All Around Leaders Listing

(must have entered 3 or more events to qualify)

Results as of 10/02/2019 @ 15:05

8 & U Boys / Girls (Girls)
Place Member Name City Points
1. KEITON SIMMONS STRAWN, TX 66.00
2. HAGEN BRYANT MIDLAND, TX 47.00
3. ABBY KATE LOESCH BIG SPRING, TX 38.00
4. KAYLIN HERITAGE FT STOCKTON, TX 36.00
5. CARTER OWENS RANKIN, TX 21.00
Boys 13-15
Place Member Name City Points
1. CARSON CREACH ABILENE, TX 65.00
2. KREECE DEARING PARADISE, TX 41.00
3. RENDON POWLEDGE GRANDVIEW, TX 38.00
4. RANCE YORK GOLDTHWAITE, TX 36.50
5. SETH ROSS BERTRAM, TX 31.00
6. DALTON HUSTON DECATUR, TX 27.00
7. PAYDEN RUST GORDON, TX 23.00
8. JAKE SHELTON KRUM, TX 22.00
9. TAYGAN BERTSCH STEPHENVILLE, TX 18.00
10. SAM GRIFFIN ELDORADO, TX 17.50
11. WILL LEMAY ALBANY, TX 17.00
12. HADLEY WHITE WESTBROOK, TX 16.00
13. CALEB LEWIS WEATHERFORD, TX 16.00
14. LOGAN ROBERTSON SANTA ANNA, TX 6.00
15. HOTE DOS DAVISON EVANT, TX 6.00
16. CADEN CLEMENT COMANCHE, TX 5.00
Boys 16-19
Place Member Name City Points
1. COLTON GREENE ROCKSPRINGS, TX 44.00
2. CHISUM ALLEN MENARD, TX 32.00
3. ROWDY NAIL BAIRD, TX 21.00
4. BRAIDYN MONTOYA GARDENDALE, TX 19.00
5. BRONC KOTHMANN JUNCTION, TX 15.00
6. DYLAN HANCOCK SAN ANGELO, TX 9.00
7. MASON RUST GORDON, TX 8.00
Boys 9-12
Place Member Name City Points
1. HONDO BURTON SWEETWATER, TX 55.00
2. DEVON EAKIN PECOS, TX 51.00
3. CHARLIE GRIFFIN ELDORADO, TX 42.00
4. HUNTER IRWIN ANDREWS, TX 35.00
5. MCCOY MAGIN STEPHENVILLE, TX 34.00
6. COOPER MATTHEWS BRYAN, TX 27.00
7. HAGAN HALE STEPHENVILLE, TX 23.00
8. COLE LEWIS WEATHERFORD, TX 4.00
Girls 13-15
Place Member Name City Points
1. EMILY WARD MILES, TX 57.00
2. KALLI CRISWELL MASON, TX 49.00
3. CHAYNI CHAMBERLAIN STEPHENVILLE, TX 43.00
4. KENNA THOMAS MICO, TX 37.00
5. ZOEY HORTENSTINE BRONTE, TX 35.00
6. RILEY ARRINGTON KINGSLAND, TX 34.00
7. MACY HANCOCK SAN ANGELO, TX 28.00
8. DYLAN SINCLAIR LIPAN, TX 24.00
9. SHAYLEE EDMISTON MASON, TX 22.00
10. SAVANNAH WILSON MIDLAND, TX 17.00
11. RYLEA TERRY WESTBROOK, TX 9.00
12. MCKAYLA SUTTON ANDREWS, TX 5.00
Girls 16-19
Place Member Name City Points
1. SOPHIE DUNN ODESSA, TX 63.00
2. MADISON BEAN CLINT, TX 50.00
3. LOGAN MOORE ELDORADO, TX 37.00
4. SASSY WILSON MULLIN, TX 35.50
5. BROOKLYN BALCH BUCKHOLTS, TX 32.00
6. ALYX HAGEE MIDLAND, TX 28.00
7. GRACIE LEMAY ALBANY, TX 26.50
8. LONDYN ROSS LIBERTY HILL, TX 26.00
9. LACEY BUSCH PONDER, TX 19.00
10. KIRSTEN KOCH WESTBROOK, TX 19.00
11. KC GAIL CHURCHILL ELM MOTT, TX 18.00
12. MADISON NEAL STEPHENVILLE, TX 17.00
13. CHRISTIE MOORE MIDLAND, TX 10.00
14. ADDIE BETH DENTON ALBANY, TX 8.00
Girls 9-12
Place Member Name City Points
1. GRACIE GREENE ROCKSPRINGS, TX 61.00
2. SYDNI RAE JONES BRADY, TX 50.00
3. KAMERYN WHITE STEPHENVILLE, TX 50.00
4. AVA LOESCH BIG SPRING, TX 49.00
5. EMMA IRWIN ANDREWS, TX 48.00
6. CAYLEE DURBIN DEL RIO, TX 33.00
7. LINDSEY BUSCH PONDER, TX 24.00
8. AUDREY MCELWEE LAMESA, TX 23.00
9. SHADA CLINE BANDERA, TX 20.00
10. MYLIEH JOST SAN ANGELO, TX 13.00
11. JESSIE MCELWEE LAMESA, TX 3.00