Event Leaders Listing


HS BAREBACK RIDING
Place Member Name City Points
1. JASON WILSON BENNINGTON, VT 40.00
2. CALEB CARPENTER LAKE LUZERNE, NY 10.00
HS BARREL RACING
Place Member Name City Points
1. NICOLE DAVIDSON CANTERBURY, CT 68.00
2. GEORGIA WARNER MARATHON, NY 66.00
3. COURTNEY SCHUM VARYSBURG, NY 50.00
4. PEPPER CRONK AMSTERDAM, NY 44.00
5. HAILEY TINNEY PLYMOUTH, CT 39.00
6. GABRIELLE GRAHAM LAKE LUZERNE, NY 27.00
7. MACKENZIE DANCE HARWINTON, CT 27.00
8. MAGGIE KING FORT ANN, NY 20.00
9. SUMMERLIN O'NEILL GOSHEN, CT 19.00
10. LEXUS AUSTIN WEST FAIRLEE, VT 15.00
11. MICHAELA BANIA FLORENCE, VT 14.00
12. ABIGAIL PIERCE BELLINGHAM, MA 11.00
13. JOSILYN PECHTEL GLENVILLE, NY 7.00
14. JENNA DUNBAR HUDSON FALLS, NY 7.00
15. LAURA LARMON ARGYLE, NY 7.00
16. LACEY WINSLOW SALEM, NY 5.00
17. LIBERTY ALEXANDER WAPPINGER FALL, NY 5.00
18. SARAH PITA MIDDLEGROVE, NY 5.00
19. HAILEE WADE LAKE LUZERNE, NY 2.00
20. CASEY FELTON BALLSTON SPA, NY 1.00
21. HANNAH VEDDER MIDDLEBURGH, NY 1.00
HS BREAKAWAY
Place Member Name City Points
1. NICOLE DAVIDSON CANTERBURY, CT 46.00
2. GABRIELLE GRAHAM LAKE LUZERNE, NY 46.00
3. MADISON EVANS BALLSTON SPA, NY 39.00
4. MAGGIE KING FORT ANN, NY 38.00
5. PEPPER CRONK AMSTERDAM, NY 31.00
6. SOPHIA SARDELLA SARATOGA SPRINGS, NY 31.00
7. SUMMERLIN O'NEILL GOSHEN, CT 31.00
8. LACEY WINSLOW SALEM, NY 29.00
9. CASEY FELTON BALLSTON SPA, NY 28.00
10. JENNA DUNBAR HUDSON FALLS, NY 25.00
11. COURTNEY SCHUM VARYSBURG, NY 11.00
12. ABIGAIL PIERCE BELLINGHAM, MA 10.00
13. SARAH PITA MIDDLEGROVE, NY 10.00
14. HANNAH VEDDER MIDDLEBURGH, NY 7.00
15. MACKENZIE DANCE HARWINTON, CT 5.00
HS BULL RIDING
Place Member Name City Points
1. BLAKE BACIUSKA AFTON, NY 30.00
HS GOAT TYING
Place Member Name City Points
1. MAGGIE KING FORT ANN, NY 69.00
2. JENNA DUNBAR HUDSON FALLS, NY 66.00
3. GABRIELLE GRAHAM LAKE LUZERNE, NY 61.00
4. ABIGAIL PIERCE BELLINGHAM, MA 43.00
5. MICHAELA BANIA FLORENCE, VT 36.00
6. NICOLE DAVIDSON CANTERBURY, CT 33.00
7. MADISON EVANS BALLSTON SPA, NY 30.50
8. LACEY WINSLOW SALEM, NY 28.00
9. PEPPER CRONK AMSTERDAM, NY 19.50
10. MEGAN KAPUSTA DANBY, VT 19.00
11. RYLEIGH LAFOUNTAIN LAKE LUZERNE, NY 13.00
12. COURTNEY SCHUM VARYSBURG, NY 11.00
13. SUMMERLIN O'NEILL GOSHEN, CT 8.00
14. CASEY FELTON BALLSTON SPA, NY 3.00
HS POLE BENDING
Place Member Name City Points
1. HAILEY TINNEY PLYMOUTH, CT 63.00
2. GABRIELLE GRAHAM LAKE LUZERNE, NY 49.00
3. COURTNEY SCHUM VARYSBURG, NY 46.00
4. SUMMERLIN O'NEILL GOSHEN, CT 40.00
5. LEXUS AUSTIN WEST FAIRLEE, VT 35.00
6. LACEY WINSLOW SALEM, NY 34.00
7. NICOLE DAVIDSON CANTERBURY, CT 25.00
8. GEORGIA WARNER MARATHON, NY 24.00
9. MICHAELA BANIA FLORENCE, VT 18.00
10. LIBERTY ALEXANDER WAPPINGER FALL, NY 17.00
11. JOSILYN PECHTEL GLENVILLE, NY 13.00
12. JENNA DUNBAR HUDSON FALLS, NY 10.00
13. ABIGAIL PIERCE BELLINGHAM, MA 10.00
14. MAGGIE KING FORT ANN, NY 9.00
15. SARAH PITA MIDDLEGROVE, NY 9.00
16. SAMANTHA FLAGG TROY, NY 9.00
17. PEPPER CRONK AMSTERDAM, NY 8.00
18. HAILEE WADE LAKE LUZERNE, NY 8.00
19. CASEY FELTON BALLSTON SPA, NY 7.00
20. LAURA LARMON ARGYLE, NY 3.00
21. MADISON HITCHCOCK GRANVILLE, NY 3.00
HS REINED COW HORSE
Place Member Name City Points
1. LAURA LARMON ARGYLE, NY 20.00
HS STEER WRESTLING
Place Member Name City Points
1. BRADY BRENNAN ASHBURNHAM, MA 47.00
2. BRAYDEN MAHON LAKE LUZERNE, NY 38.00
3. JACK (JOHN) MANCINI JR BALLSTON SPA, NY 18.00
HS TEAM ROPING (Header)
Place Member Name City Points
1. CHASE QUINN SCHUYLERVILLE, NY 78.00
2. SOPHIA SARDELLA SARATOGA SPRINGS, NY 26.00
3. BAILEY BRENNAN ASHBURNHAM, MA 20.00
4. CARTER TIFFT DANBY, VT 17.00
5. JACK (JOHN) MANCINI JR BALLSTON SPA, NY 9.00
HS TEAM ROPING (Heeler)
Place Member Name City Points
1. RILEY QUINN SCHUYLERVILLE, NY 78.00
2. CALEB DUNN STILLWATER, NY 26.00
3. BRADY BRENNAN ASHBURNHAM, MA 20.00
4. CASEY FELTON BALLSTON SPA, NY 9.00
HS TIEDOWN
Place Member Name City Points
1. BRADY BRENNAN ASHBURNHAM, MA 78.00
2. RILEY QUINN SCHUYLERVILLE, NY 53.00
3. BAILEY BRENNAN ASHBURNHAM, MA 39.00
4. CARTER TIFFT DANBY, VT 25.00
5. CHRISTOPHER MAHER WESTCHARLTON, NY 21.00
6. JACK (JOHN) MANCINI JR BALLSTON SPA, NY 16.00
7. CALEB DUNN STILLWATER, NY 8.00
Jr Bareback
Place Member Name City Points
1. LANDAN BARBER LAKE LUZERNE, NY 70.00
2. SPENCER MANCINI BALLSTON SPA, NY 9.00
Jr Barrel Racing
Place Member Name City Points
1. CASSIDY PAZ GLENVILLE, NY 70.00
2. SADIE WARNER MARATHON, NY 66.00
3. ALEXIS NIKIEL VARYSBURG, NY 57.50
4. ALEXIS GRAHAM LAKE LUZERNE, NY 49.00
5. SHYLA O'NEILL GOSHEN, CT 49.00
6. LILY ANDRUSIA GOSHEN, CT 46.00
7. TRINITY ALEXANDER WAPPINGER FALL, NY 22.00
8. GAVYN LOOMIS-FURNELLI SALEM, NY 21.00
9. BRYNN TYLER HARTFORD, NY 14.00
10. KARA KUHN MONTGOMERY, NY 13.50
11. ADRIANA CARPENTER LAKE LUZERNE, NY 7.00
12. BREANNA BOVEY BRANDON, VT 5.00
13. APRIL BENNETT LAKE LUZERNE, NY 4.00
14. RYLEE STREETER RUTLAND, VT 3.00
Jr Boys Breakaway
Place Member Name City Points
1. JOHN DUNBAR HUDSON FALLS, NY 40.00
2. TREVOR GRAHAM LAKE LUZERNE, NY 10.00
Jr Boys Goat Tying
Place Member Name City Points
1. JOHN DUNBAR HUDSON FALLS, NY 74.00
2. SPENCER MANCINI BALLSTON SPA, NY 72.00
3. TREVOR GRAHAM LAKE LUZERNE, NY 65.00
4. LANDAN BARBER LAKE LUZERNE, NY 47.00
5. CAYDEN BROWN BOMOSEEN, VT 19.00
6. CHASE MAHER WESTCHARLTON, NY 12.00
Jr Bull Riding
Place Member Name City Points
1. LANDAN BARBER LAKE LUZERNE, NY 20.00
Jr Chute Dogging
Place Member Name City Points
1. JOHN DUNBAR HUDSON FALLS, NY 63.00
2. TREVOR GRAHAM LAKE LUZERNE, NY 49.00
3. CHASE MAHER WESTCHARLTON, NY 35.50
4. SPENCER MANCINI BALLSTON SPA, NY 27.00
5. LANDAN BARBER LAKE LUZERNE, NY 17.00
6. CAYDEN BROWN BOMOSEEN, VT 7.50
Jr Girl Goat Tying
Place Member Name City Points
1. TRINITY ALEXANDER WAPPINGER FALL, NY 65.00
2. SHYLA O'NEILL GOSHEN, CT 61.00
3. ALEXIS GRAHAM LAKE LUZERNE, NY 60.00
4. LILY ANDRUSIA GOSHEN, CT 55.00
5. ALEXIS NIKIEL VARYSBURG, NY 54.00
6. CASSIDY PAZ GLENVILLE, NY 36.00
7. GAVYN LOOMIS-FURNELLI SALEM, NY 22.00
Jr Girls Breakaway
Place Member Name City Points
1. ALEXIS GRAHAM LAKE LUZERNE, NY 49.00
2. TRINITY ALEXANDER WAPPINGER FALL, NY 26.00
3. SHYLA O'NEILL GOSHEN, CT 10.00
4. SADIE WARNER MARATHON, NY 10.00
5. ALEXIS NIKIEL VARYSBURG, NY 9.00
6. LILY ANDRUSIA GOSHEN, CT 8.00
Jr Pole Bending
Place Member Name City Points
1. ALEXIS NIKIEL VARYSBURG, NY 74.00
2. SHYLA O'NEILL GOSHEN, CT 63.00
3. ALEXIS GRAHAM LAKE LUZERNE, NY 47.00
4. SADIE WARNER MARATHON, NY 46.00
5. TRINITY ALEXANDER WAPPINGER FALL, NY 40.00
6. CASSIDY PAZ GLENVILLE, NY 39.00
7. LILY ANDRUSIA GOSHEN, CT 31.00
8. GAVYN LOOMIS-FURNELLI SALEM, NY 29.00
9. BRYNN TYLER HARTFORD, NY 10.00
10. APRIL BENNETT LAKE LUZERNE, NY 9.00
11. BREANNA BOVEY BRANDON, VT 5.00
Jr Ribbon Roping (Roper)
Place Member Name City Points
1. JOHN DUNBAR HUDSON FALLS, NY 46.00
2. ALEXIS GRAHAM LAKE LUZERNE, NY 37.00
3. TRINITY ALEXANDER WAPPINGER FALL, NY 27.00
4. SHYLA O'NEILL GOSHEN, CT 19.00
5. TREVOR GRAHAM LAKE LUZERNE, NY 9.00
Jr Ribbon Roping (Runner)
Place Member Name City Points
1. LILY ANDRUSIA GOSHEN, CT 45.00
2. TREVOR GRAHAM LAKE LUZERNE, NY 36.00
3. CHASE MAHER WESTCHARLTON, NY 27.00
4. ALEXIS NIKIEL VARYSBURG, NY 25.00
5. SPENCER MANCINI BALLSTON SPA, NY 19.00
6. ALEXIS GRAHAM LAKE LUZERNE, NY 8.00
Jr Team Roping (Header)
Place Member Name City Points
1. TRINITY ALEXANDER WAPPINGER FALL, NY 30.00
2. TREVOR GRAHAM LAKE LUZERNE, NY 10.00
Jr Team Roping (Heeler)
Place Member Name City Points
1. SHYLA O'NEILL GOSHEN, CT 30.00
2. ALEXIS GRAHAM LAKE LUZERNE, NY 10.00