Event Leaders Listing

(R) = Rookie
HS BAREBACK RIDING
Place Member Name City Points
1. COOPER OLAVESON RIGBY, ID 20.00
HS BARREL RACING
Place Member Name City Points
1. KAITY SHREVE BIG PINEY, WY 19.00
2. BRYLEE SUTTON REXBURG, ID 17.00
3. IRELAND WEEKS SWAN VALLEY, ID 11.00
4. BAILEE WEBSTER ST. ANTHONY, ID 10.00
5. ALEXIS HUTCHINGS MONTEVIEW, ID 7.00
6. PAIGE TONKS TETONIA, ID 7.00
7. LEGACY JACOBS (R) SUGAR CITY, ID 7.00
8. PAISLEY KLINGLER REXBURG, ID 6.00
9. MAYLEE NORDSTROM RIGBY, ID 6.00
10. SAWYER SAUREY (R) CHESTER, ID 5.00
11. SHAYLEE BROERE LIMA, MT 5.00
12. LUNDYN DAW RIGBY, ID 4.00
13. SAVANNA ALLEN REXBURG, ID 2.00
14. BRIDGET SCAFFIDE ALPINE, WY 2.00
15. ZAYLEE MORTENSEN IDAHO FALLS, ID 1.00
16. ADDISON WAFER MENAN, ID 1.00
HS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name City Points
1. HAILEE FROMM ETNA, WY 17.00
2. ALEXIS HUTCHINGS MONTEVIEW, ID 10.00
3. MADISON WARD (R) DILLON, MT 9.00
4. LEGACY JACOBS (R) SUGAR CITY, ID 9.00
5. PAIGE TONKS TETONIA, ID 8.00
6. SHAYLEE BROERE LIMA, MT 8.00
7. ANNA WARNER RIGBY, ID 7.00
HS BULL RIDING
Place Member Name City Points
1. BEAU BALER SAINT ANTHONY, ID 10.00
HS GOAT TYING
Place Member Name City Points
1. ALEXIS HUTCHINGS MONTEVIEW, ID 19.00
2. PAIGE TONKS TETONIA, ID 15.00
3. LEGACY JACOBS (R) SUGAR CITY, ID 14.00
4. MEGAN BIORN SAINT ANTHONY, ID 12.00
5. HAILEE FROMM ETNA, WY 12.00
6. PAISLEY KLINGLER REXBURG, ID 11.00
7. TENLEY WINEGAR (R) FELT, ID 8.00
8. SAWYER SAUREY (R) CHESTER, ID 6.00
9. BAILEE WEBSTER ST. ANTHONY, ID 4.00
10. ZAYLEE MORTENSEN IDAHO FALLS, ID 4.00
11. BRYLEE SUTTON REXBURG, ID 4.00
12. KADREE CARTER TETON, ID 1.00
HS POLE BENDING
Place Member Name City Points
1. BRYLEE SUTTON REXBURG, ID 20.00
2. HAILEE FROMM ETNA, WY 17.00
3. PAISLEY KLINGLER REXBURG, ID 14.00
4. LEGACY JACOBS (R) SUGAR CITY, ID 12.00
5. MEGAN BIORN SAINT ANTHONY, ID 11.00
6. BRIDGET SCAFFIDE ALPINE, WY 11.00
7. ASHLYN CHAMBERLAND WILSON, WY 8.00
8. PAIGE TONKS TETONIA, ID 5.00
9. ELLA HATCH (R) DRIGGS, ID 4.00
10. ALEXIS HUTCHINGS MONTEVIEW, ID 3.00
11. MARGARET DORNAN (R) KELLY, WY 2.00
12. JADA EDSTROM REXBURG, ID 2.00
13. BAYLEE CHERRY TERRETON, ID 1.00
HS SADDLE BRONC
Place Member Name City Points
1. RIGGIN DOWNS HAMER, ID 20.00
2. WILLIAM HIBBERT BIG PINEY, WY 17.00
3. COOPER OLAVESON RIGBY, ID 17.00
HS STEER WRESTLING
Place Member Name City Points
1. KREED SANDERSON REXBURG, ID 10.00
2. GARRETT URRUTIA IRWIN, ID 10.00
HS TEAM ROPING
Place Member Name City Points
1. JETT BROWER ST. ANTHONY, ID 10.00
2. KOLBY SANDERSON (R) REXBURG, ID 10.00
3. KREED SANDERSON REXBURG, ID 10.00
4. TOM WILLIAMS REXBURG, ID 10.00
5. MADISON WARD (R) DILLON, MT 9.00
6. ANNA WARNER RIGBY, ID 9.00
7. WILLIAM WARNER RIGBY, ID 9.00
8. TENLEY WINEGAR (R) FELT, ID 9.00
9. PAIGE TONKS TETONIA, ID 8.00
10. RIGGIN DOWNS HAMER, ID 8.00
11. WYATT JAMES IDAHO FALLS, ID 8.00
12. PAYTEN CORDINGLEY RIGBY, ID 8.00
HS TIE DOWN ROPING
Place Member Name City Points
1. KOLBY SANDERSON (R) REXBURG, ID 18.00
2. JETT BROWER ST. ANTHONY, ID 10.00
3. HAZEN TORGERSON ST ANTHONY, ID 9.00
4. TOM WILLIAMS REXBURG, ID 7.00
JH BARREL RACING
Place Member Name City Points
1. AUBREE BERRY REXBURG, ID 16.00
2. MAKALE WEBSTER ST ANTHONY, ID 16.00
3. AUTUMN KLINGLER REXBURG, ID 15.00
4. BREELY ZUNDEL RIGBY, ID 15.00
5. SAIGE KLINGLER REXBURG, ID 13.00
6. JERZI BROWER (R) ST.ANTHONY, ID 8.00
7. EMMALIE TONKS TETONIA, ID 6.00
8. BROOKE FRAZIER IDAHO FALLS, ID 6.00
9. BLAKELEE SUTTON REXBURG, ID 6.00
10. KALLI JO LARSEN REXBURG, ID 3.00
11. BRYNLIE WEATHERSTON ST. ANTHONY, ID 3.00
12. JAKOBY JACOBS SUGAR CITY, ID 3.00
JH BREAKAWAY BOYS
Place Member Name City Points
1. RYLAN ERICKSON RIGBY, ID 10.00
2. STETSON HOFFMAN (R) BIG PINEY, WY 10.00
JH BREAKAWAY ROPING
Place Member Name City Points
1. CHARLY MILLER REXBURG, ID 10.00
2. BAILEY BOND RIGBY, ID 10.00
3. BRINLEE KELLY REXBURG, ID 9.00
4. BROOKE FRAZIER IDAHO FALLS, ID 8.00
JH CHUTE DOGGING
Place Member Name City Points
1. RYLAN ERICKSON RIGBY, ID 19.00
2. KRUZE TORGERSON ST ANTHONY, ID 10.00
3. DEIZEL WORTHEN MENAN, ID 9.00
4. WAYLON JAMES IDAHO FALLS, ID 8.00
JH GOAT TYING
Place Member Name City Points
1. JERZI BROWER (R) ST.ANTHONY, ID 17.50
2. CHARLY MILLER REXBURG, ID 17.00
3. JAKOBY JACOBS SUGAR CITY, ID 16.00
4. MAKALE WEBSTER ST ANTHONY, ID 13.50
5. AUTUMN KLINGLER REXBURG, ID 12.00
6. BRYNLIE WEATHERSTON ST. ANTHONY, ID 7.00
7. BAILEY BOND RIGBY, ID 7.00
8. BRYLIE MORTENSEN (R) REXBURG, ID 6.00
9. QUINCY GRIFFETH RIGBY, ID 4.00
10. AUBREE BERRY REXBURG, ID 3.00
11. MCKYNLI WORTHEN (R) MENAN, ID 3.00
12. RONIX WORTHEN (R) MENAN, ID 3.00
13. ADDILYN DAW (R) RIGBY, ID 1.00
JH GOAT TYING BOYS
Place Member Name City Points
1. PRESTON SAUNDERS BONDURANT, WY 20.00
2. GAVIN HUTCHINGS MONTEVIEW, ID 9.00
3. HAYDEN BRAY BIG PINEY, WY 9.00
4. KLAYTON ANDERSON REXBURG, ID 8.00
5. STETSON HOFFMAN (R) BIG PINEY, WY 8.00
JH POLE BENDING
Place Member Name City Points
1. JAKOBY JACOBS SUGAR CITY, ID 20.00
2. MAKALE WEBSTER ST ANTHONY, ID 16.00
3. JORDIE DAVIS SAINT ANTHONY, ID 16.00
4. BRYNLON NELSON RIGBY, ID 12.00
5. CHARLY MILLER REXBURG, ID 9.00
6. EMMALIE TONKS TETONIA, ID 9.00
7. KALLI JO LARSEN REXBURG, ID 6.00
8. AUBREE BERRY REXBURG, ID 5.00
9. BAILEY COOK (R) KELLY, WY 5.00
10. BURTON GROVER (R) SAINT ANTHONY, ID 4.00
11. BLAKELEE SUTTON REXBURG, ID 3.00
12. BRYLIE MORTENSEN (R) REXBURG, ID 2.00
13. BROOKE FRAZIER IDAHO FALLS, ID 2.00
14. JERZI BROWER (R) ST.ANTHONY, ID 1.00
JH TEAM ROPING
Place Member Name City Points
1. LJ SCHNEITER REXBURG, ID 10.00
2. KRUZE TORGERSON ST ANTHONY, ID 10.00