Scores Listing for Sweetwater #4(10/29/2023-SWEETWATER TX)

Results as of 06/07/2024 @ 09:23

(N/M)=Non-Member
(HD)=Header/Roper (HL)=Heeler/Runner

13-15 DALLY TR
Place Member Name City Time Points $ Won
1. LOESCH, AVA (HL) BIG SPRING, TX 100.000 0.00 50.00
2. WALKER, HOLT (HL) ACKERLY, TX 100.000 0.00 50.00
3. WALKER, HOLT (HL) ACKERLY, TX 100.000 0.00 50.00
4. WEEKLEY, BLAKE (HD) BOERNE, TX 100.000 0.00 50.00
5. MCELWEE, AUDREY (HD) LAMESA, TX 100.000 0.00 50.00
6. WEEKLEY, BLAKE (HD) BOERNE, TX 100.000 0.00 50.00
16-19 DALLY TR
Place Member Name City Time Points $ Won
1. BURTON, HONDO (HL) SWEETWATER, TX 100.000 0.00 50.00
2. BURTON, HEGAN (HL) SWEETWATER, TX 100.000 0.00 50.00
3. ROBERTSON, LOGAN (HL) SANTA ANNA, TX 100.000 0.00 50.00
4. BURTON, HONDO (HD) SWEETWATER, TX 100.000 0.00 50.00
5. BURTON, HEGAN (HD) SWEETWATER, TX 100.000 0.00 50.00
6. WHITE, KAMERYN (HD) STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 50.00
8U BARRELS
Place Member Name City Time Points $ Won
1. JAMESON, JORDYN CARLSBAD, TX 17.689 10.00 180.00
2. CANERDAY, RIATTA BALLINGER, TX 18.016 9.00 0.00
3. BELL, KIMBER VAN HORN, TX 18.682 8.00 0.00
4. SCHMIDT, BERKLEY GAIL 34.489 7.00 0.00
8U BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points $ Won
1. BELL, KIMBER VAN HORN, TX 9.710 10.00 160.00
2. CANERDAY, RIATTA BALLINGER, TX 100.000 0.00 0.00
3. JAMESON, JORDYN CARLSBAD, TX 100.000 0.00 0.00
4. LOESCH, PISTOL BIG SPRING 100.000 0.00 0.00
8U DOUBLE MUGGING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. LOESCH, PISTOL BIG SPRING 100.000 0.00 40.00
2. JAMESON, JORDYN CARLSBAD, TX 100.000 0.00 40.00
8U GOAT TYING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. JAMESON, JORDYN CARLSBAD, TX 15.220 10.00 135.00
2. CANERDAY, RIATTA BALLINGER, TX 16.470 9.00 90.00
3. LOESCH, PISTOL BIG SPRING 19.860 8.00 0.00
4. BELL, KIMBER VAN HORN, TX 22.650 7.00 0.00
5. BURTON, HATTIE JO SWEETWATER, TX 28.740 6.00 0.00
8U POLE BENDING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. JAMESON, JORDYN CARLSBAD, TX 21.583 10.00 135.00
2. CANERDAY, RIATTA BALLINGER, TX 22.515 9.00 90.00
3. BELL, KIMBER VAN HORN, TX 23.117 8.00 0.00
4. SCHMIDT, BERKLEY GAIL 39.212 7.00 0.00
5. LOESCH, PISTOL BIG SPRING 100.000 0.00 0.00
912 COED JP DM
Place Member Name City Time Points $ Won
1. CAVATAIO, CAUL LINDALE, TX 13.400 10.00 120.00
2. BELL, CORY VAN HORN, TX 14.130 9.00 0.00
3. WORKMAN, ROAN POST, TX 15.880 8.00 0.00
B0912 BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points $ Won
1. WORKMAN, ROAN POST, TX 5.730 10.00 160.00
2. CAVATAIO, CAUL LINDALE, TX 9.470 9.00 0.00
3. FRIESENHAHN, CASH SAN ANTONIO, TX 14.260 8.00 0.00
4. BELL, CORY VAN HORN, TX 15.910 7.00 0.00
B0912 TIE-DOWN CR
Place Member Name City Time Points $ Won
1. FRIESENHAHN, CASH SAN ANTONIO, TX 19.700 10.00 160.00
2. CAVATAIO, CAUL LINDALE, TX 24.720 9.00 0.00
3. BELL, CORY VAN HORN, TX 27.170 8.00 0.00
4. WORKMAN, ROAN POST, TX 100.000 0.00 0.00
B1315 BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points $ Won
1. EAKIN, DEVON PECOS, TX 2.730 10.00 150.00
2. LAWRENCE, HUNTER COMANCHE, TX 3.310 9.00 100.00
3. WALKER, HOLT ACKERLY, TX 4.020 8.00 0.00
4. FUCHS, RUSTYN BRADY 6.900 7.00 0.00
5. BOEGNER, TRENT STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
B1315 JP TIE-DOWN CR
Place Member Name City Time Points $ Won
1. FUCHS, RUSTYN BRADY 100.000 0.00 50.00
2. EAKIN, DEVON PECOS, TX 100.000 0.00 50.00
3. BOEGNER, TRENT STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 50.00
4. BEGEMAN, JAXON (N/M) ELECTRA, TX 100.000 0.00 50.00
5. WALKER, HOLT ACKERLY, TX 100.000 0.00 50.00
B1315 TIE-DOWN CR
Place Member Name City Time Points $ Won
1. EAKIN, DEVON PECOS, TX 10.860 10.00 180.00
2. LAWRENCE, HUNTER COMANCHE, TX 18.340 9.00 120.00
3. WALKER, HOLT ACKERLY, TX 22.680 8.00 0.00
4. FUCHS, RUSTYN BRADY 26.250 7.00 0.00
5. BEGEMAN, JAXON (N/M) ELECTRA, TX 100.000 0.00 0.00
6. BOEGNER, TRENT STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
B1619 JP TIE DOWN
Place Member Name City Time Points $ Won
1. SHELTON, JAKE KRUM, TX 10.320 10.00 216.00
2. SMITH, TUCKER EARLY, TX 11.500 9.00 144.00
3. BURTON, HONDO SWEETWATER, TX 22.590 8.00 0.00
4. ROBERTSON, LOGAN SANTA ANNA, TX 100.000 0.00 0.00
5. POWLEDGE, RENDON GRANDVIEW 100.000 0.00 0.00
6. EAKIN, WYATT VERNON, TX 100.000 0.00 0.00
B1619 STEER WRESTLI
Place Member Name City Time Points $ Won
1. SHELTON, JAKE KRUM, TX 4.760 10.00 100.00
2. WHITT, LANE STEPHENVILLE 100.000 0.00 0.00
B1619 TIE DOWN CR
Place Member Name City Time Points $ Won
1. POWLEDGE, RENDON GRANDVIEW 8.870 10.00 216.00
2. ROBERTSON, LOGAN SANTA ANNA, TX 11.860 9.00 144.00
3. EAKIN, WYATT VERNON, TX 13.050 8.00 0.00
4. SHELTON, JAKE KRUM, TX 14.010 7.00 0.00
5. BURTON, HONDO SWEETWATER, TX 18.020 6.00 0.00
6. SMITH, TUCKER EARLY, TX 100.000 0.00 0.00
B912 DOUBLE MUGGING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. CAVATAIO, CAUL LINDALE, TX 13.170 10.00 160.00
2. FRIESENHAHN, CASH SAN ANTONIO, TX 13.440 9.00 0.00
3. BELL, CORY VAN HORN, TX 14.120 8.00 0.00
4. WORKMAN, ROAN POST, TX 17.530 7.00 0.00
G0912 BARRELS
Place Member Name City Time Points $ Won
1. HARDIN, ADLEY NEWCASTLE 17.019 10.00 189.00
2. HAWKINS, HAYVA BOYD, TX 17.544 9.00 126.00
3. SPRINGER, RAYLEE BRADY, TX 17.771 8.00 0.00
4. RADER, MCKYNZIE ODESSA 18.424 7.00 0.00
5. WATTS, WHITLEY BOERNE 19.271 6.00 0.00
6. GENTRY, RILEY DENTON, TX 24.800 5.00 0.00
7. POE, DEEDRIA ODESSA 100.000 0.00 0.00
G0912 BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points $ Won
1. HAWKINS, HAYVA BOYD, TX 2.990 10.00 180.00
2. GENTRY, RILEY DENTON, TX 3.520 9.00 0.00
3. LOESCH, ABBY KATE BIG SPRING 100.000 0.00 0.00
4. SPRINGER, RAYLEE BRADY, TX 100.000 0.00 0.00
G0912 GOAT TYING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. HAWKINS, HAYVA BOYD, TX 8.690 10.00 135.00
2. KENDRICK, MAYSA COLORADO CITY 11.000 9.00 90.00
3. LOESCH, ABBY KATE BIG SPRING 12.660 8.00 0.00
4. GENTRY, RILEY DENTON, TX 14.060 7.00 0.00
5. SPRINGER, RAYLEE BRADY, TX 25.290 6.00 0.00
G0912 JP BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points $ Won
1. HAWKINS, HAYVA BOYD, TX 3.140 10.00 135.00
2. LOESCH, ABBY KATE BIG SPRING 100.000 0.00 0.00
3. GENTRY, RILEY DENTON, TX 100.000 0.00 0.00
G0912 POLE BENDING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. HARDIN, ADLEY NEWCASTLE 22.963 10.00 135.00
2. WATTS, WHITLEY BOERNE 26.760 9.00 90.00
3. HAWKINS, HAYVA BOYD, TX 27.422 8.00 0.00
4. GENTRY, RILEY DENTON, TX 29.086 7.00 0.00
5. SPRINGER, RAYLEE BRADY, TX 100.000 0.00 0.00
G1315 BARRELS
Place Member Name City Time Points $ Won
1. MCFADDEN, MOLLY LORAINE, TX 16.751 10.00 234.00
2. BAUER, STONEY (N/M) MINGUS, TX 17.393 0.00 175.50
3. LOESCH, AVA BIG SPRING, TX 17.497 8.00 117.00
4. AVILAS, ALEXA DUBLIN 17.700 7.00 58.50
5. DREW, TALON COMANCHE, TX 17.885 6.00 0.00
6. SCHMIDT, ADDISON GAIL 18.037 5.00 0.00
7. SPRINGER, RILYNN REIN BRADY, TX 18.090 4.00 0.00
8. KINGTON, PAYTON PECOS 18.842 3.00 0.00
9. AVILAS, MYA DUBLIN 23.113 2.00 0.00
10. HOLMS, DLAINEY CROWLEY, TX 23.215 1.00 0.00
11. CANERDAY, MESA BALLINGER, TX 23.644 0.00 0.00
12. WEEKLEY, BLAKE BOERNE 100.000 0.00 0.00
13. BEAVERS, SALLY COLORADO CITY 100.000 0.00 0.00
G1315 BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points $ Won
1. AUTREY, ACEY ABILENE, TX 3.210 10.00 180.00
2. WEEKLEY, BLAKE BOERNE 3.220 9.00 120.00
3. CANERDAY, MESA BALLINGER, TX 5.340 8.00 0.00
4. SPRINGER, RILYNN REIN BRADY, TX 100.000 0.00 0.00
5. AVILAS, MYA DUBLIN 100.000 0.00 0.00
6. LOESCH, AVA BIG SPRING 100.000 0.00 0.00
G1315 GOAT TYING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. AUTREY, ACEY ABILENE, TX 6.600 10.00 216.00
2. MCELWEE, AUDREY LAMESA, TX 7.330 9.00 144.00
3. LOESCH, AVA BIG SPRING 8.500 8.00 0.00
4. MCELWEE, JESSIE LAMESA, TX 8.630 7.00 0.00
5. BAUER, STONEY (N/M) MINGUS, TX 10.520 0.00 0.00
6. SPRINGER, RILYNN REIN BRADY, TX 10.710 5.00 0.00
7. MCCREA, CARLEIGH STERLING CITY 12.260 4.00 0.00
8. CANERDAY, MESA BALLINGER, TX 24.000 3.00 0.00
G1315 JP BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points $ Won
1. LOESCH, AVA BIG SPRING 2.460 10.00 100.00
2. WEEKLEY, BLAKE BOERNE 100.000 0.00 0.00
G1315 POLE BENDING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. WEEKLEY, BLAKE BOERNE 21.794 10.00 189.00
2. KINGTON, PAYTON PECOS 22.790 9.00 126.00
3. SPRINGER, RILYNN REIN BRADY, TX 25.786 8.00 0.00
4. AVILAS, ALEXA DUBLIN 26.000 7.00 0.00
5. DREW, TALON COMANCHE, TX 26.332 6.00 0.00
6. BAUER, STONEY (N/M) MINGUS, TX 26.443 0.00 0.00
7. SCHMIDT, ADDISON GAIL 27.202 4.00 0.00
G1619 BARRELS
Place Member Name City Time Points $ Won
1. WILSON, SAVANNAH MIDLAND, TX 17.131 10.00 189.00
2. DREW, TAYLOR COMANCHE, TX 17.442 9.00 126.00
3. MCCOY, KALLI GOLDTHWAITE 17.717 8.00 0.00
4. SCHMIDT, KAMBELL GAIL 17.767 7.00 0.00
5. WHITE, KAMERYN STEPHENVILLE, TX 22.311 6.00 0.00
6. WOOD, REESE MIDLAND 22.786 5.00 0.00
7. LAWRENCE, ABBEY COMANCHE, TX 23.057 4.00 0.00
G1619 BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points $ Won
1. MCCOY, KALLI GOLDTHWAITE 5.420 10.00 240.00
2. DREW, TAYLOR COMANCHE, TX 100.000 0.00 0.00
3. WHITE, KAMERYN STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
4. AUTREY, ALLI ABILENE, TX 100.000 0.00 0.00
G1619 GOAT TYING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. WHITE, KAMERYN STEPHENVILLE, TX 6.680 10.00 180.00
2. WILSON, SAVANNAH MIDLAND, TX 7.500 9.00 0.00
3. WOOD, REESE MIDLAND 9.000 8.00 0.00
4. AUTREY, ALLI ABILENE, TX 100.000 0.00 0.00
G1619 JP BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points $ Won
1. WHITE, KAMERYN STEPHENVILLE, TX 3.460 10.00 120.00
2. AUTREY, ALLI ABILENE, TX 100.000 0.00 0.00
G1619 POLE BENDING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. WILSON, SAVANNAH MIDLAND, TX 21.193 10.00 135.00
2. MCCOY, KALLI GOLDTHWAITE 21.369 9.00 90.00
3. SCHMIDT, KAMBELL GAIL 22.022 8.00 0.00
4. DREW, TAYLOR COMANCHE, TX 22.091 7.00 0.00
5. LAWRENCE, ABBEY COMANCHE, TX 27.526 6.00 0.00