Scores Listing for Rodeo #3(10/12/2019-Graham)


(N/M)=Non-Member (HD)=Header/Roper (HL)=Heeler/Runner

10U BOYS BARRELS
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. BENDER, JAKUP BURLESON, TX 18.184 10.00 144.00
2. PEEK, COOPER BOYD, TX 19.060 9.00 96.00
3. BROWNING, ELI JACKSBORO, TX 19.331 8.00 0.00
4. WOLF, WALTER JACKSBORO, TX 19.735 7.00 0.00
5. HALFORD, AYDEN STEPHENVILLE, TX 19.863 6.00 0.00
6. EAKIN, BOWIE CHILLICOTHE, TX 20.497 5.00 0.00
7. BUSSELL, BLAINE MILLSAP, TX 23.498 4.00 0.00
8. WINKLER, KASH IOWA PARK, TX 27.562 3.00 0.00
10U BOYS BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. KEY, KASE STEPHENVILLE, TX 3.220 10.00 120.00
2. AKINS, CHANCE SANGER, TX 4.180 9.00 90.00
3. WHIPPLE, JASPER ROYSE CITY, TX 4.250 8.00 60.00
4. BLESSING, CAYNE PARADISE, TX 6.510 7.00 30.00
5. MEEKS, DALTON QUANAH, TX 13.180 6.00 0.00
6. BRIAN, CANON WEATHERFORD, TX 100.000 0.00 0.00
7. BRIAN, KADEN WEATHERFORD, TX 100.000 0.00 0.00
8. BENDER, JAKUP BURLESON, TX 100.000 0.00 0.00
9. SHEHORN, LANE STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
10. EAKIN, BOWIE CHILLICOTHE, TX 100.000 0.00 0.00
11. WINKLER, KASH IOWA PARK, TX 100.000 0.00 0.00
12. WILSON, BO COAHOMA, TX 100.000 0.00 0.00
13. LEETON, HAGEN SWEETWATER, TX 100.000 0.00 0.00
14. PREISSINGER, GRIFFIN GRANBURY, TX 100.000 0.00 0.00
15. BUSSELL, BLAINE MILLSAP, TX 100.000 0.00 0.00
16. HALFORD, AYDEN STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
10U BOYS GOATS
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. BLESSING, CAYNE PARADISE, TX 13.620 10.00 178.50
2. EAKIN, BOWIE CHILLICOTHE, TX 13.927 9.00 107.10
3. WHIPPLE, JASPER ROYSE CITY, TX 15.264 8.00 71.40
4. BROWNING, ELI JACKSBORO, TX 17.069 7.00 0.00
5. LEETON, HAGEN SWEETWATER, TX 18.194 6.00 0.00
6. BENDER, JAKUP BURLESON, TX 19.279 5.00 0.00
7. PREISSINGER, GRIFFIN GRANBURY, TX 19.695 4.00 0.00
8. COWDEN, PADEN SPRINGTOWN, TX 23.022 3.00 0.00
9. NELMS, LANE PEASTER, TX 23.642 2.00 0.00
10. WOLF, WALTER JACKSBORO, TX 25.152 1.00 0.00
11. WINKLER, KASH IOWA PARK, TX 26.290 0.00 0.00
12. HALFORD, AYDEN STEPHENVILLE, TX 26.420 0.00 0.00
13. WILSON, BO COAHOMA, TX 30.920 0.00 0.00
14. MEEKS, DALTON QUANAH, TX 100.000 0.00 0.00
10U BOYS POLES
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. BENDER, JAKUP BURLESON, TX 22.423 10.00 144.00
2. BROWNING, ELI JACKSBORO, TX 22.731 9.00 96.00
3. PEEK, COOPER BOYD, TX 23.340 8.00 0.00
4. EAKIN, BOWIE CHILLICOTHE, TX 25.699 7.00 0.00
5. BUSSELL, BLAINE MILLSAP, TX 28.513 6.00 0.00
6. WINKLER, KASH IOWA PARK, TX 30.259 5.00 0.00
7. HALFORD, AYDEN STEPHENVILLE, TX 30.414 4.00 0.00
8. WOLF, WALTER JACKSBORO, TX 34.023 3.00 0.00
10U DOUBLE MUGGING
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. EAKIN, BOWIE CHILLICOTHE, TX 16.440 10.00 123.75
2. LOESCH, AVA BIG SPRING, TX 22.420 9.00 82.50
3. KEY, KASE STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
4. WHIPPLE, JASPER ROYSE CITY, TX 100.000 0.00 0.00
5. BLESSING, CAYNE PARADISE, TX 100.000 0.00 0.00
6. SHEHORN, LANE STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
7. AKINS, CHANCE SANGER, TX 100.000 0.00 0.00
8. PREISSINGER, GRIFFIN GRANBURY, TX 100.000 0.00 0.00
9. MEEKS, DALTON QUANAH, TX 100.000 0.00 0.00
10. LEETON, HAGEN SWEETWATER, TX 100.000 0.00 0.00
11. WILSON, BO COAHOMA, TX 100.000 0.00 0.00
10U GIRLS BARRELS
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. EDWARDS, EMMRY STEPHENVILLE, TX 17.866 10.00 216.00
2. LOESCH, AVA BIG SPRING, TX 18.575 9.00 162.00
3. MUNDEN, LAYNIE SPRINGTOWN, TX 18.690 8.00 108.00
4. MILLER, BRAYLIN COLEMAN, TX 18.804 7.00 54.00
5. SANDERS, COLLYNZ JACKSBORO, TX 18.918 6.00 0.00
6. HOWARD, BRINLEY BOYD, TX 18.945 5.00 0.00
7. AUTREY, ACEY ABILENE, TX 18.983 4.00 0.00
8. HAWKINS, HAYVA BOYD, TX 19.243 3.00 0.00
9. GLENN, MACI WICHITA FALLS, TX 19.456 2.00 0.00
10. HALFORD, ALLISON STEPHENVILLETX, TX 19.835 1.00 0.00
11. BAKER, KYLYN WEATHERFORD, TX 19.862 0.00 0.00
12. SMITH, JAYCI WEATHERFORD, TX 20.405 0.00 0.00
13. AVILES, ALEXA DUBLIN, TX 20.515 0.00 0.00
14. CAUTHEN, EMORY NOCONA, TX 21.331 0.00 0.00
15. AVILES, MYA DUBLIN, TX 21.499 0.00 0.00
16. DAVIS, LILLY OVALO, TX 21.534 0.00 0.00
17. HERNANDEZ, KYNSLEE IOWA PARK, TX 22.146 0.00 0.00
18. COATES, ADDISON MERTZON, TX 30.842 0.00 0.00
10U GIRLS BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. EDWARDS, EMMRY STEPHENVILLE, TX 6.040 10.00 75.00
2. MILLER, BRAYLIN COLEMAN, TX 15.440 9.00 0.00
3. LOESCH, AVA BIG SPRING, TX 100.000 0.00 0.00
4. HALFORD, ALLISON STEPHENVILLETX, TX 100.000 0.00 0.00
10U GIRLS GOATS
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. LOESCH, AVA BIG SPRING, TX 11.130 10.00 153.00
2. EDWARDS, EMMRY STEPHENVILLE, TX 12.242 9.00 91.80
3. MUNDEN, LAYNIE SPRINGTOWN, TX 14.441 8.00 61.20
4. AUTREY, ACEY ABILENE, TX 15.441 7.00 0.00
5. HAWKINS, HAYVA BOYD, TX 19.047 6.00 0.00
6. GLENN, MACI WICHITA FALLS, TX 19.055 5.00 0.00
7. SANDERS, COLLYNZ JACKSBORO, TX 20.231 4.00 0.00
8. HERNANDEZ, KYNSLEE IOWA PARK, TX 20.447 3.00 0.00
9. HALFORD, ALLISON STEPHENVILLETX, TX 20.743 2.00 0.00
10. MILLER, BRAYLIN COLEMAN, TX 21.542 1.00 0.00
11. AVILES, ALEXA DUBLIN, TX 23.282 0.00 0.00
12. COATES, ADDISON MERTZON, TX 32.532 0.00 0.00
10U GIRLS POLES
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. LOESCH, AVA BIG SPRING, TX 22.168 10.00 192.00
2. MILLER, BRAYLIN COLEMAN, TX 22.206 9.00 144.00
3. EDWARDS, EMMRY STEPHENVILLE, TX 22.440 8.00 96.00
4. MUNDEN, LAYNIE SPRINGTOWN, TX 22.693 7.00 48.00
5. SMITH, JAYCI WEATHERFORD, TX 24.006 6.00 0.00
6. HAWKINS, HAYVA BOYD, TX 24.162 5.00 0.00
7. SANDERS, COLLYNZ JACKSBORO, TX 25.221 4.00 0.00
8. AVILES, ALEXA DUBLIN, TX 26.964 3.00 0.00
9. CAUTHEN, EMORY NOCONA, TX 27.781 2.00 0.00
10. HERNANDEZ, KYNSLEE IOWA PARK, TX 27.956 1.00 0.00
11. BAKER, KYLYN WEATHERFORD, TX 28.829 0.00 0.00
12. COATES, ADDISON MERTZON, TX 30.074 0.00 0.00
13. AVILES, MYA DUBLIN, TX 30.726 0.00 0.00
14. BOULTER, ELLIE MAE OLNEY, TX 100.000 0.00 0.00
15. AUTREY, ACEY ABILENE, TX 100.000 0.00 0.00
16. HALFORD, ALLISON STEPHENVILLETX, TX 100.000 0.00 0.00
10U HEADER
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. BLESSING, CAYNE PARADISE, TX 6.810 10.00 93.75
2. KEY, KASE STEPHENVILLE, TX 13.160 9.00 0.00
3. WHIPPLE, JASPER ROYSE CITY, TX 21.430 8.00 0.00
4. PREISSINGER, GRIFFIN GRANBURY, TX 100.000 0.00 0.00
5. LEETON, HAGEN SWEETWATER, TX 100.000 0.00 0.00
10U HEELER
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. BRIAN, CANON WEATHERFORD, TX 13.730 10.00 90.00
2. EAKIN, BOWIE CHILLICOTHE, TX 14.260 9.00 60.00
3. LOESCH, AVA BIG SPRING, TX 17.090 8.00 0.00
4. KEY, KASE STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
5. BRIAN, KADEN WEATHERFORD, TX 100.000 0.00 0.00
6. BLESSING, CAYNE PARADISE, TX 100.000 0.00 0.00
7. BUSSELL, BLAINE MILLSAP, TX 100.000 0.00 0.00
8. LEETON, HAGEN SWEETWATER, TX 100.000 0.00 0.00
10U RIBBON ROPING
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. EAKIN, BOWIE CHILLICOTHE, TX 10.190 10.00 101.25
2. MEEKS, DALTON QUANAH, TX 10.900 9.00 67.50
3. LEETON, HAGEN SWEETWATER, TX 16.250 8.00 0.00
4. BLESSING, CAYNE PARADISE, TX 23.890 7.00 0.00
5. AKINS, CHANCE SANGER, TX 100.000 0.00 0.00
6. LOESCH, AVA BIG SPRING, TX 100.000 0.00 0.00
7. KEY, KASE STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
8. WILSON, BO COAHOMA, TX 100.000 0.00 0.00
9. MILLER, BRAYLIN COLEMAN, TX 100.000 0.00 0.00
11-14 BOY BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. HAWKINS, HAYDEN BOYD, TX 2.310 10.00 45.00
2. MAGIN, MCCOY (N/M) STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
11-14 BOYS RIBBONS
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. HAWKINS, HAYDEN BOYD, TX 9.230 10.00 45.00
2. MAGIN, MCCOY (N/M) STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
11-14 GIRL BARRELS
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. SNOW, CHARLI NOCONOA, TX 17.779 10.00 253.13
2. AUTREY, ALLI ABILENE, TX 18.018 9.00 151.88
3. BRACKNEY, RIGGS WEATHERFORD, TX 18.334 8.00 101.25
4. SEARS, TYLEY GRANBURY, TX 18.346 7.00 0.00
5. TIPPEN, BRECKYN KRUM, TX 18.576 6.00 0.00
6. SMITH, BAYLER (N/M) NOCONA, TX 18.823 0.00 0.00
7. TUCKER, KARSEN CARBON, TX 19.116 4.00 0.00
8. MEEKS, MEREDITH QUANAH, TX 19.382 3.00 0.00
9. KENLEY, KYLEY WEATHERFORD, TX 19.610 2.00 0.00
10. WINFORD, SHAYE SPRINGTOWN, TX 19.669 1.00 0.00
11. ABERNATHY, SHAYE RHOME, TX 23.591 0.00 0.00
12. DUNNAM, MATTIE-LYNN LIPANWEATHERFORD, TX 24.461 0.00 0.00
13. CARMACK, JENNI BLUFF DALE, TX 25.024 0.00 0.00
14. STEKOLL, MARILYN GRAFORD, TX 28.365 0.00 0.00
15. CRIDER, CARA LIPAN, TX 100.000 0.00 0.00
11-14 GIRL BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. MEEKS, MEREDITH QUANAH, TX 100.000 0.00 22.50
2. AUTREY, ALLI ABILENE, TX 100.000 0.00 22.50
3. AKINS, CAYLEE SANGER, TX 100.000 0.00 22.50
4. SNOW, CHARLI NOCONOA, TX 100.000 0.00 22.50
5. AKINS, CEEGAN SANGER, TX 100.000 0.00 22.50
11-14 GIRL GOAT TIE
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. AUTREY, ALLI ABILENE, TX 10.210 10.00 140.40
2. TUCKER, KARSEN CARBON, TX 12.530 9.00 93.60
3. MEEKS, MEREDITH QUANAH, TX 14.350 8.00 0.00
4. CARMACK, JENNI BLUFF DALE, TX 18.910 7.00 0.00
5. WINFORD, SHAYE SPRINGTOWN, TX 19.170 6.00 0.00
6. SMITH, BAYLER (N/M) NOCONA, TX 19.600 0.00 0.00
7. ABERNATHY, SHAYE RHOME, TX 22.560 4.00 0.00
8. BRACKNEY, RIGGS WEATHERFORD, TX 100.000 0.00 0.00
11-14 GIRL POLES
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. SEARS, TYLEY GRANBURY, TX 20.746 10.00 185.63
2. ABERNATHY, SHAYE RHOME, TX 22.511 9.00 111.38
3. KENLEY, KYLEY WEATHERFORD, TX 22.595 8.00 74.25
4. SMITH, BAYLER (N/M) NOCONA, TX 23.879 0.00 0.00
5. WINFORD, SHAYE SPRINGTOWN, TX 24.353 6.00 0.00
6. TUCKER, KARSEN CARBON, TX 24.428 5.00 0.00
7. CARMACK, JENNI BLUFF DALE, TX 24.445 4.00 0.00
8. CRIDER, CARA LIPAN, TX 25.295 3.00 0.00
9. MEEKS, MEREDITH QUANAH, TX 33.233 2.00 0.00
10. STEKOLL, MARILYN GRAFORD, TX 100.000 0.00 0.00
11. AUTREY, ALLI ABILENE, TX 100.000 0.00 0.00
11-14 GIRL RIBBONS
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. AKINS, CEEGAN SANGER, TX 7.960 10.00 90.00
2. AUTREY, ALLI ABILENE, TX 19.260 9.00 0.00
3. MEEKS, MEREDITH QUANAH, TX 100.000 0.00 0.00
4. AKINS, CAYLEE SANGER, TX 100.000 0.00 0.00
11-14 HEADER
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. MATHIEWS, BRODY WOODSON, TX 28.880 10.00 22.50
11-14 HEELER
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. AUTREY, ALLI ABILENE, TX 100.000 0.00 22.50
2. MATHIEWS, BRODY WOODSON, TX 100.000 0.00 22.50
11-14 TD 1ST GO
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. MAGIN, MCCOY (N/M) STEPHENVILLE, TX 34.410 0.00 45.00
2. HAWKINS, HAYDEN BOYD, TX 100.000 0.00 0.00
11-14 TD 2ND GO
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. HAWKINS, HAYDEN BOYD, TX 14.530 10.00 45.00
2. MAGIN, MCCOY (N/M) STEPHENVILLE, TX 28.840 0.00 0.00
15-19 BARRELS
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. MILLER, DANNA WOODSON, TX 19.276 10.00 112.50
2. ATKINSON, BRENLEY MONAHANS, TX 21.028 9.00 0.00
3. RUSSELL, BREE-ANNA DUBLIN, TX 100.000 0.00 0.00
15-19 HEADING
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. FENOGLIO, BRAY NOCONA, TX 8.060 10.00 131.25
2. DALTON, KOLIN GRAHAM, TX 12.130 9.00 0.00
3. KLEINHANS, CONLEY MONTAGUE, TX 100.000 0.00 0.00
4. KLEINHANS, CONLEY MONTAGUE, TX 100.000 0.00 0.00
5. FENOGLIO, BRAY NOCONA, TX 100.000 0.00 0.00
15-19 HEELING
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. FENOGLIO, BRAY NOCONA, TX 100.000 0.00 26.25
4U BARREL LEADLINE
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. NANTZ, BILLIE GRAHAM, TX 0.000 0.00 0.00
2. NILSON-DOWDY, WHEYZBRIE JACKSBORO, TX 0.000 0.00 0.00
3. BLACK, BREELYN BOYD, TX 0.000 0.00 0.00
4. HUGHES, HAIDEN GARDENDALE, TX 0.000 0.00 0.00
5. NANTZ, JASPER GRAHAM, TX 0.000 0.00 0.00
6. DEGEER, BARON SPRINGTOWN, TX 0.000 0.00 0.00
7. SHELLEY, BEXLEY BURLESON, TX 0.000 0.00 0.00
8. BULLOCK, MATTHEW OLNEY, TX 0.000 0.00 0.00
9. WILSON, BRISTYN COAHOMA, TX 0.000 0.00 0.00
10. WALKER, JETT STEPHENVILLE, TX 0.000 0.00 0.00
11. LEDOUX, GRANT JACKSBORO, TX 0.000 0.00 0.00
12. ABERNATHY, LAYKEN RHOME, TX 0.000 0.00 0.00
13. PATTERSON, HATLEY MINERAL WELLS, TX 0.000 0.00 0.00
14. PATTERSON, AUTRY PALO PINTO, TX 0.000 0.00 0.00
15. LOESCH, PISTOL BIG SPRING, TX 0.000 0.00 0.00
16. NELMS, STOCKTON PEASTER, TX 0.000 0.00 0.00
4U GOATS
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. ABERNATHY, LAYKEN RHOME, TX 0.000 0.00 0.00
2. NILSON-DOWDY, WHEYZBRIE JACKSBORO, TX 0.000 0.00 0.00
3. NANTZ, JASPER GRAHAM, TX 0.000 0.00 0.00
4. HUGHES, HAIDEN GARDENDALE, TX 0.000 0.00 0.00
5. BLACK, BREELYN BOYD, TX 0.000 0.00 0.00
6. NANTZ, BILLIE GRAHAM, TX 0.000 0.00 0.00
7. LOESCH, PISTOL BIG SPRING, TX 0.000 0.00 0.00
8. WALKER, JETT STEPHENVILLE, TX 0.000 0.00 0.00
9. LEDOUX, GRANT JACKSBORO, TX 0.000 0.00 0.00
10. PATTERSON, HATLEY MINERAL WELLS, TX 0.000 0.00 0.00
11. DEGEER, BARON SPRINGTOWN, TX 0.000 0.00 0.00
12. WILSON, BRISTYN COAHOMA, TX 0.000 0.00 0.00
13. SHELLEY, BEXLEY BURLESON, TX 0.000 0.00 0.00
14. NELMS, STOCKTON PEASTER, TX 0.000 0.00 0.00
15. PATTERSON, AUTRY PALO PINTO, TX 0.000 0.00 0.00
16. BULLOCK, MATTHEW OLNEY, TX 0.000 0.00 0.00
6U BARRELS
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. MAGIN, KASH STEPHENVILLE, TX 20.497 10.00 146.25
2. HUGHES, COOPER GARDENDALE, TX 20.524 9.00 87.75
3. BLESSING, CALI PARADISE, TX 21.096 8.00 58.50
4. LOESCH, ABBY KATE BIG SPRING, TX 21.432 7.00 0.00
5. SEABOURN, JAXTON CROSS PLAINS, TX 21.490 6.00 0.00
6. EAKIN, BRAZOS CHILLICOTHE, TX 23.018 5.00 0.00
7. ABERNATHY, GRACEY RHOME, TX 24.795 4.00 0.00
8. ASHLEY, BRAELYN OVALO, TX 25.329 3.00 0.00
9. EDWARDS, LILLY STEPHENVILLE, TX 25.744 2.00 0.00
10. WORTHINGTON, REATA STEPHENVILLE, TX 26.130 1.00 0.00
11. HETTINGER, JHETT JACKSBORO, TX 26.708 0.00 0.00
12. HORTON, TENLEY FREDERICKSBURG, TX 27.726 0.00 0.00
13. PATTERSON, CARTER MINERAL WELLS, TX 100.000 0.00 0.00
6U GOATS
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. BLESSING, CALI PARADISE, TX 7.285 10.00 126.00
2. MAGIN, KASH STEPHENVILLE, TX 7.595 9.00 75.60
3. HUGHES, COOPER GARDENDALE, TX 8.090 8.00 50.40
4. LOESCH, ABBY KATE BIG SPRING, TX 8.704 7.00 0.00
5. SEABOURN, JAXTON CROSS PLAINS, TX 9.642 6.00 0.00
6. HETTINGER, JHETT JACKSBORO, TX 9.872 5.00 0.00
7. EDWARDS, LILLY STEPHENVILLE, TX 9.917 4.00 0.00
8. HORTON, TENLEY FREDERICKSBURG, TX 10.160 3.00 0.00
9. WORTHINGTON, REATA STEPHENVILLE, TX 10.618 2.00 0.00
10. ABERNATHY, GRACEY RHOME, TX 11.339 1.00 0.00
11. ASHLEY, BRAELYN OVALO, TX 11.675 0.00 0.00
12. EAKIN, BRAZOS CHILLICOTHE, TX 15.121 0.00 0.00
13. PREISSINGER, GAGE GRANBURY, TX 18.771 0.00 0.00
14. PATTERSON, CARTER MINERAL WELLS, TX 21.510 0.00 0.00
6U POLES
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. MAGIN, KASH STEPHENVILLE, TX 23.796 10.00 135.00
2. LOESCH, ABBY KATE BIG SPRING, TX 23.930 9.00 81.00
3. HUGHES, COOPER GARDENDALE, TX 25.618 8.00 54.00
4. SEABOURN, JAXTON CROSS PLAINS, TX 25.868 7.00 0.00
5. BLESSING, CALI PARADISE, TX 29.714 6.00 0.00
6. ASHLEY, BRAELYN OVALO, TX 33.328 5.00 0.00
7. HETTINGER, JHETT JACKSBORO, TX 34.261 4.00 0.00
8. EDWARDS, LILLY STEPHENVILLE, TX 35.239 3.00 0.00
9. ABERNATHY, GRACEY RHOME, TX 36.521 2.00 0.00
10. HORTON, TENLEY FREDERICKSBURG, TX 36.730 1.00 0.00
11. WORTHINGTON, REATA STEPHENVILLE, TX 38.425 0.00 0.00
12. EAKIN, BRAZOS CHILLICOTHE, TX 40.817 0.00 0.00
OPEN BARRELS
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. BENDER OPEN, JAKUP (N/M) BURLESON, TX 19.944 0.00 37.50
OPEN POLES
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. BENDER OPEN, JAKUP (N/M) BURLESON, TX 37.570 0.00 37.50
OPEN TIEDOWN 1ST GO
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. SHELLEY, CODY BURLESON, TX 10.610 10.00 26.25
OPEN TIEDOWN 2ND GO
Place Member Name City Time Points $$$ Won
1. SHELLEY, CODY BURLESON, TX 100.000 0.00 26.25