Scores Listing for RODEO #6(12/03/2017-DUNCAN OK)

(N/M)=Non-Member (HD)=Header/Roper (HL)=Heeler/Runner (I)=Inactive

Calf Riding
Place Member Name City Score Points
1. KING--JR, CUTTER ARAPAHO, OK 62.0 55.00
2. HAYS--JR, KADE (I) MCLEAN, TX 0.0 5.00
3. CRENSHAW--SR, PARKER COLBERT, OK 0.0 5.00
4. TAYLOR--JR, DREY POCASSET, OK 0.0 5.00
5. LINDSEY--SR, KREED DUNCAN, OK 0.0 5.00
6. THIELEN--JR, COLE ROOSEVELT, OK 0.0 5.00
10-13 Boys Breakway
Place Member Name City Time Points
1. ROCHELLE, TOBY BENNINGTON, OK 3.280 55.00
2. CHASTAIN, CASE LEXINGTON, OK 3.750 50.00
3. POPE, KASH BENNINGTON, OK 100.000 5.00
4. THIELEN, CAMERON ROOSEVELT, OK 100.000 5.00
5. MOORE, COY DURANT, OK 100.000 5.00
6. HARDIN, NICK ATOKA, OK 100.000 5.00
10-13 Boys Goats
Place Member Name City Time Points
1. POPE, KASH BENNINGTON, OK 11.290 55.00
2. ROCHELLE, TOBY BENNINGTON, OK 11.770 50.00
3. CHASTAIN, CASE LEXINGTON, OK 17.470 45.00
4. HARDIN, NICK ATOKA, OK 19.760 40.00
5. THIELEN, CAMERON ROOSEVELT, OK 100.000 5.00
10-13 Boys Ribbons
Place Member Name City Time Points
1. ROCHELLE, TOBY BENNINGTON, OK 11.180 55.00
2. CHASTAIN, CASE LEXINGTON, OK 13.730 50.00
3. POPE, KASH BENNINGTON, OK 100.000 5.00
4. THIELEN, CAMERON ROOSEVELT, OK 100.000 5.00
5. HARDIN, NICK ATOKA, OK 100.000 5.00
10-13 Girls Barrels
Place Member Name City Time Points
1. SNIDER, GRACIE FLETCHER, OK 16.028 55.00
2. TROUB, BAILEY (N/M) , 16.197 0.00
3. POPE, EMMA BENNINGTON, OK 16.574 50.00
4. BICKERSTAFF, KENNADEE ADA, OK 16.750 45.00
5. SMITH, KAYDENCE MARLOW, OK 16.925 40.00
6. RENICK, TAYCEE (I) KINGSTON, OK 17.012 35.00
7. BENFROE, ASHLYN (N/M) , 17.185 0.00
8. RAMER, KABRIE SULPHUR, OK 17.395 30.00
9. BICKERSTAFF, KONNER ADA, OK 17.606 25.00
10. BOOZER, AVA (N/M) COMANCHE, OK 18.048 0.00
10-13 Girls Breakawy
Place Member Name City Time Points
1. SMITH, KAYDENCE MARLOW, OK 6.170 55.00
2. SNIDER, SHYANN CEMENT, OK 100.000 5.00
3. TROUB, BAILEY (N/M) , 100.000 0.00
4. SNIDER, GRACIE FLETCHER, OK 100.000 5.00
5. BICKERSTAFF, KONNER ADA, OK 100.000 5.00
6. CRENSHAW, BROOKE COLBERT, OK 100.000 5.00
7. BICKERSTAFF, KENNADEE ADA, OK 100.000 5.00
10-13 Girls Goats
Place Member Name City Time Points
1. BICKERSTAFF, KONNER ADA, OK 10.110 55.00
2. SMITH, KAYDENCE MARLOW, OK 10.380 50.00
3. SNIDER, SHYANN CEMENT, OK 11.470 45.00
4. BICKERSTAFF, KENNADEE ADA, OK 12.250 40.00
5. SNIDER, GRACIE FLETCHER, OK 14.310 35.00
10-13 Poles
Place Member Name City Time Points
1. BENFROE, ASHLYN (N/M) , 23.270 0.00
2. RAMER, KABRIE SULPHUR, OK 25.597 55.00
3. SNIDER, GRACIE FLETCHER, OK 26.512 50.00
4. BICKERSTAFF, KENNADEE ADA, OK 27.109 45.00
5. SMITH, KAYDENCE MARLOW, OK 28.969 40.00
6. TROUB, BAILEY (N/M) , 29.330 0.00
7. BICKERSTAFF, KONNER ADA, OK 100.000 5.00
10-13 TieDown Roping
Place Member Name City Time Points
1. POPE, KASH BENNINGTON, OK 14.650 55.00
2. HARDIN, NICK ATOKA, OK 20.960 50.00
3. CHASTAIN, CASE LEXINGTON, OK 27.580 45.00
4. ROCHELLE, TOBY BENNINGTON, OK 100.000 5.00
5. THIELEN, CAMERON ROOSEVELT, OK 100.000 5.00
13 & U Jackpot Head
Place Member Name City Time Points
1. FOSTER, BRAXTON , 100.000 5.00
13 & U Jackpot Heel
Place Member Name City Time Points
1. BRANUM, KUTTER LAWTON, OK 19.660 55.00
2. ROCHELLE, TOBY BENNINGTON, OK 33.510 50.00
3. PERKINS, K J ARDMORE, OK 100.000 5.00
4. PARKER, WESSON , 100.000 5.00
14-19 Boys Ribbons
Place Member Name City Time Points
1. ROCHELLE, JOSEPH BENNINGTON, OK 7.180 55.00
2. LANCASTER, DANE BOWIE, TX 10.730 50.00
3. HARDIN, ANDREW ATOKA, OK 17.160 45.00
4. BRANUM, KOOPER LAWTON, OK 17.960 40.00
14-19 Breakway
Place Member Name City Time Points
1. RAMER, KAITLYN SULPHUR, OK 2.540 55.00
2. WOFFORD, DESTINEE VELMA, OK 3.410 50.00
3. EAKINS, MADDIE HEALDTON, OK 5.000 45.00
4. RANELLS, SHELBY KONAWA, OK 13.450 40.00
5. MORROW, RAYCEE CYRIL, OK 100.000 5.00
6. RADACY, RALLY LOOKEBA, OK 100.000 5.00
7. CASTLE, CORALEE (N/M) , 100.000 0.00
14-19 Girls Barrels
Place Member Name City Time Points
1. WOFFORD, DESTINEE VELMA, OK 15.620 55.00
2. RADACY, RALLY LOOKEBA, OK 15.848 50.00
3. PARKER, CHARLCIE , 15.990 45.00
4. MORROW, RAYCEE CYRIL, OK 16.014 40.00
5. RANELLS, SHELBY KONAWA, OK 16.351 35.00
6. ARIZALA, EMERALD JERMYN, TX 17.398 30.00
7. BEATY, LOGAN (I) SEYMOUR, OK 100.000 5.00
14-19 Girls Goats
Place Member Name City Time Points
1. WOFFORD, DESTINEE VELMA, OK 9.070 55.00
2. RADACY, RALLY LOOKEBA, OK 10.030 50.00
3. RANELLS, SHELBY KONAWA, OK 12.350 45.00
4. HAND, KAT HENRIETTA, TX 14.100 40.00
5. ARIZALA, EMERALD JERMYN, TX 15.630 35.00
14-19 Poles
Place Member Name City Time Points
1. WOFFORD, DESTINEE VELMA, OK 21.771 55.00
2. RADACY, RALLY LOOKEBA, OK 22.852 50.00
3. MORROW, RAYCEE CYRIL, OK 27.146 45.00
4. ARIZALA, EMERALD JERMYN, TX 36.094 40.00
14-19 TieDown Roping
Place Member Name City Time Points
1. ROCHELLE, JOSEPH BENNINGTON, OK 9.810 55.00
2. HARDIN, ANDREW ATOKA, OK 17.760 50.00
3. LANCASTER, DANE BOWIE, TX 22.640 45.00
4. BRANUM, KOOPER LAWTON, OK 23.280 40.00
6 & U Poles
Place Member Name City Time Points
1. THIELEN--JR, COLE ROOSEVELT, OK 24.680 55.00
2. GLOVER, PAKE GUTHRIE, OK 24.752 50.00
3. MORRISON, BELLA ADDINGTON, OK 28.183 45.00
4. WALLEY, KAIDYN WHITESBORO, OK 28.571 40.00
5. MOORE, CHLOEY DURANT, OK 29.912 35.00
6&U Ribbon Goat
Place Member Name City Time Points
1. THIELEN--JR, COLE ROOSEVELT, OK 8.670 55.00
2. MOORE, CHLOEY DURANT, OK 8.980 50.00
3. MORRISON, BELLA ADDINGTON, OK 10.100 45.00
4. WALLEY, KAIDYN WHITESBORO, OK 13.860 40.00
5. SELLERS, STONY WAURIKA, OK 15.070 35.00
6. GLOVER, PAKE GUTHRIE, OK 22.940 30.00
6&U Barrels
Place Member Name City Time Points
1. THIELEN--JR, COLE ROOSEVELT, OK 17.788 55.00
2. MOORE, CHLOEY DURANT, OK 18.778 50.00
3. GLOVER, PAKE GUTHRIE, OK 19.288 45.00
4. MORRISON, BELLA ADDINGTON, OK 19.459 40.00
5. WALLEY, KAIDYN WHITESBORO, OK 23.604 35.00
6. SELLERS, STONY WAURIKA, OK 28.962 30.00
7-9 Barrels
Place Member Name City Time Points
1. MASSEY, CHAZLI COMANCHE, OK 15.790 55.00
2. TAYLOR, TRIPP POCASSET, OK 15.854 50.00
3. SELLERS, CHANEY WAURIKA, OK 16.670 45.00
4. KING--JR, CUTTER ARAPAHO, OK 16.787 40.00
5. ROGERS, CHEYENNE (N/M) , 16.892 0.00
6. DELANEY, KAYLYNN DUNCAN, OK 16.970 35.00
7. SELLERS, CHARLY WAURIKA, OK 17.258 30.00
8. BENDER, JAKUP (I) , 17.869 25.00
9. THREET, DYLYNN RATLIFF, OK 18.251 20.00
10. TAYLOR--JR, DREY POCASSET, OK 18.625 15.00
11. BRANUM, KUTTER LAWTON, OK 18.932 10.00
12. TROUTMAN, STORMY DUNCAN, OK 25.376 5.00
13. LINDSEY--SR, KREED DUNCAN, OK 30.606 5.00
7-9 Breakway Roping
Place Member Name City Time Points
1. PERKINS, K J ARDMORE, OK 5.670 55.00
2. ROGERS, CHEYENNE (N/M) , 100.000 0.00
3. CRENSHAW--SR, PARKER COLBERT, OK 100.000 5.00
4. TAYLOR, TRIPP POCASSET, OK 100.000 5.00
5. MASSEY, CHAZLI COMANCHE, OK 100.000 5.00
6. SNIDER, ROWDY CEMENT, OK 100.000 5.00
7-9 Goat Tying
Place Member Name City Time Points
1. MASSEY, CHAZLI COMANCHE, OK 13.380 55.00
2. SELLERS, CHARLY WAURIKA, OK 13.570 50.00
3. ROGERS, CHEYENNE (N/M) , 14.200 0.00
4. TAYLOR, TRIPP POCASSET, OK 15.070 45.00
5. SNIDER, ROWDY CEMENT, OK 17.150 40.00
6. PERKINS, K J ARDMORE, OK 21.380 35.00
7. BENDER, JAKUP (I) , 22.110 30.00
8. LINDSEY--SR, KREED DUNCAN, OK 22.840 25.00
9. SELLERS, CHANEY WAURIKA, OK 24.350 20.00
10. THREET, DYLYNN RATLIFF, OK 26.480 15.00
11. TAYLOR--JR, DREY POCASSET, OK 29.150 10.00
7-9 Poles
Place Member Name City Time Points
1. MASSEY, CHAZLI COMANCHE, OK 21.389 55.00
2. TAYLOR, TRIPP POCASSET, OK 21.605 50.00
3. SELLERS, CHARLY WAURIKA, OK 21.626 45.00
4. ROGERS, CHEYENNE (N/M) , 24.015 0.00
5. SELLERS, CHANEY WAURIKA, OK 24.070 40.00
6. SNIDER, ROWDY CEMENT, OK 24.102 35.00
7. KING--JR, CUTTER ARAPAHO, OK 27.241 30.00
8. BENDER, JAKUP (I) , 28.037 25.00
9. TAYLOR--JR, DREY POCASSET, OK 30.235 20.00
10. THREET, DYLYNN RATLIFF, OK 31.452 15.00
Chute Doggin'
Place Member Name City Time Points
1. HARDIN, ANDREW ATOKA, OK 2.520 55.00
2. HAND, ACE HENRIETTA, TX 9.030 50.00
3. ROCHELLE, JOSEPH BENNINGTON, OK 100.000 5.00
Mutton Bustin
Place Member Name City Score Points
1. WALLEY, KAIDYN WHITESBORO, OK 65.0 55.00
2. THIELEN--JR, COLE ROOSEVELT, OK 63.0 50.00
3. WYRICK, GUNNER HENRIETTA, TX 59.0 40.00
4. GLOVER, PAKE GUTHRIE, OK 59.0 40.00
5. DAVIS, STETSON TUTKE, OK 59.0 40.00
Team Roping
Place Member Name City Time Points
1. HARDIN, ANDREW (HL) ATOKA, OK 16.390 27.50
2. POPE, KASH (HD) BENNINGTON, OK 16.390 27.50
3. ROCHELLE, JOSEPH (HL) BENNINGTON, OK 24.070 25.00
4. POPE, KASH (HD) BENNINGTON, OK 27.070 25.00
5. BRANUM, KOOPER (HL) LAWTON, OK 100.000 2.50
6. ROCHELLE, JOSEPH (HL) BENNINGTON, OK 100.000 2.50
7. WOFFORD, DESTINEE (HD) VELMA, OK 100.000 2.50
8. BRANUM, KOOPER (HL) LAWTON, OK 100.000 2.50
9. WOFFORD, DESTINEE (HD) VELMA, OK 100.000 2.50
10. RAMER, KAITLYN (HD) SULPHUR, OK 100.000 2.50
11. HARDIN, ANDREW (HL) ATOKA, OK 100.000 2.50
12. RAMER, KAITLYN (HD) SULPHUR, OK 100.000 2.50
13. FOSTER, BRAXTON (HD) , 100.000 2.50
14. PARKER, WESSON (HL) , 100.000 2.50