Event Leaders Listing


10-12 BOYS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name City Points $$ Won
1. TUCKER CORN PLAINS 64.00 878.40
2. HAYDEN WHEELER LOVINGTON 45.00 158.40
3. SAVINO FRANK FLOYD 41.00 499.20
4. BRADLEY BURRIS ELIDA 41.00 340.80
5. MADDUX SIERRA ROPESVILLE 23.00 0.00
6. KUTTER KIKER STANTON 20.00 115.20
7. MACEN SEGURA STANLEY 17.00 216.00
8. LOGAN PHILLIPS CARLSBAD 8.00 0.00
9. BODY FRAZE ROGERS 2.00 0.00
10-12 BOYS CALF TOUCHING
Place Member Name City Points $$ Won
1. TUCKER CORN PLAINS 47.00 782.40
2. BRADLEY BURRIS ELIDA 42.00 417.60
3. HAYDEN WHEELER LOVINGTON 40.00 235.20
4. SAVINO FRANK FLOYD 28.00 120.00
5. MACEN SEGURA STANLEY 14.00 153.60
6. LOGAN PHILLIPS CARLSBAD 9.00 57.60
7. KUTTER KIKER STANTON 5.00 0.00
8. BODY FRAZE ROGERS 4.00 0.00
9. MADDUX SIERRA ROPESVILLE 3.00 0.00
10-12 BOYS GOAT TYING
Place Member Name City Points $$ Won
1. BRADLEY BURRIS ELIDA 47.00 864.00
2. HAYDEN WHEELER LOVINGTON 36.00 312.00
3. TUCKER CORN PLAINS 25.00 96.00
4. KONNER EHRENBERG ANDREWS 8.00 0.00
5. MADDUX SIERRA ROPESVILLE 7.00 0.00
6. BODY FRAZE ROGERS 5.00 0.00
10-12 BOYS RIBBON ROPING
Place Member Name City Points $$ Won
1. TUCKER CORN PLAINS 64.00 868.80
2. BRADLEY BURRIS ELIDA 45.00 340.80
3. HAYDEN WHEELER LOVINGTON 39.00 187.20
4. SAVINO FRANK FLOYD 27.00 201.60
5. MADDUX SIERRA ROPESVILLE 15.00 96.00
6. KUTTER KIKER STANTON 10.00 67.20
7. LOGAN PHILLIPS CARLSBAD 9.00 86.40
8. MACEN SEGURA STANLEY 6.00 0.00
9. BODY FRAZE ROGERS 4.00 0.00
10-12 DOUBLE MUGGING
Place Member Name City Points $$ Won
1. BRADLEY BURRIS ELIDA 60.00 408.00
2. SAVINO FRANK FLOYD 58.00 403.20
3. TUCKER CORN PLAINS 35.00 556.80
4. HAYDEN WHEELER LOVINGTON 28.00 57.60
5. LOGAN PHILLIPS CARLSBAD 17.00 120.00
6. MADDUX SIERRA ROPESVILLE 16.00 187.20
7. KUTTER KIKER STANTON 10.00 67.20
8. MACEN SEGURA STANLEY 8.00 115.20
9. BODY FRAZE ROGERS 4.00 0.00
10-12 GIRLS BARRELS
Place Member Name City Points $$ Won
1. KINLEY WEAVER ODESSA 122.00 1584.00
2. RUTH JONES SPUR 90.00 391.20
3. MICAH ARNOLD HOBBS 90.00 499.20
4. SADIE REDDIN ABERNATHY 66.00 160.80
5. CHEYENNE BINKLEY ODESSA 62.00 62.40
6. BROOKLYN HODGES CLOVIS 61.00 177.60
7. SCOUT MCNEELY LUBBOCK 49.00 0.00
8. LETTIE CHAPMAN LUBBOCK 40.00 520.80
9. ELLA CASBEER MIDLAND 38.00 0.00
10. GRETCHEN PROCTOR LAMESA 31.00 240.00
11. ELIZABETH SCHOVAJSA WATER VALLEY 25.00 0.00
12. LONDON FAILS MIDLAND 24.00 100.80
13. SHAE RIOS MORIARTY 9.00 0.00
14. ADISYNN STRICKLAND LEVELLAND 4.00 0.00
15. IRIS MARTINEZ PLAINS 3.00 0.00
10-12 GIRLS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name City Points $$ Won
1. LETTIE CHAPMAN LUBBOCK 4.00 48.00
2. BROOKE ADAMS TAHOKA 3.00 72.00
3. SADIE REDDIN ABERNATHY 2.00 48.00
10-12 GIRLS GOAT TYING
Place Member Name City Points $$ Won
1. GRETCHEN PROCTOR LAMESA 69.00 974.40
2. KINLEY WEAVER ODESSA 62.00 566.40
3. RUTH JONES SPUR 57.00 0.00
4. SADIE REDDIN ABERNATHY 56.00 144.00
5. LETTIE CHAPMAN LUBBOCK 55.00 249.60
6. LONDON FAILS MIDLAND 33.00 0.00
7. ELIZABETH SCHOVAJSA WATER VALLEY 30.00 0.00
8. ELLA CASBEER MIDLAND 26.00 0.00
9. MICAH ARNOLD HOBBS 17.00 76.80
10. BROOKE ADAMS TAHOKA 12.00 158.40
11. SHAE RIOS MORIARTY 11.00 86.40
10-12 GIRLS POLE BENDING
Place Member Name City Points $$ Won
1. KINLEY WEAVER ODESSA 88.00 888.00
2. BROOKLYN HODGES CLOVIS 78.00 549.60
3. RUTH JONES SPUR 74.00 511.20
4. SADIE REDDIN ABERNATHY 72.00 280.80
5. SCOUT MCNEELY LUBBOCK 72.00 535.20
6. ELLA CASBEER MIDLAND 59.00 244.80
7. ELIZABETH SCHOVAJSA WATER VALLEY 42.00 0.00
8. CHEYENNE BINKLEY ODESSA 39.00 52.80
9. LETTIE CHAPMAN LUBBOCK 37.00 57.60
10. GRETCHEN PROCTOR LAMESA 33.00 194.40
11. MICAH ARNOLD HOBBS 23.00 0.00
12. LONDON FAILS MIDLAND 17.00 0.00
13. SHAE RIOS MORIARTY 7.00 100.80
10-12 STEER STOPPING
Place Member Name City Points $$ Won
1. BRADLEY BURRIS ELIDA 40.00 792.00
2. HAYDEN WHEELER LOVINGTON 26.00 216.00
3. KUTTER KIKER STANTON 12.00 96.00
4. MACEN SEGURA STANLEY 5.00 120.00
5. BODY FRAZE ROGERS 4.00 0.00
6. MADDUX SIERRA ROPESVILLE 3.00 0.00
7. LOGAN PHILLIPS CARLSBAD 2.00 0.00
12U TEAM ROPING (HD)
Place Member Name City Points $$ Won
1. HAYDEN WHEELER LOVINGTON 14.00 240.00
2. BRADLEY BURRIS ELIDA 10.00 144.00
3. KUTTER KIKER STANTON 3.00 72.00
12U TEAM ROPING (HL)
Place Member Name City Points $$ Won
1. BRADLEY BURRIS ELIDA 17.00 312.00
2. HAYDEN WHEELER LOVINGTON 10.00 144.00
13-15 BOYS TIE DOWN
Place Member Name City Points $$ Won
1. GUNNAR TIPTON DORA 34.00 513.00
2. CUTTER PAREO PORTALES 25.00 486.00
3. HENRY JONES SPUR 13.00 0.00
4. HARDY FRAZE ROGERS 4.00 54.00
5. NATHAN ALEXANDER LOVINGTON 2.00 0.00
13-15 BOYS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name City Points $$ Won
1. CUTTER PAREO PORTALES 37.00 772.20
2. GUNNAR TIPTON DORA 34.00 415.80
3. HENRY JONES SPUR 18.00 0.00
4. HARDY FRAZE ROGERS 13.00 81.00
13-15 BOYS RIBBON ROPING
Place Member Name City Points $$ Won
1. CUTTER PAREO PORTALES 30.00 378.00
2. GUNNAR TIPTON DORA 30.00 594.00
3. HARDY FRAZE ROGERS 13.00 0.00
4. HENRY JONES SPUR 12.00 81.00
13-15 CHUTE DOGGING
Place Member Name City Points $$ Won
1. CUTTER PAREO PORTALES 9.00 189.00
2. GUNNAR TIPTON DORA 9.00 108.00
3. HENRY JONES SPUR 3.00 0.00
13-15 GIRLS BARRELS
Place Member Name City Points $$ Won
1. CROSS KOEHLER CANYON 110.00 1506.60
2. C J LANE NEW HOME 103.00 1047.60
3. KYRIAN PHILLIPS ELIDA 94.00 488.70
4. KINZER SIMMONS LUBBOCK 86.00 723.60
5. HANNAH DRAGER ODESSA 65.00 148.50
6. MADISON HODGES CLOVIS 62.00 108.00
7. CASTIN VICKREY ADRIAN 54.00 121.50
8. MADISYN SCARBOROUGH LUBBOCK 53.00 0.00
9. CADENCE SMITH TEXICO 48.00 0.00
10. JAYDA GOODSON CLOVIS 42.00 59.40
11. CALLIE LOZANO LUBBOCK 35.00 0.00
12. KYLIE PHILLIPS CARLSBAD 34.00 170.10
13. MACY REED NEW HOME 23.00 0.00
14. KINLEY TERRY LUBBOCK 3.00 0.00
13-15 GIRLS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name City Points $$ Won
1. MADISON HODGES CLOVIS 48.00 761.40
2. CADENCE SMITH TEXICO 26.00 270.00
3. CASTIN VICKREY ADRIAN 25.00 307.80
4. JAYDA GOODSON CLOVIS 25.00 432.00
5. KYRIAN PHILLIPS ELIDA 7.00 0.00
13-15 GIRLS GOAT TYING
Place Member Name City Points $$ Won
1. CASTIN VICKREY ADRIAN 72.00 1166.40
2. HANNAH DRAGER ODESSA 47.00 113.40
3. C J LANE NEW HOME 45.00 162.00
4. CADENCE SMITH TEXICO 43.00 216.00
5. KYRIAN PHILLIPS ELIDA 29.00 0.00
6. MADISON HODGES CLOVIS 24.00 151.20
7. JAYDA GOODSON CLOVIS 21.00 97.20
13-15 GIRLS POLE BENDING
Place Member Name City Points $$ Won
1. CROSS KOEHLER CANYON 91.00 866.70
2. MADISON HODGES CLOVIS 89.00 302.40
3. JAYDA GOODSON CLOVIS 87.00 623.70
4. C J LANE NEW HOME 85.00 472.50
5. MADISYN SCARBOROUGH LUBBOCK 69.00 318.60
6. CADENCE SMITH TEXICO 68.50 332.10
7. CASTIN VICKREY ADRIAN 68.00 259.20
8. HANNAH DRAGER ODESSA 65.00 375.30
9. CALLIE LOZANO LUBBOCK 63.00 148.50
10. KYRIAN PHILLIPS ELIDA 51.50 216.00
11. MACY REED NEW HOME 21.00 0.00
12. KYLIE PHILLIPS CARLSBAD 14.00 0.00
13-15 TEAM ROPING (HD)
Place Member Name City Points $$ Won
1. CUTTER PAREO PORTALES 7.50 162.00
2. GUNNAR TIPTON DORA 3.00 81.00
13-15 TEAM ROPING (HL)
Place Member Name City Points $$ Won
1. HARDY FRAZE ROGERS 10.50 243.00
19 & U BOYS TIE DOWN
Place Member Name City Points $$ Won
1. TUCKER CORN PLAINS 33.00 432.00
2. CUTTER PAREO PORTALES 30.00 621.00
3. HENRY JONES SPUR 21.00 135.00
4. TROY TEAGUE TEXICO 16.00 243.00
5. RANKIN KIKER STANTON 6.00 0.00
6. MADDUX SIERRA ROPESVILLE 3.00 0.00
19 & U BOYS BREAKAWAY
Place Member Name City Points $$ Won
1. TROY TEAGUE TEXICO 32.00 702.00
2. CUTTER PAREO PORTALES 27.00 513.00
3. HENRY JONES SPUR 15.00 0.00
4. RANKIN KIKER STANTON 5.00 81.00
5. JAKE GILBERT CLOVIS 4.00 0.00
19 & U BOYS OPT. TIE DOWN
Place Member Name City Points $$ Won
1. CUTTER PAREO PORTALES 6.00 594.00
2. HENRY JONES SPUR 4.00 0.00
3. TUCKER CORN PLAINS 2.00 27.00
19 & U BOYS RIBBON ROPING
Place Member Name City Points $$ Won
1. CUTTER PAREO PORTALES 37.00 594.00
2. TROY TEAGUE TEXICO 25.00 432.00
3. HENRY JONES SPUR 11.00 0.00
4. JAKE GILBERT CLOVIS 8.00 54.00
5. RANKIN KIKER STANTON 6.00 108.00
19 & U GIRLS BARRELS
Place Member Name City Points $$ Won
1. CIERRA RIMER GARDENDALE 110.00 1549.80
2. C J LANE NEW HOME 84.00 318.60
3. SKYLER JOBE MIDLAND 72.00 475.20
4. KINZER SIMMONS LUBBOCK 66.00 0.00
5. KELSEY MORROW AMARILLO 52.00 0.00
6. CALLIE LOZANO LUBBOCK 44.00 86.40
7. CARLEE HALL WOLFFORTH 37.00 0.00
8. SHACIE MARR TULAROSA 29.00 410.40
9. MACY REED NEW HOME 27.00 108.00
10. SCARLETT GILBERT CLOVIS 19.00 0.00
11. SHAEDEN MARR TULAROSA 17.00 148.50
12. BROOKLYN LOZANO LUBBOCK 11.00 145.80
13. JAYDA GOODSON CLOVIS 7.00 0.00
14. KEYLEE CROWDER ROPESVILLE 5.00 0.00
15. KINLEY TERRY LUBBOCK 2.00 0.00
19 & U GIRLS BREAKAWAY
Place Member Name City Points $$ Won
1. JACLYN MCNEELY LUBBOCK 48.00 712.80
2. KAYLEE STROUD LUBBOCK 28.00 162.00
3. CASTIN VICKREY ADRIAN 21.50 313.20
4. SHAEDEN MARR TULAROSA 11.00 162.00
5. EVANN SEGURA STANLEY 6.00 97.20
6. KEYLEE CROWDER ROPESVILLE 4.00 108.00
7. SHACIE MARR TULAROSA 4.00 0.00
8. CIERRA RIMER GARDENDALE 3.50 0.00
19 & U GIRLS GOAT TYING
Place Member Name City Points $$ Won
1. JACLYN MCNEELY LUBBOCK 80.50 1271.70
2. CASTIN VICKREY ADRIAN 61.00 151.20
3. KAYLEE STROUD LUBBOCK 48.50 618.30
4. CARLEE HALL WOLFFORTH 34.00 0.00
5. KELSEY MORROW AMARILLO 28.00 0.00
6. CIERRA RIMER GARDENDALE 24.00 0.00
7. SHACIE MARR TULAROSA 15.00 86.40
8. KEYLEE CROWDER ROPESVILLE 12.00 86.40
9. SKYLER JOBE MIDLAND 7.00 0.00
10. BROOKLYN LOZANO LUBBOCK 5.00 0.00
11. MACY REED NEW HOME 2.00 0.00
19 & U GIRLS POLE BENDING
Place Member Name City Points $$ Won
1. JACLYN MCNEELY LUBBOCK 82.00 801.90
2. SKYLER JOBE MIDLAND 72.00 437.40
3. CIERRA RIMER GARDENDALE 68.00 626.40
4. CROSS KOEHLER CANYON 60.00 232.20
5. CARLEE HALL WOLFFORTH 59.00 415.80
6. CALLIE LOZANO LUBBOCK 59.00 175.50
7. KELSEY MORROW AMARILLO 36.00 0.00
8. SCARLETT GILBERT CLOVIS 34.00 0.00
9. BROOKLYN LOZANO LUBBOCK 26.00 453.60
10. KAYLEE STROUD LUBBOCK 14.00 97.20
11. SHAEDEN MARR TULAROSA 13.00 0.00
12. MACY REED NEW HOME 7.00 0.00
19 & U OPT. GIRLS BREAKAWAY
Place Member Name City Points $$ Won
1. CASTIN VICKREY ADRIAN 7.00 216.00
2. KAYLEE STROUD LUBBOCK 7.00 108.00
19 & U TEAM ROPING (HD)
Place Member Name City Points $$ Won
1. CUTTER PAREO PORTALES 39.00 577.80
2. MACEN SEGURA STANLEY 8.00 97.20
3. RANKIN KIKER STANTON 7.00 189.00
4. KUTTER KIKER STANTON 3.00 81.00
5. BRADLEY BURRIS ELIDA 1.00 27.00
19 & U TEAM ROPING (HL)
Place Member Name City Points $$ Won
1. GUNNAR TIPTON DORA 21.00 307.80
2. HARDY FRAZE ROGERS 14.00 162.00
3. EVANN SEGURA STANLEY 8.00 97.20
4. TROY TEAGUE TEXICO 5.00 135.00
5. RANKIN KIKER STANTON 4.00 108.00
6 & U POLE BENDING
Place Member Name City Points $$ Won
1. MAYCEE WARE TEXICO 97.00 720.00
2. HADLEY WHEELER LOVINGTON 97.00 772.20
3. LOUANN PAREO PORTALES 71.00 90.00
4. RANDEN RILEY ARTESIA 70.00 347.40
5. SCARLETT GILBERT CLOVIS 56.00 131.40
6. KENNEDY HINTZ ELIDA 53.00 0.00
7. SUSANNAH JONES SPUR 27.00 0.00
8. CHEVIE FAILS MIDLAND 24.00 0.00
9. HAZEE TOWNSEND STANTON 12.00 0.00
10. KYLER PAIGE CANYON 6.00 0.00
11. KENLEY LEWIS CLOVIS 3.00 0.00
6 & UNDER BARRELS
Place Member Name City Points $$ Won
1. MAYCEE WARE TEXICO 101.00 770.40
2. HADLEY WHEELER LOVINGTON 100.00 658.80
3. RANDEN RILEY ARTESIA 75.00 367.20
4. LOUANN PAREO PORTALES 73.00 115.20
5. KENNEDY HINTZ ELIDA 51.00 0.00
6. SCARLETT GILBERT CLOVIS 45.00 0.00
7. CHEVIE FAILS MIDLAND 37.00 0.00
8. PEYTON FRANK FLOYD 33.00 57.60
9. HAZEE TOWNSEND STANTON 32.00 255.60
10. SUSANNAH JONES SPUR 28.00 0.00
11. KYLER PAIGE CANYON 4.00 0.00
12. KENLEY LEWIS CLOVIS 2.00 0.00
13. PAISLEY SCHOVAJSA WATER VALLEY 1.00 0.00
6 & UNDER GOAT RIBBON PULLING
Place Member Name City Points $$ Won
1. HADLEY WHEELER LOVINGTON 102.00 808.20
2. MAYCEE WARE TEXICO 100.00 784.80
3. LOUANN PAREO PORTALES 79.00 185.40
4. SCARLETT GILBERT CLOVIS 70.00 108.00
5. RANDEN RILEY ARTESIA 60.00 324.00
6. KENNEDY HINTZ ELIDA 47.00 0.00
7. SUSANNAH JONES SPUR 39.00 0.00
8. PEYTON FRANK FLOYD 36.00 0.00
9. CHEVIE FAILS MIDLAND 19.00 0.00
10. HAZEE TOWNSEND STANTON 8.00 0.00
11. KYLER PAIGE CANYON 5.00 0.00
12. KENLEY LEWIS CLOVIS 2.00 0.00
13. PAISLEY SCHOVAJSA WATER VALLEY 1.00 0.00
7-9 BOYS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name City Points $$ Won
1. KNOX CORN PLAINS 36.00 600.60
2. JAKE GILBERT CLOVIS 19.00 315.00
3. JASE BURRIS ELIDA 16.00 0.00
4. LIAM OLGUIN ARTESIA 12.00 105.00
5. WALKER REGION CARLSBAD N 12.00 134.40
7-9 BOYS GOAT TYING
Place Member Name City Points $$ Won
1. KNOX CORN PLAINS 59.00 987.00
2. JASE BURRIS ELIDA 46.00 273.00
3. JAKE GILBERT CLOVIS 42.00 105.00
4. WALKER REGION CARLSBAD N 22.00 0.00
5. LIAM OLGUIN ARTESIA 14.00 0.00
7-9 BOYS RIBBON ROPING
Place Member Name City Points $$ Won
1. KNOX CORN PLAINS 29.00 525.00
2. JASE BURRIS ELIDA 26.00 336.00
3. JAKE GILBERT CLOVIS 12.00 252.00
4. WALKER REGION CARLSBAD N 3.00 0.00
7-9 GIRLS BARRELS
Place Member Name City Points $$ Won
1. JAYCEE WARE TEXICO 100.00 1008.00
2. PAYZLEE WARE TRXICO 80.00 592.20
3. STEELEY MOORE HART 74.50 310.80
4. MADDY STROUD LUBBOCK 61.00 0.00
5. BROOKLYN DRAGER ODESSA 58.00 176.40
6. JETTIE JONES SPUR 40.00 0.00
7. SCARLET BINKLEY ODESSA 39.00 67.20
8. BRENLYNN EHRENBERG ANDREWS 25.00 0.00
9. KATY KIKER STATNTON 21.00 0.00
7-9 GIRLS BREAKAWAY ROPING
Place Member Name City Points $$ Won
1. STEELEY MOORE HART 16.00 252.00
2. JAYCEE WARE TEXICO 8.00 168.00
7-9 GIRLS GOAT TYING
Place Member Name City Points $$ Won
1. MADDY STROUD LUBBOCK 78.00 903.00
2. JAYCEE WARE TEXICO 59.00 462.00
3. STEELEY MOORE HART 52.00 226.80
4. JETTIE JONES SPUR 36.00 0.00
5. PAYZLEE WARE TRXICO 30.00 0.00
6. BROOKLYN DRAGER ODESSA 24.00 67.20
7. BRENLYNN EHRENBERG ANDREWS 7.00 0.00
7-9 GIRLS POLE BENDING
Place Member Name City Points $$ Won
1. MADDY STROUD LUBBOCK 90.00 886.20
2. JAYCEE WARE TEXICO 67.00 302.40
3. JETTIE JONES SPUR 60.00 67.20
4. BROOKLYN DRAGER ODESSA 60.00 449.40
5. PAYZLEE WARE TRXICO 59.00 134.40
6. STEELEY MOORE HART 42.00 75.60
7. SCARLET BINKLEY ODESSA 40.00 67.20
8. KATY KIKER STATNTON 38.00 260.40
9. BRENLYNN EHRENBERG ANDREWS 24.00 0.00
7-9 STEER BREAKAWAY ROPING
Place Member Name City Points $$ Won
1. KNOX CORN PLAINS 49.00 617.40
2. LIAM OLGUIN ARTESIA 48.00 407.40
3. JASE BURRIS ELIDA 28.00 294.00
4. STEELEY MOORE HART 16.00 100.80
5. PAYZLEE WARE TRXICO 8.00 100.80
6. JAKE GILBERT CLOVIS 6.00 75.60
7. JAYCEE WARE TEXICO 6.00 0.00