Scores Listing for Goldthwaite AJRA #13(06/21/2018-Goldthwaite, TX)

Results as of 06/25/2018 @ 19:54

(N/M)=Non-Member
(HD)=Header/Roper (HL)=Heeler/Runner

13-15 DALLY TR
Place Member Name City Time Points $ Won
1. MONTOYA, BRAIDYN (HD) GARDENDALE 6.090 10.00 182.00
2. FENN, BRADY (HL) MIDLAND 6.090 10.00 182.00
3. PEMBERTON, BRENHAM (HD) OVALO, TX 7.850 9.00 136.50
4. MONTAGUE, CHASE (HL) MASON, TX 7.850 9.00 136.50
5. CUCCURULLO, TAYLOR (HD) CARROLLTON 10.360 8.00 91.00
6. MORRIS, AINSLEE (HL) BELTON 10.360 8.00 91.00
7. PEMBERTON, BRENHAM (HD) OVALO, TX 12.670 7.00 45.50
8. LITTLE, CHANCE (HL) FLORESVILLE, TX 12.670 7.00 45.50
9. LITTLE, CHANCE (HD) FLORESVILLE, TX 13.300 6.00 0.00
10. MONTAGUE, CHASE (HL) MASON, TX 13.300 6.00 0.00
11. SKELTON, RAINEY (HD) LLANO, TX 13.380 5.00 0.00
12. MORRIS, AINSLEE (HL) BELTON, TX 13.380 5.00 0.00
13. SKELTON, RAINEY (HD) LLANO, TX 14.250 4.00 0.00
14. TERRY, MEKALIA (HL) SAN SABA, TX 14.250 4.00 0.00
15. WHITE, HADLEY (HD) WESTBROOK, TX 100.000 0.00 0.00
16. JUSTISS, JARETT (HL) ROBERT LEE, TX 100.000 0.00 0.00
17. MOODY, CINCH (HD) STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
18. HOLT, COLBY (HL) MIDLAND, TX 100.000 0.00 0.00
19. MOODY, CINCH (HD) STEPHENVILLE 100.000 0.00 0.00
20. FENN, BRADY (HL) MIDLAND 100.000 0.00 0.00
21. MONTOYA, BRAIDYN (HD) GARDENDALE 100.000 0.00 0.00
22. HOLT, COLBY (HL) MIDLAND 100.000 0.00 0.00
23. CALZADA, ENRIQUE (HD) BARNHART, TX 200.000 0.00 0.00
24. CALZADA, STORMY (HL) BARNHART, TX 200.000 0.00 0.00
25. CALZADA, ENRIQUE (HD) BARNHART, TX 200.000 0.00 0.00
26. TERRY, MEKALIA (HL) SAN SABA, TX 200.000 0.00 0.00
16-19 DALLY TR
Place Member Name City Time Points $ Won
1. EDDLEMAN, WILL (HD) SANTA ANNA, TX 5.070 10.00 297.00
2. JOHNSON, KUTTER (HL) GORDON, TX 5.070 10.00 297.00
3. RUST, MASON (HD) GORDON, TX 5.660 9.00 247.50
4. EDDLEMAN, WILL (HL) SANTA ANNA, TX 5.660 9.00 247.50
5. HOWARD, MASON (HD) CARROLTON 6.690 8.00 198.00
6. YARBROUGH, OWEN (HL) STEPHENVILLE 6.690 8.00 198.00
7. GARZA, CALEB (HD) MIDLAND, TX 6.720 7.00 148.50
8. GREENE, COLTON (HL) ROCKSPRINGS, TX 6.720 7.00 148.50
9. WILLIAMS, LUKE (HD) MILLSAP 6.770 6.00 99.00
10. OVERTON, CUTTER (HL) MINERAL WELLS 6.770 6.00 99.00
11. MATHIS, MAX (HD) BEN WHEELER 7.880 5.00 0.00
12. ALLEN, CHISUM (HL) MENARD 7.880 5.00 0.00
13. KERNICK, TREVOR (HD) BIG SPRING, TX 7.900 4.00 0.00
14. OVERTON, CUTTER (HL) MINERAL WELLS, TX 7.900 4.00 0.00
15. CRISWELL, KODY (HD) MASON 8.210 3.00 0.00
16. MURPHY, DYLAN (HL) SNYDER 8.210 3.00 0.00
17. GARZA, CALEB (HD) MIDLAND, TX 10.610 2.00 0.00
18. PHILLIPS, LUKE (HL) WOLFFORTH, TX 10.610 2.00 0.00
19. ALLEN, CHISUM (HD) MENARD 11.030 1.00 0.00
20. GILBRAITH, GRANT (HL) DRIPPING SPRINGS 11.030 1.00 0.00
21. WILLIAMS, LUKE (HD) MILLSAP, TX 14.920 0.00 0.00
22. WRIGHT, HAYDEN (HL) PADUCAH, TX 14.920 0.00 0.00
23. HARMON, CAYDEN (HD) LIPAN, TX 15.280 0.00 0.00
24. HOWARD, MASON (HL) CARROLTON, TX 15.280 0.00 0.00
25. KERNICK, TREVOR (HD) BIG SPRING, TX 15.680 0.00 0.00
26. MANAHAN, LANHAM (HL) OVALO, TX 15.680 0.00 0.00
27. BAUGH, BRODY (HD) (N/M) MENARD, TX 100.000 0.00 0.00
28. MANAHAN, LANHAM (HL) OVALO, TX 100.000 0.00 0.00
29. WALKER, DALTON (HD) CLYDE, TX 100.000 0.00 0.00
30. GREENE, COLTON (HL) ROCKSPRINGS, TX 100.000 0.00 0.00
31. RUST, MASON (HD) GORDON, TX 100.000 0.00 0.00
32. JOHNSON, KUTTER (HL) GORDON, TX 100.000 0.00 0.00
33. CRISWELL, KODY (HD) MASON, TX 100.000 0.00 0.00
34. WEST, TYLER (HL) MERTZON, TX 100.000 0.00 0.00
35. NAIL, ROWDY (HD) BAIRD, TX 100.000 0.00 0.00
36. WALKER, DALTON (HL) CLYDE, TX 100.000 0.00 0.00
37. HARMON, CAYDEN (HD) LIPAN 100.000 0.00 0.00
38. MATHIS, MAX (HD) BEN WHEELER, TX 100.000 0.00 0.00
39. YARBROUGH, OWEN (HL) STEPHENVILLE 100.000 0.00 0.00
40. GILBRAITH, GRANT (HL) DRIPPING SPRINGS, TX 100.000 0.00 0.00
41. CLEARMAN, HADLEY (HD) NOVICE, TX 100.000 0.00 0.00
42. NAIL, ROWDY (HD) BAIRD, TX 100.000 0.00 0.00
43. WEST, TYLER (HL) MERTZON, TX 100.000 0.00 0.00
44. WRIGHT, HAYDEN (HL) PADUCAH, TX 100.000 0.00 0.00
8U BARRELS
Place Member Name City Time Points $ Won
1. HUBBLE, HADLEY STEPHENVILLE, TX 16.158 10.00 82.50
2. JONES, SYDNI RAE BRADY, TX 16.270 9.00 49.50
3. SMITH, KOEL CLEBURNE, TX 16.624 8.00 33.00
4. ELLIOTT, WIMBERLEE PARADISE, TX 16.822 7.00 0.00
5. ELLIOTT, KNOXLEE PARADISE, TX 17.138 6.00 0.00
6. LOESCH, AVA BIG SPRING 17.310 5.00 0.00
7. BURTON, HEGAN SWEETWATER 17.576 4.00 0.00
8. MUNDEN, LAYNIE SPRINGTOWN, TX 17.835 3.00 0.00
9. ANDREWS, STERLING LLANO, TX 17.938 2.00 0.00
10. EDWARDS, EMMRY STEPHENVILLE, TX 18.383 1.00 0.00
11. HARDIN, ADLEY NEWCASTLE 22.740 0.00 0.00
8U BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points $ Won
1. BURTON, HEGAN SWEETWATER 6.650 10.00 54.00
2. EDWARDS, EMMRY STEPHENVILLE, TX 20.010 9.00 36.00
3. LAMB, RYLAN BORGER, TX 100.000 0.00 0.00
4. ANDREWS, STERLING LLANO, TX 100.000 0.00 0.00
5. CARPENTER, COLT O'DONNELL, TX 100.000 0.00 0.00
6. LOESCH, AVA BIG SPRING 100.000 0.00 0.00
8U CALF RIDING
Place Member Name City Score Points $ Won
1. MORGAN, KASH COLEMAN 68.0 10.00 30.00
2. BURTON, HEGAN SWEETWATER 0.0 0.00 0.00
8U GOAT TYING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. SMITH, KOEL CLEBURNE, TX 13.660 10.00 75.00
2. JONES, SYDNI RAE BRADY, TX 14.500 9.00 45.00
3. ANDREWS, STERLING LLANO, TX 15.050 8.00 30.00
4. MUNDEN, LAYNIE SPRINGTOWN, TX 16.890 7.00 0.00
5. BURTON, HEGAN SWEETWATER 18.590 6.00 0.00
6. ELLIOTT, WIMBERLEE PARADISE, TX 23.530 5.00 0.00
7. HUBBLE, HADLEY STEPHENVILLE, TX 26.050 4.00 0.00
8. EDWARDS, EMMRY STEPHENVILLE, TX 32.690 3.00 0.00
9. LAMB, RYLAN BORGER, TX 100.000 0.00 0.00
10. LOESCH, AVA BIG SPRING 100.000 0.00 0.00
8U POLE BENDING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. MUNDEN, LAYNIE SPRINGTOWN, TX 22.948 10.00 75.00
2. BURTON, HEGAN SWEETWATER 23.050 9.00 45.00
3. LOESCH, AVA BIG SPRING 23.464 8.00 30.00
4. JONES, SYDNI RAE BRADY, TX 23.642 7.00 0.00
5. SMITH, KOEL CLEBURNE, TX 25.217 6.00 0.00
6. EDWARDS, EMMRY STEPHENVILLE, TX 26.065 5.00 0.00
7. ANDREWS, STERLING LLANO, TX 27.916 4.00 0.00
8. HUBBLE, HADLEY STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
9. ELLIOTT, KNOXLEE PARADISE, TX 100.000 0.00 0.00
10. ELLIOTT, WIMBERLEE PARADISE, TX 100.000 0.00 0.00
B0912 BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points $ Won
1. POWLEDGE, RENDON GRANDVIEW, TX 4.330 10.00 137.50
2. LAMB, HAZEN BORGER, TX 4.420 9.00 82.50
3. SHELTON, JAKE KRUM, TX 5.170 8.00 55.00
4. BERTSCH, TAYGAN STEPHENVILLE, TX 6.110 7.00 0.00
5. CARPENTER, LUKE O'DONNELL, TX 12.580 6.00 0.00
6. BURTON, HONDO SWEETWATER 100.000 0.00 0.00
7. RUST, PAYDEN GORDON, TX 100.000 0.00 0.00
8. ROSS, SETH BERTRAM 100.000 0.00 0.00
9. TOWNSEND, TEXAS ATASCOSA, TX 100.000 0.00 0.00
10. IRWIN, HUNTER ANDREWS, TX 100.000 0.00 0.00
11. ROBERTSON, LOGAN SANTA ANNA 100.000 0.00 0.00
B0912 DOUBLE MUGGING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. POWLEDGE, RENDON GRANDVIEW, TX 14.530 10.00 125.00
2. LAMB, HAZEN BORGER, TX 15.150 9.00 75.00
3. BERTSCH, TAYGAN STEPHENVILLE, TX 18.150 8.00 50.00
4. SHELTON, JAKE KRUM, TX 18.910 7.00 0.00
5. TOWNSEND, TEXAS ATASCOSA, TX 20.780 6.00 0.00
6. IRWIN, HUNTER ANDREWS, TX 22.770 5.00 0.00
7. RUST, PAYDEN GORDON, TX 25.730 4.00 0.00
8. BURTON, HONDO SWEETWATER 100.000 0.00 0.00
9. ROSS, SETH BERTRAM 100.000 0.00 0.00
10. CARPENTER, LUKE O'DONNELL, TX 100.000 0.00 0.00
B0912 RIBBON ROPING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. BURTON, HONDO SWEETWATER 7.750 10.00 125.00
2. POWLEDGE, RENDON GRANDVIEW, TX 9.320 9.00 75.00
3. RUST, PAYDEN GORDON, TX 19.470 8.00 50.00
4. ROBERTSON, LOGAN SANTA ANNA 21.940 7.00 0.00
5. ROSS, SETH BERTRAM 35.730 6.00 0.00
6. SHELTON, JAKE KRUM, TX 100.000 0.00 0.00
7. CARPENTER, LUKE O'DONNELL, TX 100.000 0.00 0.00
8. BERTSCH, TAYGAN STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
9. TOWNSEND, TEXAS ATASCOSA, TX 100.000 0.00 0.00
10. IRWIN, HUNTER ANDREWS, TX 100.000 0.00 0.00
B0912 STEER RIDING
Place Member Name City Score Points $ Won
1. BRASWELL, HAGEN TELEGRAPH, TX 67.0 10.00 50.00
2. DEEDS, ETHAN MULLIN 0.0 0.00 0.00
B0912 TIE-DOWN CR
Place Member Name City Time Points $ Won
1. POWLEDGE, RENDON GRANDVIEW, TX 15.810 10.00 112.50
2. CARPENTER, LUKE O'DONNELL, TX 16.230 9.00 67.50
3. ROSS, SETH BERTRAM 50.470 8.00 45.00
4. TOWNSEND, TEXAS ATASCOSA, TX 100.000 0.00 0.00
5. BURTON, HONDO SWEETWATER 100.000 0.00 0.00
6. BERTSCH, TAYGAN STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
7. SHELTON, JAKE KRUM, TX 100.000 0.00 0.00
8. RUST, PAYDEN GORDON, TX 100.000 0.00 0.00
9. ROBERTSON, LOGAN SANTA ANNA 100.000 0.00 0.00
B1315 BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points $ Won
1. LITTLE, CHANCE FLORESVILLE, TX 12.000 10.00 210.00
2. MONTOYA, BRAIDYN GARDENDALE 100.000 0.00 0.00
3. HOLT, COLBY MIDLAND, TX 100.000 0.00 0.00
4. MOODY, CINCH STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
5. OHL, BLAKE HICO, TX 100.000 0.00 0.00
6. CALZADA, ENRIQUE BARNHART, TX 200.000 0.00 0.00
B1315 RIBBON ROPING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. HOLT, COLBY MIDLAND, TX 5.900 10.00 105.00
2. MOODY, CINCH STEPHENVILLE, TX 7.840 9.00 70.00
3. LITTLE, CHANCE FLORESVILLE, TX 15.810 8.00 0.00
4. MONTOYA, BRAIDYN GARDENDALE 100.000 0.00 0.00
5. OHL, BLAKE HICO, TX 100.000 0.00 0.00
B1315 TIE-DOWN CR
Place Member Name City Time Points $ Won
1. OHL, BLAKE HICO, TX 8.480 10.00 264.00
2. JUSTISS, JARETT ROBERT LEE, TX 10.600 9.00 176.00
3. HOLT, COLBY MIDLAND, TX 23.180 8.00 0.00
4. WHITE, HADLEY WESTBROOK, TX 37.370 7.00 0.00
5. MOODY, CINCH STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
6. MONTOYA, BRAIDYN GARDENDALE 100.000 0.00 0.00
7. LITTLE, CHANCE FLORESVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
8. CALZADA, ENRIQUE BARNHART, TX 200.000 0.00 0.00
B1619 OPTIONAL TD
Place Member Name City Time Points $ Won
1. WEST, TYLER MERTZON, TX 8.940 9.50 295.75
2. GARZA, CALEB MIDLAND, TX 8.940 9.50 295.75
3. ALLEN, CHISUM MENARD 9.680 8.00 169.00
4. KERNICK, TREVOR BIG SPRING, TX 10.290 7.00 84.50
5. HARMON, CAYDEN LIPAN, TX 11.470 6.00 0.00
6. BAUGH, BRODY (N/M) MENARD, TX 12.870 0.00 0.00
7. RUST, MASON GORDON, TX 13.320 4.00 0.00
8. GREENE, COLTON ROCKSPRINGS, TX 23.820 3.00 0.00
9. MATHIS, MAX BEN WHEELER, TX 27.880 2.00 0.00
10. MURPHY, DYLAN SNYDER 100.000 0.00 0.00
11. EDDLEMAN, WILL SANTA ANNA, TX 100.000 0.00 0.00
12. SHAW, JONATHAN MIDLAND 100.000 0.00 0.00
13. WINTER, DEREK ALVORD 100.000 0.00 0.00
B1619 STEER WRESTLI
Place Member Name City Time Points $ Won
1. WEST, TYLER MERTZON, TX 4.810 10.00 120.00
2. MATHIS, MAX BEN WHEELER, TX 5.640 9.00 80.00
3. WALKER, DALTON CLYDE, TX 7.880 8.00 0.00
4. HARMON, CAYDEN LIPAN, TX 100.000 0.00 0.00
5. HOBAN, COLTEN (N/M) GRANDVIEW, TX 100.000 0.00 0.00
B1619 TIE DOWN CR
Place Member Name City Time Points $ Won
1. WEST, TYLER MERTZON, TX 8.380 10.00 390.00
2. GREENE, COLTON ROCKSPRINGS, TX 9.680 9.00 292.50
3. GARZA, CALEB MIDLAND, TX 9.900 8.00 195.00
4. EDDLEMAN, WILL SANTA ANNA, TX 9.940 7.00 97.50
5. HARMON, CAYDEN LIPAN, TX 10.710 6.00 0.00
6. ALLEN, CHISUM MENARD 11.480 5.00 0.00
7. WINTER, DEREK ALVORD 12.590 4.00 0.00
8. WALKER, DALTON CLYDE, TX 12.790 3.00 0.00
9. MATHIS, MAX BEN WHEELER, TX 13.020 2.00 0.00
10. MURPHY, DYLAN SNYDER 13.970 1.00 0.00
11. BAUGH, BRODY (N/M) MENARD, TX 15.100 0.00 0.00
12. SHAW, JONATHAN MIDLAND 17.040 0.00 0.00
13. RUST, MASON GORDON, TX 21.750 0.00 0.00
14. NAIL, ROWDY BAIRD, TX 100.000 0.00 0.00
15. KERNICK, TREVOR BIG SPRING, TX 100.000 0.00 0.00
G0912 BARRELS
Place Member Name City Time Points $ Won
1. MABEN, MACYE SPUR, TX 15.624 10.00 137.50
2. WHITE, KAMERYN STEPHENVILLE, TX 15.809 9.00 82.50
3. THOMPSON, ALLIE GRANDVIEW, TX 15.965 8.00 55.00
4. CRISWELL, KALLI MASON, TX 16.043 7.00 0.00
5. SMITH, WREN CLEBURNE, TX 16.267 6.00 0.00
6. LITTLE, CHLOE FLORESVILLE, TX 16.289 5.00 0.00
7. OHL, SAYLOR HICO, TX 18.347 4.00 0.00
8. GREENE, GRACIE ROCKSPRINGS, TX 18.637 3.00 0.00
9. IRWIN, EMMA ANDREWS, TX 21.680 2.00 0.00
10. KENNEDY, PRESLEY GARDENDALE, TX 100.000 0.00 0.00
11. RICHARDS, LUCY HEREFORD, TX 200.000 0.00 0.00
G0912 BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points $ Won
1. CRISWELL, KALLI MASON, TX 3.380 10.00 120.00
2. OHL, SAYLOR HICO, TX 4.260 9.00 80.00
3. WHITE, KAMERYN STEPHENVILLE, TX 7.730 8.00 0.00
4. MABEN, MACYE SPUR, TX 100.000 0.00 0.00
5. GREENE, GRACIE ROCKSPRINGS, TX 100.000 0.00 0.00
6. IRWIN, EMMA ANDREWS, TX 100.000 0.00 0.00
7. ANDREWS, SAMANTHA LLANO, TX 100.000 0.00 0.00
8. RICHARDS, LUCY HEREFORD, TX 200.000 0.00 0.00
G0912 GOAT TYING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. MABEN, MACYE SPUR, TX 8.980 10.00 125.00
2. WHITE, KAMERYN STEPHENVILLE, TX 10.150 9.00 75.00
3. SMITH, WREN CLEBURNE, TX 10.710 8.00 50.00
4. CRISWELL, KALLI MASON, TX 11.500 7.00 0.00
5. GREENE, GRACIE ROCKSPRINGS, TX 12.520 6.00 0.00
6. IRWIN, EMMA ANDREWS, TX 13.760 5.00 0.00
7. KENNEDY, PRESLEY GARDENDALE, TX 14.020 4.00 0.00
8. ANDREWS, SAMANTHA LLANO, TX 14.880 3.00 0.00
9. JUSTISS, ADYSON ROBERT LEE, TX 18.720 2.00 0.00
10. RICHARDS, LUCY HEREFORD, TX 200.000 0.00 0.00
G0912 POLE BENDING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. IRWIN, EMMA ANDREWS, TX 21.418 10.00 112.50
2. THOMPSON, ALLIE GRANDVIEW, TX 22.043 9.00 67.50
3. SMITH, WREN CLEBURNE, TX 22.064 8.00 45.00
4. ANDREWS, SAMANTHA LLANO, TX 23.408 7.00 0.00
5. LITTLE, CHLOE FLORESVILLE, TX 28.416 6.00 0.00
6. KENNEDY, PRESLEY GARDENDALE, TX 29.068 5.00 0.00
7. MABEN, MACYE SPUR, TX 31.810 4.00 0.00
8. RICHARDS, LUCY HEREFORD, TX 200.000 0.00 0.00
9. GREENE, GRACIE ROCKSPRINGS, TX 200.000 0.00 0.00
G0912 RIBBON ROPING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. IRWIN, EMMA ANDREWS, TX 7.060 10.00 120.00
2. MABEN, MACYE SPUR, TX 10.200 9.00 80.00
3. CRISWELL, KALLI MASON, TX 11.480 8.00 0.00
4. ANDREWS, SAMANTHA LLANO, TX 100.000 0.00 0.00
5. WHITE, KAMERYN STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
6. GREENE, GRACIE ROCKSPRINGS, TX 100.000 0.00 0.00
7. OHL, SAYLOR HICO, TX 100.000 0.00 0.00
8. RICHARDS, LUCY HEREFORD, TX 200.000 0.00 0.00
G1315 BARRELS
Place Member Name City Time Points $ Won
1. MOTE, LAURA LLANO, TX 15.960 10.00 210.00
2. WELCH, RILEY COMFORT 15.993 9.00 126.00
3. NORED, ANDEE SHAE BOWIE, TX 15.994 8.00 84.00
4. SKELTON, RAINEY LLANO, TX 16.065 6.50 0.00
5. LEWIS, MCKENZIE ITALY, TX 16.065 6.50 0.00
6. ARRINGTON, RILEY KINGSLAND, TX 16.087 5.00 0.00
7. DRIVER, JORDAN GARDEN CITY, TX 16.413 4.00 0.00
8. DENTON, ADDIE BETH ALBANY, TX 16.631 3.00 0.00
9. CUCCURULLO, TAYLOR CARROLLTON 16.633 2.00 0.00
10. HARDIN, RYLEE NEWCASTLE 17.054 1.00 0.00
11. CLAYTON, PAIGE DUBLIN, TX 21.561 0.00 0.00
12. ARNOLD, TESSA COLEMAN 21.812 0.00 0.00
G1315 BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points $ Won
1. CHURCHILL, KC GAIL ELM MOTT, TX 2.500 10.00 178.50
2. WILSON, SASSY MULLIN, TX 2.620 9.00 148.75
3. SKELTON, RAINEY LLANO, TX 2.630 8.00 119.00
4. MONTALVO, KALLIE KNICKERBOCKER, TX 3.030 7.00 89.25
5. ARRINGTON, RILEY KINGSLAND, TX 3.540 6.00 59.50
6. NORED, ANDEE SHAE BOWIE, TX 3.860 5.00 0.00
7. TERRY, MEKALIA SAN SABA, TX 3.920 4.00 0.00
8. KENT, EMMA KLAIRE SMYER, TX 100.000 0.00 0.00
9. HAARDT, SAMANTHA DELEON 100.000 0.00 0.00
10. WELCH, RILEY COMFORT 100.000 0.00 0.00
11. DRIVER, JORDAN GARDEN CITY, TX 100.000 0.00 0.00
12. MORRIS, AINSLEE BELTON, TX 100.000 0.00 0.00
13. SINCLAIR, DYLAN LIPAN, TX 100.000 0.00 0.00
14. BEDNORZ, EMILY CORPUS CHRISTI 100.000 0.00 0.00
15. CUCCURULLO, TAYLOR CARROLLTON 100.000 0.00 0.00
16. VAUGHN, ALLISON SAN ANGELO, TX 100.000 0.00 0.00
17. NEAL, MADISON STEPHENVILLE, TX 100.000 0.00 0.00
G1315 GOAT TYING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. VAUGHN, ALLISON SAN ANGELO, TX 8.250 10.00 210.00
2. SINCLAIR, DYLAN LIPAN, TX 8.690 9.00 157.50
3. DRIVER, JORDAN GARDEN CITY, TX 8.900 8.00 105.00
4. KENT, EMMA KLAIRE SMYER, TX 9.160 7.00 52.50
5. WILSON, SASSY MULLIN, TX 9.320 6.00 0.00
6. NORED, ANDEE SHAE BOWIE, TX 9.920 5.00 0.00
7. DENTON, ADDIE BETH ALBANY, TX 10.450 4.00 0.00
8. SKELTON, RAINEY LLANO, TX 10.780 3.00 0.00
9. MORRIS, AINSLEE BELTON, TX 10.970 2.00 0.00
10. NEAL, MADISON STEPHENVILLE, TX 11.030 1.00 0.00
11. CUCCURULLO, TAYLOR CARROLLTON 11.090 0.00 0.00
12. MONTALVO, KALLIE KNICKERBOCKER, TX 12.530 0.00 0.00
13. WELCH, RILEY COMFORT 12.880 0.00 0.00
14. ARRINGTON, RILEY KINGSLAND, TX 14.810 0.00 0.00
15. BEDNORZ, EMILY CORPUS CHRISTI 100.000 0.00 0.00
G1315 POLE BENDING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. SKELTON, RAINEY LLANO, TX 21.710 10.00 147.00
2. DRIVER, JORDAN GARDEN CITY, TX 22.706 9.00 98.00
3. LEWIS, MCKENZIE ITALY, TX 22.935 8.00 0.00
4. DENTON, ADDIE BETH ALBANY, TX 23.645 7.00 0.00
5. NORED, ANDEE SHAE BOWIE, TX 27.719 6.00 0.00
6. ARRINGTON, RILEY KINGSLAND, TX 34.914 5.00 0.00
7. HARDIN, RYLEE NEWCASTLE 200.000 0.00 0.00
G1315 RIBBON ROPING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. CUCCURULLO, TAYLOR CARROLLTON 8.590 10.00 210.00
2. KENT, EMMA KLAIRE SMYER, TX 9.230 9.00 126.00
3. SINCLAIR, DYLAN LIPAN, TX 9.900 8.00 84.00
4. VAUGHN, ALLISON SAN ANGELO, TX 11.800 7.00 0.00
5. SKELTON, RAINEY LLANO, TX 13.110 6.00 0.00
6. MONTALVO, KALLIE KNICKERBOCKER, TX 14.930 5.00 0.00
7. NORED, ANDEE SHAE BOWIE, TX 17.900 4.00 0.00
8. NEAL, MADISON STEPHENVILLE, TX 19.010 3.00 0.00
9. DRIVER, JORDAN GARDEN CITY, TX 100.000 0.00 0.00
10. TERRY, MEKALIA SAN SABA, TX 100.000 0.00 0.00
11. CHURCHILL, KC GAIL ELM MOTT, TX 100.000 0.00 0.00
12. MORRIS, AINSLEE BELTON, TX 100.000 0.00 0.00
G1619 BARRELS
Place Member Name City Time Points $ Won
1. JONES, RAYME LAMESA, TX 15.824 10.00 234.00
2. JOHNSON, RAINEY GRANDVIEW 15.872 9.00 175.50
3. BAILEY, CARSYN PARADISE, TX 15.892 8.00 117.00
4. ARTHER, SYDNEY OVALO, TX 15.980 7.00 58.50
5. HERRING, ANNIE GRAFORD 16.117 6.00 0.00
6. FLADAGER, JOSIE ANSON, TX 16.180 5.00 0.00
7. DUNN, SOPHIE ODESSA, TX 16.250 4.00 0.00
8. CRISWELL, KODY MASON, TX 16.314 3.00 0.00
9. PROCTER, VICTORIA LAMPASAS, TX 16.444 2.00 0.00
10. GRABLE, PAYGE STANTON, TX 16.482 1.00 0.00
11. RUSSELL, LEXIE BUCHANAN DAM, TX 16.777 0.00 0.00
12. ROSS, LONDYN LIBERTY HILL 17.349 0.00 0.00
13. PARKER, TONI OZONA, TX 20.790 0.00 0.00
G1619 BREAKAWAY
Place Member Name City Time Points $ Won
1. DUNN, SOPHIE ODESSA, TX 3.090 10.00 247.50
2. ROSS, LONDYN LIBERTY HILL 3.200 9.00 148.50
3. CLAYTON, CATHERINE DUBLIN, TX 4.870 8.00 99.00
4. CLEARMAN, HADLEY NOVICE, TX 100.000 0.00 0.00
5. CRISWELL, KODY MASON, TX 100.000 0.00 0.00
6. MONTAGUE, CALLI MASON, TX 100.000 0.00 0.00
7. BAILEY, CARSYN PARADISE, TX 100.000 0.00 0.00
8. FENN, KYLEE MIDLAND 100.000 0.00 0.00
9. LEMAY, GRACIE ALBANY, TX 100.000 0.00 0.00
10. KENT, KENZEE SMYER, TX 100.000 0.00 0.00
11. RUSSELL, LEXIE BUCHANAN DAM, TX 100.000 0.00 0.00
G1619 GOAT TYING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. PARKER, TONI OZONA, TX 8.770 10.00 162.00
2. CLAYTON, CATHERINE DUBLIN, TX 8.880 9.00 108.00
3. DUNN, SOPHIE ODESSA, TX 9.370 8.00 0.00
4. KENNEDY, ALEXANDRA GARDENDALE, TX 9.990 7.00 0.00
5. PROCTER, VICTORIA LAMPASAS, TX 10.030 6.00 0.00
6. BAILEY, CARSYN PARADISE, TX 16.070 5.00 0.00
G1619 POLE BENDING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. GRABLE, PAYGE STANTON, TX 21.891 10.00 202.50
2. KENNEY, BRIKAYLI GARDENDALE 22.449 9.00 121.50
3. ROSS, LONDYN LIBERTY HILL 22.528 8.00 81.00
4. PROCTER, VICTORIA LAMPASAS, TX 23.106 7.00 0.00
5. HERRING, ANNIE GRAFORD 23.128 6.00 0.00
6. ARTHER, SYDNEY OVALO, TX 23.747 5.00 0.00
7. PARKER, TONI OZONA, TX 24.156 4.00 0.00
8. KENNEDY, ALEXANDRA GARDENDALE, TX 24.819 3.00 0.00
9. CLAYTON, CATHERINE DUBLIN, TX 27.150 2.00 0.00
G1619 RIBBON ROPING
Place Member Name City Time Points $ Won
1. DUNN, SOPHIE ODESSA, TX 17.460 10.00 189.00
2. CRISWELL, KODY MASON, TX 18.240 9.00 126.00
3. KENT, KENZEE SMYER, TX 100.000 0.00 0.00
4. LEMAY, GRACIE ALBANY, TX 100.000 0.00 0.00
5. FENN, KYLEE MIDLAND 100.000 0.00 0.00
6. CLEARMAN, HADLEY NOVICE, TX 100.000 0.00 0.00
7. ROSS, LONDYN LIBERTY HILL 100.000 0.00 0.00