Event Leaders Listing

Results as of 11/23/2017 @ 19:34

13-15 DALLY TR (Roper)
Place Member Name City Points
1. CHANCE LITTLE FLORESVILLE, TX 25.00
2. BRAIDYN MONTOYA GARDENDALE, TX 19.00
3. ENRIQUE CALZADA BARNHART, TX 17.00
4. LAYNE ROGERS MENARD, TX 16.00
5. BRONC KOTHMANN JUNCTION, TX 15.00
6. RAINEY SKELTON LLANO, TX 14.00
7. CINCH MOODY STEPHENVILLE, TX 10.00
8. CLAYTON HUSTON DECATUR, TX 8.00
9. BRENHAM PEMBERTON OVALO, TX 8.00
10. JORDI EDENS GATESVILLE, TX 5.00
13-15 DALLY TR (Heeler)
Place Member Name City Points
1. CHASE MONTAGUE MASON, TX 24.00
2. BRADY FENN MIDLAND, TX 20.00
3. MYLES KEENEY SAN ANGELO, TX 16.00
4. CLAYTON HUSTON DECATUR, TX 15.00
5. MEKALIA TERRY SAN SABA, TX 11.00
6. STORMY CALZADA BARNHART, TX 10.00
7. AINSLEE MORRIS BELTON, TX 10.00
8. COLBY HOLT MIDLAND, TX 9.00
9. PARKER PARISH WEATHERFORD, TX 9.00
10. JETT BARRETT STEPHENVILLE, TX 8.00
11. J C LUCERO MIDLAND, TX 5.00
16-19 DALLY TR (Roper)
Place Member Name City Points
1. LUKE WILLIAMS MILLSAP, TX 27.00
2. MASON RUST GORDON, TX 22.00
3. CHISUM ALLEN MENARD, TX 14.00
4. LANHAM MANAHAN OVALO, TX 14.00
5. COLTON GREENE ROCKSPRINGS, TX 13.00
6. MAX MATHIS BEN WHEELER, TX 13.00
7. HADLEY CLEARMAN NOVICE, TX 12.00
8. CALEB GARZA MIDLAND, TX 11.00
9. CALLI MONTAGUE MASON, TX 11.00
10. WILL EDDLEMAN SANTA ANNA, TX 10.00
11. BRODY RANKIN ROARING SPRINGS, TX 10.00
12. TREVOR KERNICK BIG SPRING, TX 9.00
13. DALTON WALKER CLYDE, TX 9.00
14. JONATHAN SHAW MIDLAND, TX 8.00
15. CHET WEITZ LONDON, TX 6.00
16. BRENDAN BENNETT NOTREES, TX 4.00
17. CHARLIE GIBSON MIDLAND, TX 3.00
18. JUSTIN GANDY MONAHANS, TX 3.00
19. KOLTON SENA CRANE, TX 1.00
20. LOGAN ROGERS MENARD, TX 1.00
16-19 DALLY TR (Heeler)
Place Member Name City Points
1. CUTTER OVERTON MINERAL WELLS, TX 37.00
2. WILL EDDLEMAN SANTA ANNA, TX 20.00
3. HAYDEN WRIGHT PADUCAH, TX 19.00
4. GRANT GILBRAITH DRIPPING SPRINGS, TX 19.00
5. CHISUM ALLEN MENARD, TX 16.00
6. JONATHAN SHAW MIDLAND, TX 12.00
7. KUTTER JOHNSON RANGER, TX 12.00
8. LUKE PHILLIPS WOLFFORTH, TX 12.00
9. BRENDAN BENNETT NOTREES, TX 10.00
10. LANHAM MANAHAN OVALO, TX 9.00
11. DYLAN MURPHY SNYDER, TX 8.00
12. TYLER WEST MERTZON, TX 6.00
13. COLTON GREENE ROCKSPRINGS, TX 6.00
14. BRODY RANKIN ROARING SPRINGS, TX 4.00
15. CLAYTON MCLAUGHLIN BURNETT, TX 4.00
16. MAX MATHIS BEN WHEELER, TX 3.00
17. SKYLAR COULSTON MONAHANS, TX 3.00
18. MASON KEENEY SAN ANGELO, TX 1.00
8U BARRELS
Place Member Name City Points
1. WIMBERLEE ELLIOTT PARADISE, TX 33.00
2. SYDNI RAE JONES BRADY, TX 29.00
3. AVA LOESCH BIG SPRING, TX 29.00
4. STERLING ANDREWS LLANO, TX 23.00
5. AVERY WILLIAMS ALPINE, TX 21.00
6. HADLEY HUBBLE STEPHENVILLE, TX 21.00
7. HEGAN BURTON BRONTE, TX 18.00
8. LAYNIE MUNDEN SPRINGTOWN, TX 13.00
9. KNOXLEE ELLIOTT PARADISE, TX 8.00
10. COLT CARPENTER O'DONNELL, TX 6.00
11. BRIELEE BENNETT NOTREES, TX 4.00
12. TRENT BOEGNER STEPHENVILLE, TX 4.00
13. EMMRY EDWARDS STEPHENVILLE, TX 3.00
14. KOEL SMITH CLEBURNE, TX 2.00
8U BREAKAWAY
Place Member Name City Points
1. STERLING ANDREWS LLANO, TX 20.00
2. HEGAN BURTON BRONTE, TX 10.00
8U CALF RIDING
Place Member Name City Points
1. KASH MORGAN COLEMAN, TX 20.00
8U GOAT TYING
Place Member Name City Points
1. STERLING ANDREWS LLANO, TX 38.00
2. AVA LOESCH BIG SPRING, TX 38.00
3. AVERY WILLIAMS ALPINE, TX 22.00
4. KOEL SMITH CLEBURNE, TX 18.00
5. HEGAN BURTON BRONTE, TX 18.00
6. WIMBERLEE ELLIOTT PARADISE, TX 18.00
7. EMMRY EDWARDS STEPHENVILLE, TX 18.00
8. HADLEY HUBBLE STEPHENVILLE, TX 17.00
9. SYDNI RAE JONES BRADY, TX 16.00
10. BRIELEE BENNETT NOTREES, TX 8.00
11. LAYNIE MUNDEN SPRINGTOWN, TX 5.00
12. COLT CARPENTER O'DONNELL, TX 4.00
8U POLE BENDING
Place Member Name City Points
1. HEGAN BURTON BRONTE, TX 36.00
2. AVA LOESCH BIG SPRING, TX 26.00
3. WIMBERLEE ELLIOTT PARADISE, TX 26.00
4. KOEL SMITH CLEBURNE, TX 21.00
5. AVERY WILLIAMS ALPINE, TX 21.00
6. SYDNI RAE JONES BRADY, TX 20.00
7. LAYNIE MUNDEN SPRINGTOWN, TX 19.00
8. EMMRY EDWARDS STEPHENVILLE, TX 13.00
9. STERLING ANDREWS LLANO, TX 12.00
10. HADLEY HUBBLE STEPHENVILLE, TX 12.00
11. TRENT BOEGNER STEPHENVILLE, TX 8.00
12. KNOXLEE ELLIOTT PARADISE, TX 5.00
B0912 BREAKAWAY
Place Member Name City Points
1. PECOS TATUM LLANO, TX 36.00
2. DALTON HUSTON DECATUR, TX 30.50
3. LUKE CARPENTER O'DONNELL, TX 23.00
4. WILL LEMAY ALBANY, TX 20.00
5. SETH ROSS BERTRAM, TX 17.00
6. PAYDEN RUST GORDON, TX 14.00
7. RENDON POWLEDGE GRANDVIEW, TX 8.50
8. DEVON EAKIN PECOS, TX 7.00
9. TAYGAN BERTSCH STEPHENVILLE, TX 6.00
B0912 DOUBLE MUGGING
Place Member Name City Points
1. PECOS TATUM LLANO, TX 38.00
2. LUKE CARPENTER O'DONNELL, TX 28.00
3. DALTON HUSTON DECATUR, TX 23.00
4. RENDON POWLEDGE GRANDVIEW, TX 22.00
5. TAYGAN BERTSCH STEPHENVILLE, TX 15.00
6. SETH ROSS BERTRAM, TX 8.00
7. HONDO BURTON BRONTE, TX 7.00
8. WILL LEMAY ALBANY, TX 7.00
B0912 RIBBON ROPING
Place Member Name City Points
1. PECOS TATUM LLANO, TX 27.00
2. PAYDEN RUST GORDON, TX 25.00
3. LUKE CARPENTER O'DONNELL, TX 18.00
4. HONDO BURTON BRONTE, TX 14.00
5. TEXAS TOWNSEND ATASCOSA, TX 10.00
6. RENDON POWLEDGE GRANDVIEW, TX 8.00
7. WILL LEMAY ALBANY, TX 6.00
8. SETH ROSS BERTRAM, TX 5.00
B0912 STEER RIDING
Place Member Name City Points
1. JETT HARKINS STEPHENVILLE, TX 20.00
2. HAGEN BRASWELL TELEGRAPH, TX 10.00
3. ETHAN DEEDS MULLIN, TX 10.00
B0912 TIE-DOWN CR
Place Member Name City Points
1. PECOS TATUM LLANO, TX 40.00
2. DALTON HUSTON DECATUR, TX 23.00
3. LUKE CARPENTER O'DONNELL, TX 16.00
4. SETH ROSS BERTRAM, TX 14.00
5. TAYGAN BERTSCH STEPHENVILLE, TX 9.00
6. RENDON POWLEDGE GRANDVIEW, TX 8.00
B1315 BREAKAWAY
Place Member Name City Points
1. CHANCE LITTLE FLORESVILLE, TX 40.00
2. JETT BARRETT STEPHENVILLE, TX 22.00
3. COLBY HOLT MIDLAND, TX 16.00
4. KRECE KIRKPATRICK POST, TX 16.00
5. BRAIDYN MONTOYA GARDENDALE, TX 14.00
6. CODY OWENS BERTRAM, TX 14.00
7. BLAKE OHL HICO, TX 14.00
8. CARSON CREACH ABILENE, TX 13.00
9. CORT MCFADDEN COLEMAN, TX 9.00
10. CLAYTON HUSTON DECATUR, TX 6.00
11. BRONC KOTHMANN JUNCTION, TX 4.00
B1315 BULL RIDING
Place Member Name City Points
1. CORT MCFADDEN COLEMAN, TX 10.00
2. TUCKER SHANKLIN ROCKSPRINGS, TX 10.00
3. HUNTER ORONA MONAHANS, TX 9.00
B1315 RIBBON ROPING
Place Member Name City Points
1. CINCH MOODY STEPHENVILLE, TX 34.00
2. BLAKE OHL HICO, TX 33.00
3. CLAYTON HUSTON DECATUR, TX 23.00
4. CHANCE LITTLE FLORESVILLE, TX 20.00
5. BRAIDYN MONTOYA GARDENDALE, TX 16.00
6. KRECE KIRKPATRICK POST, TX 16.00
7. JETT BARRETT STEPHENVILLE, TX 13.00
8. CARSON CREACH ABILENE, TX 11.00
9. CHASE MONTAGUE MASON, TX 10.00
10. CORT MCFADDEN COLEMAN, TX 8.00
11. BRONC KOTHMANN JUNCTION, TX 4.00
B1315 TIE-DOWN CR
Place Member Name City Points
1. CLAYTON HUSTON DECATUR, TX 31.00
2. KRECE KIRKPATRICK POST, TX 27.00
3. CHANCE LITTLE FLORESVILLE, TX 27.00
4. CINCH MOODY STEPHENVILLE, TX 22.00
5. JETT BARRETT STEPHENVILLE, TX 19.00
6. BRAIDYN MONTOYA GARDENDALE, TX 18.00
7. COLBY HOLT MIDLAND, TX 16.00
8. BLAKE OHL HICO, TX 15.00
9. CARSON CREACH ABILENE, TX 8.00
10. CODY OWENS BERTRAM, TX 8.00
B1619 BULL RIDING
Place Member Name City Points
1. MARCO JUAREZ ANTHONY, NM 19.00
2. CHRISTOPHER MCKENNA WALSENBURG, CO 10.00
B1619 OPTIONAL TD
Place Member Name City Points
1. TYLER WEST MERTZON, TX 34.00
2. COLTON GREENE ROCKSPRINGS, TX 21.00
3. GAGE GLEGHORN WEATHERFORD, TX 21.00
4. MAX MATHIS BEN WHEELER, TX 21.00
5. DEREK WINTER ALVORD, TX 19.00
6. CHISUM ALLEN MENARD, TX 17.00
7. WILL EDDLEMAN SANTA ANNA, TX 17.00
8. JONATHAN SHAW MIDLAND, TX 14.00
9. DYLAN MURPHY SNYDER, TX 11.00
10. BRENDAN BENNETT NOTREES, TX 11.00
11. TREVOR KERNICK BIG SPRING, TX 10.00
12. SAM SOCKWELL VAN ALSTYNE, TX 5.00
13. ROWDY NAIL BAIRD, TX 3.00
14. CULLEN EPPRIGHT COST, TX 2.00
15. CHARLIE GIBSON MIDLAND, TX 1.00
B1619 STEER WRESTLI
Place Member Name City Points
1. DALTON WALKER CLYDE, TX 39.00
2. TYLER WEST MERTZON, TX 27.00
3. COLTON GREENE ROCKSPRINGS, TX 10.00
B1619 TIE DOWN CR
Place Member Name City Points
1. DEREK WINTER ALVORD, TX 25.00
2. TYLER WEST MERTZON, TX 24.00
3. COLTON GREENE ROCKSPRINGS, TX 23.00
4. MAX MATHIS BEN WHEELER, TX 20.00
5. JONATHAN SHAW MIDLAND, TX 19.00
6. WILL EDDLEMAN SANTA ANNA, TX 19.00
7. CHISUM ALLEN MENARD, TX 17.00
8. BRENDAN BENNETT NOTREES, TX 15.00
9. CHET WEITZ LONDON, TX 10.00
10. CALEB GARZA MIDLAND, TX 9.00
11. DALTON WALKER CLYDE, TX 9.00
12. CHARLIE GIBSON MIDLAND, TX 8.00
13. GAGE GLEGHORN WEATHERFORD, TX 4.00
14. SAM SOCKWELL VAN ALSTYNE, TX 4.00
15. CULLEN EPPRIGHT COST, TX 2.00
16. ROWDY NAIL BAIRD, TX 1.00
17. WILL EDINGTON GOLDTHWAITE, TX 1.00
G0912 BARRELS
Place Member Name City Points
1. MACYE MABEN SPUR, TX 38.00
2. KALLI CRISWELL MASON, TX 36.00
3. SALEM BROOKS STEPHENVILLE, TX 26.00
4. ALLIE THOMPSON GRANDVIEW, TX 18.00
5. SPRING PENNINGTON STEPHENVILLE, TX 18.00
6. TYLEY SEARS GRANBURY, TX 16.00
7. LUCY RICHARDS HEREFORD, TX 14.00
8. WREN SMITH CLEBURNE, TX 13.00
9. SAMANTHA ANDREWS LLANO, TX 9.00
10. DALLY EXPOSITO DECATUR, TX 9.00
11. CHLOE LITTLE FLORESVILLE, TX 8.00
12. HARLI KENNEY GARDENDALE, TX 5.00
13. MADISON HINTON SNYDER, TX 5.00
14. TAYLOR DOCKERY SAN ANGELO, TX 2.00
15. PRESLEY KENNEDY GARDENDALE, TX 2.00
16. ALLIE GULLETT SNYDER, TX 1.00
G0912 BREAKAWAY
Place Member Name City Points
1. MACYE MABEN SPUR, TX 19.00
2. LUCY RICHARDS HEREFORD, TX 10.00
3. SPRING PENNINGTON STEPHENVILLE, TX 10.00
4. KALLI CRISWELL MASON, TX 9.00
5. SAMANTHA ANDREWS LLANO, TX 9.00
6. DALLY EXPOSITO DECATUR, TX 8.00
G0912 GOAT TYING
Place Member Name City Points
1. MACYE MABEN SPUR, TX 31.00
2. WREN SMITH CLEBURNE, TX 29.00
3. KAMERYN WHITE STEPHENVILLE, TX 29.00
4. KALLI CRISWELL MASON, TX 27.00
5. SAMANTHA ANDREWS LLANO, TX 21.00
6. LUCY RICHARDS HEREFORD, TX 20.00
7. DALLY EXPOSITO DECATUR, TX 14.00
8. SPRING PENNINGTON STEPHENVILLE, TX 14.00
9. GRACIE GREENE ROCKSPRINGS, TX 9.00
10. CHLOE LITTLE FLORESVILLE, TX 6.00
11. PAIGE EMMONS FAIRFIELD, TX 3.00
12. PRESLEY KENNEDY GARDENDALE, TX 1.00
G0912 POLE BENDING
Place Member Name City Points
1. ALLIE THOMPSON GRANDVIEW, TX 37.00
2. MACYE MABEN SPUR, TX 29.00
3. TYLEY SEARS GRANBURY, TX 25.00
4. SAMANTHA ANDREWS LLANO, TX 22.00
5. SALEM BROOKS STEPHENVILLE, TX 22.00
6. SPRING PENNINGTON STEPHENVILLE, TX 21.00
7. DALLY EXPOSITO DECATUR, TX 16.00
8. LUCY RICHARDS HEREFORD, TX 12.00
9. HARLI KENNEY GARDENDALE, TX 8.00
10. PAIGE EMMONS FAIRFIELD, TX 8.00
11. MADISON HINTON SNYDER, TX 8.00
12. CHLOE LITTLE FLORESVILLE, TX 2.00
13. ALLIE GULLETT SNYDER, TX 1.00
G0912 RIBBON ROPING
Place Member Name City Points
1. MACYE MABEN SPUR, TX 19.00
2. DALLY EXPOSITO DECATUR, TX 19.00
3. SPRING PENNINGTON STEPHENVILLE, TX 19.00
4. SAMANTHA ANDREWS LLANO, TX 10.00
5. LUCY RICHARDS HEREFORD, TX 9.00
6. KALLI CRISWELL MASON, TX 8.00
G1315 BARRELS
Place Member Name City Points
1. RAINEY SKELTON LLANO, TX 34.00
2. LAURA MOTE LLANO, TX 33.00
3. ALLIE MURPHY SNYDER, TX 23.00
4. BROOKLYN BALCH BUCKHOLTS, TX 19.00
5. ANDEE SHAE NORED BOWIE, TX 19.00
6. RILEY WELCH COMFORT, TX 15.00
7. JORDAN DRIVER GARDEN CITY, TX 12.00
8. RILEY ARRINGTON KINGSLAND, TX 10.00
9. CLAY HARRIS ALVORD, TX 9.00
10. ACEY PINKSTON STEPHENVILLE, TX 9.00
11. KARSYN DANIELS MCKINNEY, TX 8.00
12. TESSA ARNOLD COLEMAN, TX 6.00
13. MADISON OUTHIER UTOPIA, TX 6.00
14. JORDYN KOONSMAN BLUM, TX 4.00
15. LIZETH LARES ODESSA, TX 4.00
16. MADISON BEAN CLINT, TX 3.00
17. RYLEE HARDIN NEWCASTLE, TX 3.00
18. CARLEE JO SIMS SAN ANGELO, TX 2.00
19. DYLAN SINCLAIR LIPAN, TX 1.00
G1315 BREAKAWAY
Place Member Name City Points
1. JORDI EDENS GATESVILLE, TX 19.00
2. KC GAIL CHURCHILL ELM MOTT, TX 19.00
3. JESSI EVERETT COLEMAN, TX 17.00
4. SAMANTHA HAARDT DELEON, TX 17.00
5. RAINEY SKELTON LLANO, TX 15.00
6. MADISON MURRAY COOPER, TX 14.00
7. ACEY PINKSTON STEPHENVILLE, TX 12.00
8. AINSLEE MORRIS BELTON, TX 11.00
9. MADISON NEAL STEPHENVILLE, TX 10.00
10. MADISON OUTHIER UTOPIA, TX 10.00
11. ALLIE MURPHY SNYDER, TX 8.00
12. BROOKLYN BALCH BUCKHOLTS, TX 8.00
13. DYLAN SINCLAIR LIPAN, TX 8.00
14. KARSYN DANIELS MCKINNEY, TX 8.00
15. MADISON BEAN CLINT, TX 7.00
16. JORDYN KOONSMAN BLUM, TX 7.00
17. ALLISON VAUGHN SAN ANGELO, TX 6.00
18. MEKALIA TERRY SAN SABA, TX 6.00
19. ANDEE SHAE NORED BOWIE, TX 6.00
20. KALLYN SNEDECOR FREDERICKSBURG, TX 4.00
21. JORDAN DRIVER GARDEN CITY, TX 3.00
22. EMMA KLAIRE KENT SMYER, TX 3.00
G1315 GOAT TYING
Place Member Name City Points
1. SASSY WILSON MULLIN, TX 33.00
2. JESSI EVERETT COLEMAN, TX 26.00
3. BROOKLYN BALCH BUCKHOLTS, TX 23.00
4. RAINEY SKELTON LLANO, TX 22.00
5. EMILY BEDNORZ CORPUS CHRISTI, TX 17.00
6. ALLISON VAUGHN SAN ANGELO, TX 15.00
7. MADISON NEAL STEPHENVILLE, TX 12.00
8. JORDAN DRIVER GARDEN CITY, TX 11.00
9. AINSLEE MORRIS BELTON, TX 11.00
10. RILEY WELCH COMFORT, TX 8.00
11. KALLIE MONTALVO KNICKERBOCKER, TX 7.00
12. ACEY PINKSTON STEPHENVILLE, TX 7.00
13. ALYX HAGEE MIDLAND, TX 6.00
14. CLAY HARRIS ALVORD, TX 6.00
15. EMILY WARD MILES, TX 5.00
16. ALLIE MURPHY SNYDER, TX 3.00
17. DYLAN SINCLAIR LIPAN, TX 2.00
18. KENSEY WELLS CHRISTOVAL, TX 2.00
19. ANDEE SHAE NORED BOWIE, TX 2.00
20. DANIELLE BUSSEY LIPAN, TX 1.00
21. LARAMEE CHAMPION BUFFALO, TX 1.00
G1315 POLE BENDING
Place Member Name City Points
1. RYLEE HARDIN NEWCASTLE, TX 30.00
2. RAINEY SKELTON LLANO, TX 25.00
3. JESSI EVERETT COLEMAN, TX 17.00
4. MADISON OUTHIER UTOPIA, TX 17.00
5. PAIGE CLAYTON DUBLIN, TX 13.00
6. BROOKLYN BALCH BUCKHOLTS, TX 11.00
7. JORDAN DRIVER GARDEN CITY, TX 10.00
8. MADISON BEAN CLINT, TX 10.00
9. ALYX HAGEE MIDLAND, TX 10.00
10. HEAVEN COULSTON MONAHANS, TX 10.00
11. KATIE PROCTER LAMPASAS, TX 10.00
12. SASSY WILSON MULLIN, TX 8.00
13. JORDYN KOONSMAN BLUM, TX 8.00
14. KOTIE DOCKERY SAN ANGELO, TX 8.00
15. KENSEY WELLS CHRISTOVAL, TX 8.00
16. ANDEE SHAE NORED BOWIE, TX 7.00
17. CARLEE JO SIMS SAN ANGELO, TX 7.00
18. CHAINEY WEITZ LONDON, TX 4.00
19. LIZETH LARES ODESSA, TX 4.00
20. DANIELLE BUSSEY LIPAN, TX 3.00
G1315 RIBBON ROPING
Place Member Name City Points
1. RAINEY SKELTON LLANO, TX 27.00
2. AINSLEE MORRIS BELTON, TX 20.00
3. CHAINEY WEITZ LONDON, TX 17.00
4. JESSI EVERETT COLEMAN, TX 17.00
5. ANDEE SHAE NORED BOWIE, TX 17.00
6. MADISON OUTHIER UTOPIA, TX 17.00
7. PAYSON HICKS STEPHENVILLE, TX 15.00
8. ALLISON VAUGHN SAN ANGELO, TX 13.00
9. MEKALIA TERRY SAN SABA, TX 13.00
10. MADISON NEAL STEPHENVILLE, TX 13.00
11. TAYLOR CUCCURULLO CARROLLTON, TX 9.00
12. JORDI EDENS GATESVILLE, TX 8.00
13. DYLAN SINCLAIR LIPAN, TX 7.00
14. MADISON MURRAY COOPER, TX 6.00
15. JORDYN KOONSMAN BLUM, TX 5.00
16. JORDAN DRIVER GARDEN CITY, TX 2.00
17. ALLIE MURPHY SNYDER, TX 1.00
G1619 BARRELS
Place Member Name City Points
1. SOPHIE DUNN ODESSA, TX 29.00
2. TATUM NELSON ALVARADO, TX 18.00
3. CARSYN BAILEY PARADISE, TX 18.00
4. CALLI MONTAGUE MASON, TX 14.00
5. BRIKAYLI KENNEY GARDENDALE, TX 14.00
6. KAYLYNN MARTIN KOPPERL, TX 11.00
7. CATLYN WARD MILES, TX 11.00
8. JOSIE FLADAGER ANSON, TX 10.00
9. LONDYN ROSS LIBERTY HILL, TX 10.00
10. VICTORIA PROCTER LAMPASAS, TX 9.00
11. LEXIE RUSSELL BUCHANAN DAM, TX 8.00
12. ANNIE HERRING GRAFORD, TX 8.00
13. ALEXANDRA KENNEDY GARDENDALE, TX 6.00
14. MADALYN RICHARDS HERFORD, TX 5.00
15. JESSICA MCKINNEY GOLDSBORO, TX 5.00
16. MACI BERRY WEATHERFORD, TX 4.00
17. JACI LEWIS GOLDTHWAITE, TX 4.00
18. JJ GOODNER BRYSON, TX 4.00
19. TONI PARKER OZONA, TX 3.00
G1619 BREAKAWAY
Place Member Name City Points
1. LEXIE RUSSELL BUCHANAN DAM, TX 24.50
2. HADLEY CLEARMAN NOVICE, TX 23.00
3. MADELYN EDDLEMAN DELEON, TX 15.00
4. MACI BERRY WEATHERFORD, TX 14.00
5. CATLYN WARD MILES, TX 13.00
6. MATTIE HODGES LORENA, TX 12.00
7. SOPHIE DUNN ODESSA, TX 11.00
8. CATHERINE CLAYTON DUBLIN, TX 10.00
9. CALLI MONTAGUE MASON, TX 10.00
10. MADALYN RICHARDS HERFORD, TX 9.00
11. BRITTANY JONES MIDLAND, TX 9.00
12. KENZEE KENT SMYER, TX 8.50
13. CLARA BARRINGTON NEW HOME, TX 7.00
14. TATUM NELSON ALVARADO, TX 6.00
15. JESSE HEADSTREAM STEPHENVILLE, TX 5.00
16. GRACIE LEMAY ALBANY, TX 3.00
G1619 GOAT TYING
Place Member Name City Points
1. SOPHIE DUNN ODESSA, TX 31.00
2. SYDNEE DIAZ COMANCHE, TX 26.00
3. ALEXANDRA KENNEDY GARDENDALE, TX 23.00
4. CATLYN WARD MILES, TX 19.00
5. TONI PARKER OZONA, TX 18.00
6. VICTORIA PROCTER LAMPASAS, TX 17.00
7. CATHERINE CLAYTON DUBLIN, TX 16.00
8. CARSYN BAILEY PARADISE, TX 16.00
9. BRIKAYLI KENNEY GARDENDALE, TX 13.00
10. MADALYN RICHARDS HERFORD, TX 10.00
11. BRITTANY JONES MIDLAND, TX 10.00
12. KENZEE KENT SMYER, TX 9.00
G1619 POLE BENDING
Place Member Name City Points
1. BRIKAYLI KENNEY GARDENDALE, TX 28.00
2. ANNIE HERRING GRAFORD, TX 24.00
3. JJ GOODNER BRYSON, TX 23.00
4. VICTORIA PROCTER LAMPASAS, TX 20.00
5. CATLYN WARD MILES, TX 18.00
6. KAYLYNN MARTIN KOPPERL, TX 17.00
7. CATHERINE CLAYTON DUBLIN, TX 17.00
8. TONI PARKER OZONA, TX 12.00
9. ALEXANDRA KENNEDY GARDENDALE, TX 12.00
10. LONDYN ROSS LIBERTY HILL, TX 11.00
11. BRITTANY JONES MIDLAND, TX 10.00
12. LEXIE RUSSELL BUCHANAN DAM, TX 7.00
13. MADELYN EDDLEMAN DELEON, TX 6.00
14. MACI BERRY WEATHERFORD, TX 4.00
15. MADALYN RICHARDS HERFORD, TX 2.00
16. CALLI MONTAGUE MASON, TX 1.00
G1619 RIBBON ROPING
Place Member Name City Points
1. CATLYN WARD MILES, TX 28.00
2. SOPHIE DUNN ODESSA, TX 27.00
3. HADLEY CLEARMAN NOVICE, TX 19.00
4. GRACIE LEMAY ALBANY, TX 16.00
5. SYDNEE DIAZ COMANCHE, TX 10.00
6. LONDYN ROSS LIBERTY HILL, TX 8.00
7. KENZEE KENT SMYER, TX 7.00
8. CALLI MONTAGUE MASON, TX 7.00
9. MADALYN RICHARDS HERFORD, TX 6.00