Event Leaders Listing

(R) = Rookie
BAREBACK RIDING
Place Member Name City Points
1. DAWSON MOORE LEXINGTON, TN 20.00
BARREL RACING
Place Member Name City Points
1. SADIE WOLAVER FAYETTEVILLE, TN 70.00
2. KASSIE CARPENTER MASON, TN 44.00
3. LARRYA STEGALL LEXINGTON, TN 43.00
4. CODY DOWELL OLIVE BRANCH, MS 40.00
5. ABBY SHULTZ ORLINDA, TN 33.00
6. CAROLINE CRAWFORD LAMBERT, MS 21.00
7. DELANY THOMAS BUCHANAN, TN 19.00
8. KYLA MATTHEWS ATHENS, TN 18.50
9. BETHANY STALLONS HOPKINSVILLE, KY 16.00
10. RILEY EDWARDS (R) JASPER, AL 16.00
11. BLAIZE DEERE (R) SCOTTS HILL, 15.00
12. KEILEE GARTON (R) DICKSON, 14.00
13. OWEN GIBSON (R) GADSEM, 13.00
14. EMMA KATE WILDER (R) MILLINGTON, 10.00
15. HAILEY AZBILL WILDERSVILLE, TN 9.50
16. ANNAGRACE BROWN HUMBOLDT, TN 9.00
17. JOSIE VOGEN PORTLAND, TN 9.00
18. LAUREN MORRIS BELLS, TN 9.00
19. LINDSEY YATES CHARLOTTE, TN 8.00
20. CLAYRE MCCALLISTER DICKSON, TN 6.00
21. MORGAN TAYS CROSSVILLE, TN 5.00
22. RACHEL HOLT BYHALIA, MS 4.00
23. KATIE BREEDING LEBANON, TN 4.00
24. AVA CHRISTOPHER (R) MASON, 3.00
25. SARAH HAWK DANDRIDGE, 1.00
BREAKAWAY ROPING
Place Member Name City Points
1. KYLA MATTHEWS ATHENS, TN 38.00
2. BETHANY STALLONS HOPKINSVILLE, KY 36.00
3. OWEN GIBSON (R) GADSEM, 34.00
4. EMMA KATE WILDER (R) MILLINGTON, 32.00
5. ANNAGRACE BROWN HUMBOLDT, TN 26.00
6. HARLEY STAGGS COLLINWOOD, TN 25.00
7. JAIDE ELLICK ROGERSVILLE, AL 24.00
8. BLAIZE DEERE (R) SCOTTS HILL, 23.00
9. SADIE WOLAVER FAYETTEVILLE, TN 20.00
10. HALEY HEATON CULLMAN, AL 20.00
11. CODY DOWELL OLIVE BRANCH, MS 20.00
12. KAILEY SCHMIDT COTTAGE GROVE, TN 19.00
13. TAYLOR DUNLAP (R) DYER, 17.00
14. KENDALL GRIFFITH SKULLBONE, TN 15.00
15. CLAYRE MCCALLISTER DICKSON, TN 12.00
16. JENNIFER JOHANNES KNOXVILLE, TN 12.00
17. ANNA JAMES PETTIT BUCHANAN, TN 9.00
18. AVERY LEE NESBIT, MS 8.00
19. ABBY SHULTZ ORLINDA, TN 7.00
20. RILEY EDWARDS (R) JASPER, AL 7.00
21. LARRYA STEGALL LEXINGTON, TN 6.00
22. MORGAN TAYS CROSSVILLE, TN 6.00
23. MATTIE PINKERTON COLLEGE GROVE, TN 5.00
24. HAILEY AZBILL WILDERSVILLE, TN 3.00
25. KEILEE GARTON (R) DICKSON, 1.00
BULL RIDING
Place Member Name City Points
1. BRYCE BOLTON MILAN, TN 20.00
2. SAGE ISOM (R) HODGES, AL 10.00
CALF ROPING
Place Member Name City Points
1. COLE WALKER COOKEVILLE, TN 57.00
2. BLAYNE SAINE DETROIT, AL 40.00
3. BOU REICH (R) WILDERSVINE, 36.00
4. ETHAN TAYS CROSSVILLE, TN 34.00
5. JOHNSON YARBRO (R) WILDERSVILLE, 34.00
6. ZANE WHITE SCOTTS HILL, TN 29.00
7. JESSE KEYSAER CULLEOKA, TN 28.00
8. CODY HOGAN CHAPEL HILL, TN 24.00
9. KOTA WILHITE (R) RIENZI, MS 23.00
10. BOBBY SHULAR (R) SEYMOR, 21.00
11. BRETT DEERE REAGAN, TN 18.00
12. BRADY SCHMIDT COTTAGE GROVE, TN 18.00
13. CADE COWAN LAMAR, MS 13.00
14. CANNON SMITH MONROE, TN 9.00
15. TYLER BROOKS SOUTH FULTON, TN 9.00
16. CRUSE WOODS DECATURVILLE, TN 5.00
17. JAKE PETTIT (R) BUCHANON, 5.00
18. MILLER BARTLETT (R) HORNBEACK, 4.00
19. JUSTIN WILLIAMS WARTRACE, TN 3.00
GOAT TYING
Place Member Name City Points
1. KAILEY SCHMIDT COTTAGE GROVE, TN 68.00
2. EMMA KATE WILDER (R) MILLINGTON, 59.50
3. JAIDE ELLICK ROGERSVILLE, AL 56.00
4. BLAIZE DEERE (R) SCOTTS HILL, 49.50
5. KYLA MATTHEWS ATHENS, TN 36.00
6. ABBY SHULTZ ORLINDA, TN 31.00
7. ANNAGRACE BROWN HUMBOLDT, TN 26.00
8. KEILEE GARTON (R) DICKSON, 20.00
9. OWEN GIBSON (R) GADSEM, 18.00
10. KENDALL GRIFFITH SKULLBONE, TN 17.00
11. SADIE WOLAVER FAYETTEVILLE, TN 12.00
12. HARLEY STAGGS COLLINWOOD, TN 11.00
13. MATTIE PINKERTON COLLEGE GROVE, TN 11.00
14. AVERY LEE NESBIT, MS 10.00
15. BETHANY STALLONS HOPKINSVILLE, KY 10.00
16. CLAYRE MCCALLISTER DICKSON, TN 3.00
17. ELLE BROOKS (R) FRANKLIN, 2.00
POLE BENDING
Place Member Name City Points
1. HALEY HEATON CULLMAN, AL 57.00
2. BLAIZE DEERE (R) SCOTTS HILL, 53.00
3. SADIE WOLAVER FAYETTEVILLE, TN 41.00
4. CODY DOWELL OLIVE BRANCH, MS 40.00
5. KYLA MATTHEWS ATHENS, TN 36.00
6. HAILEY AZBILL WILDERSVILLE, TN 28.00
7. BETHANY STALLONS HOPKINSVILLE, KY 28.00
8. MATTIE PINKERTON COLLEGE GROVE, TN 21.00
9. TAYLOR DUNLAP (R) DYER, 14.00
10. CLAYRE MCCALLISTER DICKSON, TN 13.00
11. DELANY THOMAS BUCHANAN, TN 13.00
12. LARRYA STEGALL LEXINGTON, TN 11.00
13. JOSIE VOGEN PORTLAND, TN 10.00
14. LAUREN MORRIS BELLS, TN 10.00
15. KATIE BREEDING LEBANON, TN 10.00
16. EMMA KATE WILDER (R) MILLINGTON, 10.00
17. AVERY LEE NESBIT, MS 9.00
18. KASSIE CARPENTER MASON, TN 8.00
19. KAILEY SCHMIDT COTTAGE GROVE, TN 8.00
20. MORGAN TAYS CROSSVILLE, TN 5.00
21. MORGAN SWANSON (R) SARDIS, 5.00
22. ABBY SHULTZ ORLINDA, TN 3.00
23. KEILEE GARTON (R) DICKSON, 3.00
24. ANNA JAMES PETTIT BUCHANAN, TN 2.00
25. TAYLOR ZIEMANN BON AQUA, TN 1.00
26. KALEIGH SCOTT (R) COLLIERVILLE, TN 1.00
STEER WRESTLING
Place Member Name City Points
1. JESSE KEYSAER CULLEOKA, TN 40.00
2. CANNON SMITH MONROE, TN 28.00
3. KOOPER NEWTON DREDSEN, TN 19.00
4. ZANE WHITE SCOTTS HILL, TN 18.00
5. COLE WALKER COOKEVILLE, TN 9.00
TEAM ROPING
Place Member Name City Points
1. KYLA MATTHEWS ATHENS, TN 43.00
2. COLE WALKER COOKEVILLE, TN 43.00
3. BRADY SCHMIDT COTTAGE GROVE, TN 43.00
4. ETHAN TAYS CROSSVILLE, TN 43.00
5. JESSE KEYSAER CULLEOKA, TN 41.00
6. ZANE WHITE SCOTTS HILL, TN 41.00
7. CANNON SMITH MONROE, TN 26.00
8. TYLER BROOKS SOUTH FULTON, TN 26.00
9. CADE COWAN LAMAR, MS 24.00
10. JUSTIN SAILORS (R) MARYVILLE, 24.00
11. BOBBY SHULAR (R) SEYMOR, 24.00
12. COOPER COWAN (R) LAMAR, MS 24.00
13. KENDALL GRIFFITH SKULLBONE, TN 20.00
14. OWEN GIBSON (R) GADSEM, 20.00
15. KAILEY SCHMIDT COTTAGE GROVE, TN 16.00
16. JAKE PETTIT (R) BUCHANON, 16.00
17. KOOPER NEWTON DREDSEN, TN 15.00
18. BETHANY STALLONS HOPKINSVILLE, KY 15.00
19. BLAYNE SAINE DETROIT, AL 14.00
20. CODY HOGAN CHAPEL HILL, TN 13.00
21. JUSTIN WILLIAMS WARTRACE, TN 13.00
22. DAMON GARDNER SPARTA, TN 8.00
23. ABBY SHULTZ ORLINDA, TN 7.00
24. MORGAN TAYS CROSSVILLE, TN 7.00
25. DRAW #1 , 6.00
26. MILLER BARTLETT (R) HORNBEACK, 6.00
27. JOHNSON YARBRO (R) WILDERSVILLE, 6.00