU 16.050 10.00 0.00 400.000 0.00 0.00 416.050 0.00 0.00
8. WARBINGTON, AJ 400.000 0.00 0.00 23.100 7.00 0.00 423.100 0.00 0.00
9. MOTT, JAKE 400.000 0.00 0.00 24.040 6.00 0.00 424.040 0.00 0.00
10. AUTH, CAMERON 400.000 0.00 0.00 25.360 4.00 0.00 425.360 0.00 0.00
11. CASWELL, STEELE 53.220 4.00 0.00 400.000 0.00 0.00 453.220 0.00 0.00
PEEWEE BOYS GOAT TAIL PULL
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. ANAYA, BEAU 9.950 10.00 0.00 10.450 10.00 0.00 20.400 10.00 0.00
2. AUTH, CAMERON 10.090 9.00 0.00 10.600 9.00 0.00 20.690 9.00 0.00
3. ROMERO, JOAQUIN 10.800 8.00 0.00 12.910 7.00 0.00 23.710 8.00 0.00
4. MOTT, JAKE 11.530 7.00 0.00 12.300 8.00 0.00 23.830 7.00 0.00
5. WARBINGTON, AJ 13.760 4.00 0.00 13.110 6.00 0.00 26.870 6.00 0.00
6. MAGLEY, CYLUS 12.480 6.00 0.00 14.530 3.00 0.00 27.010 5.00 0.00
7. DEMPSTER, OLIVER 13.740 5.00 0.00 13.450 5.00 0.00 27.190 4.00 0.00
8. CASWELL, STEELE 14.830 2.00 0.00 16.990 0.00 0.00 31.820 3.00 0.00
9. KRUPINSKI, CLAY 18.420 1.00 0.00 14.060 4.00 0.00 32.480 2.00 0.00
10. ROMERO, REMY 14.680 3.00 0.00 18.390 0.00 0.00 33.070 1.00 0.00
11. ADAMS, RYAL 21.830 0.00 0.00 16.710 1.00 0.00 38.540 0.00 0.00
12. RYAN, LEVI 31.480 0.00 0.00 15.970 2.00 0.00 47.450 0.00 0.00
13. GRAVES, RONNIE 400.000 0.00 0.00 23.400 0.00 0.00 423.400 0.00 0.00
PEEWEE BOYS POLE BENDING
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. CASWELL, STEELE 28.190 8.00 0.00 27.560 10.00 0.00 55.750 10.00 0.00
2. ANAYA, BEAU 29.170 7.00 0.00 28.130 9.00 0.00 57.300 9.00 0.00
3. AUTH, CAMERON 26.320 10.00 0.00 35.760 6.00 0.00 62.080 8.00 0.00
4. MAGLEY, CYLUS 33.300 6.00 0.00 32.420 8.00 0.00 65.720 7.00 0.00
5. ROMERO, JOAQUIN 27.700 9.00 0.00 38.630 3.00 0.00 66.330 6.00 0.00
6. ROMERO, REMY 37.550 5.00 0.00 34.010 7.00 0.00 71.560 5.00 0.00
7. DEMPSTER, OLIVER 38.070 3.00 0.00 36.100 5.00 0.00 74.170 4.00 0.00
8. MOTT, JAKE 37.560 4.00 0.00 37.670 4.00 0.00 75.230 3.00 0.00
9. KRUPINSKI, CLAY 40.780 2.00 0.00 41.670 2.00 0.00 82.450 2.00 0.00
10. ADAMS, RYAL 73.620 1.00 0.00 85.720 1.00 0.00 159.340 1.00 0.00
PEEWEE GIRLS BARREL RACING
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. THOMAS, TAYLOR 19.520 10.00 0.00 18.710 10.00 0.00 38.230 10.00 0.00
2. HAYS, RYLEE 20.420 9.00 0.00 19.900 9.00 0.00 40.320 9.00 0.00
3. LASH, TEAGAN 21.590 8.00 0.00 21.610 8.00 0.00 43.200 8.00 0.00
4. HACKER, MAKENNA 21.950 6.00 0.00 23.720 7.00 0.00 45.670 7.00 0.00
5. ROMERO, EMMALISE 25.520 4.00 0.00 24.580 6.00 0.00 50.100 6.00 0.00
6. ELLIS, PEYTON 26.090 3.00 0.00 25.080 5.00 0.00 51.170 5.00 0.00
7. WALKER, ELLISON 25.040 5.00 0.00 26.590 3.00 0.00 51.630 4.00 0.00
8. ELLIS, PAISLEY 28.390 1.00 0.00 26.280 4.00 0.00 54.670 3.00 0.00
9. GRAVES, LARAE 26.610 2.00 0.00 31.830 1.00 0.00 58.440 2.00 0.00
10. ROMERO, LANDRY 30.370 0.00 0.00 28.370 2.00 0.00 58.740 1.00 0.00
11. ECKROTH, BERKELEY 41.940 0.00 0.00 44.050 0.00 0.00 85.990 0.00 0.00
12. SANTA MARIA, KAMILA 159.850 0.00 0.00 120.190 0.00 0.00 280.040 0.00 0.00
13. STUCKY, PAISLEY 21.890 7.00 0.00 400.000 0.00 0.00 421.890 0.00 0.00
14. PRITCHARD, TATUM 55.470 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 455.470 0.00 0.00
15. BARTHEL, LEXI 400.000 0.00 0.00 320.030 0.00 0.00 720.030 0.00 0.00
PEEWEE GIRLS DUMMY ROPING
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. THOMAS, TAYLOR 1.000 10.00 0.00 6.000 5.00 0.00 7.000 9.50 0.00
2. HAYS, RYLEE 4.000 7.00 0.00 3.000 8.00 0.00 7.000 9.50 0.00
3. ELLIS, PEYTON 6.000 5.00 0.00 2.000 9.00 0.00 8.000 8.00 0.00
4. ROMERO, EMMALISE 8.000 3.00 0.00 1.000 10.00 0.00 9.000 7.00 0.00
5. GRAVES, LARAE 2.000 9.00 0.00 9.000 2.00 0.00 11.000 6.00 0.00
6. LASH, TEAGAN 9.000 2.00 0.00 4.000 7.00 0.00 13.000 5.00 0.00
7. STUCKY, PAISLEY 7.000 4.00 0.00 8.000 3.00 0.00 15.000 4.00 0.00
8. HACKER, MAKENNA 10.000 1.00 0.00 7.000 4.00 0.00 17.000 3.00 0.00
9. ROMERO, LANDRY 3.000 8.00 0.00 400.000 0.00 0.00 403.000 0.00 0.00
10. WALKER, ELLISON 400.000 0.00 0.00 5.000 6.00 0.00 405.000 0.00 0.00
11. ECKROTH, BERKELEY 5.000 6.00 0.00 400.000 0.00 0.00 405.000 0.00 0.00
12. ELLIS, PAISLEY 400.000 0.00 0.00 10.000 1.00 0.00 410.000 0.00 0.00
13. BARTHEL, LEXI 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
PEEWEE GIRLS FLAG RACE
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. GRAVES, LARAE 15.520 10.00 0.00 13.940 10.00 0.00 29.460 10.00 0.00
2. HAYS, RYLEE 23.280 7.00 0.00 20.100 6.00 0.00 43.380 9.00 0.00
3. ELLIS, PEYTON 22.640 8.00 0.00 23.620 4.00 0.00 46.260 8.00 0.00
4. SANTA MARIA, KAMILA 64.890 4.00 0.00 83.010 3.00 0.00 147.900 7.00 0.00
5. HACKER, MAKENNA 400.000 0.00 0.00 16.000 9.00 0.00 416.000 0.00 0.00
6. THOMAS, TAYLOR 16.120 9.00 0.00 400.000 0.00 0.00 416.120 0.00 0.00
7. STUCKY, PAISLEY 400.000 0.00 0.00 16.430 8.00 0.00 416.430 0.00 0.00
8. WALKER, ELLISON 400.000 0.00 0.00 18.970 7.00 0.00 418.970 0.00 0.00
9. ROMERO, LANDRY 400.000 0.00 0.00 22.880 5.00 0.00 422.880 0.00 0.00
10. ROMERO, EMMALISE 37.920 6.00 0.00 400.000 0.00 0.00 437.920 0.00 0.00
11. ECKROTH, BERKELEY 38.000 5.00 0.00 400.000 0.00 0.00 438.000 0.00 0.00
12. BARTHEL, LEXI 298.420 3.00 0.00 248.290 2.00 0.00 546.710 0.00 0.00
13. ELLIS, PAISLEY 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
14. LASH, TEAGAN 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
PEEWEE GIRLS GOAT TAIL PULL
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. THOMAS, TAYLOR 9.300 10.00 0.00 8.350 10.00 0.00 17.650 10.00 0.00
2. ROMERO, EMMALISE 11.440 8.00 0.00 10.730 9.00 0.00 22.170 9.00 0.00
3. HAYS, RYLEE 11.410 9.00 0.00 11.630 6.00 0.00 23.040 8.00 0.00
4. GRAVES, LARAE 12.850 6.00 0.00 11.330 8.00 0.00 24.180 7.00 0.00
5. STUCKY, PAISLEY 15.390 3.00 0.00 11.440 7.00 0.00 26.830 6.00 0.00
6. ELLIS, PEYTON 13.680 5.00 0.00 15.160 3.00 0.00 28.840 5.00 0.00
7. ELLIS, PAISLEY 15.590 1.00 0.00 14.060 4.00 0.00 29.650 4.00 0.00
8. HACKER, MAKENNA 14.010 4.00 0.00 15.810 2.00 0.00 29.820 3.00 0.00
9. LASH, TEAGAN 21.630 0.00 0.00 11.650 5.00 0.00 33.280 2.00 0.00
10. ECKROTH, BERKELEY 18.230 0.00 0.00 17.760 1.00 0.00 35.990 1.00 0.00
11. ROMERO, LANDRY 15.550 2.00 0.00 25.050 0.00 0.00 40.600 0.00 0.00
12. SANTA MARIA, KAMILA 37.960 0.00 0.00 40.630 0.00 0.00 78.590 0.00 0.00
13. BARTHEL, LEXI 222.760 0.00 0.00 29.680 0.00 0.00 252.440 0.00 0.00
14. WALKER, ELLISON 11.670 7.00 0.00 400.000 0.00 0.00 411.670 0.00 0.00
15. PRITCHARD, TATUM 221.590 0.00 0.00 220.760 0.00 0.00 442.350 0.00 0.00
PEEWEE GIRLS POLE BENDING
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. THOMAS, TAYLOR 24.520 10.00 0.00 24.740 10.00 0.00 49.260 10.00 0.00
2. LASH, TEAGAN 28.950 9.00 0.00 26.260 9.00 0.00 55.210 9.00 0.00
3. HACKER, MAKENNA 32.490 6.00 0.00 27.640 7.00 0.00 60.130 8.00 0.00
4. GRAVES, LARAE 34.250 4.00 0.00 27.110 8.00 0.00 61.360 7.00 0.00
5. ROMERO, LANDRY 35.870 3.00 0.00 31.780 6.00 0.00 67.650 6.00 0.00
6. ROMERO, EMMALISE 30.590 7.00 0.00 39.190 3.00 0.00 69.780 5.00 0.00
7. ECKROTH, BERKELEY 53.570 2.00 0.00 54.200 1.00 0.00 107.770 4.00 0.00
8. HAYS, RYLEE 29.730 8.00 0.00 400.000 0.00 0.00 429.730 0.00 0.00
9. ELLIS, PEYTON 33.080 5.00 0.00 400.000 0.00 0.00 433.080 0.00 0.00
10. WALKER, ELLISON 400.000 0.00 0.00 33.590 5.00 0.00 433.590 0.00 0.00
11. STUCKY, PAISLEY 400.000 0.00 0.00 37.750 4.00 0.00 437.750 0.00 0.00
12. SANTA MARIA, KAMILA 220.030 1.00 0.00 220.040 0.00 0.00 440.070 0.00 0.00
13. ELLIS, PAISLEY 400.000 0.00 0.00 51.690 2.00 0.00 451.690 0.00 0.00
14. BARTHEL, LEXI 400.000 0.00 0.00 323.030 0.00 0.00 723.030 0.00 0.00
SR BOYS CALF TOUCH
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. SARCHETT, RYKER 8.730 10.00 13.86 7.750 10.00 13.86 16.480 10.00 14.28
2. SHUMAN, TREYVEN 24.240 9.00 9.24 39.140 6.00 0.00 63.380 9.00 9.52
3. CLARK, CARSON 400.000 0.00 0.00 10.770 9.00 9.24 410.770 0.00 0.00
4. PARSONS, RIVER 400.000 0.00 0.00 12.500 8.00 0.00 412.500 0.00 0.00
5. EARVEN, CHACE 400.000 0.00 0.00 27.890 7.00 0.00 427.890 0.00 0.00
SR BOYS GOAT TYING
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. SARCHETT, RYKER 14.540 10.00 16.63 14.210 10.00 16.63 28.750 10.00 17.14
2. CLARK, CARSON 15.810 9.00 12.47 18.600 7.00 4.16 34.410 9.00 12.85
3. LEMOINE, AIDAN 24.480 4.00 0.00 16.740 8.00 8.32 41.220 8.00 8.57
4. MCMILLAN, COOPER 28.030 2.00 0.00 15.060 9.00 12.47 43.090 7.00 4.28
5. DEBOLD, ROYCE 18.310 8.00 8.32 24.830 3.00 0.00 43.140 6.00 0.00
6. SHUMAN, TREYVEN 24.300 5.00 0.00 19.100 6.00 0.00 43.400 5.00 0.00
7. PARSONS, RIVER 22.230 7.00 4.16 22.010 4.00 0.00 44.240 4.00 0.00
8. WARNER, JETT 23.650 6.00 0.00 21.210 5.00 0.00 44.860 3.00 0.00
9. EARVEN, CHACE 25.940 3.00 0.00 29.290 2.00 0.00 55.230 2.00 0.00
SR BOYS RIBBON ROPING
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. SARCHETT, RYKER 16.180 9.00 8.32 13.900 10.00 13.86 30.080 10.00 14.28
2. SHUMAN, TREYVEN 19.000 8.00 5.54 18.410 9.00 8.32 37.410 9.00 8.57
3. CLARK, CARSON 16.090 10.00 13.86 32.310 7.00 0.00 48.400 8.00 5.71
4. EARVEN, CHACE 400.000 0.00 0.00 20.210 8.00 5.54 420.210 0.00 0.00
5. MCMILLAN, COOPER 23.580 7.00 0.00 400.000 0.00 0.00 423.580 0.00 0.00
6. PARSONS, RIVER 400.000 0.00 0.00 32.830 6.00 0.00 432.830 0.00 0.00
SR BOYS STEER STOPPING
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. CLARK, CARSON 7.100 9.00 9.70 7.030 10.00 16.17 14.130 10.00 16.66
2. MCMILLAN, COOPER 11.630 7.00 0.00 9.020 8.00 6.47 20.650 9.00 10.00
3. SARCHETT, RYKER 6.870 10.00 16.17 400.000 0.00 0.00 406.870 0.00 6.66
4. LEMOINE, AIDAN 400.000 0.00 0.00 8.220 9.00 9.70 408.220 0.00 0.00
5. EARVEN, CHACE 8.290 8.00 6.47 400.000 0.00 0.00 408.290 0.00 0.00
6. PARSONS, RIVER 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
7. SHUMAN, TREYVEN 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
SR BOYS TEAM ROPING
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. SARCHETT, RYKER 8.170 10.00 20.79 9.670 10.00 20.79 17.840 10.00 17.14
2. CLARK, CARSON 13.160 9.00 12.47 11.580 9.00 12.47 24.740 9.00 12.85
3. MCMILLAN, COOPER 400.000 0.00 0.00 21.130 8.00 8.32 421.130 0.00 8.57
4. PARSONS, RIVER 27.170 8.00 8.32 400.000 0.00 0.00 427.170 0.00 4.28
5. DEBOLD, ROYCE 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
6. WARNER, JETT 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
7. EARVEN, CHACE 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
8. LEMOINE, AIDAN 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
9. SHUMAN, TREYVEN 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
SR GIRLS BARREL RACING
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. SCOTT, SAIGE 17.740 10.00 46.20 16.850 10.00 46.20 34.590 10.00 47.60
2. SHULDBERG, RYANN 17.920 9.00 34.65 18.360 4.00 0.00 36.280 9.00 35.70
3. ERPELDING, PAISLEY 18.690 4.00 0.00 17.900 9.00 34.65 36.590 8.00 23.80
4. GRAVES, SIDNEY 18.390 8.00 23.10 18.230 6.00 0.00 36.620 7.00 11.90
5. ENCINAS, ALIXANDRIA 18.820 1.00 0.00 18.200 7.00 11.55 37.020 6.00 0.00
6. SHUMAN, FALLON 18.750 2.50 0.00 18.280 5.00 0.00 37.030 5.00 0.00
7. STALLONE, BELLA 18.550 0.00 0.00 18.670 0.00 0.00 37.220 0.00 0.00
8. SNYMAN, TAYLOR 18.410 7.00 11.55 18.810 0.00 0.00 37.220 3.50 0.00
9. GIRVIN, BAILEY 18.750 2.50 0.00 18.730 1.00 0.00 37.480 2.00 0.00
10. ZAMBRANO, LACEY JO 19.000 0.00 0.00 18.540 3.00 0.00 37.540 1.00 0.00
11. OLSON, MATAYA 18.460 6.00 0.00 19.370 0.00 0.00 37.830 0.00 0.00
12. ENCINAS, ANGELICA 19.620 0.00 0.00 19.170 0.00 0.00 38.790 0.00 0.00
13. MOTT, REECE 20.660 0.00 0.00 19.560 0.00 0.00 40.220 0.00 0.00
14. LEWIS, TEAGIN 20.360 0.00 0.00 19.980 0.00 0.00 40.340 0.00 0.00
15. HIGHT, BAILEY 20.510 0.00 0.00 20.120 0.00 0.00 40.630 0.00 0.00
16. CROOK, AMERY 21.340 0.00 0.00 20.840 0.00 0.00 42.180 0.00 0.00
17. TAYLOR, HADLI 22.580 0.00 0.00 20.230 0.00 0.00 42.810 0.00 0.00
18. KRUPINSKI, LEAH 21.720 0.00 0.00 21.920 0.00 0.00 43.640 0.00 0.00
19. SANTA MARIA, NOELIA 23.180 0.00 0.00 23.010 0.00 0.00 46.190 0.00 0.00
20. MONTANO, MIA 24.370 0.00 0.00 24.880 0.00 0.00 49.250 0.00 0.00
21. HIGGINS, ROXIE JO 23.850 0.00 0.00 29.540 0.00 0.00 53.390 0.00 0.00
22. AUTH, ASHLYNN 400.000 0.00 0.00 18.140 8.00 23.10 418.140 0.00 0.00
23. BYRKET, KASSIDY 19.010 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 419.010 0.00 0.00
24. BINGHAM, PEYTON 400.000 0.00 0.00 19.770 0.00 0.00 419.770 0.00 0.00
25. MORFORD, MAKENNA 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
SR GIRLS BREAKAWAY
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. BYRKET, KASSIDY 3.580 10.00 27.72 4.060 10.00 27.72 7.640 10.00 28.56
2. GIRVIN, BAILEY 7.580 7.00 6.93 4.370 9.00 20.79 11.950 9.00 21.42
3. SHUMAN, FALLON 400.000 0.00 0.00 4.550 8.00 13.86 404.550 0.00 14.28
4. BAER, SAMANTHA 400.000 0.00 0.00 4.590 7.00 6.93 404.590 0.00 7.14
5. SNYMAN, TAYLOR 6.640 9.00 20.79 400.000 0.00 0.00 406.640 0.00 0.00
6. SHULDBERG, RYANN 7.240 8.00 13.86 400.000 0.00 0.00 407.240 0.00 0.00
7. RODRIGUEZ, CASSANDRA 10.660 6.00 0.00 400.000 0.00 0.00 410.660 0.00 0.00
8. SCOTT, SAIGE 16.010 5.00 0.00 400.000 0.00 0.00 416.010 0.00 0.00
9. FLORES, PARIS 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
10. MOTT, REECE 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
11. AUTH, ASHLYNN 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
12. MORFORD, MAKENNA 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
13. HIGGINS, ROXIE JO 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
14. GRAVES, SIDNEY 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
15. CROOK, AMERY 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
SR GIRLS GOAT TYING
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. SNYMAN, TAYLOR 9.750 10.00 36.96 9.800 10.00 36.96 19.550 10.00 38.08
2. GIRVIN, BAILEY 10.810 9.00 27.72 12.400 6.00 0.00 23.210 9.00 28.56
3. SHUMAN, FALLON 12.780 5.00 0.00 11.230 8.00 18.48 24.010 8.00 19.04
4. BAER, SAMANTHA 11.030 8.00 18.48 13.330 2.00 0.00 24.360 7.00 9.52
5. HIGGINS, ROXIE JO 11.780 7.00 9.24 12.870 4.00 0.00 24.650 6.00 0.00
6. RODRIGUEZ, CASSANDRA 12.480 6.00 0.00 12.540 5.00 0.00 25.020 5.00 0.00
7. LEWIS, TEAGIN 13.290 3.00 0.00 12.910 3.00 0.00 26.200 4.00 0.00
8. FLORES, PARIS 14.310 1.00 0.00 12.150 7.00 9.24 26.460 3.00 0.00
9. SCOTT, SAIGE 14.130 2.00 0.00 13.710 0.50 0.00 27.840 2.00 0.00
10. GRAVES, SIDNEY 13.150 4.00 0.00 15.060 0.00 0.00 28.210 1.00 0.00
11. MORFORD, MAKENNA 19.190 0.00 0.00 13.710 0.50 0.00 32.900 0.00 0.00
12. OLSON, MATAYA 16.340 0.00 0.00 20.530 0.00 0.00 36.870 0.00 0.00
13. BINGHAM, PEYTON 17.090 0.00 0.00 22.930 0.00 0.00 40.020 0.00 0.00
14. KRUPINSKI, LEAH 22.580 0.00 0.00 18.130 0.00 0.00 40.710 0.00 0.00
15. SANTA MARIA, NOELIA 26.530 0.00 0.00 18.970 0.00 0.00 45.500 0.00 0.00
16. CROOK, AMERY 27.570 0.00 0.00 22.510 0.00 0.00 50.080 0.00 0.00
17. AUTH, ASHLYNN 30.030 0.00 0.00 21.160 0.00 0.00 51.190 0.00 0.00
18. BYRKET, KASSIDY 400.000 0.00 0.00 9.840 9.00 27.72 409.840 0.00 0.00
19. SHULDBERG, RYANN 15.210 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 415.210 0.00 0.00
20. DEBOLD, DARLA 400.000 0.00 0.00 29.020 0.00 0.00 429.020 0.00 0.00
SR GIRLS POLE BENDING
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. GIRVIN, BAILEY 21.710 8.00 24.95 21.690 10.00 49.90 43.400 10.00 51.41
2. GRAVES, SIDNEY 22.480 7.00 12.47 22.270 9.00 37.42 44.750 9.00 38.56
3. OLSON, MATAYA 22.950 5.50 0.00 23.450 7.00 12.47 46.400 8.00 25.70
4. ENCINAS, ANGELICA 23.820 1.00 0.00 23.000 8.00 24.95 46.820 7.00 12.85
5. HIGGINS, ROXIE JO 23.770 2.00 0.00 24.160 5.00 0.00 47.930 6.00 0.00
6. ZAMBRANO, LACEY JO 24.570 0.00 0.00 26.190 1.00 0.00 50.760 5.00 0.00
7. ENCINAS, ALIXANDRIA 22.950 5.50 0.00 29.820 0.00 0.00 52.770 4.00 0.00
8. MOTT, REECE 27.490 0.00 0.00 25.550 3.00 0.00 53.040 3.00 0.00
9. LEWIS, TEAGIN 25.950 0.00 0.00 27.200 0.00 0.00 53.150 2.00 0.00
10. SHULDBERG, RYANN 21.220 10.00 49.90 33.390 0.00 0.00 54.610 1.00 0.00
11. SNYMAN, TAYLOR 27.700 0.00 0.00 27.360 0.00 0.00 55.060 0.00 0.00
12. TAYLOR, HADLI 29.020 0.00 0.00 26.150 2.00 0.00 55.170 0.00 0.00
13. SHUMAN, FALLON 27.290 0.00 0.00 28.490 0.00 0.00 55.780 0.00 0.00
14. AUTH, ASHLYNN 23.240 4.00 0.00 33.130 0.00 0.00 56.370 0.00 0.00
15. BAER, SAMANTHA 24.150 0.00 0.00 39.290 0.00 0.00 63.440 0.00 0.00
16. MONTANO, MIA 33.630 0.00 0.00 35.840 0.00 0.00 69.470 0.00 0.00
17. DEBOLD, DARLA 37.130 0.00 0.00 32.370 0.00 0.00 69.500 0.00 0.00
18. BINGHAM, PEYTON 37.940 0.00 0.00 31.700 0.00 0.00 69.640 0.00 0.00
19. RODRIGUEZ, CASSANDRA 39.980 0.00 0.00 33.720 0.00 0.00 73.700 0.00 0.00
20. ERPELDING, PAISLEY 21.260 9.00 37.42 400.000 0.00 0.00 421.260 0.00 0.00
21. BYRKET, KASSIDY 23.330 3.00 0.00 400.000 0.00 0.00 423.330 0.00 0.00
22. STALLONE, BELLA 400.000 0.00 0.00 24.070 0.00 0.00 424.070 0.00 0.00
23. MORFORD, MAKENNA 400.000 0.00 0.00 24.540 4.00 0.00 424.540 0.00 0.00
24. KRUPINSKI, LEAH 400.000 0.00 0.00 27.800 0.00 0.00 427.800 0.00 0.00
25. CROOK, AMERY 31.120 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 431.120 0.00 0.00
26. SCOTT, SAIGE 400.000 0.00 0.00 31.870 0.00 0.00 431.870 0.00 0.00
27. SANTA MARIA, NOELIA 400.000 0.00 0.00 37.840 0.00 0.00 437.840 0.00 0.00
SR GIRLS RIBBON ROPING
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. SNYMAN, TAYLOR 13.130 8.00 12.01 13.110 9.00 18.02 26.240 10.00 24.75
2. GIRVIN, BAILEY 10.800 10.00 30.03 400.000 0.00 0.00 410.800 0.00 18.56
3. FLORES, PARIS 12.910 9.00 18.02 400.000 0.00 0.00 412.910 0.00 12.38
4. HIGGINS, ROXIE JO 400.000 0.00 0.00 12.980 10.00 24.02 412.980 0.00 6.19
5. SCOTT, SAIGE 400.000 0.00 0.00 15.080 8.00 12.01 415.080 0.00 0.00
6. BAER, SAMANTHA 400.000 0.00 0.00 15.520 7.00 6.01 415.520 0.00 0.00
7. BYRKET, KASSIDY 400.000 0.00 0.00 19.810 6.00 0.00 419.810 0.00 0.00
8. RODRIGUEZ, CASSANDRA 400.000 0.00 0.00 25.130 5.00 0.00 425.130 0.00 0.00
9. SHULDBERG, RYANN 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
10. SHUMAN, FALLON 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
11. MORFORD, MAKENNA 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
12. GRAVES, SIDNEY 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
13. CROOK, AMERY 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
SR GIRLS TEAM ROPING
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. SHULDBERG, RYANN 9.810 10.00 29.57 400.000 0.00 0.00 409.810 0.00 30.46
2. GIRVIN, BAILEY 11.370 9.00 22.18 400.000 0.00 0.00 411.370 0.00 22.85
3. OLSON, MATAYA 400.000 0.00 0.00 14.060 10.00 44.35 414.060 0.00 15.23
4. SHUMAN, FALLON 14.510 8.00 14.78 400.000 0.00 0.00 414.510 0.00 7.62
5. SNYMAN, TAYLOR 16.580 7.00 7.39 400.000 0.00 0.00 416.580 0.00 0.00
6. RODRIGUEZ, CASSANDRA 400.000 0.00 0.00 17.540 9.00 29.57 417.540 0.00 0.00
7. DEBOLD, DARLA 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
8. FLORES, PARIS 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
9. MOTT, REECE 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
10. SCOTT, SAIGE 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
11. ZAMBRANO, LACEY JO 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
12. BYRKET, KASSIDY 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
13. MORFORD, MAKENNA 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
14. HIGGINS, ROXIE JO 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
15. GRAVES, SIDNEY 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
16. CROOK, AMERY 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
TEEN BOYS CALF ROPING
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. KOYAYESVA, TYREE 18.630 10.00 11.09 15.850 9.00 7.39 34.480 10.00 11.42
2. CROOK, A'TREAL 400.000 0.00 0.00 15.460 10.00 11.09 415.460 0.00 7.62
3. WEBBER, MASON 33.550 9.00 7.39 400.000 0.00 0.00 433.550 0.00 0.00
4. FRISCH, CUTTER 56.970 8.00 0.00 400.000 0.00 0.00 456.970 0.00 0.00
TEEN BOYS CALF TYING
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. KOYAYESVA, TYREE 7.960 10.00 11.09 8.830 8.00 0.00 16.790 10.00 11.42
2. CROOK, A'TREAL 9.880 9.00 7.39 7.480 10.00 11.09 17.360 9.00 7.62
3. WEBBER, MASON 10.030 7.00 0.00 7.820 9.00 7.39 17.850 8.00 0.00
4. FRISCH, CUTTER 9.920 8.00 0.00 11.140 7.00 0.00 21.060 7.00 0.00
TEEN BOYS RIBBON ROPING
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. CROOK, A'TREAL 24.350 9.00 7.39 14.420 10.00 18.48 38.770 10.00 11.42
2. KOYAYESVA, TYREE 20.160 10.00 11.09 400.000 0.00 0.00 420.160 0.00 7.62
3. FRISCH, CUTTER 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
4. WEBBER, MASON 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
TEEN BOYS STEER STOPPING
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. CROOK, A'TREAL 3.460 9.00 7.39 2.960 10.00 11.09 6.420 10.00 11.42
2. KOYAYESVA, TYREE 2.920 10.00 11.09 3.560 9.00 7.39 6.480 9.00 7.62
3. FRISCH, CUTTER 4.850 8.00 0.00 5.380 7.00 0.00 10.230 8.00 0.00
4. WEBBER, MASON 400.000 0.00 0.00 3.970 8.00 0.00 403.970 0.00 0.00
TEEN BOYS TEAM ROPING
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. WEBBER, MASON 11.950 10.00 11.09 11.930 10.00 18.48 23.880 10.00 11.42
2. CROOK, A'TREAL 23.100 9.00 7.39 400.000 0.00 0.00 423.100 0.00 7.62
3. FRISCH, CUTTER 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
4. KOYAYESVA, TYREE 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
TEEN GIRLS BARREL RACING
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. BUCHANAN, MARYN 17.900 10.00 18.48 17.590 10.00 18.48 35.490 10.00 19.04
2. BLACK, VICTORIA 18.360 9.00 13.86 18.090 9.00 13.86 36.450 9.00 14.28
3. ALFORD, MCKENNA 18.620 8.00 9.24 18.320 8.00 9.24 36.940 8.00 9.52
4. ALKIRE, KAYTLANN 18.900 7.00 4.62 19.220 5.00 0.00 38.120 7.00 4.76
5. BILLINGSLEY, RAYNA 20.210 4.00 0.00 18.760 7.00 4.62 38.970 6.00 0.00
6. MONTES, NEVEAH 19.460 6.00 0.00 19.680 3.00 0.00 39.140 5.00 0.00
7. RICKER, JENNIFER 19.650 5.00 0.00 19.530 4.00 0.00 39.180 4.00 0.00
8. LEWIS, TACEY 20.850 3.00 0.00 20.030 2.00 0.00 40.880 3.00 0.00
9. GIRVIN, TAYLOR 24.060 1.00 0.00 18.780 6.00 0.00 42.840 2.00 0.00
10. HIGGINS, TENLEY 21.150 2.00 0.00 400.000 0.00 0.00 421.150 0.00 0.00
TEEN GIRLS BREAKAWAY
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. BUCHANAN, MARYN 4.500 10.00 18.48 5.010 9.00 13.86 9.510 10.00 19.04
2. BILLINGSLEY, RAYNA 6.090 7.00 4.62 3.500 10.00 23.10 9.590 9.00 14.28
3. HIGGINS, TENLEY 4.850 8.00 9.24 5.170 8.00 9.24 10.020 8.00 9.52
4. GIRVIN, TAYLOR 4.630 9.00 13.86 400.000 0.00 0.00 404.630 0.00 4.76
5. BLACK, VICTORIA 6.740 6.00 0.00 400.000 0.00 0.00 406.740 0.00 0.00
6. LEWIS, TACEY 7.670 5.00 0.00 400.000 0.00 0.00 407.670 0.00 0.00
7. WARD, HARLEY 10.360 4.00 0.00 400.000 0.00 0.00 410.360 0.00 0.00
8. MONTES, NEVEAH 10.380 3.00 0.00 400.000 0.00 0.00 410.380 0.00 0.00
9. ALFORD, MCKENNA 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
10. RICKER, JENNIFER 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
TEEN GIRLS GOAT TYING
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. GIRVIN, TAYLOR 11.780 9.50 11.09 10.890 10.00 13.86 22.670 10.00 14.28
2. BUCHANAN, MARYN 11.780 9.50 11.09 11.060 9.00 8.32 22.840 9.00 8.57
3. RICKER, JENNIFER 13.770 8.00 5.54 16.530 6.00 0.00 30.300 8.00 5.71
4. BILLINGSLEY, RAYNA 15.660 7.00 0.00 15.730 7.00 0.00 31.390 7.00 0.00
5. BLACK, VICTORIA 19.580 5.00 0.00 14.930 8.00 5.54 34.510 6.00 0.00
6. ALFORD, MCKENNA 16.280 6.00 0.00 19.850 5.00 0.00 36.130 5.00 0.00
TEEN GIRLS POLE BENDING
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. GIRVIN, TAYLOR 21.140 10.00 14.78 21.120 10.00 14.78 42.260 10.00 15.23
2. ALKIRE, KAYTLANN 22.340 9.00 11.09 23.140 8.00 7.39 45.480 9.00 11.42
3. MONTES, NEVEAH 23.860 8.00 7.39 24.330 6.00 0.00 48.190 8.00 7.62
4. RICKER, JENNIFER 25.140 6.00 0.00 23.990 7.00 3.70 49.130 7.00 3.81
5. BLACK, VICTORIA 27.910 4.00 0.00 22.860 9.00 11.09 50.770 6.00 0.00
6. LEWIS, TACEY 24.710 7.00 3.70 29.930 3.00 0.00 54.640 5.00 0.00
7. BUCHANAN, MARYN 26.360 5.00 0.00 29.160 4.00 0.00 55.520 4.00 0.00
8. BILLINGSLEY, RAYNA 28.630 3.00 0.00 28.980 5.00 0.00 57.610 3.00 0.00
TEEN GIRLS RIBBON ROPING
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. RICKER, JENNIFER 12.480 10.00 14.78 17.200 9.00 14.78 29.680 10.00 15.23
2. BILLINGSLEY, RAYNA 400.000 0.00 0.00 13.150 10.00 22.18 413.150 0.00 11.42
3. BLACK, VICTORIA 14.630 9.00 11.09 400.000 0.00 0.00 414.630 0.00 7.62
4. GIRVIN, TAYLOR 14.910 8.00 7.39 400.000 0.00 0.00 414.910 0.00 3.81
5. HIGGINS, TENLEY 18.810 7.00 3.70 400.000 0.00 0.00 418.810 0.00 0.00
6. BUCHANAN, MARYN 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
7. MONTES, NEVEAH 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
8. LEWIS, TACEY 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
TEEN GIRLS TEAM ROPING
Place Member Name 1st Time AA Points $$ Won 2nd Time AA Points $$ Won Avg Time AA Points $$ Won
1. BUCHANAN, MARYN 9.930 10.00 19.40 400.000 0.00 0.00 409.930 0.00 19.99
2. RICKER, JENNIFER 16.380 9.00 12.94 400.000 0.00 0.00 416.380 0.00 13.33
3. GIRVIN, TAYLOR 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
4. BILLINGSLEY, RAYNA 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
5. MONTES, NEVEAH 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
6. LEWIS, TACEY 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00
7. HIGGINS, TENLEY 400.000 0.00 0.00 400.000 0.00 0.00 800.000 0.00 0.00