Event Leaders Listing


9-13 GIRLS POLES
Place Member Name City Points
1. LEAH HAYES DAWSON 19.00
2. ANNA POORBAUGH MT. PLEASANT 18.00
3. TAYLOR BORNES CHARLEROI 13.00
4. KARA WEAVER N. HUNTINGTON 11.00
5. JADA GAILEY INDUSTRY 9.00
6. JESSA KESTER INDUSTRY 9.00
7. AVA CAMPANO JEFFERSON HILLS 9.00
8. KAYLEE BILLOCK ATWATER 7.00
9. AUDREY POORBAUGH MT. PLEASANT 6.00
10. OLIVIA RICCI BENTLEYVILLE 4.00
11. STEPHANIE DICKEY NEW WATERFORD 4.00
12. JENNA BILLOCK ATWATER 1.00
9-13 GIRLS HEELER
Place Member Name City Points
1. ANNA POORBAUGH MT. PLEASANT 10.00
9-13 GIRLS HEADER
Place Member Name City Points
1. ANNA POORBAUGH MT. PLEASANT 20.00
2. AUDREY POORBAUGH MT. PLEASANT 9.00
9-13 GIRLS GOATS
Place Member Name City Points
1. ANNA POORBAUGH MT. PLEASANT 20.00
2. AUDREY POORBAUGH MT. PLEASANT 18.00
3. KARA WEAVER N. HUNTINGTON 16.00
4. AVA CAMPANO JEFFERSON HILLS 7.00
9-13 GIRLS DAUBING
Place Member Name City Points
1. JENNA BILLOCK ATWATER 10.00
2. ASHLIN HAWKENBERRY SCENERY HILL 9.00
9-13 GIRLS BREAKAWAY
Place Member Name City Points
1. AUDREY POORBAUGH MT. PLEASANT 20.00
9-13 GIRLS BARRELS
Place Member Name City Points
1. ARLEY WILSON SCOTTDALE 20.00
2. TAYLOR BORNES CHARLEROI 18.00
3. KARA WEAVER N. HUNTINGTON 10.00
4. STEPHANIE DICKEY NEW WATERFORD 9.00
5. KAYLEE BILLOCK ATWATER 9.00
6. JENNA BILLOCK ATWATER 9.00
7. JESSA KESTER INDUSTRY 7.00
8. AUDREY POORBAUGH MT. PLEASANT 7.00
9. ANNA POORBAUGH MT. PLEASANT 7.00
10. OLIVIA RICCI BENTLEYVILLE 6.00
11. LEAH HAYES DAWSON 6.00
12. GIANA PIZZUTELLI YOUNGWOOD 2.00
9-13 BOYS STEER RIDE
Place Member Name City Points
1. CODY MCCANDLESS NEW ALEXANDRIA 10.00
9-13 BOYS BARRELS
Place Member Name City Points
1. CODY MCCANDLESS NEW ALEXANDRIA 10.00
8 & UNDER POLES
Place Member Name City Points
1. ETHAN SHULTZ CONNELLSVILLE 20.00
2. LYNZEE MOORE MT. PLEASANT 17.00
3. LEAH MOORE MT. PLEASANT 15.00
4. SUMMER BUTLER MT PLEASANT 14.00
5. PAIGE TEMPLE MANOR 14.00
8 & UNDER GOAT TYING
Place Member Name City Points
1. PAIGE TEMPLE MANOR 19.00
2. ETHAN SHULTZ CONNELLSVILLE 19.00
8 & UNDER DUMMY ROPE
Place Member Name City Points
1. ETHAN SHULTZ CONNELLSVILLE 20.00
2. LYNZEE MOORE MT. PLEASANT 17.00
3. ADALIN BOARDLEY SCENERY HILL 15.00
4. SUMMER BUTLER MT PLEASANT 9.00
5. LEAH MOORE MT. PLEASANT 7.00
8 & UNDER BARRELS
Place Member Name City Points
1. LYNZEE MOORE MT. PLEASANT 20.00
2. ETHAN SHULTZ CONNELLSVILLE 18.00
3. PAIGE TEMPLE MANOR 15.00
4. LEAH MOORE MT. PLEASANT 15.00
5. SUMMER BUTLER MT PLEASANT 12.00
6. TOMI CAMPANO JEFFERSON HILLS 10.00
14-19 GIRLS POLES
Place Member Name City Points
1. HANNAH FELL VANDERBILT 18.00
2. ALLISON MCGILL SMOCK 13.00
3. CALLIE HOKE MT. PLEASANT 10.00
4. EMILY NICHOLSON NORMALVILLE 10.00
5. MAKENZIE MCCANDLESS NEW ALEXANDRIA 9.00
6. MEA MCDOWELL HOPWOOD 9.00
7. BRENNA STOFFEL FINLEYVILLE 8.00
8. ALLY WILSON SCOTTDALE 7.00
9. PAIGE MOORE MT. PLEASANT 5.00
10. KAELIN COLLAGE RIDGELEY 4.00
11. STEPHANIE CRIBBS IRWIN 3.00
12. RILEY SCHINKOVEC CANONSBURG 3.00
13. ALESHIA HISSEM ACME 2.00
14. KRISTINA MCCLELLAN GREENSBURG 2.00
15. MAKAYLA MCCANDLESS NEW ALEXANDRIA 1.00
14-19 GIRLS HEELER
Place Member Name City Points
1. KRISTINA MCCLELLAN GREENSBURG 10.00
2. EMILY NICHOLSON NORMALVILLE 9.00
14-19 GIRLS HEADER
Place Member Name City Points
1. KRISTINA MCCLELLAN GREENSBURG 10.00
14-19 GIRLS GOAT TIE
Place Member Name City Points
1. KATELYN CLEMENTS CLAYSVILLE 18.00
2. KRISTINA MCCLELLAN GREENSBURG 18.00
3. PAIGE MOORE MT. PLEASANT 10.00
4. CALLIE HOKE MT. PLEASANT 9.00
5. LYN HAMBORSKY CONNELLSVILLE 9.00
6. DANIELLE THOMPSON ELIZABETH 8.00
7. BRIANNA MCCAY UPPER ST. CLAIR 7.00
8. HANNAH FELL VANDERBILT 7.00
9. ALEXXYS SHEEDY HUNKER 6.00
10. ANISSA WOLFE NEW STANTON 5.00
11. NICOLE AINSLEY NORMALVILLE 5.00
12. ALLY WILSON SCOTTDALE 4.00
13. BRENNA STOFFEL FINLEYVILLE 3.00
14. ALLISON MCGILL SMOCK 1.00
14-19 GIRLS BARRELS
Place Member Name City Points
1. ANISSA WOLFE NEW STANTON 20.00
2. BRIANNA MCCAY UPPER ST. CLAIR 15.00
3. HANNAH FELL VANDERBILT 11.00
4. CALLIE HOKE MT. PLEASANT 9.00
5. TONI DECARLO NEW SALEM 9.00
6. ALLISON MCGILL SMOCK 8.00
7. NICOLE AINSLEY NORMALVILLE 8.00
8. STEPHANIE CRIBBS IRWIN 6.00
9. BRENNA STOFFEL FINLEYVILLE 6.00
10. LYN HAMBORSKY CONNELLSVILLE 5.00
11. DANIELLE THOMPSON ELIZABETH 4.00
12. MELISSA HAHN DERRY 4.00
13. JORDAN HEISE CANNONSBURG 2.00
14. KATELYN CLEMENTS CLAYSVILLE 2.00
15. MAKENZIE MCCANDLESS NEW ALEXANDRIA 1.00
14-19 GIRL BREAKAWAY
Place Member Name City Points
1. KRISTINA MCCLELLAN GREENSBURG 20.00
14-19 BOYS POLES
Place Member Name City Points
1. JODY SCHINKOVEC SCENERY HILL 19.00
2. HOLDEN HEADLEE WAYNESBURG 18.00
3. WILL STOFFEL FINLEYVILLE 17.00
14-19 BOYS CHUTE DOG
Place Member Name City Points
1. WILL STOFFEL FINLEYVILLE 19.00
2. JODY SCHINKOVEC SCENERY HILL 15.00
3. CHRISTOPHER YOUNKIN CHAMPION 10.00
4. FOXX PALLINI COAL CENTER 9.00
5. HOLDEN HEADLEE WAYNESBURG 8.00
6. CODY ROSS MERCER 6.00
7. JACOB MUELLERLEILE MT. PLEASANT 5.00
8. LANE SMOUSE WEST NEWTON 4.00
14-19 BOYS BULL RIDE
Place Member Name City Points
1. CODY ROSS MERCER 10.00
2. JACOB MUELLERLEILE MT. PLEASANT 9.00
14-19 BOYS BARRELS
Place Member Name City Points
1. WILL STOFFEL FINLEYVILLE 19.00
2. JODY SCHINKOVEC SCENERY HILL 17.00
3. HOLDEN HEADLEE WAYNESBURG 16.00
4. FOXX PALLINI COAL CENTER 9.00