Scores Listing for Eden AJRA #14(06/21/2018-Eden, TX)

Results as of 07/30/2018 @ 18:45

(N/M)=Non-Member
(HD)=Header/Roper (HL)=Heeler/Runner

13-15 DALLY TR
Place Member Name City Time Points $ Won
1. LITTLE, CHANCE (HD) FLORESVILLE, TX 9.090 10.00 227.50
2. MONTAGUE, CHASE (HL) MASON, TX 9.090 10.00 227.50
3. MONTOYA, BRAIDYN (HD) GARDENDALE 21.340 9.00 136.50
4. FENN, BRADY (HL) MIDLAND 21.340 9.00 136.50
5. MONTOYA, BRAIDYN (HD) GARDENDALE 21.850 8.00 91.00
6. HOLT, COLBY (HL) MIDLAND 21.850 8.00 91.00
7. WHITE, HADLEY (HD) WESTBROOK, TX 100.000 0.00 0.00
8. JUSTISS, JARETT (HL) ROBERT LEE, TX 100.000 0.00 0.00
9. SKELTON, RAINEY (HD) LLANO, TX 100.000 0.00 0.00
10. PEMBERTON, BRENHAM (HD) OVALO, TX 100.000 0.00 0.00
11. TERRY, MEKALIA (HL) SAN SABA, TX 100.000 0.00 0.00
12. LITTLE, CHANCE (HL) FLORESVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
13. SKELTON, RAINEY (HD) LLANO, TX 100.000 0.00 0.00
14. MOODY, CINCH (HD) STEPHENVILLE 100.000 0.00 0.00
15. MORRIS, AINSLEE (HL) BELTON, TX 100.000 0.00 0.00
16. FENN, BRADY (HL) MIDLAND 100.000 0.00 0.00
17. CALZADA, ENRIQUE (HD) BARNHART, TX 100.000 0.00 0.00
18. TERRY, MEKALIA (HL) SAN SABA, TX 100.000 0.00 0.00
19. CUCCURULLO, TAYLOR (HD) CARROLLTON 100.000 0.00 0.00
20. PEMBERTON, BRENHAM (HD) OVALO, TX 100.000 0.00 0.00
21. MORRIS, AINSLEE (HL) BELTON 100.000 0.00 0.00
22. MONTAGUE, CHASE (HL) MASON, TX 100.000 0.00 0.00
23. MOODY, CINCH (HD) STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
24. CALZADA, ENRIQUE (HD) BARNHART, TX 100.000 0.00 0.00
25. HOLT, COLBY (HL) MIDLAND, TX 100.000 0.00 0.00
26. CALZADA, STORMY (HL) BARNHART, TX 100.000 0.00 0.00
16-19 DALLY TR
Place Member Name City Time Points $ Won
1. GARZA, CALEB (HD) MIDLAND, TX 5.060 10.00 310.50
2. GREENE, COLTON (HL) ROCKSPRINGS, TX 5.060 10.00 310.50
3. RUST, MASON (HD) GORDON, TX 5.690 9.00 258.75
4. JOHNSON, KUTTER (HL) GORDON, TX 5.690 9.00 258.75
5. EDDLEMAN, WILL (HD) SANTA ANNA, TX 5.780 8.00 207.00
6. JOHNSON, KUTTER (HL) GORDON, TX 5.780 8.00 207.00
7. GARZA, CALEB (HD) MIDLAND, TX 6.100 7.00 155.25
8. PHILLIPS, LUKE (HL) WOLFFORTH, TX 6.100 7.00 155.25
9. BAUGH, BRODY (HD) (N/M) MENARD, TX 7.060 0.00 103.50
10. MANAHAN, LANHAM (HL) OVALO, TX 7.060 6.00 103.50
11. WILLIAMS, LUKE (HD) MILLSAP, TX 8.300 5.00 0.00
12. WRIGHT, HAYDEN (HL) PADUCAH, TX 8.300 5.00 0.00
13. MATHIS, MAX (HD) BEN WHEELER, TX 15.380 4.00 0.00
14. GILBRAITH, GRANT (HL) DRIPPING SPRINGS, TX 15.380 4.00 0.00
15. GIBSON, CHARLIE (HD) MIDLAND, TX 15.900 3.00 0.00
16. WEST, TYLER (HL) MERTZON, TX 15.900 3.00 0.00
17. MATHIS, MAX (HD) BEN WHEELER 17.000 2.00 0.00
18. ALLEN, CHISUM (HL) MENARD 17.000 2.00 0.00
19. NAIL, ROWDY (HD) BAIRD, TX 21.620 1.00 0.00
20. WALKER, DALTON (HL) CLYDE, TX 21.620 1.00 0.00
21. HARMON, CAYDEN (HD) LIPAN 100.000 0.00 0.00
22. HOWARD, MASON (HL) CARROLTON 100.000 0.00 0.00
23. CLEARMAN, HADLEY (HD) NOVICE, TX 100.000 0.00 0.00
24. CRISWELL, KODY (HD) MASON, TX 100.000 0.00 0.00
25. PHILLIPS, LUKE (HL) WOLFFORTH, TX 100.000 0.00 0.00
26. WRIGHT, HAYDEN (HL) PADUCAH, TX 100.000 0.00 0.00
27. RUST, MASON (HD) GORDON, TX 100.000 0.00 0.00
28. CRISWELL, KODY (HD) MASON 100.000 0.00 0.00
29. EDDLEMAN, WILL (HL) SANTA ANNA, TX 100.000 0.00 0.00
30. MURPHY, DYLAN (HL) SNYDER 100.000 0.00 0.00
31. KERNICK, TREVOR (HD) BIG SPRING, TX 100.000 0.00 0.00
32. OVERTON, CUTTER (HL) MINERAL WELLS, TX 100.000 0.00 0.00
33. HOWARD, MASON (HD) CARROLTON 100.000 0.00 0.00
34. KERNICK, TREVOR (HD) BIG SPRING, TX 100.000 0.00 0.00
35. YARBROUGH, OWEN (HL) STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
36. MANAHAN, LANHAM (HL) OVALO, TX 100.000 0.00 0.00
37. CLEARMAN, HADLEY (HD) NOVICE, TX 100.000 0.00 0.00
38. WEST, TYLER (HL) MERTZON, TX 100.000 0.00 0.00
39. WALKER, DALTON (HD) CLYDE, TX 100.000 0.00 0.00
40. GREENE, COLTON (HL) ROCKSPRINGS, TX 100.000 0.00 0.00
41. WILLIAMS, LUKE (HD) MILLSAP 100.000 0.00 0.00
42. OVERTON, CUTTER (HL) MINERAL WELLS 100.000 0.00 0.00
43. HARMON, CAYDEN (HD) LIPAN 100.000 0.00 0.00
44. ALLEN, CHISUM (HD) MENARD 100.000 0.00 0.00
45. YARBROUGH, OWEN (HL) STEPHENVILLE 100.000 0.00 0.00
46. GILBRAITH, GRANT (HL) DRIPPING SPRINGS 100.000 0.00 0.00
8U BARRELS
Place Member Name City Time Points $ Won
1. HUBBLE, HADLEY STEPHENVILLE, TX 18.397 10.00 75.00
2. JONES, SYDNI RAE BRADY, TX 18.455 9.00 45.00
3. ELLIOTT, WIMBERLEE PARADISE, TX 19.387 8.00 30.00
4. ANDREWS, STERLING LLANO, TX 19.406 7.00 0.00
5. SMITH, KOEL CLEBURNE, TX 19.549 6.00 0.00
6. BURTON, HEGAN SWEETWATER 19.624 5.00 0.00
7. ELLIOTT, KNOXLEE PARADISE, TX 19.719 4.00 0.00
8. MUNDEN, LAYNIE SPRINGTOWN, TX 19.810 3.00 0.00
9. LOESCH, AVA BIG SPRING 24.064 2.00 0.00
10. HARDIN, ADLEY NEWCASTLE 200.000 0.00 0.00
8U BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points $ Won
1. CARPENTER, COLT O'DONNELL, TX 6.810 10.00 75.00
2. LAMB, RYLAN BORGER, TX 100.000 0.00 0.00
3. LOESCH, AVA BIG SPRING 100.000 0.00 0.00
4. BURTON, HEGAN SWEETWATER 100.000 0.00 0.00
5. ANDREWS, STERLING LLANO, TX 100.000 0.00 0.00
8U CALF RIDING
Place Member Name City Score Points $ Won
1. BURTON, HEGAN SWEETWATER 75.0 10.00 30.00
2. MORGAN, KASH COLEMAN 72.0 9.00 0.00
8U GOAT TYING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. HUBBLE, HADLEY STEPHENVILLE, TX 13.660 10.00 67.50
2. JONES, SYDNI RAE BRADY, TX 13.760 9.00 40.50
3. BURTON, HEGAN SWEETWATER 14.940 8.00 27.00
4. ANDREWS, STERLING LLANO, TX 15.810 7.00 0.00
5. LOESCH, AVA BIG SPRING 16.720 6.00 0.00
6. LAMB, RYLAN BORGER, TX 17.180 5.00 0.00
7. SMITH, KOEL CLEBURNE, TX 17.810 4.00 0.00
8. ELLIOTT, WIMBERLEE PARADISE, TX 19.470 3.00 0.00
9. MUNDEN, LAYNIE SPRINGTOWN, TX 21.310 2.00 0.00
8U POLE BENDING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. BURTON, HEGAN SWEETWATER 21.902 10.00 67.50
2. LOESCH, AVA BIG SPRING 23.087 9.00 40.50
3. ELLIOTT, WIMBERLEE PARADISE, TX 25.340 8.00 27.00
4. HUBBLE, HADLEY STEPHENVILLE, TX 26.102 7.00 0.00
5. JONES, SYDNI RAE BRADY, TX 28.221 6.00 0.00
6. SMITH, KOEL CLEBURNE, TX 34.438 5.00 0.00
7. ANDREWS, STERLING LLANO, TX 100.000 0.00 0.00
8. ELLIOTT, KNOXLEE PARADISE, TX 100.000 0.00 0.00
9. MUNDEN, LAYNIE SPRINGTOWN, TX 100.000 0.00 0.00
B0912 BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points $ Won
1. LEMAY, WILL ALBANY, TX 4.270 10.00 137.50
2. ROBERTSON, LOGAN SANTA ANNA 6.540 9.00 82.50
3. ROSS, SETH BERTRAM 7.090 8.00 55.00
4. BERTSCH, TAYGAN STEPHENVILLE, TX 8.290 7.00 0.00
5. CARPENTER, LUKE O'DONNELL, TX 12.780 6.00 0.00
6. RUST, PAYDEN GORDON, TX 100.000 0.00 0.00
7. SHELTON, JAKE KRUM, TX 100.000 0.00 0.00
8. LAMB, HAZEN BORGER, TX 100.000 0.00 0.00
9. BURTON, HONDO SWEETWATER 100.000 0.00 0.00
10. POWLEDGE, RENDON GRANDVIEW, TX 100.000 0.00 0.00
11. TOWNSEND, TEXAS ATASCOSA, TX 100.000 0.00 0.00
B0912 DOUBLE MUGGING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. POWLEDGE, RENDON GRANDVIEW, TX 11.750 10.00 125.00
2. SHELTON, JAKE KRUM, TX 14.190 9.00 75.00
3. CARPENTER, LUKE O'DONNELL, TX 14.880 8.00 50.00
4. RUST, PAYDEN GORDON, TX 17.940 7.00 0.00
5. LAMB, HAZEN BORGER, TX 19.120 6.00 0.00
6. BURTON, HONDO SWEETWATER 100.000 0.00 0.00
7. LEMAY, WILL ALBANY, TX 100.000 0.00 0.00
8. BERTSCH, TAYGAN STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
9. TOWNSEND, TEXAS ATASCOSA, TX 100.000 0.00 0.00
10. ROSS, SETH BERTRAM 100.000 0.00 0.00
B0912 RIBBON ROPING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. LEMAY, WILL ALBANY, TX 9.910 10.00 125.00
2. POWLEDGE, RENDON GRANDVIEW, TX 15.000 9.00 75.00
3. RUST, PAYDEN GORDON, TX 17.060 8.00 50.00
4. BURTON, HONDO SWEETWATER 36.690 7.00 0.00
5. SHELTON, JAKE KRUM, TX 100.000 0.00 0.00
6. CARPENTER, LUKE O'DONNELL, TX 100.000 0.00 0.00
7. ROBERTSON, LOGAN SANTA ANNA 100.000 0.00 0.00
8. BERTSCH, TAYGAN STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
9. TOWNSEND, TEXAS ATASCOSA, TX 100.000 0.00 0.00
10. ROSS, SETH BERTRAM 200.000 0.00 0.00
B0912 STEER RIDING
Place Member Name City Score Points $ Won
1. BRASWELL, HAGEN TELEGRAPH, TX 67.0 10.00 50.00
2. DEEDS, ETHAN MULLIN 0.0 0.00 0.00
B0912 TIE-DOWN CR
Place Member Name City Time Points $ Won
1. LEMAY, WILL ALBANY, TX 14.910 10.00 125.00
2. POWLEDGE, RENDON GRANDVIEW, TX 15.780 9.00 75.00
3. CARPENTER, LUKE O'DONNELL, TX 17.020 8.00 50.00
4. TOWNSEND, TEXAS ATASCOSA, TX 38.720 7.00 0.00
5. SHELTON, JAKE KRUM, TX 100.000 0.00 0.00
6. RUST, PAYDEN GORDON, TX 100.000 0.00 0.00
7. ROBERTSON, LOGAN SANTA ANNA 100.000 0.00 0.00
8. ROSS, SETH BERTRAM 100.000 0.00 0.00
9. BERTSCH, TAYGAN STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
10. BURTON, HONDO SWEETWATER 100.000 0.00 0.00
B1315 BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points $ Won
1. HOLT, COLBY MIDLAND, TX 2.700 10.00 126.00
2. LITTLE, CHANCE FLORESVILLE, TX 3.400 9.00 84.00
3. MONTOYA, BRAIDYN GARDENDALE 3.750 8.00 0.00
4. CALZADA, ENRIQUE BARNHART, TX 100.000 0.00 0.00
5. OHL, BLAKE HICO, TX 100.000 0.00 0.00
6. MOODY, CINCH STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
B1315 RIBBON ROPING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. HOLT, COLBY MIDLAND, TX 6.100 10.00 105.00
2. LITTLE, CHANCE FLORESVILLE, TX 6.810 9.00 70.00
3. MONTOYA, BRAIDYN GARDENDALE 8.370 8.00 0.00
4. MOODY, CINCH STEPHENVILLE, TX 12.690 7.00 0.00
5. OHL, BLAKE HICO, TX 100.000 0.00 0.00
B1315 TIE-DOWN CR
Place Member Name City Time Points $ Won
1. JUSTISS, JARETT ROBERT LEE, TX 10.650 10.00 264.00
2. LITTLE, CHANCE FLORESVILLE, TX 11.410 9.00 176.00
3. MOODY, CINCH STEPHENVILLE, TX 12.250 8.00 0.00
4. HOLT, COLBY MIDLAND, TX 15.240 7.00 0.00
5. OHL, BLAKE HICO, TX 19.280 6.00 0.00
6. CALZADA, ENRIQUE BARNHART, TX 32.030 5.00 0.00
7. WHITE, HADLEY WESTBROOK, TX 38.680 4.00 0.00
8. MONTOYA, BRAIDYN GARDENDALE 100.000 0.00 0.00
B1619 OPTIONAL TD
Place Member Name City Time Points $ Won
1. GREENE, COLTON ROCKSPRINGS, TX 9.280 10.00 364.00
2. GIBSON, CHARLIE MIDLAND, TX 9.310 9.00 273.00
3. SHAW, JONATHAN MIDLAND 10.020 8.00 182.00
4. WINTER, DEREK ALVORD 12.040 7.00 91.00
5. ALLEN, CHISUM MENARD 12.780 6.00 0.00
6. GARZA, CALEB MIDLAND, TX 15.930 5.00 0.00
7. EDDLEMAN, WILL SANTA ANNA, TX 23.000 4.00 0.00
8. HARMON, CAYDEN LIPAN, TX 24.320 3.00 0.00
9. BAUGH, BRODY (N/M) MENARD, TX 100.000 0.00 0.00
10. RUST, MASON GORDON, TX 100.000 0.00 0.00
11. KERNICK, TREVOR BIG SPRING, TX 100.000 0.00 0.00
12. MURPHY, DYLAN SNYDER 100.000 0.00 0.00
13. MATHIS, MAX BEN WHEELER, TX 100.000 0.00 0.00
14. WEST, TYLER MERTZON, TX 100.000 0.00 0.00
B1619 STEER WRESTLI
Place Member Name City Time Points $ Won
1. WALKER, DALTON CLYDE, TX 9.590 10.00 120.00
2. MATHIS, MAX BEN WHEELER, TX 26.780 9.00 80.00
3. WEST, TYLER MERTZON, TX 100.000 0.00 0.00
4. HARMON, CAYDEN LIPAN, TX 100.000 0.00 0.00
5. HOBAN, COLTEN (N/M) GRANDVIEW, TX 100.000 0.00 0.00
B1619 TIE DOWN CR
Place Member Name City Time Points $ Won
1. BAUGH, BRODY (N/M) MENARD, TX 9.750 0.00 416.00
2. GREENE, COLTON ROCKSPRINGS, TX 9.780 9.00 312.00
3. ALLEN, CHISUM MENARD 10.250 8.00 208.00
4. SHAW, JONATHAN MIDLAND 10.560 7.00 104.00
5. GIBSON, CHARLIE MIDLAND, TX 10.970 6.00 0.00
6. WEST, TYLER MERTZON, TX 11.290 5.00 0.00
7. HARMON, CAYDEN LIPAN, TX 11.810 4.00 0.00
8. KERNICK, TREVOR BIG SPRING, TX 12.680 3.00 0.00
9. EDDLEMAN, WILL SANTA ANNA, TX 14.850 2.00 0.00
10. WALKER, DALTON CLYDE, TX 19.560 1.00 0.00
11. GARZA, CALEB MIDLAND, TX 22.630 0.00 0.00
12. NAIL, ROWDY BAIRD, TX 24.220 0.00 0.00
13. MATHIS, MAX BEN WHEELER, TX 100.000 0.00 0.00
14. MURPHY, DYLAN SNYDER 100.000 0.00 0.00
15. WINTER, DEREK ALVORD 100.000 0.00 0.00
16. RUST, MASON GORDON, TX 100.000 0.00 0.00
G0912 BARRELS
Place Member Name City Time Points $ Won
1. MABEN, MACYE SPUR, TX 17.800 10.00 125.00
2. WHITE, KAMERYN STEPHENVILLE, TX 17.819 9.00 75.00
3. CRISWELL, KALLI MASON, TX 18.109 8.00 50.00
4. THOMPSON, ALLIE GRANDVIEW, TX 18.290 7.00 0.00
5. SMITH, WREN CLEBURNE, TX 18.784 6.00 0.00
6. KENNEDY, PRESLEY GARDENDALE, TX 19.054 5.00 0.00
7. GREENE, GRACIE ROCKSPRINGS, TX 19.468 4.00 0.00
8. OHL, SAYLOR HICO, TX 20.774 3.00 0.00
9. DOCKERY, TAYLOR SAN ANGELO 22.627 2.00 0.00
10. RICHARDS, LUCY HEREFORD, TX 200.000 0.00 0.00
G0912 BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points $ Won
1. MABEN, MACYE SPUR, TX 4.590 10.00 175.00
2. CRISWELL, KALLI MASON, TX 100.000 0.00 0.00
3. GREENE, GRACIE ROCKSPRINGS, TX 100.000 0.00 0.00
4. OHL, SAYLOR HICO, TX 100.000 0.00 0.00
5. WHITE, KAMERYN STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
6. ANDREWS, SAMANTHA LLANO, TX 100.000 0.00 0.00
7. RICHARDS, LUCY HEREFORD, TX 200.000 0.00 0.00
G0912 GOAT TYING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. MABEN, MACYE SPUR, TX 10.190 10.00 112.50
2. SMITH, WREN CLEBURNE, TX 10.590 9.00 67.50
3. WHITE, KAMERYN STEPHENVILLE, TX 10.810 8.00 45.00
4. CRISWELL, KALLI MASON, TX 11.720 7.00 0.00
5. GREENE, GRACIE ROCKSPRINGS, TX 14.900 6.00 0.00
6. KENNEDY, PRESLEY GARDENDALE, TX 15.420 5.00 0.00
7. JUSTISS, ADYSON ROBERT LEE, TX 16.300 4.00 0.00
8. ANDREWS, SAMANTHA LLANO, TX 19.440 3.00 0.00
9. RICHARDS, LUCY HEREFORD, TX 200.000 0.00 0.00
G0912 POLE BENDING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. MABEN, MACYE SPUR, TX 22.277 10.00 120.00
2. GREENE, GRACIE ROCKSPRINGS, TX 23.043 9.00 80.00
3. THOMPSON, ALLIE GRANDVIEW, TX 26.241 8.00 0.00
4. DOCKERY, TAYLOR SAN ANGELO 28.447 7.00 0.00
5. ANDREWS, SAMANTHA LLANO, TX 29.051 6.00 0.00
6. SMITH, WREN CLEBURNE, TX 38.713 5.00 0.00
7. KENNEDY, PRESLEY GARDENDALE, TX 100.000 0.00 0.00
8. RICHARDS, LUCY HEREFORD, TX 200.000 0.00 0.00
G0912 RIBBON ROPING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. OHL, SAYLOR HICO, TX 9.840 10.00 105.00
2. MABEN, MACYE SPUR, TX 16.780 9.00 70.00
3. CRISWELL, KALLI MASON, TX 100.000 0.00 0.00
4. GREENE, GRACIE ROCKSPRINGS, TX 100.000 0.00 0.00
5. WHITE, KAMERYN STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
6. ANDREWS, SAMANTHA LLANO, TX 100.000 0.00 0.00
7. RICHARDS, LUCY HEREFORD, TX 200.000 0.00 0.00
G1315 BARRELS
Place Member Name City Time Points $ Won
1. MOTE, LAURA LLANO, TX 18.021 10.00 175.00
2. NORED, ANDEE SHAE BOWIE, TX 18.213 9.00 105.00
3. ARNOLD, TESSA COLEMAN 18.416 8.00 70.00
4. ARRINGTON, RILEY KINGSLAND, TX 18.533 7.00 0.00
5. DENTON, ADDIE BETH ALBANY, TX 18.654 6.00 0.00
6. DRIVER, JORDAN GARDEN CITY, TX 19.052 5.00 0.00
7. LEWIS, MCKENZIE ITALY, TX 23.360 4.00 0.00
8. SKELTON, RAINEY LLANO, TX 23.694 3.00 0.00
9. CUCCURULLO, TAYLOR CARROLLTON 100.000 0.00 0.00
10. HARDIN, RYLEE NEWCASTLE 200.000 0.00 0.00
G1315 BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points $ Won
1. HAARDT, SAMANTHA DELEON 2.650 10.00 178.50
2. MORRIS, AINSLEE BELTON, TX 3.120 9.00 148.75
3. NORED, ANDEE SHAE BOWIE, TX 3.410 8.00 119.00
4. WILSON, SASSY MULLIN, TX 3.440 7.00 89.25
5. SINCLAIR, DYLAN LIPAN, TX 3.450 6.00 59.50
6. VAUGHN, ALLISON SAN ANGELO, TX 4.090 5.00 0.00
7. CUCCURULLO, TAYLOR CARROLLTON 4.190 4.00 0.00
8. NEAL, MADISON STEPHENVILLE, TX 5.040 3.00 0.00
9. TERRY, MEKALIA SAN SABA, TX 5.160 2.00 0.00
10. DRIVER, JORDAN GARDEN CITY, TX 6.090 1.00 0.00
11. SKELTON, RAINEY LLANO, TX 12.560 0.00 0.00
12. CHURCHILL, KC GAIL ELM MOTT, TX 12.840 0.00 0.00
13. KENT, EMMA KLAIRE SMYER, TX 13.130 0.00 0.00
14. BEDNORZ, EMILY CORPUS CHRISTI 100.000 0.00 0.00
15. ARRINGTON, RILEY KINGSLAND, TX 100.000 0.00 0.00
16. MONTALVO, KALLIE KNICKERBOCKER, TX 100.000 0.00 0.00
17. DOCKERY, KOTIE SAN ANGELO 100.000 0.00 0.00
G1315 GOAT TYING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. BEDNORZ, EMILY CORPUS CHRISTI 7.570 10.00 224.00
2. VAUGHN, ALLISON SAN ANGELO, TX 7.620 9.00 168.00
3. WILSON, SASSY MULLIN, TX 8.440 7.50 84.00
4. DRIVER, JORDAN GARDEN CITY, TX 8.440 7.50 84.00
5. WELLS, KENSEY CHRISTOVAL, TX 8.690 6.00 0.00
6. NEAL, MADISON STEPHENVILLE, TX 9.130 5.00 0.00
7. SINCLAIR, DYLAN LIPAN, TX 9.690 4.00 0.00
8. SKELTON, RAINEY LLANO, TX 9.810 3.00 0.00
9. DENTON, ADDIE BETH ALBANY, TX 9.960 2.00 0.00
10. KENT, EMMA KLAIRE SMYER, TX 10.120 1.00 0.00
11. MORRIS, AINSLEE BELTON, TX 10.650 0.00 0.00
12. CUCCURULLO, TAYLOR CARROLLTON 12.160 0.00 0.00
13. DOCKERY, KOTIE SAN ANGELO 12.530 0.00 0.00
14. NORED, ANDEE SHAE BOWIE, TX 12.820 0.00 0.00
15. MONTALVO, KALLIE KNICKERBOCKER, TX 22.280 0.00 0.00
16. ARRINGTON, RILEY KINGSLAND, TX 100.000 0.00 0.00
G1315 POLE BENDING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. LEWIS, MCKENZIE ITALY, TX 21.568 10.00 157.50
2. DOCKERY, KOTIE SAN ANGELO 21.838 9.00 94.50
3. SKELTON, RAINEY LLANO, TX 24.518 8.00 63.00
4. DRIVER, JORDAN GARDEN CITY, TX 27.306 7.00 0.00
5. NORED, ANDEE SHAE BOWIE, TX 27.732 6.00 0.00
6. WELLS, KENSEY CHRISTOVAL, TX 31.510 5.00 0.00
7. DENTON, ADDIE BETH ALBANY, TX 40.895 4.00 0.00
8. ARRINGTON, RILEY KINGSLAND, TX 200.000 0.00 0.00
9. HARDIN, RYLEE NEWCASTLE 200.000 0.00 0.00
G1315 RIBBON ROPING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. NEAL, MADISON STEPHENVILLE, TX 8.000 0.00 0.00
2. VAUGHN, ALLISON SAN ANGELO, TX 9.250 10.00 210.00
3. NORED, ANDEE SHAE BOWIE, TX 13.440 9.00 126.00
4. DRIVER, JORDAN GARDEN CITY, TX 13.500 8.00 84.00
5. TERRY, MEKALIA SAN SABA, TX 16.130 7.00 0.00
6. KENT, EMMA KLAIRE SMYER, TX 21.160 6.00 0.00
7. CUCCURULLO, TAYLOR CARROLLTON 22.380 5.00 0.00
8. SKELTON, RAINEY LLANO, TX 100.000 0.00 0.00
9. MORRIS, AINSLEE BELTON, TX 100.000 0.00 0.00
10. SINCLAIR, DYLAN LIPAN, TX 100.000 0.00 0.00
11. CHURCHILL, KC GAIL ELM MOTT, TX 100.000 0.00 0.00
12. MONTALVO, KALLIE KNICKERBOCKER, TX 100.000 0.00 0.00
G1619 BARRELS
Place Member Name City Time Points $ Won
1. JONES, RAYME LAMESA, TX 17.876 10.00 270.00
2. BAILEY, CARSYN PARADISE, TX 17.906 9.00 162.00
3. CRISWELL, KODY MASON, TX 18.305 8.00 108.00
4. PROCTER, VICTORIA LAMPASAS, TX 18.377 7.00 0.00
5. ARTHER, SYDNEY OVALO, TX 18.556 6.00 0.00
6. FLADAGER, JOSIE ANSON, TX 18.645 5.00 0.00
7. DUNN, SOPHIE ODESSA, TX 18.736 4.00 0.00
8. PARKER, TONI OZONA, TX 18.856 3.00 0.00
9. HERRING, ANNIE GRAFORD 18.926 2.00 0.00
10. JOHNSON, RAINEY GRANDVIEW 18.939 1.00 0.00
11. ROSS, LONDYN LIBERTY HILL 23.586 0.00 0.00
12. GRABLE, PAYGE STANTON, TX 32.388 0.00 0.00
G1619 BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points $ Won
1. RUSSELL, LEXIE BUCHANAN DAM, TX 3.460 10.00 270.00
2. DUNN, SOPHIE ODESSA, TX 5.090 9.00 180.00
3. MONTAGUE, CALLI MASON, TX 100.000 0.00 0.00
4. CLEARMAN, HADLEY NOVICE, TX 100.000 0.00 0.00
5. LEMAY, GRACIE ALBANY, TX 100.000 0.00 0.00
6. CRISWELL, KODY MASON, TX 100.000 0.00 0.00
7. FENN, KYLEE MIDLAND 100.000 0.00 0.00
8. BAILEY, CARSYN PARADISE, TX 100.000 0.00 0.00
9. KENT, KENZEE SMYER, TX 100.000 0.00 0.00
10. ROSS, LONDYN LIBERTY HILL 100.000 0.00 0.00
G1619 GOAT TYING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. PARKER, TONI OZONA, TX 9.440 10.00 135.00
2. DUNN, SOPHIE ODESSA, TX 9.970 9.00 90.00
3. KENNEDY, ALEXANDRA GARDENDALE, TX 10.170 8.00 0.00
4. BAILEY, CARSYN PARADISE, TX 10.570 7.00 0.00
5. PROCTER, VICTORIA LAMPASAS, TX 10.970 6.00 0.00
G1619 POLE BENDING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. HERRING, ANNIE GRAFORD 21.307 10.00 202.50
2. KENNEY, BRIKAYLI GARDENDALE 21.717 9.00 121.50
3. KENNEDY, ALEXANDRA GARDENDALE, TX 22.121 7.50 40.50
4. PROCTER, VICTORIA LAMPASAS, TX 22.121 7.50 40.50
5. ARTHER, SYDNEY OVALO, TX 22.997 6.00 0.00
6. PARKER, TONI OZONA, TX 32.665 5.00 0.00
7. GRABLE, PAYGE STANTON, TX 100.000 0.00 0.00
8. RUSSELL, LEXIE BUCHANAN DAM, TX 200.000 0.00 0.00
9. ROSS, LONDYN LIBERTY HILL 200.000 0.00 0.00
G1619 RIBBON ROPING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. CRISWELL, KODY MASON, TX 16.970 10.00 189.00
2. CLEARMAN, HADLEY NOVICE, TX 19.370 9.00 126.00
3. DUNN, SOPHIE ODESSA, TX 100.000 0.00 0.00
4. FENN, KYLEE MIDLAND 100.000 0.00 0.00
5. KENT, KENZEE SMYER, TX 100.000 0.00 0.00
6. LEMAY, GRACIE ALBANY, TX 100.000 0.00 0.00
7. ROSS, LONDYN LIBERTY HILL 100.000 0.00 0.00