Scores Listing for #1 San Angelo AJRA Rodeo(11/13/2020-San Angelo)

Results as of 04/20/2021 @ 13:11

(N/M)=Non-Member
(HD)=Header/Roper (HL)=Heeler/Runner

13-15 DALLY TR
Place Member Name City Time Points $ Won
1. PETERSON, CORT (HD) ALBANY, TX 8.910 10.00 224.00
2. CARPENTER, LUKE (HL) O'DONNELL, TX 8.910 10.00 224.00
3. BELCHER, BRITTON (HD) STERLING CITY 14.630 9.00 168.00
4. SNYDER, AUDREY (HL) ODESSA 14.630 9.00 168.00
5. FISHER, JETT (HD) ANDREWS 15.410 8.00 112.00
6. ROSS, SETH (HL) BERTRAM, TX 15.410 8.00 112.00
7. FISHER, JETT (HD) ANDREWS, TX 19.600 7.00 56.00
8. CARPENTER, LUKE (HL) O'DONNELL, TX 19.600 7.00 56.00
9. VOLF, RYDER (HD) STEPHENVILLE 28.390 6.00 0.00
10. LEMAY, WILL (HL) ALBANY 28.390 6.00 0.00
11. FOSTER, STETSON (HD) TARZAN 100.000 0.00 0.00
12. HUSTON, DALTON (HD) DECATUR, TX 100.000 0.00 0.00
13. SNYDER, AUDREY (HL) ODESSA 100.000 0.00 0.00
14. POWLEDGE, RENDON (HL) GRANDVIEW, TX 100.000 0.00 0.00
15. GREENE, GRACIE (HD) ROCKSPRINGS, TX 100.000 0.00 0.00
16. VOLF, RYDER (HL) STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
17. HUSTON, DALTON (HD) DECATUR, TX 100.000 0.00 0.00
18. SHELTON, JAKE (HL) KRUM, TX 100.000 0.00 0.00
19. FOSTER, STETSON (HD) TARZAN 100.000 0.00 0.00
20. BELCHER, BRITTON (HL) STERLING CITY 100.000 0.00 0.00
21. WHITE, KAMERYN (HD) STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
22. CRISWELL, KALLI (HL) MASON, TX 100.000 0.00 0.00
23. POWLEDGE, RENDON (HD) GRANDVIEW, TX 100.000 0.00 0.00
24. CRISWELL, KALLI (HD) MASON, TX 100.000 0.00 0.00
25. SHELTON, JAKE (HL) KRUM, TX 100.000 0.00 0.00
26. ROSS, SETH (HL) BERTRAM, TX 100.000 0.00 0.00
27. PETERSON, CORT (HD) ALBANY, TX 100.000 0.00 0.00
28. LEMAY, WILL (HL) ALBANY, TX 100.000 0.00 0.00
16-19 DALLY TR
Place Member Name City Time Points $ Won
1. CREACH, CARSON (HD) HAWLEY, TX 7.600 10.00 216.00
2. SENTER, SEAVER (HL) ROPESVILLE, TX 7.600 10.00 216.00
3. WALTERS, COLTON (HD) COLORADO CITY, TX 8.200 9.00 180.00
4. WHITE, HADLEY (HL) WESTBROOK, TX 8.200 9.00 180.00
5. QUIGG, TITAN (HD) RANKIN, TX 12.550 8.00 144.00
6. WILLIAMSON, COLTON (HL) ROOSEVELT, TX 12.550 8.00 144.00
7. KOTHMANN, BRONC (HD) JUNCTION 12.600 7.00 108.00
8. HANCOCK, DYLAN (HL) SAN ANGELO 12.600 7.00 108.00
9. HUSTON, CLAYTON (HD) DECATUR, TX 13.590 6.00 72.00
10. HANCOCK, DYLAN (HL) SAN ANGELO, TX 13.590 6.00 72.00
11. MUNOZ, MORGAN (HD) LARAINE 16.850 5.00 0.00
12. STONE, SLADE (HL) MERKEL 16.850 5.00 0.00
13. WALTERS, COLTON (HD) COLORADO CITY, TX 20.610 4.00 0.00
14. SENTER, SEAVER (HL) ROPESVILLE, TX 20.610 4.00 0.00
15. HOLT, COLBY (HD) JUNCTION, TX 100.000 0.00 0.00
16. HUSTON, CLAYTON (HL) DECATUR, TX 100.000 0.00 0.00
17. MCFADDEN, CAYDEN (HD) ODESSA 100.000 0.00 0.00
18. HOLT, COLBY (HD) JUNCTION, TX 100.000 0.00 0.00
19. MONTOYA, BRAIDYN (HL) GARDENDALE 100.000 0.00 0.00
20. WILLIAMSON, COLTON (HL) ROOSEVELT, TX 100.000 0.00 0.00
21. CREACH, CARSON (HD) HAWLEY, TX 100.000 0.00 0.00
22. WHITE, HADLEY (HL) WESTBROOK, TX 100.000 0.00 0.00
23. QUIGG, TITAN (HD) RANKIN 100.000 0.00 0.00
24. KOTHMANN, BRONC (HL) JUNCTION 100.000 0.00 0.00
25. STIDHAM, AUSTIN (HD) DELEON 100.000 0.00 0.00
26. HARE, DODGE (HL) DELEON 100.000 0.00 0.00
27. MCFADDEN, CAYDEN (HD) ODESSA, TX 100.000 0.00 0.00
28. MCFADDEN, CORT (HL) NOVICE, TX 100.000 0.00 0.00
29. JENKINS, RILEY (HD) BIG SPRING, TX 100.000 0.00 0.00
30. MONTOYA, BRAIDYN (HL) GARDENDALE, TX 100.000 0.00 0.00
31. THOMISON, SHILOH (HD) HERMLEIGH 100.000 0.00 0.00
32. STONE, SLADE (HL) MERKEL 100.000 0.00 0.00
33. WELCH, RILEY (HD) COMFORT 100.000 0.00 0.00
34. SKELTON, RAINEY (HL) LLANO 100.000 0.00 0.00
35. HARE, DODGE (HD) DELEON 100.000 0.00 0.00
36. STIDHAM, AUSTIN (HL) DELEON 100.000 0.00 0.00
8U BARRELS
Place Member Name City Time Points $ Won
1. TUCHSCHERER, ISABEL LAS CRUCES, NM 18.406 10.00 140.00
2. LOESCH, ABBY KATE BIG SPRING, TX 20.449 9.00 0.00
3. SEABOURN, JAXTON CROSS PLAINS, TX 21.214 8.00 0.00
4. STRICKLAND, REATA CHRISTOVAL 27.538 7.00 0.00
8U BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points $ Won
1. CHAMBERLAIN, CATCH STEPHENVILLE, TX 7.480 10.00 60.00
2. TUCHSCHERER, ISABEL LAS CRUCES, NM 100.000 0.00 0.00
8U CALF RIDING
Place Member Name City Score Points $ Won
1. SEABOURN, JAXTON CROSS PLAINS, TX 55.0 10.00 60.00
2. RATHMELL, RYDEN PLEASANTON, TX 0.0 0.00 0.00
8U GOAT TYING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. LOESCH, ABBY KATE BIG SPRING, TX 16.800 10.00 140.00
2. TUCHSCHERER, ISABEL LAS CRUCES, NM 20.980 9.00 0.00
3. CHAMBERLAIN, CATCH STEPHENVILLE, TX 32.900 8.00 0.00
4. SEABOURN, JAXTON CROSS PLAINS, TX 35.970 7.00 0.00
8U POLE BENDING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. LOESCH, ABBY KATE BIG SPRING, TX 24.056 10.00 140.00
2. TUCHSCHERER, ISABEL LAS CRUCES, NM 25.462 9.00 0.00
3. SEABOURN, JAXTON CROSS PLAINS, TX 27.167 8.00 0.00
4. STRICKLAND, REATA CHRISTOVAL 40.012 7.00 0.00
B0912 BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points $ Won
1. CARROLL, COEN STEPHENVILLE 2.900 10.00 108.00
2. VOLF, REED STEPHENVILLE 3.640 9.00 72.00
3. EAKIN, DEVON PECOS, TX 5.380 8.00 0.00
4. BATES, KASH CHRISTOVAL 7.250 7.00 0.00
5. FISHER, MACK ANDREWS, TX 100.000 0.00 0.00
6. CARPENTER, COLT O'DONNELL, TX 100.000 0.00 0.00
B0912 STEER RIDING
Place Member Name City Score Points $ Won
1. DEEDS, EVAN MULLIN 70.0 10.00 30.00
B0912 TIE-DOWN CR
Place Member Name City Time Points $ Won
1. EAKIN, DEVON PECOS, TX 27.490 10.00 90.00
2. CARROLL, COEN STEPHENVILLE 28.240 9.00 0.00
3. VOLF, REED STEPHENVILLE 100.000 0.00 0.00
B1315 BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points $ Won
1. VOLF, RYDER STEPHENVILLE 2.730 10.00 200.00
2. POWLEDGE, RENDON GRANDVIEW, TX 3.350 9.00 120.00
3. HUSTON, DALTON DECATUR, TX 3.440 8.00 80.00
4. ROSS, SETH BERTRAM, TX 4.400 7.00 0.00
5. ROGERS, TY ROCKWALL 100.000 0.00 0.00
6. LEMAY, WILL ALBANY, TX 100.000 0.00 0.00
7. SHELTON, JAKE KRUM, TX 100.000 0.00 0.00
8. ROGERS, JACOB ROCKWALL 100.000 0.00 0.00
9. FISHER, JETT ANDREWS, TX 100.000 0.00 0.00
10. ROBERTSON, LOGAN SANTA ANNA, TX 100.000 0.00 0.00
B1315 BULL RIDING
Place Member Name City Score Points $ Won
1. DEEDS, ETHAN MULLIN 0.0 0.00 40.00
B1315 TIE-DOWN CR
Place Member Name City Time Points $ Won
1. SHELTON, JAKE KRUM, TX 9.120 10.00 302.50
2. HUSTON, DALTON DECATUR, TX 10.810 9.00 181.50
3. POWLEDGE, RENDON GRANDVIEW, TX 10.990 8.00 121.00
4. LEMAY, WILL ALBANY, TX 14.960 7.00 0.00
5. ROGERS, TY ROCKWALL 23.950 6.00 0.00
6. ROBERTSON, LOGAN SANTA ANNA, TX 40.240 5.00 0.00
7. FISHER, JETT ANDREWS, TX 100.000 0.00 0.00
8. ROGERS, JACOB ROCKWALL 100.000 0.00 0.00
9. PETERSON, CORT ALBANY, TX 100.000 0.00 0.00
10. CARPENTER, LUKE O'DONNELL, TX 100.000 0.00 0.00
11. VOLF, RYDER STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
B1315 TIE-DOWN CR 2
Place Member Name City Time Points $ Won
1. POWLEDGE, RENDON GRANDVIEW, TX 9.100 10.00 220.00
2. HUSTON, DALTON DECATUR, TX 10.290 9.00 132.00
3. SHELTON, JAKE KRUM, TX 13.030 8.00 88.00
4. ROBERTSON, LOGAN SANTA ANNA, TX 16.180 7.00 0.00
5. PETERSON, CORT ALBANY, TX 21.570 6.00 0.00
6. CARPENTER, LUKE O'DONNELL, TX 23.880 5.00 0.00
7. ROGERS, TY ROCKWALL 26.080 4.00 0.00
8. ROGERS, JACOB ROCKWALL 33.130 3.00 0.00
9. FISHER, JETT ANDREWS, TX 100.000 0.00 0.00
10. VOLF, RYDER STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
11. LEMAY, WILL ALBANY, TX 100.000 0.00 0.00
B1619 BULL RIDING
Place Member Name City Score Points $ Won
1. MCFADDEN, CORT NOVICE, TX 73.0 10.00 120.00
2. HUGHES, RIGGEN KEMPNER 70.0 9.00 0.00
3. HAMILTON, TONKA BANDERA 0.0 0.00 0.00
B1619 OPTIONAL TD
Place Member Name City Time Points $ Won
1. HUSTON, CLAYTON DECATUR, TX 9.410 10.00 312.00
2. QUIGG, TITAN RANKIN, TX 9.530 9.00 208.00
3. JENKINS, RILEY BIG SPRING, TX 10.190 8.00 0.00
4. HANCOCK, DYLAN SAN ANGELO, TX 10.790 7.00 0.00
5. MONTOYA, BRAIDYN GARDENDALE 13.830 6.00 0.00
6. MCFADDEN, CAYDEN ODESSA, TX 19.740 5.00 0.00
7. HOLT, COLBY JUNCTION, TX 100.000 0.00 0.00
8. KOTHMANN, BRONC JUNCTION 100.000 0.00 0.00
B1619 STEER WRESTLI
Place Member Name City Time Points $ Won
1. WHITE, HADLEY WESTBROOK, TX 5.330 10.00 160.00
2. HANCOCK, DYLAN SAN ANGELO, TX 11.480 9.00 0.00
3. FREEMAN, QUINTEN SNYDER 15.710 8.00 0.00
4. NAIL, ROWDY BAIRD, TX 100.000 0.00 0.00
B1619 TIE DOWN CR
Place Member Name City Time Points $ Won
1. MONTOYA, BRAIDYN GARDENDALE 7.760 10.00 325.00
2. HANCOCK, DYLAN SAN ANGELO, TX 8.870 9.00 195.00
3. JENKINS, RILEY BIG SPRING, TX 10.430 8.00 130.00
4. KOTHMANN, BRONC JUNCTION 11.730 7.00 0.00
5. QUIGG, TITAN RANKIN, TX 12.280 6.00 0.00
6. HUSTON, CLAYTON DECATUR, TX 12.910 5.00 0.00
7. NAIL, ROWDY BAIRD, TX 15.070 4.00 0.00
8. HOLT, COLBY JUNCTION, TX 100.000 0.00 0.00
9. MCFADDEN, CAYDEN ODESSA, TX 100.000 0.00 0.00
10. WHITE, HADLEY WESTBROOK, TX 100.000 0.00 0.00
B912 DOUBLE MUGGING1
Place Member Name City Time Points $ Won
1. EAKIN, DEVON PECOS, TX 22.770 10.00 120.00
2. CARROLL, COEN STEPHENVILLE 100.000 0.00 0.00
3. VOLF, REED STEPHENVILLE 100.000 0.00 0.00
B912 DOUBLE MUGGING2
Place Member Name City Time Points $ Won
1. CARROLL, COEN STEPHENVILLE 17.400 10.00 120.00
2. EAKIN, DEVON PECOS, TX 26.570 9.00 0.00
3. CARPENTER, COLT O'DONNELL, TX 100.000 0.00 0.00
4. VOLF, REED STEPHENVILLE 100.000 0.00 0.00
G0912 BARRELS
Place Member Name City Time Points $ Won
1. MILLER, BRAYLIN COLEMAN 16.713 10.00 210.00
2. BENNETT, LANDREE CLOVIS, NM 16.825 9.00 126.00
3. WILLIAMS, PAIGE ELDORADO, TX 17.511 8.00 84.00
4. CALLAWAY, KYNZI LIPAN 17.531 7.00 0.00
5. BOUTWELL, BAYE CLINT, TX 17.619 6.00 0.00
6. LOESCH, AVA BIG SPRING, TX 17.649 5.00 0.00
7. BELCHER, RAYLEE STERLING CITY, TX 17.691 4.00 0.00
8. FARRELL, RYAN BOERNE, TX 18.283 3.00 0.00
9. ELLIOTT, BRYDEE BALLINGER, TX 19.599 2.00 0.00
10. MCFADDEN, CAMBRYN ODESSA, TX 21.364 1.00 0.00
11. JOST, MYLIEH SAN ANGELO 23.531 0.00 0.00
12. WEEKLEY, BLAKE BOERNE, TX 27.382 0.00 0.00
G0912 BREAKAWAY 1
Place Member Name City Time Points $ Won
1. BENNETT, LANDREE CLOVIS, NM 3.080 10.00 150.00
2. LOESCH, AVA BIG SPRING, TX 3.290 9.00 90.00
3. MILLER, BRAYLIN COLEMAN 3.500 8.00 60.00
4. WILLIAMS, PAIGE ELDORADO, TX 3.670 7.00 0.00
5. FARRELL, RYAN BOERNE, TX 4.510 6.00 0.00
6. MCFADDEN, CAMBRYN ODESSA, TX 100.000 0.00 0.00
7. CALLAWAY, KYNZI LIPAN 100.000 0.00 0.00
8. WEEKLEY, BLAKE BOERNE, TX 100.000 0.00 0.00
9. BOUTWELL, BAYE CLINT, TX 100.000 0.00 0.00
10. BELCHER, RAYLEE STERLING CITY, TX 100.000 0.00 0.00
G0912 BREAKAWAY 2
Place Member Name City Time Points $ Won
1. BENNETT, LANDREE CLOVIS, NM 3.530 10.00 180.00
2. MCFADDEN, CAMBRYN ODESSA, TX 3.670 9.00 120.00
3. CALLAWAY, KYNZI LIPAN 100.000 0.00 0.00
4. LOESCH, AVA BIG SPRING, TX 100.000 0.00 0.00
5. FARRELL, RYAN BOERNE, TX 100.000 0.00 0.00
6. MILLER, BRAYLIN COLEMAN 100.000 0.00 0.00
7. WILLIAMS, PAIGE ELDORADO, TX 100.000 0.00 0.00
8. WEEKLEY, BLAKE BOERNE, TX 100.000 0.00 0.00
9. BOUTWELL, BAYE CLINT, TX 100.000 0.00 0.00
10. BELCHER, RAYLEE STERLING CITY, TX 100.000 0.00 0.00
G0912 GOAT TYING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. CALLAWAY, KYNZI LIPAN 9.010 10.00 196.00
2. MILLER, BRAYLIN COLEMAN 9.630 9.00 147.00
3. LOESCH, AVA BIG SPRING, TX 10.240 8.00 98.00
4. BENNETT, LANDREE CLOVIS, NM 10.820 7.00 49.00
5. MCFADDEN, CAMBRYN ODESSA, TX 10.860 6.00 0.00
6. MCELWEE, AUDREY LAMESA 11.840 5.00 0.00
7. JOST, MYLIEH SAN ANGELO 11.970 4.00 0.00
8. BOUTWELL, BAYE CLINT, TX 12.340 3.00 0.00
9. FOSTER, STERLING TARZAN 12.530 2.00 0.00
10. MCELWEE, JESSIE LAMESA 13.820 1.00 0.00
11. FARRELL, RYAN BOERNE, TX 15.700 0.00 0.00
12. BELCHER, RAYLEE STERLING CITY, TX 18.190 0.00 0.00
13. ELLIOTT, BRYDEE BALLINGER, TX 18.790 0.00 0.00
14. WEEKLEY, BLAKE BOERNE, TX 20.050 0.00 0.00
G0912 POLE BENDING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. BOUTWELL, BAYE CLINT, TX 20.749 10.00 192.50
2. FOSTER, STERLING TARZAN 20.880 9.00 115.50
3. WILLIAMS, PAIGE ELDORADO, TX 21.182 8.00 77.00
4. WEEKLEY, BLAKE BOERNE, TX 21.442 7.00 0.00
5. BELCHER, RAYLEE STERLING CITY, TX 21.606 6.00 0.00
6. MCFADDEN, CAMBRYN ODESSA, TX 21.755 5.00 0.00
7. MILLER, BRAYLIN COLEMAN 21.855 4.00 0.00
8. FARRELL, RYAN BOERNE, TX 24.342 3.00 0.00
9. CALLAWAY, KYNZI LIPAN 25.951 2.00 0.00
10. LOESCH, AVA BIG SPRING, TX 27.874 1.00 0.00
11. BENNETT, LANDREE CLOVIS, NM 38.478 0.00 0.00
G1315 BARRELS
Place Member Name City Time Points $ Won
1. BEAL, HAILEY BLACKWELL 16.785 10.00 202.50
2. CRISWELL, KALLI MASON, TX 16.847 9.00 121.50
3. WILSON, SAVANNAH MIDLAND, TX 17.311 8.00 81.00
4. EVANS, WORTH BURNET 17.583 7.00 0.00
5. ELLIOTT, KALEIGH BALLINGER, TX 17.687 6.00 0.00
6. ELLIOTT, CAILYN CHRISTOVAL, TX 17.788 5.00 0.00
7. BARNETT, GRACE MIDLAND 17.962 4.00 0.00
8. WHITE, KAMERYN STEPHENVILLE, TX 18.889 3.00 0.00
9. GREENE, GRACIE ROCKSPRINGS, TX 22.289 2.00 0.00
G1315 BREAKAWAY 1
Place Member Name City Time Points $ Won
1. COX, COLEE TELL, TX 2.820 10.00 192.00
2. WYATT, KAITLEE LOWAKE, TX 2.860 9.00 128.00
3. CRISWELL, KALLI MASON, TX 4.970 8.00 0.00
4. GREENE, GRACIE ROCKSPRINGS, TX 18.590 7.00 0.00
5. SHIELDS, GEORGIA LUBBOCK, TX 100.000 0.00 0.00
6. WHITE, KAMERYN STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
7. ELLIOTT, KALEIGH BALLINGER, TX 100.000 0.00 0.00
8. ELLIOTT, CAILYN CHRISTOVAL, TX 100.000 0.00 0.00
G1315 BREAKAWAY 2
Place Member Name City Time Points $ Won
1. COX, COLEE TELL, TX 2.700 10.00 192.00
2. CRISWELL, KALLI MASON, TX 3.020 9.00 128.00
3. WYATT, KAITLEE LOWAKE, TX 13.060 8.00 0.00
4. ELLIOTT, CAILYN CHRISTOVAL, TX 100.000 0.00 0.00
5. WHITE, KAMERYN STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
6. SHIELDS, GEORGIA LUBBOCK, TX 100.000 0.00 0.00
7. GREENE, GRACIE ROCKSPRINGS, TX 100.000 0.00 0.00
8. ELLIOTT, KALEIGH BALLINGER, TX 100.000 0.00 0.00
G1315 GOAT TYING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. COX, COLEE TELL, TX 7.290 10.00 162.00
2. SHIELDS, GEORGIA LUBBOCK, TX 7.590 9.00 108.00
3. WHITE, KAMERYN STEPHENVILLE, TX 7.900 8.00 0.00
4. CRISWELL, KALLI MASON, TX 9.740 7.00 0.00
5. WILSON, SAVANNAH MIDLAND, TX 11.530 6.00 0.00
6. GREENE, GRACIE ROCKSPRINGS, TX 16.340 5.00 0.00
G1315 POLE BENDING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. BARNETT, GRACE MIDLAND 22.331 10.00 189.00
2. GREENE, GRACIE ROCKSPRINGS, TX 22.347 9.00 126.00
3. BEAL, HAILEY BLACKWELL 23.020 8.00 0.00
4. WILSON, SAVANNAH MIDLAND, TX 26.631 7.00 0.00
5. CRISWELL, KALLI MASON, TX 35.773 6.00 0.00
6. WYATT, KALLEN LOWAKE, TX 38.372 5.00 0.00
7. EVANS, WORTH BURNET 100.000 0.00 0.00
G1619 BARRELS
Place Member Name City Time Points $ Won
1. ARRINGTON, RILEY KINGSLAND, TX 16.609 10.00 243.00
2. ROSS, LONDYN LIBERTY HILL 16.684 9.00 202.50
3. CHAMBERLAIN, CHAYNI STEPHENVILLE, TX 16.797 8.00 162.00
4. WELCH, RILEY COMFORT 16.857 7.00 121.50
5. BAIZE, TAYLOR (N/M) SAN ANGELO, TX 16.873 0.00 81.00
6. BEAN, MADISON CLINT, TX 17.084 5.00 0.00
7. LARES, LIZETH ODESSA, TX 17.299 4.00 0.00
8. SANDERS, SUMMER WATER VALLEY 17.577 3.00 0.00
9. KOCH, KIRSTEN WESTBROOK, TX 17.673 2.00 0.00
10. REEVES, BRILEY GRAHAM 17.992 1.00 0.00
11. TERRY, KINLEY WOLFFORTH, TX 18.237 0.00 0.00
12. BARNETT, KATLYN MIDLAND 18.588 0.00 0.00
13. THOMISON, SHILOH HERMLEIGH 20.186 0.00 0.00
14. SKELTON, RAINEY LLANO, TX 22.318 0.00 0.00
15. WILSON, SASSY MULLIN, TX 22.436 0.00 0.00
16. KELLEY, GRACE BANDERA 22.443 0.00 0.00
17. CUDE, BRYANNE GOREE 22.521 0.00 0.00
18. OLIVAS, MADDI MIDLAND 22.868 0.00 0.00
G1619 BREAKAWAY 1
Place Member Name City Time Points $ Won
1. ROSS, LONDYN LIBERTY HILL 2.310 10.00 208.00
2. WILSON, SASSY MULLIN, TX 2.340 9.00 156.00
3. WARD, EMILY MILES 2.550 8.00 104.00
4. ARRINGTON, RILEY KINGSLAND, TX 2.990 7.00 52.00
5. HAARDT, SAMANTHA DELEON, TX 3.000 6.00 0.00
6. WELCH, RILEY COMFORT 3.210 5.00 0.00
7. CHAMBERLAIN, CHAYNI STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
8. WALDROP, EMMA SAN ANGELO 100.000 0.00 0.00
9. TERRY, MEKALIA SAN SABA, TX 100.000 0.00 0.00
10. BEAN, MADISON CLINT, TX 100.000 0.00 0.00
11. NEAL, MADISON STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
12. THOMISON, SHILOH HERMLEIGH 100.000 0.00 0.00
13. SKELTON, RAINEY LLANO, TX 100.000 0.00 0.00
G1619 BREAKAWAY 2
Place Member Name City Time Points $ Won
1. SKELTON, RAINEY LLANO, TX 3.610 10.00 520.00
2. TERRY, MEKALIA SAN SABA, TX 100.000 0.00 0.00
3. BEAN, MADISON CLINT, TX 100.000 0.00 0.00
4. WELCH, RILEY COMFORT 100.000 0.00 0.00
5. ROSS, LONDYN LIBERTY HILL 100.000 0.00 0.00
6. HAARDT, SAMANTHA DELEON, TX 100.000 0.00 0.00
7. WALDROP, EMMA SAN ANGELO 100.000 0.00 0.00
8. ARRINGTON, RILEY KINGSLAND, TX 100.000 0.00 0.00
9. WARD, EMILY MILES 100.000 0.00 0.00
10. THOMISON, SHILOH HERMLEIGH 100.000 0.00 0.00
11. WILSON, SASSY MULLIN, TX 100.000 0.00 0.00
12. NEAL, MADISON STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
13. CHAMBERLAIN, CHAYNI STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
G1619 GOAT TYING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. NEAL, MADISON STEPHENVILLE, TX 7.510 10.00 162.00
2. LARES, LIZETH ODESSA, TX 9.460 9.00 108.00
3. HORTENSTINE, ZOEY BRONTE, TX 10.190 8.00 0.00
4. WILSON, SASSY MULLIN, TX 10.530 7.00 0.00
5. BARNETT, KATLYN MIDLAND 11.240 6.00 0.00
6. SKELTON, RAINEY LLANO, TX 21.300 5.00 0.00
G1619 POLE BENDING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. WALDROP, EMMA SAN ANGELO 20.627 10.00 270.00
2. LARES, LIZETH ODESSA, TX 20.994 9.00 162.00
3. HORTENSTINE, ZOEY BRONTE, TX 21.695 8.00 108.00
4. KOCH, KIRSTEN WESTBROOK, TX 21.815 7.00 0.00
5. BARNETT, KATLYN MIDLAND 22.623 6.00 0.00
6. OLIVAS, MADDI MIDLAND 22.759 5.00 0.00
7. KELLEY, GRACE BANDERA 24.327 4.00 0.00
8. REEVES, BRILEY GRAHAM 25.746 3.00 0.00
9. WARD, EMILY MILES 26.058 2.00 0.00
10. ARRINGTON, RILEY KINGSLAND, TX 28.174 1.00 0.00
11. CUDE, BRYANNE GOREE 31.154 0.00 0.00
12. THOMISON, SHILOH HERMLEIGH 100.000 0.00 0.00