All Around Leaders Listing

(R) Denotes a Rookie

Girls 7-9
Place Member Name City Points $$ Won
1. ANISTYN ABEL HOBBS 327.00 3418.08
2. BAYE BOUTWELL CLINT 252.00 2462.28
3. TAILYN KIMBLE CLAYTON 209.00 1075.20
4. BROOKE ADAMS TAHOKA 170.00 441.00
5. CAYLEE POPE NARA VISA 140.00 439.92
6. REMY WILHITE (R) CLOVIS 133.00 137.52
7. MADDY STROUD (R) LUBBOCK 84.00 0.00
8. PAISLEE STOVALL (R) CANYON 54.00 0.00
9. KENNIS SAULSBERRY (R) MAGDALENA 38.00 0.00
10. JAYCEE WARE (R) TEXICO 25.00 75.60
Boys 7-9
Place Member Name City Points $$ Won
1. GAGE JOURDAN BIG SPRING 363.00 3996.09
2. CREED BUSBY AMARILLO 352.00 3636.63
3. CROSS FIGG CLOVIS 259.00 2725.35
4. TRIP SAULSBERRY MAGDALENA 158.00 613.20
5. CUTTER BURNEY FRIONA 139.00 1143.81
6. TATE WEST CARLSBAD 120.00 252.00
7. LOGAN PHILLIPS CARLSBAD 116.00 316.50
8. KNOX CORN (R) PLAINS 73.00 277.44
9. TYAN GONZALES PERALTA 54.00 181.56
10. TUCKER CORN PLAINS 48.00 199.98
6 & UNDER
Place Member Name City Points $$ Won
1. PEYTON GIBBONS BAYFIELD 237.00 1826.10
2. JOSLYN KIMBLE CLAYTON 220.00 1446.30
3. BRISTAL BUSBY AMARILLO 204.00 1159.20
4. JASE BURRIS ELIDA 181.00 693.00
5. JAKE GILBERT CLOVIS 128.00 259.20
6. LOUANN PAREO PORTALES 76.00 0.00
7. PAYZLEE WARE TRXICO 53.00 86.40
8. MAKENNA NUNN ALAMOGORDO 35.00 0.00
9. TREVIN KIMBLE CLAYTON 28.00 0.00
10. MAYCEE WARE TEXICO 15.00 0.00
Girls 19 & U
Place Member Name City Points $$ Won
1. RYLEE ABEL HOBBS 318.00 3452.67
2. PAIGE MAGBY CARLSBAD 240.00 1328.22
3. MATTIE NIXON NARA VISA 179.00 1405.65
4. BROOKLYN LOZANO LUBBOCK 172.00 2566.08
5. HAILEE MARTINEZ LOVINGTON 140.00 302.40
6. CHEYENNE FAIR CARLSBAD 133.00 356.16
7. JAYDEN HERRINGTON HOBBS 130.00 893.43
8. EVANN SEGURA STANLEY 113.50 1013.43
9. MORGAN NORTHCUTT HOBBS 90.00 742.32
10. TEAGAN MILLER ARTESIA 84.00 723.60
11. JACEE BURNEY FRIONA 70.50 389.10
12. KYE SAULSBERRY MAGADALENA 61.00 75.60
13. RYLEE STRICKLAND ARTESIA 59.00 384.84
14. LANDREE BENNETT CLOVIS 35.00 0.00
15. CASTIN VICKREY CLOVIS 28.00 0.00
16. RIETTA LYNN STEPHENS FLOYD 13.00 0.00
17. MORGAN ADDISON TAHOKA 6.00 0.00
18. KYLIE PHILLIPS CARLSBAD 6.00 0.00
Boys 19 & U
Place Member Name City Points $$ Won
1. BROGAN RANKIN ROARING SPRINGS 346.00 4288.45
2. KADIN BABB LOVINGTON 262.00 1980.27
3. T.K. BURTON ELIDA 215.00 1975.41
4. HAYDEN POWELL ROGERS 206.00 3111.48
5. KYAN WILHITE CLOVIS 205.00 2050.81
6. DILLON MATHIS AMISTAD 166.00 1106.73
7. COLTEN RUNYAN MELROSE 144.00 1217.10
8. JERYN ELLERD LEVELLAND 143.00 1490.83
9. JORDAN WILHITE CANYON 117.00 849.43
10. KRISTIAN WILHITE CANYON 110.50 362.88
11. TRENT WOOD PORTALES 108.00 1436.94
12. TRENTON HUBER CARLSBAD 90.00 255.12
13. COLTER FIGG CLOVIS 84.00 1557.36
14. KUTTER BABB LOVINGTON 81.00 670.42
15. DAWSON MATHIS AMISTAD 79.00 421.20
16. CADEN CARVER ABERNATHY 73.00 532.18
17. BRAIDEN FAIR CARLSBAD 60.00 97.20
18. TROY TEAGUE TEXICO 54.00 296.73
19. HAYDEN STRICKLAND ARTESIA 53.50 97.20
20. BROCK BOUTWELL CLINT 46.00 540.96
21. CAMERON FULFUR JAL 45.00 610.72
22. KENDAHL WORKHEISER CLOVIS 45.00 530.29
23. BRADLEY BURRIS ELIDA 38.00 321.30
24. CADE FIGG CLOVIS 36.00 659.88
25. COLE NORTHCUTT HOBBS 28.00 468.42
26. KELTON CARVER ABERNATHY 12.00 123.55
27. TREYDEN GONZALES PERALTA 7.00 97.20
28. KALYNN KIRK PORTALES 6.00 0.00
Girls 13-15
Place Member Name City Points $$ Won
1. RYLEE ABEL (R) HOBBS 360.00 5094.54
2. KAYLEE STROUD LUBBOCK 214.50 2103.60
3. EVANN SEGURA STANLEY 184.50 2148.48
4. TEAGAN MILLER (R) ARTESIA 171.50 1447.20
5. MORGAN NORTHCUTT HOBBS 168.50 1067.94
6. C J LANE (R) NEW HOME 146.50 461.88
7. CARLEE HALL WOLFFORTH 115.00 375.24
8. MACKENZIE COHAN ROPESVILLE 82.00 135.00
9. MORGAN ADDISON TAHOKA 68.50 610.20
10. KYE SAULSBERRY (R) MAGADALENA 64.00 140.40
11. CHRISTIE MOORE MIDLAND 49.00 97.20
12. SHAYLEE NASH MULESHOE 33.00 0.00
13. STEELEY COLLIER (R) HERMLEIGH 22.00 0.00
Boys 13-15
Place Member Name City Points $$ Won
1. BROGAN RANKIN ROARING SPRINGS 326.00 4331.34
2. WALKER DENNIS (R) SHALLOWATER 257.00 1591.92
3. HAYDEN MULLINS TATUM 230.00 2140.92
4. KUTTER BABB LOVINGTON 214.00 1114.20
5. CADE FIGG (R) CLOVIS 203.50 1919.70
6. MASON CARTWRIGHT CARLSBAD 202.00 1568.34
7. JERYN ELLERD (R) LEVELLAND 200.50 2055.18
8. COLTEN RUNYAN MELROSE 198.00 1520.52
9. DILLON MATHIS AMISTAD 179.00 1311.30
10. CADEN CARVER ABERNATHY 127.00 1171.74
11. TRENTON HUBER CARLSBAD 81.00 59.40
12. TRISTON LEWIS CLOVIS 80.00 491.70
13. CAMERON FULFUR JAL 72.00 988.80
14. TROY TEAGUE TEXICO 61.00 129.60
15. KALYNN KIRK PORTALES 33.00 351.00
16. SAMMY BALSAMO PENASCO 15.00 0.00
17. MORGAN ADAMS TAOS 15.00 0.00
Girls 10-12
Place Member Name City Points $$ Won
1. JACEE BURNEY FRIONA 421.00 3621.76
2. RYLEE STRICKLAND ARTESIA 394.00 3390.87
3. JORGIA NIXON NARA VISA 345.50 2952.30
4. CASTIN VICKREY CLOVIS 332.00 2307.50
5. HAILEE MARTINEZ LOVINGTON 254.00 1154.10
6. LANDREE BENNETT (R) CLOVIS 242.00 1089.91
7. HAYSLEE FAIR (R) CARLSBAD 183.00 351.03
8. KYLIE PHILLIPS CARLSBAD 171.00 223.80
9. HAYDEN WEST CARLSBAD 154.00 52.80
10. CALLIE LOZANO LUBBOCK 142.00 327.27
11. MADISON RENNIE CARLSBAD 127.00 166.20
12. RIETTA LYNN STEPHENS FLOYD 49.00 96.00
13. KELLYANNA DOSTER (R) LEVELLAND 33.00 0.00
14. MICHELLE MOORE MIDLAND 7.00 0.00
Boys 10-12
Place Member Name City Points $$ Won
1. KYAN WILHITE CLOVIS 514.00 6488.90
2. MYLES NIXON (R) NARA VISA 380.50 3492.52
3. BROCK BOUTWELL CLINT 329.50 2886.90
4. DAWSON MATHIS AMISTAD 322.50 2812.77
5. GUNNAR TIPTON DORA 310.00 2639.10
6. BRADLEY BURRIS (R) ELIDA 234.00 1423.80
7. CUTTER PAREO PORTALES 188.00 631.20
8. COLE NORTHCUTT HOBBS 179.00 1294.05
9. HOLDEN PERSER TATUM 166.00 355.20
10. TREYDEN GONZALES PERALTA 155.50 1465.52
11. MACEN SEGURA (R) STANLEY 141.00 456.00
12. HAYDEN STRICKLAND ARTESIA 136.00 260.34
13. RYLAN SMITH SMYER 127.00 1501.02
14. LEVI SASSER LEVELLAND 105.00 1415.34
15. KELTON CARVER ABERNATHY 76.00 535.20
16. BRAIDEN FAIR CARLSBAD 71.50 218.40
17. HENRY JONES SPUR 18.00 57.60