Scores Listing for #9 ANDREWS AJRA(06/04/2020-Andrews)

Results as of 07/27/2020 @ 15:34

(N/M)=Non-Member
(HD)=Header/Roper (HL)=Heeler/Runner

13-15 DALLY TR
Place Member Name City Time Points $ Won
1. DEARING, KREECE (HD) PARADISE, TX 8.990 10.00 192.00
2. SOILEAU, DILLON (HL) BLUFF DALE, TX 8.990 10.00 192.00
3. FISHER, JETT (HD) ANDREWS, TX 14.320 9.00 144.00
4. LEMOND, NEWT (HL) (N/M) ANDREWS, TX 14.320 0.00 144.00
5. FISHER, JETT (HD) ANDREWS, TX 14.620 8.00 96.00
6. ROSS, SETH (HL) BERTRAM, TX 14.620 8.00 96.00
7. FOSTER, STETSON (HD) TARZAN 17.460 7.00 48.00
8. BELCHER, BRITTON (HL) STERLING CITY 17.460 7.00 48.00
9. SOILEAU, DILLON (HD) BLUFF DALE 18.850 6.00 0.00
10. CARRELL, EMMA (HL) STEPHENVILLE 18.850 6.00 0.00
11. FOSTER, STETSON (HD) TARZAN 100.000 0.00 0.00
12. WALTERS, COLTON (HD) COLORADO CITY, TX 100.000 0.00 0.00
13. EVERETT, JESSI (HL) TARZAN 100.000 0.00 0.00
14. CREACH, CARSON (HL) HAWLEY, TX 100.000 0.00 0.00
15. WYATT, KAITLEE (HD) LOWAKE 100.000 0.00 0.00
16. LEMOND, NEWT (HD) (N/M) ANDREWS, TX 100.000 0.00 0.00
17. BELCHER, BRITTON (HL) STERLING CITY 100.000 0.00 0.00
18. ROSS, SETH (HL) BERTRAM, TX 100.000 0.00 0.00
19. MABEN, MACYE (HD) SPUR 100.000 0.00 0.00
20. WALTERS, COLTON (HD) COLORADO CITY, TX 100.000 0.00 0.00
21. CARPENTER, LUKE (HL) O'DONNELL 100.000 0.00 0.00
22. SENTER, SEAVER (HL) ROPESVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
23. LEMAY, WILL (HD) ALBANY, TX 100.000 0.00 0.00
24. CARPENTER, LUKE (HL) O'DONNELL, TX 100.000 0.00 0.00
25. WYATT, KAITLEE (HD) LOWAKE, TX 100.000 0.00 0.00
26. EVERETT, JESSI (HL) TARZAN, TX 100.000 0.00 0.00
27. CREACH, CARSON (HD) HAWLEY, TX 100.000 0.00 0.00
28. SENTER, SEAVER (HL) ROPESVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
29. RINGELSTEIN, CASPER (HD) PLEASANTON 100.000 0.00 0.00
30. SUTTON, MCKAYLA (HL) ANDREWS 100.000 0.00 0.00
31. DEARING, KREECE (HD) PARADISE 100.000 0.00 0.00
32. CARRELL, EMMA (HL) STEPHENVILLE 100.000 0.00 0.00
16-19 DALLY TR
Place Member Name City Time Points $ Won
1. WILLIAMS, LUKE (HD) MILLSAP 5.510 10.00 216.00
2. THOMISON, CUTTER (HL) HERMLEIGH 5.510 10.00 216.00
3. TINSLEY, CADEN (HD) MIDLAND, TX 7.040 9.00 180.00
4. PRINCE, KADEN (HL) SNYDER 7.040 9.00 180.00
5. GREENE, COLTON (HD) ROCKSPRINGS, TX 7.060 8.00 144.00
6. ALLEN, CHISUM (HL) MENARD, TX 7.060 8.00 144.00
7. WILLIAMS, LUKE (HD) MILLSAP, TX 7.350 7.00 108.00
8. KOTHMANN, BRONC (HL) JUNCTION, TX 7.350 7.00 108.00
9. MONTOYA, BRAIDYN (HD) GARDENDALE 9.280 6.00 72.00
10. STONE, ZACKARY (HL) COLORADO CITY 9.280 6.00 72.00
11. WALTERS, JACOB (HD) WESTBROOK, TX 10.930 5.00 0.00
12. JUSTISS, JARETT (HL) ROBERT LEE, TX 10.930 5.00 0.00
13. STEWART, STRAN (HD) (N/M) STANTON, TX 12.070 0.00 0.00
14. MONTAGUE, CHASE (HL) MASON, TX 12.070 4.00 0.00
15. RICE, KORBIN (HD) (N/M) HOBBS, NM 100.000 0.00 0.00
16. PRINCE, KADEN (HL) SNYDER, TX 100.000 0.00 0.00
17. THOMISON, SHILOH (HD) HERMLEIGH 100.000 0.00 0.00
18. QUIGG, TITAN (HD) RANKIN, TX 100.000 0.00 0.00
19. THOMISON, CUTTER (HL) HERMLEIGH 100.000 0.00 0.00
20. KOTHMANN, BRONC (HL) JUNCTION, TX 100.000 0.00 0.00
21. WALTERS, JACOB (HD) WESTBROOK, TX 100.000 0.00 0.00
22. QUIGG, TITAN (HL) RANKIN, TX 100.000 0.00 0.00
23. MONTOYA, BRAIDYN (HD) GARDENDALE, TX 100.000 0.00 0.00
24. MONTAGUE, CHASE (HL) MASON, TX 100.000 0.00 0.00
25. EDINGTON, WILL (HD) GOLDTHWAITE, TX 100.000 0.00 0.00
26. NAIL, ROWDY (HL) BAIRD, TX 100.000 0.00 0.00
27. GREENE, COLTON (HD) ROCKSPRINGS, TX 100.000 0.00 0.00
28. PORRAS, COWBOY (HL) (N/M) MIDLAND, TX 100.000 0.00 0.00
29. STEWART, STRAN (HD) (N/M) STANTON, TX 100.000 0.00 0.00
30. ALLEN, CHISUM (HL) MENARD, TX 100.000 0.00 0.00
31. THOMISON, SHILOH (HD) HERMLEIGH 100.000 0.00 0.00
32. JUSTISS, JARETT (HL) ROBERT LEE 100.000 0.00 0.00
33. NAIL, ROWDY (HD) BAIRD, TX 100.000 0.00 0.00
34. EDINGTON, WILL (HL) GOLDTHWAITE, TX 100.000 0.00 0.00
35. HENRY, SHELBY (HD) CROWELL 100.000 0.00 0.00
36. HENRY, BRAYDEN (HL) CROWELL 100.000 0.00 0.00
8U BARRELS
Place Member Name City Time Points $ Won
1. FOSTER, STERLING TARZAN 18.771 10.00 45.00
2. LOESCH, ABBY KATE BIG SPRING, TX 19.863 9.00 30.00
3. SIMMONS, KEITON STRAWN 23.811 8.00 0.00
4. HERITAGE, KAYLIN FT STOCKTON, TX 25.214 7.00 0.00
5. HARDIN, ADLEY NEWCASTLE 200.000 0.00 0.00
8U BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points $ Won
1. HERITAGE, KAYLIN FT STOCKTON, TX 100.000 0.00 15.00
2. FISHER, MACK ANDREWS, TX 100.000 0.00 15.00
3. SIMMONS, KEITON STRAWN 100.000 0.00 15.00
8U GOAT TYING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. FOSTER, STERLING TARZAN 16.380 10.00 45.00
2. HERITAGE, KAYLIN FT STOCKTON, TX 20.000 9.00 30.00
3. LOESCH, ABBY KATE BIG SPRING, TX 22.680 8.00 0.00
4. FISHER, MACK ANDREWS, TX 33.010 7.00 0.00
5. SIMMONS, KEITON STRAWN 100.000 0.00 0.00
8U POLE BENDING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. FOSTER, STERLING TARZAN 21.509 10.00 45.00
2. SIMMONS, KEITON STRAWN 22.619 9.00 30.00
3. LOESCH, ABBY KATE BIG SPRING, TX 23.334 8.00 0.00
4. HERITAGE, KAYLIN FT STOCKTON, TX 28.100 7.00 0.00
5. HARDIN, ADLEY NEWCASTLE 200.000 0.00 0.00
B0912 BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points $ Won
1. PRINCE, KASON STEPHENVILLE 2.600 10.00 150.00
2. BURTON, HEGAN SWEETWATER, TX 2.990 9.00 90.00
3. EAKIN, DEVON PECOS, TX 3.020 8.00 60.00
4. MAGIN, MCCOY STEPHENVILLE 3.350 7.00 0.00
5. GRIFFIN, CHARLIE ELDORADO 3.510 6.00 0.00
6. RINGELSTEIN, CROSS PLEASANTON, TX 4.790 5.00 0.00
7. LEMOND, GUNNAR (N/M) ANDREWS, TX 8.940 0.00 0.00
8. IRWIN, HUNTER ANDREWS 13.170 3.00 0.00
9. BURTON, HONDO SWEETWATER, TX 13.310 2.00 0.00
10. MATTHEWS, COOPER BRYAN, TX 100.000 0.00 0.00
11. VOLF, RYDER STEPHENVILLE 100.000 0.00 0.00
12. VOLF, REED STEPHENVILLE 100.000 0.00 0.00
B0912 DOUBLE MUGGING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. VOLF, RYDER STEPHENVILLE 13.570 10.00 137.50
2. IRWIN, HUNTER ANDREWS 13.710 9.00 82.50
3. MAGIN, MCCOY STEPHENVILLE 15.480 8.00 55.00
4. VOLF, REED STEPHENVILLE 17.770 7.00 0.00
5. LEMOND, GUNNAR (N/M) ANDREWS, TX 19.000 0.00 0.00
6. MATTHEWS, COOPER BRYAN, TX 19.690 5.00 0.00
7. BURTON, HONDO SWEETWATER, TX 23.220 4.00 0.00
8. RINGELSTEIN, CROSS PLEASANTON, TX 35.010 3.00 0.00
9. EAKIN, DEVON PECOS, TX 100.000 0.00 0.00
10. PRINCE, KASON STEPHENVILLE 100.000 0.00 0.00
11. GRIFFIN, CHARLIE ELDORADO 100.000 0.00 0.00
B0912 RIBBON ROPING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. EAKIN, DEVON PECOS, TX 7.840 10.00 150.00
2. BURTON, HONDO SWEETWATER, TX 8.820 9.00 90.00
3. MATTHEWS, COOPER BRYAN, TX 9.340 8.00 60.00
4. VOLF, RYDER STEPHENVILLE 9.900 7.00 0.00
5. PRINCE, KASON STEPHENVILLE 10.170 6.00 0.00
6. GRIFFIN, CHARLIE ELDORADO 11.140 5.00 0.00
7. RINGELSTEIN, CROSS PLEASANTON, TX 11.630 4.00 0.00
8. LEMOND, GUNNAR (N/M) ANDREWS, TX 12.640 0.00 0.00
9. BURTON, HEGAN SWEETWATER, TX 13.340 2.00 0.00
10. MAGIN, MCCOY STEPHENVILLE 100.000 0.00 0.00
11. IRWIN, HUNTER ANDREWS 100.000 0.00 0.00
12. VOLF, REED STEPHENVILLE 100.000 0.00 0.00
B0912 TIE-DOWN CR
Place Member Name City Time Points $ Won
1. BURTON, HONDO SWEETWATER, TX 16.130 10.00 125.00
2. MAGIN, MCCOY STEPHENVILLE 18.150 9.00 75.00
3. MATTHEWS, COOPER BRYAN, TX 19.580 8.00 50.00
4. EAKIN, DEVON PECOS, TX 24.370 7.00 0.00
5. RINGELSTEIN, CROSS PLEASANTON, TX 25.340 6.00 0.00
6. VOLF, RYDER STEPHENVILLE 36.360 5.00 0.00
7. VOLF, REED STEPHENVILLE 41.430 4.00 0.00
8. LEMOND, GUNNAR (N/M) ANDREWS, TX 44.210 0.00 0.00
9. PRINCE, KASON STEPHENVILLE 100.000 0.00 0.00
10. GRIFFIN, CHARLIE ELDORADO 100.000 0.00 0.00
B1315 BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points $ Won
1. WALTERS, COLTON COLORADO CITY, TX 2.220 10.00 175.00
2. CARPENTER, LUKE O'DONNELL 3.870 9.00 105.00
3. FISHER, JETT ANDREWS, TX 7.000 8.00 70.00
4. GRIFFIN, SAM ELDORADO 12.720 7.00 0.00
5. BERTSCH, TAYGAN STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
6. ROSS, SETH BERTRAM, TX 100.000 0.00 0.00
7. DEARING, KREECE PARADISE 100.000 0.00 0.00
8. RINGELSTEIN, CASPER PLEASANTON, TX 100.000 0.00 0.00
9. CREACH, CARSON HAWLEY, TX 100.000 0.00 0.00
10. LEMAY, WILL ALBANY, TX 100.000 0.00 0.00
B1315 RIBBON ROPING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. FISHER, JETT ANDREWS, TX 6.000 10.00 157.50
2. CARPENTER, LUKE O'DONNELL 7.420 9.00 94.50
3. ROSS, SETH BERTRAM, TX 8.880 8.00 63.00
4. BERTSCH, TAYGAN STEPHENVILLE, TX 13.660 7.00 0.00
5. RINGELSTEIN, CASPER PLEASANTON, TX 14.680 6.00 0.00
6. DEARING, KREECE PARADISE 15.220 5.00 0.00
7. CREACH, CARSON HAWLEY, TX 100.000 0.00 0.00
8. LEMAY, WILL ALBANY, TX 100.000 0.00 0.00
9. GRIFFIN, SAM ELDORADO 100.000 0.00 0.00
B1315 TIE-DOWN CR
Place Member Name City Time Points $ Won
1. CREACH, CARSON HAWLEY, TX 9.720 10.00 247.50
2. WALTERS, COLTON COLORADO CITY, TX 10.570 9.00 148.50
3. GRIFFIN, SAM ELDORADO 13.990 8.00 99.00
4. LEMAY, WILL ALBANY, TX 15.250 7.00 0.00
5. FISHER, JETT ANDREWS, TX 17.430 6.00 0.00
6. RINGELSTEIN, CASPER PLEASANTON, TX 19.240 5.00 0.00
7. CARPENTER, LUKE O'DONNELL 19.500 4.00 0.00
8. BERTSCH, TAYGAN STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
9. DEARING, KREECE PARADISE 100.000 0.00 0.00
B1619 OPTIONAL TD
Place Member Name City Time Points $ Won
1. OWENS, CODY BERTRAM 9.760 10.00 357.50
2. WALTERS, JACOB WESTBROOK, TX 10.690 9.00 214.50
3. GREENE, COLTON ROCKSPRINGS, TX 11.460 8.00 143.00
4. STARK, CLAY BELLVUE 12.840 7.00 0.00
5. JENKINS, RILEY BIG SPRING, TX 14.760 6.00 0.00
6. ALLEN, CHISUM MENARD, TX 19.300 5.00 0.00
7. EDINGTON, WILL GOLDTHWAITE, TX 26.340 4.00 0.00
8. KIRKPATRICK, KRECE (N/M) POST, TX 100.000 0.00 0.00
9. KOTHMANN, BRONC JUNCTION, TX 100.000 0.00 0.00
10. QUIGG, TITAN RANKIN, TX 100.000 0.00 0.00
11. MONTOYA, BRAIDYN GARDENDALE, TX 100.000 0.00 0.00
B1619 STEER WRESTLI
Place Member Name City Time Points $ Won
1. NAIL, ROWDY BAIRD, TX 5.370 10.00 160.00
2. GREENE, COLTON ROCKSPRINGS, TX 5.440 9.00 0.00
3. ALLEN, CHISUM MENARD, TX 100.000 0.00 0.00
4. FREEMAN, QUINTEN SNYDER, TX 100.000 0.00 0.00
B1619 TIE DOWN CR
Place Member Name City Time Points $ Won
1. GREENE, COLTON ROCKSPRINGS, TX 9.050 10.00 390.00
2. QUIGG, TITAN RANKIN, TX 10.250 9.00 234.00
3. OWENS, CODY BERTRAM 10.350 8.00 156.00
4. JENKINS, RILEY BIG SPRING, TX 11.180 7.00 0.00
5. WALTERS, JACOB WESTBROOK, TX 12.530 6.00 0.00
6. NAIL, ROWDY BAIRD, TX 18.870 5.00 0.00
7. STARK, CLAY BELLVUE 100.000 0.00 0.00
8. KIRKPATRICK, KRECE (N/M) POST, TX 100.000 0.00 0.00
9. KOTHMANN, BRONC JUNCTION, TX 100.000 0.00 0.00
10. ALLEN, CHISUM MENARD, TX 100.000 0.00 0.00
11. EDINGTON, WILL GOLDTHWAITE, TX 100.000 0.00 0.00
12. MONTOYA, BRAIDYN GARDENDALE, TX 100.000 0.00 0.00
G0912 BARRELS
Place Member Name City Time Points $ Won
1. AUTREY, ALLI ABILENE 17.329 10.00 150.00
2. LOESCH, AVA BIG SPRING, TX 17.633 9.00 112.50
3. GREENE, GRACIE ROCKSPRINGS, TX 17.702 8.00 75.00
4. GARCIA, AVA BULVERDE 17.746 7.00 37.50
5. EDENS, RYLIE HILLSBORO 17.933 6.00 0.00
6. JONES, SYDNI RAE BRADY, TX 18.047 5.00 0.00
7. DURBIN, CAYLEE DEL RIO, TX 18.187 4.00 0.00
8. JOST, MYLIEH SAN ANGELO 18.210 3.00 0.00
9. CLINE, SHADA BANDERA, TX 18.236 2.00 0.00
10. IRWIN, EMMA ANDREWS 18.364 1.00 0.00
11. WHITE, KAMERYN STEPHENVILLE, TX 18.413 0.00 0.00
12. BELCHER, RAYLEE STERLING CITY 18.842 0.00 0.00
13. COUCH, BRALEA ODESSA 18.995 0.00 0.00
14. BENNETT, BRIELEE NOTREES, TX 19.302 0.00 0.00
15. MILLER, BRAYLIN COLEMAN 100.000 0.00 0.00
G0912 BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points $ Won
1. GREENE, GRACIE ROCKSPRINGS, TX 3.170 10.00 130.00
2. LOESCH, AVA BIG SPRING, TX 3.400 9.00 97.50
3. IRWIN, EMMA ANDREWS 3.710 8.00 65.00
4. MILLER, BRAYLIN COLEMAN 3.940 7.00 32.50
5. AUTREY, ALLI ABILENE 4.690 6.00 0.00
6. MCELWEE, AUDREY LAMESA 4.850 5.00 0.00
7. EDENS, RYLIE HILLSBORO 100.000 0.00 0.00
8. BENNETT, BRIELEE NOTREES, TX 100.000 0.00 0.00
9. CLINE, SHADA BANDERA, TX 100.000 0.00 0.00
10. DURBIN, CAYLEE DEL RIO, TX 100.000 0.00 0.00
11. LEMOND, SHAYLEE (N/M) ANDREWS, TX 100.000 0.00 0.00
12. MCELWEE, JESSIE LAMESA 100.000 0.00 0.00
13. WHITE, KAMERYN STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
G0912 GOAT TYING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. WHITE, KAMERYN STEPHENVILLE, TX 8.460 10.00 150.00
2. JONES, SYDNI RAE BRADY, TX 10.760 9.00 112.50
3. IRWIN, EMMA ANDREWS 11.140 8.00 75.00
4. JOST, MYLIEH SAN ANGELO 12.230 7.00 37.50
5. MCELWEE, AUDREY LAMESA 12.460 6.00 0.00
6. EDENS, RYLIE HILLSBORO 12.520 5.00 0.00
7. MILLER, BRAYLIN COLEMAN 14.340 4.00 0.00
8. DURBIN, CAYLEE DEL RIO, TX 14.730 3.00 0.00
9. GREENE, GRACIE ROCKSPRINGS, TX 15.490 2.00 0.00
10. LOESCH, AVA BIG SPRING, TX 15.560 1.00 0.00
11. CLINE, SHADA BANDERA, TX 17.000 0.00 0.00
12. BENNETT, BRIELEE NOTREES, TX 21.410 0.00 0.00
13. MCELWEE, JESSIE LAMESA 24.720 0.00 0.00
14. AUTREY, ALLI ABILENE 100.000 0.00 0.00
15. MONTAGUE, CASEY MASON, TX 100.000 0.00 0.00
G0912 POLE BENDING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. JOST, MYLIEH SAN ANGELO 20.615 10.00 160.00
2. JONES, SYDNI RAE BRADY, TX 20.815 9.00 120.00
3. EDENS, RYLIE HILLSBORO 21.222 8.00 80.00
4. MCELWEE, AUDREY LAMESA 21.294 7.00 40.00
5. GREENE, GRACIE ROCKSPRINGS, TX 21.918 6.00 0.00
6. MILLER, BRAYLIN COLEMAN 22.320 5.00 0.00
7. IRWIN, EMMA ANDREWS 22.336 4.00 0.00
8. GARCIA, AVA BULVERDE 22.858 3.00 0.00
9. DURBIN, CAYLEE DEL RIO, TX 26.678 2.00 0.00
10. LOESCH, AVA BIG SPRING, TX 27.342 1.00 0.00
11. MCELWEE, JESSIE LAMESA 27.974 0.00 0.00
12. WYATT, KALLEN LOWAKE, TX 30.773 0.00 0.00
13. BENNETT, BRIELEE NOTREES, TX 34.000 0.00 0.00
14. WHITE, KAMERYN STEPHENVILLE, TX 37.341 0.00 0.00
15. COUCH, BRALEA ODESSA 100.000 0.00 0.00
16. BELCHER, RAYLEE STERLING CITY 100.000 0.00 0.00
G0912 RIBBON ROPING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. IRWIN, EMMA ANDREWS 7.840 10.00 125.00
2. LOESCH, AVA BIG SPRING, TX 100.000 0.00 0.00
3. WHITE, KAMERYN STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
4. EDENS, RYLIE HILLSBORO 100.000 0.00 0.00
5. GREENE, GRACIE ROCKSPRINGS, TX 100.000 0.00 0.00
G1315 BARRELS
Place Member Name City Time Points $ Won
1. MURPHY, ALLIE SNYDER 17.447 10.00 182.00
2. GARCIA, TABER TILDEN, TX 17.532 9.00 136.50
3. SUTTON, MCKAYLA ANDREWS 17.543 8.00 91.00
4. LARES, LIZETH ODESSA 17.867 7.00 45.50
5. WARD, EMILY MILES, TX 17.942 6.00 0.00
6. MABEN, MACYE SPUR, TX 17.993 5.00 0.00
7. ARRINGTON, RILEY KINGSLAND, TX 18.134 4.00 0.00
8. ADAMS, ASPEN MERKEL 18.164 3.00 0.00
9. WILSON, SAVANNAH MIDLAND, TX 18.449 2.00 0.00
10. BEKKER, CALLIE LOMETA 18.637 1.00 0.00
11. TERRY, RYLEA WESTBROOK 18.991 0.00 0.00
12. MOORE, MICHELLE MIDLAND, TX 19.222 0.00 0.00
13. THOMAS, KENNA MICO 200.000 0.00 0.00
G1315 BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points $ Won
1. MURPHY, ALLIE SNYDER 3.320 10.00 210.00
2. STARK, ALLYE BELLEVUE 3.610 9.00 157.50
3. WARD, EMILY MILES, TX 5.310 8.00 105.00
4. ARRINGTON, RILEY KINGSLAND, TX 5.330 7.00 52.50
5. EVERETT, JESSI TARZAN, TX 100.000 0.00 0.00
6. SHIELDS, GEORGIA LUBBOCK, TX 100.000 0.00 0.00
7. THOMAS, KENNA MICO 100.000 0.00 0.00
8. MABEN, MACYE SPUR, TX 100.000 0.00 0.00
9. WYATT, KAITLEE LOWAKE, TX 100.000 0.00 0.00
10. SUTTON, MCKAYLA ANDREWS 100.000 0.00 0.00
11. KIRKPATRICK, ZARAN (N/M) POST, TX 100.000 0.00 0.00
12. JUSTISS, ADYSON ROBERT LEE, TX 100.000 0.00 0.00
13. CARRELL, EMMA STEPHENVILLE 100.000 0.00 0.00
14. BEKKER, CALLIE LOMETA 100.000 0.00 0.00
15. GARCIA, TABER TILDEN, TX 100.000 0.00 0.00
G1315 GOAT TYING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. KIRKPATRICK, ZARAN (N/M) POST, TX 7.300 0.00 175.00
2. EVERETT, JESSI TARZAN, TX 7.630 9.00 105.00
3. SHIELDS, GEORGIA LUBBOCK, TX 9.090 8.00 70.00
4. WARD, EMILY MILES, TX 9.450 7.00 0.00
5. THOMAS, KENNA MICO 9.550 6.00 0.00
6. HORTENSTINE, ZOEY BRONTE, TX 9.840 5.00 0.00
7. BEKKER, CALLIE LOMETA 10.050 4.00 0.00
8. JUSTISS, ADYSON ROBERT LEE, TX 11.920 3.00 0.00
9. WILSON, SAVANNAH MIDLAND, TX 13.190 2.00 0.00
10. LARES, LIZETH ODESSA 13.340 1.00 0.00
G1315 POLE BENDING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. THOMAS, KENNA MICO 21.185 10.00 175.00
2. LARES, LIZETH ODESSA 21.546 9.00 105.00
3. HORTENSTINE, ZOEY BRONTE, TX 21.799 8.00 70.00
4. WILSON, SAVANNAH MIDLAND, TX 21.894 7.00 0.00
5. TERRY, RYLEA WESTBROOK 21.979 6.00 0.00
6. STARK, ALLYE BELLEVUE 23.409 5.00 0.00
7. WARD, EMILY MILES, TX 26.547 4.00 0.00
8. ADAMS, ASPEN MERKEL 27.530 3.00 0.00
9. SUTTON, MCKAYLA ANDREWS 30.565 2.00 0.00
10. MURPHY, ALLIE SNYDER 32.487 1.00 0.00
G1315 RIBBON ROPING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. EVERETT, JESSI TARZAN, TX 8.480 10.00 140.00
2. WARD, EMILY MILES, TX 9.450 9.00 0.00
3. BEKKER, CALLIE LOMETA 11.540 8.00 0.00
4. MABEN, MACYE SPUR, TX 11.940 7.00 0.00
G1619 BARRELS
Place Member Name City Time Points $ Won
1. MAYES, MACKENZIE SCROGGINS, TX 17.457 10.00 229.50
2. ROSS, FAITH LIPAN, TX 17.557 9.00 191.25
3. MOORE, CHRISTIE MIDLAND, TX 17.691 8.00 153.00
4. KENT, EMMA KLAIRE SMYER, TX 17.726 7.00 114.75
5. SCHUENEMAN, SIERRA MADISONVILLE, TX 17.955 6.00 76.50
6. BEAN, MADISON CLINT, TX 18.007 5.00 0.00
7. SHULTZ, BILOXI ABILENE, TX 18.009 4.00 0.00
8. WARD, CATLYN MILES, TX 18.090 3.00 0.00
9. MARTIN, KAYLYNN ODESSA, TX 18.318 2.00 0.00
10. KELLEY, GRACE BANDERA 18.342 1.00 0.00
11. MARTIN, KARMEN ODESSA, TX 18.446 0.00 0.00
12. ARTHER, SYDNEY ABILENE 18.957 0.00 0.00
13. OLIVAS, MADDI MIDLAND 21.110 0.00 0.00
14. FORBES, FALLON ODONNELL 22.570 0.00 0.00
15. SENTER, SAYER ROPESVILLE, TX 23.105 0.00 0.00
16. JONES, RAYME LAMESA, TX 25.675 0.00 0.00
17. HARDIN, RYLEE GRAHAM 200.000 0.00 0.00
G1619 BREAKAWAY 1
Place Member Name City Time Points $ Won
1. CHURCHILL, KC GAIL ELM MOTT, TX 2.540 10.00 252.00
2. NEAL, MADISON STEPHENVILLE, TX 2.660 9.00 189.00
3. MAYES, MACKENZIE SCROGGINS, TX 2.970 8.00 126.00
4. WARD, CATLYN MILES, TX 3.190 7.00 63.00
5. KENT, EMMA KLAIRE SMYER, TX 3.450 6.00 0.00
6. SHULTZ, BILOXI ABILENE, TX 100.000 0.00 0.00
7. MARTIN, KAYLYNN ODESSA, TX 100.000 0.00 0.00
8. LARABEE, NATALIE MIDLAND, TX 100.000 0.00 0.00
9. BEAN, MADISON CLINT, TX 100.000 0.00 0.00
10. MARTIN, KARMEN ODESSA, TX 100.000 0.00 0.00
11. MOORE, CHRISTIE MIDLAND, TX 100.000 0.00 0.00
12. FORBES, FALLON ODONNELL 100.000 0.00 0.00
13. HENRY, SHELBY CROWELL 100.000 0.00 0.00
14. DEARING, LARAMIE PARADISE, TX 100.000 0.00 0.00
G1619 BREAKAWAY 2
Place Member Name City Time Points $ Won
1. KENT, EMMA KLAIRE SMYER, TX 2.240 10.00 234.00
2. MAYES, MACKENZIE SCROGGINS, TX 2.910 9.00 175.50
3. MARTIN, KAYLYNN ODESSA, TX 2.940 8.00 117.00
4. DEARING, LARAMIE PARADISE, TX 3.000 7.00 58.50
5. WARD, CATLYN MILES, TX 3.200 6.00 0.00
6. LARABEE, NATALIE MIDLAND, TX 4.280 5.00 0.00
7. BEAN, MADISON CLINT, TX 4.910 4.00 0.00
8. MOORE, CHRISTIE MIDLAND, TX 12.800 3.00 0.00
9. CHURCHILL, KC GAIL ELM MOTT, TX 100.000 0.00 0.00
10. SHULTZ, BILOXI ABILENE, TX 100.000 0.00 0.00
11. NEAL, MADISON STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
12. MARTIN, KARMEN ODESSA, TX 100.000 0.00 0.00
13. HENRY, SHELBY CROWELL 100.000 0.00 0.00
G1619 GOAT TYING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. NEAL, MADISON STEPHENVILLE, TX 6.820 10.00 202.50
2. LARABEE, NATALIE MIDLAND, TX 7.690 9.00 121.50
3. SCHUENEMAN, SIERRA MADISONVILLE, TX 7.820 8.00 81.00
4. KENT, EMMA KLAIRE SMYER, TX 8.240 7.00 0.00
5. LEMAY, GRACIE ALBANY, TX 8.890 6.00 0.00
6. SHULTZ, BILOXI ABILENE, TX 9.650 5.00 0.00
7. JONES, RAYME LAMESA, TX 11.290 4.00 0.00
8. MAYES, MACKENZIE SCROGGINS, TX 11.670 3.00 0.00
9. SENTER, SAYER ROPESVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
G1619 POLE BENDING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. WARD, CATLYN MILES, TX 21.052 10.00 200.00
2. SANDERS, SUMMER WATER VALLEY 21.623 9.00 120.00
3. MAYES, MACKENZIE SCROGGINS, TX 21.670 8.00 80.00
4. BEAN, MADISON CLINT, TX 22.272 7.00 0.00
5. ARTHER, SYDNEY ABILENE 22.546 6.00 0.00
6. SHULTZ, BILOXI ABILENE, TX 26.064 5.00 0.00
7. MOORE, CHRISTIE MIDLAND, TX 27.015 4.00 0.00
8. KELLEY, GRACE BANDERA 29.257 3.00 0.00
9. OLIVAS, MADDI MIDLAND 100.000 0.00 0.00
10. HARDIN, RYLEE GRAHAM 200.000 0.00 0.00